|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pomoc, sta uraditi
2.9.2017 16:39:33   
Alma_27
Ne sekiraj se ti za dijete. Nista on nije navikao jos. Kad mama bude stalozena i sretna, bit ce i on dobro.
To s muzem je drugi problem. I tu moras promijeniti stav. Pamet u glavu i sretno, draga user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: pomoc, sta uraditi
2.9.2017 18:30:55   
ziel
Ma nema meni druge do otici advokatu posavjetovati se o daljnjoj proceduri, sta ako ovo, sta ako ono, moja prava, njegova prava... Uzalud je sve. Bilo je ljubavi. Cekala sam da se promjeni, da shvati da smo ja i R njegova porodica da smo mi na prvom mjestu pa tek onda svi ostali, medjutim ne mijenja se, nego postaje sve gore, sve vise ostrijih i ostrijih uvreda, neslaganja, nepostovanja, ponizavanja... On je sad na putu za Afg. Jucer otputovao a niti smo se pozdravili, niti mi se javio ikako, ni jedna poruka, ni jedna rijec... nista... A moje nije da mu se ja prva javljam. Poslije ovog zadnjeg desavanja, moje nije da se opet spustim i da ptihvatim to nastavim dalje... Ne moze...

< Poruku je uredio ziel -- 2.9.2017 18:32:57 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: pomoc, sta uraditi
2.9.2017 20:26:43   
Alma_27
Za pocetak se odmakni od svekrve. Ja bih tako. Lakse je i u braku kad ti se niko ne petlja.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: pomoc, sta uraditi
2.9.2017 21:43:48   
Galicia
Slazem se alma.
Ziel okruzena si negativnom energijom, a mislim da to nisu zasluzila.
Mlada si, vjerujem i lijepa, skolovana, imas posao, imas i svoj stan......Na konju si zeno...Na konju.....
Ne daj da te olos omalozava. Kazem olos, jer ljudi koji te vole a tretiraju te kao konja, i ne mogu nazvati nikako drugacije.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: pomoc, sta uraditi
2.9.2017 22:10:38   
adissa_
Jesi li i ti njega vrijedjala Ziel? moj muz zna vrijedjati takodjer i to gadno ,ali ja sam naucila s njim kako treba.ja kad sam fina i dobra prema njemu on je kao andjeo,i tad i protiv matere ide

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: pomoc, sta uraditi
2.9.2017 22:11:41   
adissa_
doduse ovisi od toga sta ti je rekao,ako je on tebe uvrijedio zaista nije dobro da popustis onda se ponizavas i u njegovim ocima dajes utisak da s tobom moze kako hoce

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: pomoc, sta uraditi
3.9.2017 8:19:38   
ziel
Sad sam kod svojih , jucer dosli ja i R, pa cemo i vcrs ostati na konaku, sutra kuci.

Sto se uvreda tice , Adissa_ mislim da ovo ne moze ni jedna zena prihvatiti a ni promijeniti. Ja iskreno kunem se SVACIM na svijetu, sam iz inata samo 2-3x zapocela raspravu za ovih 3 god. Ostalo je sve on. On kada pocne on se ne zaustavlja dok ne izvrijedja do srzi, dok ne opsuje sve zivo i mrtvo i sto imam, dok mi ne kaze kako me moja mama odgojila bezobraznu, ovakvu onakvu, kako sam lijena, a na posao idem svaki dan kuci me ceka SVE od brige o djetetu presvlacenje pempasa svaki put i odjece, kuhanje jela, hranjenje djeteta, i da ti ne nabrajam sta sve u kuci ima da se radi od vesa, sudja, kupatila, podova, igracki, itd itd. Jer on ne pomaze u tome. Njega su njegovi naucili da je to zenin posao. I pored toga svega sto obavljam , on mi zamjeri ako je prozor umrljan, kaze VIDI KAKAV TI JE PROZOR. A uopste nije moj. VIDI KAKVA TI JE SECIJA, VIDI KOJE TI JE SUDJE... itd. Ne vidi koliko ja imam tu posla a jos idem na posao svaki dan to ne zaboravite. Pa mi na to sve dodaje jos: KAKO TE NIJE STID NECES SVEKRVI NISTA DA POMOGNES KAD JE VIDIS DA NOSI KANTU S MLIJEKOM DA JOJ PRENESES. KAKO TE NIJE STID UVIJEK SVEKRVA I ZAOVA TVOJA PERU PLOCE ISPRED KUCE NIKAD NECES DA SE PONUDIS. A zasto bih pitam vas? Zasto bih kad ne zele pazi svekrva ne zeli i to se tako mora, ne zeli da mi napravimo sebi drugi ulaz, jer je zajednicki, pa gotovo na pola donjeg sprata su stepenice, meni gosti kad idu prolaze kroz njihov hodnik, vrata koja su tu na pocetku stepenica su pokvarena od samog pocetka, radila svega 2-3 mj.i tada je mm zabranjivao da ih zakljucavam jer molim te lijepo KRENUCE ONI NA SPRAT PA CE SE NALJUTITI JER JR ZAKLJUCANO. Trilion takvih situacija. Pa kako se ja ne brinem dobro o djetetu. Eeeee..... To sto pustim dijete da se malo zaigra i samo i vani i ne trcim za njim u korak, da se osamostajuje je s namjerom nije nemar, nego to je dio njegovog odgoja i mojih principa. Medjutim on to shvata na najgori nacin. Sve uzima protiv mene. Svaku moju izjavu sto sam nekad u sali mu rekla. Moji roditelji ako daju nesto mojoj sestri i zetu to je meni predavanja 3 dana , ljubomora na mog zeta a moj zet leti ko leptir kad treba mom ocu nesto pomoci, nista mu nije tesko. A mm ???? Mm i ne dodje nikako kad se neki posao radi kod mog oca i opet ima obraza reci PA ZAR MI NECE PUNAC PLATITI TO ? Pa sam jednom pukla oko toga rekla kako ga nije stid njegovih rijeci, nece da dodje pomoci a jos ocekuje da mu plati. Pa ga njegova mamica zagrli tu preda mnom i kaze ISLA JE NJEGOVA MATI UMJESTO NJEGA. i poljubi ga. A on se jos uzdigne. Oni su isti. Podrzavaju se i u pravdi i u nepravdi. Ne shvatam ih nikako. Moji meni kazu kad nisam upravu. Kod njih toga nema. Oni se drze zajedno ko hijene. Pa jedna scena je bila za ruckom koji sam ja skuhala, stavila na stol. Servirala. Narezala salatu. Kazem mu MOZES LI MALO SAMO POMJERITI RUKU DA I JA MOGU UZETI SALATU? Tu slijedi klanje pogledom, kao da se vrijeme zaustavi na 1 sekundu pa onda ruka ide svom snagom baca tanjir sa stola , pocinje da psuje , tanjir se razbio po podu.... Ja umuknula. Eh sad kad sam bas iznervirana kad mi kaze GONI SE U P.M i ja mu kazem GONI SE I TI U 100 P.M. Pa ga gledam kako bjesni. Nekad se uplasim da ce me udariti. Ali do sad nije nikad. Ali toliko bude izvan sebe, da i to nije iskljuceno.
Ovo sto sam na predhodnoj stranici pisala za sramocenje u javnosti... da me na sred trga medju narodom u javnosti osramotio ko da nemam klikera u glavi. Rekao mi sa nekih 15 metara udaljenosti glasno ZADAVICU TE J.B.TI MATER. Ja ne mogu vam opisati taj osjecaj... stanem malo tu da on ode prvi do auta, pa cu onda ja, od stida jedva hodam... KAKO SAM SEBI TO DOPUSTILA? ONA DJEVOJKA PUNA SAMOPUZDANJA, POZITIVE, DA SE NJOJ OVO DOGODI. idem prema autu, neka zena tu gleda me u lice par sekundu a i ja nju... citam joj iz pogleda sazaljenje, jadnica ja. Pa zar sam spala na to da me neko sazaljuje? JA. JA KOJA SAM UVIJEK U DRUSTVU ISLA PODIGNUTE GLAVE. PONOSNA NA SEBE. SVOJ ZIVOT.
Kako mi se ovo desilo?
I idem prema autu vec je i on tu, galami vrijedja salje u p.m.ma nema sta ne govori, a i ja njemu vec izvan kontrole. I ZADAVI MATER SVOJU. A on hoce da poludi, kad sam to rekla. Ocekivala sam tu na parkingu da me udari, da nesto uradi. Ali eto nije , samo je citav put vrijedjao.
Dosli kuci pricam njegovim a oni ne vide da je on ista lose uradio?????? Napali na mene ko na kakvu bolesnicu. Kazem im NEMA SE U OVOJ KUCI S KIM PRICATI. VI NJEGA UVIJEK PODRZAVATE. I JA CU DOVESTI SVOJE PA DA I ONI BAREM MENE PODRZAVAJU. I odem od budala. Ne pricam sad ni sa svekrvom, ni sa mm, sa svekrom samo sto moram progovorim. Zaova tu nije bila pa s njom sve kao prije.

< Poruku je uredio ziel -- 3.9.2017 8:32:58 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: pomoc, sta uraditi
3.9.2017 14:04:07   
Galicia
Nezdrava situacija, za bilo koga a pogotovo za djecu, a ti trudna.
Vadi se sto prije mozes, dok nije doslo do udaraca. On je na tebe ljubomoran, i sad se ponasa kao mali mis, kompleks manje vrijednosti. Takvi se ljudi ne mjenjaju.
A svekrva misli da ti nemas gdje pa se i ona izivljava na tebi. Kako ce joj se sve to vratiti, nije ni svjesna.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: pomoc, sta uraditi
3.9.2017 15:58:33   
manuela RR
Draga ziel najbolje bi bilo da se vas dvoje sa djecom odvojite pa da vidite kako funkcioniset_e bez pritiska od njegovih. ..
Da vidiš jel imate problem između vas ili je samo do roditelja. ..
Glupo mi je predlagati razvod kad imaš malo dijete a i trudna si...
Previše je tu tenzija inata ružnih riječi a morali ste se voljeti kad ste se već vjenčali i djecu dobili.

< Poruku je uredio manuela RR -- 3.9.2017 16:00:01 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: pomoc, sta uraditi
3.9.2017 22:04:02   
ziel
Manuela nazalost ja mislim da nas to nesto ne bi izvuklo , mislim da zivimo negdje drugo , ne tu kod njegovih... jer vidi ovo sramocenje u javnosti , nema tu njegovih roditelja samo on i ja, i u njemu je najvise tih negativnih vibracija, pa na sjelima me zna osramotiti, moja mi drugarica govori da je primjetila da mi mm ne pokazuje nikakvu ljubav, da je drzak... a tu ne budu njegovi nikako, i nisu ni tema svaki put , rijetko su oni tema svadje...

< Poruku je uredio ziel -- 3.9.2017 22:05:11 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: pomoc, sta uraditi
3.9.2017 23:53:53   
adissa_
A jesi li ga ikad napustala? sta mislis da jednostavno odes svojima i budes tu dok se on ne javi a onda raspravis sta vise neces da trpis?

on u biti vidi da te ima u saci,ti ili ga neces nikada napustiti ili nemas mogucnosti(u njegovim ocima)..zato je i toliko los prema tebi,ne plasi se da te izgubi

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: pomoc, sta uraditi
4.9.2017 1:45:53   
Galicia
perfektna sansa da angazuje advokata i servira mu papire za razvod braka. Emocionalno i psihicko zlostavljanje takodje moze prijaviti i samim tim mu moze zabraniti pristup.
Ali ovo se nazalost nista nece desiti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: pomoc, sta uraditi
4.9.2017 8:42:47   
ziel
Nisam ganikad napustala, niti sam taj tip da odem pa se vratim pa tako jos par puta ponovim.. za mene to nema smisla. Ako odem, to ce biti za sva vremena.
Evo 2 dana sam kod svojih sa R. Sinoc zove svekar na tel.SNAHO KAD CETE KUCI? kazem VJEROVATNO SUTRA. kaze: NEK S DODJE PO DIJETE DA MI NJEG VIDIMO POZELJELI SMO GA A TI BUDI KOLIKO HOCES. ja : NE IDE ON BEZ MENE. Pa se moja mama ubaci u razgovor : PRIJATELJU HAMAN SE TO SNAHA NE ZELI? ISPADE DA VAM JE SVEJEDNO ZA NJOM. A on se nesto izvlaci: DIJETE SE NAJVISE POZELI. ZNAS TI TO. UNUCI SE VISE VOLE NEGO DJECA. I ja onda zavrsim razgovor sa cucemo se, vidimo se.
Mami i ocu krivo sto je to on tako rekao, mislili su da je on drugaciji. Pa mi otac kaze da odem tamo dan a ovdje kod njih 3 i sve tako dok ne dodje mm iz Afg. a to je do N.god.pa da s njim rijesim uzivo razvod, da ne bude to preko tel. On se javio samo sa jednom rijecju na fb i ja mu odgovorila isto tako kratko u jednoj rijeci i vise se ne javlja. A ja sam odlucila da ako se ne bude javljao 15 dana ja cu se njemu javiti i reci da nemam koga cekati i da idem. Druga opcija ako se javi i pocne me opet smarati i preko tel.cak i tad cu mu bez rasprave reci AKO NASTAVIS I NA TEL.DA SE TAKO PONASAS OTICI CU SAD ODMAH NECU TE NI CEKATI. PA BIRAJ. A i ako se smiri i dodje opet to oko N.god.i tad pocne opet isto smarati uzivo - to ce biti kraj.
Nekako mi sokantno da sad odem bez ijedne rijeci. Hocu da mu to kazem. Medjutim kad se javi sve cemo da rijesimo...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: pomoc, sta uraditi
4.9.2017 17:09:18   
Galicia
Cuvaj ti svoje dijete od njih. Smanji kontakt na minimalac jer mozda su u stanju svasta uraditi.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: pomoc, sta uraditi
4.9.2017 17:55:38   
ziel
Opet cu ja sutra ili prekosutra kod svojih s dijetom i opet biti 2 noci, neka se naviknu na to, pa vise nece ni zvati. Vole oni dijete, bez daljnjeg. Ali nemaju nikakva prava nad njim niti nad mojim odlukama. Ako ja ne dovedem dijete godinu dana oni nista ne mogu... Ali nisam bas toliki pesin i necovjek. Ali sam raskrstila sama sa sobom. Iduce desavanje od mm zbog kojeg cu se tresti od nervoze ide razlaz. Hvala Bogu i roditelji su na mojoj strani i podrzavaju svaku moju odluku, kakva god ona bila.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: pomoc, sta uraditi
4.9.2017 19:10:49   
Galicia
Bitno je da imaa podrsku roditelja.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: pomoc, sta uraditi
4.9.2017 19:12:54   
adissa_
A sta ti je to rekao tako sokantno? i nemoj mu se prva javljati ,on mora da zapocne ako ce ikako ici

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: pomoc, sta uraditi
4.9.2017 19:51:19   
ziel
Adissa ima XXX stvari , nije to samo jedan dogadjaj. Ima na ovoj temi ranije sam pisala , ako te interesuje citaj... Stalno se nesto desava, evo 3 god. Nakupilo se toga...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: pomoc, sta uraditi
5.9.2017 1:05:54   
adissa_
Razumijem,nista moras se promjeniti ,do sad ti se ne javlja nikako? kakav je odnos inace,koliko cesto se cujete kad je on tamo?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: pomoc, sta uraditi
5.9.2017 8:52:24   
ziel
Kad je prvi put otisao, cim je dobio tel.culi smo se stalno jer je u toj bazi gdje je bio, bio dozvoljen tel.i internet a i posao mu je bio lagan i imao je dosta vremena.
Evo sinoc kasno se javio da pita sta radimo, da je nasao igracku konjica od R u sobi gdje je bio, da ga niko nije bacio i sl.i isto tako nase slike koje je ponio to prvi put. Posto se iznenada morao vratiti, nista nije uzeo iz sobe, sve ostalo onako kako je ostavio. Nisam nista konkretno pisala. Rekla da cemo se cuti, da ne mogu od R da pisem, hoce da gleda crtani.
Kako sad reagovati?
Pise i ponasa se kao da nista nije bilo prije njegovog odlaska... A sa svekrvom nikako ne pricam. Nismo se jos srele kako sam dosla kuci s R , od jucer. Doduse i izbjegavam je s namjerom. Ne zelim nikakve negativne vibracije u zraku. Sa svekrom sam onako nesto progovorila nevazno, a sa zaovom isto kao i prije.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: pomoc, sta uraditi
5.9.2017 18:25:04   
manuela RR
Ziel draga takve stvari se rješavaju u 4 oka...
Nemoj preko tel i dok je muž van zemlje. ..
Tebi je i porod tamo oko Nove godine. ..
Sačekaj da se porodis pa vidi. ..
Možda sad pod hormonima još više preispitujes. ..
U krajnjoj granici sačekaj pa poslije porođaja ako se nista ne promjeni pokupi se i idi. ..
Šteta je napuštati ako misliš da imate šanse izgladiti situaciju i krenuti dalje sa još jednom bebom.
Ne znam kakav je bio kad ste se zabavljali?
Uglavnom kad odeš budi sigurna da je kraj jer najgore je zbog djece al ti najbolje znaš. ..

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: pomoc, sta uraditi
6.9.2017 1:16:04   
adissa_
Malo zafrkano kad se ponasa kao da nista nije bilo,izgleda da je kod vas svadja toliko uzela maha da se vise ne pridaje znacaj tome.Ne znam,mozda da budes totalno hladna,vise nego inace,odgovoris samo sto moras i ne javljas se prva nebi li poceo tu temu,mozda onda skonta da je ovaj put pretjerao

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: pomoc, sta uraditi
7.9.2017 17:23:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Je li ispravno i moralno prema mom braku, ako popijem kafu sa kolegom u kafiću koji je u sklopu poslovne jedinice u kojoj moj kolega radi, a ja povremeno imam potrebu da zbog posla tamo odem. Ista nam ej firma, ali različite poslovne jedinice. Moj suprug je strašno ljubomoran na to. Ne želi to, a smatram da ne radim ništa loše, poslovna tematika i to je sve. Inače i telefonski mngoo sarađujemo.


Opet ja sto sam pisala ovaj post. Opet sam jucer imala situaciju. Morala sam posjetit poslovnicu u kolegice koji je dole je opet sisao da pijemo kafu. Pricali smo i poslu dok nije zavrseno sto mi je trebalo. Kada sam dosla kuci muz me pitao Jel opet bila kafa sa kolegom i rekla sam mu da jest. Nastupila je losa atmosfera, ljutio se, puhao, samo me ispituje ima li tu sta, ja tvrdim da nema i sad smo u svadji jer on ne vjeruje a mene nervira. Sta da radim? Je li do mene, mozda ne bih trebala sjediti tako sa kolegom na kafi, ili?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: pomoc, sta uraditi
8.9.2017 3:41:41   
Anoniman
Ma nema meni druge do otici advokatu posavjetovati se o daljnjoj proceduri, sta ako ovo, sta ako ono, moja prava, njegova prava... Uzalud je sve. Bilo je ljubavi. Cekala sam da se promjeni, da shvati da smo ja i R njegova porodica da smo mi na prvom mjestu pa tek onda svi ostali, medjutim ne mijenja se, nego postaje sve gore, sve vise ostrijih i ostrijih uvreda, neslaganja, nepostovanja, ponizavanja... On je sad na putu za Afg. Jucer otputovao a niti smo se pozdravili, niti mi se javio ikako, ni jedna poruka, ni jedna rijec... nista... A moje nije da mu se ja prva javljam. Poslije ovog zadnjeg desavanja, moje nije da se opet spustim i da ptihvatim to nastavim dalje... Ne moze...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: pomoc, sta uraditi
8.9.2017 3:42:27   
Anoniman
Ja se osjecam toliko lose i izdano od strane muza da to utice na kvalitetu naseg braka,bili smo u zajednici i ja njemu zamjerim jos uvijek par stvari.Ja recimo znam njemu spoticati neke stvari,recimo jednom me je pred svima ostavio kod kuce jer se svekrvi cejfnulo da neko mora ostati kod kuce da pravi rucak,on kaze to je uradio radi gostiju da nebi nastala svadja.Znao se on i boriti protiv nje x puta,ali me bole te stvari iz proslosti,i ako sad vise nismo u zajednici.on se sad samo nervira radi spominjanja proslosti

sta da uradim? on jeste ok muz sve mi pomaze u kuci,postuje me,ne pije i ne hoda..hvala Bogu tu je ok,ali ovo mene muci nekad osjetim cistu zlobu radi proslosti.i sad stalno trazm neke dokaze od njega da je na mojoj strani a ne svekrvinoj.kako prevazici ove stvari?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *