|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pomoc, sta uraditi
27.10.2016 22:03:17   
manuela RR
Meni je zao sto nisi dovoljno jaka da se zauzmes za sebe...a dok god to ne ucinis nista se promijeniti nece...
On se ponasa onako kako misli da ti zasluzujes a ti to svojim ponasanjem samo opravdavas.
I sama kazes da bi ti zadnje bilo kad bi ti njemu tako...
Vjerovatno si jako nesigurna u sebe pa zato to i tolerises jer mislis I sama da je on upravu.
Poradi na sebi ojacaj kao licnost i pocni da se vise cijenis.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pomoc, sta uraditi
27.10.2016 22:50:39   
Anoniman
Ne znam kako da se zauzmem kad svaki moj pokusaj zavrsava samo vecom galamom i cesto spominjaje da ce sve ovo da prostite poslat u neku stvar cim se malo naljuti odmah ne valjam.

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pomoc, sta uraditi
27.10.2016 23:37:21   
Galicia
Jesi li ti sretna s njim?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pomoc, sta uraditi
2.11.2016 10:04:47   
ziel

IZVORNA PORUKA: Galicia

Jesi li ti sretna s njim?

To je upravo pitanje koje treba sebi postaviti a na osnovu odgovora treba da zna sta joj je ciniti. Ocito da je u njoj ostalo jos nade u njihovu ljubav dok ga ne pusta...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pomoc, sta uraditi
2.11.2016 10:49:38   
Arijana2
Inace ja sam u zivotu puno puta vidjela kako zene koje su zrtve bezobraznih muzeva postanu toliko ispamecene da ne kraju tako ludo i ovisno se drze svog mucitelja.Mislim da postoji i strucni naziv za to.Misle da ne mogu i ne znaju dalje a cesto je to i istina,pa ostatak zivota ne krenu dalje nego samo vrte i vrte film i pricu ukrug.Nedaj Boze nikom takvo iskusenje,tuzno je to.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pomoc, sta uraditi
28.11.2016 1:08:58   
Anoniman
Drage moje hvala vam puno sto ste pisale vezano za moj problem. Ko je pratio temu, roditelji su se isto u medjuvremenu promijenili, nema vise ni one podrske niti radosti kad dodjem, ignorisu me i hebu u mozak, govore da im je svejedno sta cu radit, nek radim sta hocu moja stvar, i da idem muzu.
Stvarno je laz da za sve postoji neko rjesenje. Pokusacu (ko da i dosad nisam ) da se trudim oko njeg, da se ni za sta ne naljuti (ko da i dosad nije bezveze se ljutio) al eto sta mogu valjda ce vremenom kad budem sutila i ugadjala mu skontat da je on kriv sto ruzno reaguje a ne ja.

(odgovor članu Arijana2)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pomoc, sta uraditi
5.12.2016 13:32:05   
ziel
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pomoc, sta uraditi
12.12.2016 14:28:07   
Anoniman
Gotovo svaki dan mužu kažem da mi nedostaje njegove pažnje, u smislu da me nekada pozove sa posla kao što je ranije radio. Usput mu kažem da mi nije jasno ni zašto je to prestao, prije me zvao svaki dan, barem nakratko, da se čujemo, u zadnje vrijeme nikako. Kada mu kažem da mi to nedostaje, od sutra se samo nastavi isto, bez obzira što govorim, on i dalje ne zove.. Šta biste uradili na mom mjestu? Isto je i sa drugim pokazateljima pažnje, sitnicama, ovo je samo primjer.. Da li bi vi više govorile, kako bi se postavile?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pomoc, sta uraditi
12.12.2016 14:45:31   
Galicia
Kada ti nekoga ne zoves i ne poklanjas mu/joj paznju to znaci da ti nije vise stalo do te osobe. Jel tako?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: pomoc, sta uraditi
21.12.2016 15:41:15   
veeseelaa
pa sta kaze kad pitas? nista? ili zauzet sam ? il neću itd
mada ja nisam za pitanja nikakva, nesto il ima il nema

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: pomoc, sta uraditi
25.12.2016 15:02:52   
Anoniman
Cao cure. Kratko ću. Da li vaši muževi idu na novogodišnja sijela sa preduzećem bez vas? U društvo gdje je mnogo drugih žena? Da li je to ok vama ili je prije ok da i vas vodi? Ja pucam, meni to tako teško pada i imam problem u braku zbog toga. Muči me pomisao da će moj muž na takvom sijelu gledati u te druge žene, da će mu se svidjet neka i sl i nikako da se oslobodim toga. Najgore je što nas rasprave oko toga uništise.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: pomoc, sta uraditi
25.12.2016 15:13:24   
ninuska
Isao je prije. Znali su org za novu godinu ili se onako ponekad okupiti.
Nije mi to problem. Iskreno, ne znam ni dta bih ja tu radila medju nepoznatim. Bilo bi mi dosadno.
A, zene gleda gdje god se okrene. Ako ce sta da uradi moze i mimo tog sijela. Tako da draga uzivaj sama (meni dobro dodje kad ostanem sam nekad u kuci user posted image ) ili izadji i ti ako ti tako vise odgovara :).
Bez potrebe stvaras "situacije". Moje misljenje

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: pomoc, sta uraditi
25.12.2016 15:27:03   
lejla80
I ja mislim da stvaraš bespotrebnu frku ako i ostali ne vode svoje partnere. Bilo bi glupo da on tebe povede. Ja lično ne pravim problem oko toga niti ja njega vodim na svoja sijela. Jedino ako se ranije dogovorimo da vodimo i svoje a to je rijetkost. Hodajući za njim nećeš ga spriječiti da gleda i bude u društvu drugih žena.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: pomoc, sta uraditi
25.12.2016 19:04:21   
Galicia
U brak se ulazi kao formirana licnost sa puno samopouzdanjagdje ti ni muz ni bolo ko drugi ne moze poljuljati tvoje samopouzdanje. Ti ocigledno nisi spremna bila za brak cim ti banalne stvari smetaju.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: pomoc, sta uraditi
25.12.2016 20:01:08   
anitaa
Mm-u nije bilo mrsko da idemo skupa na te prijeme, nekad prije, jer sam u priliku bila reprezentativna, haha, i sama bih našla sebi zabave ako je on imao tih protokolarnih obaveza, znači nisam bila priljepak, ni "teška"..sad nešto i ne spominje, možda konta od nespavanja ( beba, zubići etc) bih napravila izgred, haha...zezam se.


Hoću da kažem: Samo opušteno, šta će biti biti će...ne kreneš da voziš s mišlju da će te neko spucati...imaš kvaliteta zbog kojih je on od svih žena odabrao baš tebe, nemoj sad da ti sumnjaš u sebe 👍.

_____________________________

S kao Sara, S kao Sreća, 24.08.2011.

Ela, sunčana djevojčica, 26.07.2015.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: pomoc, sta uraditi
26.12.2016 7:46:39   
ziel
Hahaha to za novogodisnja sijela user posted image Kod mene suprotna situacija. Kad je mm firma slavila ja isla s njim, a kad je moja firma slavila ja isla bez njeg user posted image nismo nesto pretjerano ljubomorni ali njemu se zna desiti da baci neki komentar sto meni zasmeta, pa izgleda kao da mi ne vjeruje, npr kad sam bila na sijelu pita jel muskarci sjede za mojim stolom, msm nidje veze, ja nisam takva, vjerujem mu, i na kraju krajeva drzim se one stare : KO HOCE DA PREVARI PREVARICE TAMAN DA JE U ZATVORU. a ja sad da mu nesto zabranjujem, ne pada mi na pamet, opustena sam. Vise mi smetaju neke druge stvari kod njeg. Ali to je vec druga tema.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: pomoc, sta uraditi
26.12.2016 7:48:57   
ziel
A za ovo nejavljanje na poslu. Meni nije nikad na um palo da zovem muza tek onako da vidim sta radi a u braku smo tek 2 god.. Nego ako zovem zovem iz razloga da nesto vazno kazem ili pitam za dijete. user posted image I mob. mi bude u ladici na poslu tako da ne provjeravam svako malo kao neki u mojoj okolini... Meni je to bezveze i opterecenje i za zenu i za muza.

< Poruku je uredio ziel -- 26.12.2016 7:50:12 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: pomoc, sta uraditi
27.12.2016 18:21:25   
Anoniman
Mene to strašno muči, stalno sam na tabletama za smirenje. A da li vam je vaš muž nekada za neku kolegicu govorio kako je fina strašno, kako je pravi profesionalac u poslu i kako je neiskvareno biće. Meni recimo moj muž je tako rekao za jednu saradnicu sa kojom redovno komunicira kroz posao. Da li je to što tako govori po vama zabrinjavajuće i možda nešto zbog čega se trebate osjećati manje vrijedno u njegovom životu?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: pomoc, sta uraditi
27.12.2016 18:39:50   
koka i po
poradi malo na samopouzdanju user posted image
jedan prijateljski savjet user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: pomoc, sta uraditi
27.12.2016 18:56:47   
Anoniman
Draga koka i po, znači po tebi je od ako on tako govori o nekoj saradnici? Kako da poradim na samopouzdanju? Recimo ta saradnica je uticajna osoba u vrhu grupacije u kojoj radi i moj muž, samo on radi u područnoj jedinici te grupacije. I bilo je to novogodišnje sijelo i on je ispred svoje jedinice kupio i uručio poklon vlasniku, direktoru ali i njoj. Pitala sam ga što njoj pa kaže jer od početka sarađuje sa njom i ona je u vrhu. Kako biste vi gledale na to? Da li bi se osjećale manje vrijednom u njegovom životu zbog nje? Meni je tako teško. Mene nije jako dugo uvažio kao suprugu nekim poklonom. Iako mu to kažem.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: pomoc, sta uraditi
27.12.2016 21:36:38   
Galicia
Je li tvoj muz ozenio nju ili tebe?


Mom muzu je sefica zena, jedna jedina zena u firmi. O njoj prica sve najljepse, sto znaci da je postuje. A i treba da je postuje. Zamisli da tebe tvoje muske radne kolege ne postuju i pricaju lose o tebi? Kako bi se osjecala?



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: pomoc, sta uraditi
28.12.2016 7:00:07   
ziel
Msm da je tvoj muz kupio poklon sefici iz jednog jedinog razloga sto je sefica. Da je tek obicna kolegica s posla, vjerujem da joj ne bi kupio. user posted image A i to sto ima lijepo misljenje o nekome, nije nista strasno. Svi mi koji radimo imamo na poslu kolege od povjerenja i kolege koje zaobilazimo. I naravno da cu nekog kolegu/koelgicu pohvaliti ako je zasluzila od mene sve najbolje, ako mi je pomogla na poslu , izlazila u susret, bez obzira jel musko ili zensko. Tako gledam jer i ja radim i sa zenama i muskarcima, znaci izmijesano. user posted image Ponekad mm pita kako je na poslu , ako zna da ima tu neki muskarac on pita sta on radi, jel tu stalno i sl. Msm da je to u granicama normalno, ali nikad mi nije stvarao neki pritisak oko toga, jer jedino sto mogu je da napustim posao skroz, jer ne mogu promijeniti okruzenje u kojem radim, jer je posao takav da radim sa osobama oba pola.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: pomoc, sta uraditi
28.12.2016 7:03:03   
ziel
Probaj se samo malo opustiti. Vec bi ti primjetila da ima medju njima nesto. Recimo da se u svoje slobodno vrijeme cuju telefonom njih dvoje oko nekih X stvari, nevezanih za posao, ili da se vidjaju po kafama, opet kazem nevezano za posao onda bih i ja sama posumnjala.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: pomoc, sta uraditi
28.12.2016 9:38:43   
manuela RR
Vjerovatno si jako mlada I nesigurna pa tako to prihvatas I razmisljas.
Vidim da ti tesko pada al meni vjeruj ni najmanje nije sumljivo njegovo ponasanje.
Covjek iskreno kaze svoje misljenje o sefici i nema potrebe da ga krije od tebe. Gore bi bilo da he blati a poklone da joj kupuje.
Novogodisnje proslave vecinom firme rade za svoje zaposlenike bez njhovih partnera i to je sasvim uredu.
Moja firma isto.
Ja idem muz ne ide.
A ako ce te prevariti moze i bez da izadje iz kuce.
Muz moje drugarice svugdje sa njom isao iz kuce bez nje nigdje nije pa je prevario sa djevojkom iz kladionice...Tako da...ako ce neko nesto uraditi zabrane ga nece sprijeciti.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: pomoc, sta uraditi
28.12.2016 15:04:40   
Anoniman
Ma nije ona njemu šefica. Ona je u biti desna ruka vlasnika i preko nje sve odlučuju. Ako ima nešto da riješi sa vlasnikom, riješava to sa njom jer ona sa vlasnikom komunicira.
Mene to pojede. U svakom slučaju vam hvala na svemu. Valjda ću nekada moći opustiti se.

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *