|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prebacivanje u drugi razred
12.4.2017 8:50:18   
teacher75
Oni su jos mali, ucionica im je na spratu. Pa samo dok bi se svi obukli i sisli zvonilo bi za kraj odmora a kad bi stigli jos i jesti? Naravno kad su veci da izlaze. Uciteljica je sama rekla da ih je u pocetku pustala u hodnik i da su se djeca cak i prepala od guzve i galame pa su bjezali nazad u razred. Sve ce to polako i postepeno da se sredi. U drugom razredu naravno izlaze. Meni zaista ne smeta. Ni dijete se ne buni, niti je ikome od roditelja zasmetalo na roditeljskom kad im je ovako uciteljica obrazlozlozila. Inace smo hb prezadovoljni uciteljicom, zaista niko nema nikakvih zamjerki

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prebacivanje u drugi razred
12.4.2017 8:53:13   
teacher75
Zaboravih napisati da ih i ona ponekad u toku casa izvede u set__nju okolo, pretpostavljam u okviru predmeta moja okolina. U okviru skole su vec dva puta isli u pozoriste narodno. spremaju se i na izlet drugi put, bili su i u posjeti Klasu i biblioteci. Produzeni je super i stalno su vani u dvoristu kad je lijepo vrijeme

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.4.2017 8:56:20 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prebacivanje u drugi razred
12.4.2017 9:07:09   
ninuska

IZVORNA PORUKA: teacher75

Oni su jos mali, ucionica im je na spratu. Pa samo dok bi se svi obukli i sisli zvonilo bi za kraj odmora a kad bi stigli jos i jesti? Naravno kad su veci da izlaze. Uciteljica je sama rekla da ih je u pocetku pustala u hodnik i da su se djeca cak i prepala od guzve i galame pa su bjezali nazad u razred. Sve ce to polako i postepeno da se sredi. U drugom razredu naravno izlaze. Meni zaista ne smeta. Ni dijete se ne buni, niti je ikome od roditelja zasmetalo na roditeljskom kad im je ovako uciteljica obrazlozlozila. Inace smo hb prezadovoljni uciteljicom, zaista niko nema nikakvih zamjerki


A ko je u prizemlju?
Meni je logicno da prvacici budu u prizemlju bas iz gore navedenih razloga.


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prebacivanje u drugi razred
12.4.2017 9:14:06   
teacher75
U prizemlju je produzeni boravak, kuhinja, kancelarije, fiskulturna sala, nema dole ucionica a na prvom spratu su prvacici pa onda na drugom stariji itd.

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.4.2017 9:15:17 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prebacivanje u drugi razred
12.4.2017 9:19:54   
Visnja RR
Kod nas su roditelji od prvog razreda insistirali da djeca uvijek izlaze na velikom odmoru... možda samo prvog mjeseca prvog razreda nisu izlazili jer su ionako bili "pogubljeni"... doduše kod nas je lakše jer su u prvoj smjeni od 1 do 5 razred pa ih veliki ne bi "pogazili" :))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prebacivanje u drugi razred
12.4.2017 9:23:55   
teacher75
Kod nas su prvi razredi medjusmjena al ipak ih je puno, 3 razreda po 28 ucenika otprilike. Valja to kontrolisati kad navale niz stepenice a odmor je samo 15 minuta. Ova moja ionako jedva stigne pojesti uzinu, cesto ni ne stigne sve, pa vise volim da pojede nego da se samo tuspasi u dvoristu. A ne vidim ni potrebu kad bude vani za vrijeme produzenog i poslije skole bar sat vremena budemo na zraku ako nema kise

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prebacivanje u drugi razred
12.4.2017 9:26:33   
teacher75
Na nastavi su ukupno najvise 3 i po sata. Nista ne fali ni ovim koji ne idu u produzeni boravak da toliko provedu u zatvorenom. Nije to puno vremena, drugo da su 5-6 sati u skoli

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.4.2017 9:27:20 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prebacivanje u drugi razred
12.4.2017 9:36:47   
teacher75
Odosmo mi s teme prebacivanja djece user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prebacivanje u drugi razred
13.4.2017 12:55:52   
Mala Selma
Vilo ja bih prije svega razgovarala otvoreno sa uciteljicom,rekla cime sa nezadovoljna,pa tek onda isla kod direktora i pedagogice.
Što se tice veliog odmora,u prvom razredu nisu nikako izlzili na veliki odmor,provodili su vrijeme u ucionici,uzinali i igrali se (ucitrljica im pusti muziku da plesu,igraju se drustvenih igara i sl.).Izlazili su napolje u okviru predmeta moja okolina,nekad tjelesni i u posjete institucijama.Mi roditelji se nismo bunili niti pravili probleme prije svega jer ih jednoj smjeni bude 400 učenika,to je veliki broj djece.Veliki ne paze na mele,mali ne znaju da brinu o sebi i tako da je stav škole da prvacici ne izlaze na veliki odmor niti u hol škole niti u dvoriste.
U drugom razredu izlaze na veliki odmor u dvoriste.a kada je ruzno vrijeme u hol škole.
Ja sam se par puta potrefila u školi za vrijeme velikog odmora,ljudi moja to je tolika guzva i buka da je strasno,Ja ne zam je li tako bilo u naše vrijeme ili nisam primjecivala ili sad sad ostarila ali je strasno.user posted image user posted image
Ja sam išla u školu u koju sad ide moj A.,u mom vaktu je škola imala 2000 učenika,a sada 800.Ne znam kako su naši učitelji i nastavnici deverali sa nama user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prebacivanje u drugi razred
31.5.2017 17:22:29   
Sunašce2015
IZVORNA PORUKA: salmy

Jednostavnije vsm je traziti drugu uciteljicu ako 80% razreda nije zadovoljno
Predstavnik roditelja se treba ukljuciti....



Pozdrav svima, ukljucila sam se radi ovoga, tuzno je koliko "nas" narod ne zna svoja osnovna prava . Ti ne trebas cekati nikog da zatrazis premjestaj djeteta, direktor skole je duzan da igra onako kako njegova klijantela (djeca) zeli. Skola treba da bude mjesto gdje se SVAKO dijete ugodno osjeca, ako se jedno dijete osjeca ugrozeno od nekoga, to je ozbiljan problem.

Ne mora ucitelj biti razlog za premjestaj, dovoljno je da iima djece koja ometaju rad druge djece....

< Poruku je uredio Sunašce2015 -- 31.5.2017 17:24:43 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *