|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 9:57:53   
boombar
DJ trudnjace! Pa gdje ste sve? 🙂
Ja mislila Vilo da si se ti jucer porodila jer te nije bilo, tek sad vidim da si se kadnije javljala. Mozda bude danas po Visnjinoj prognozi 🍀
Ja vec par dana osjecam "nesto" ali ne znam da li su to pokreti ili crijeva .. kao da mi je prva trudnoca 😄
I nesto razmisljam, imam dvoje zimske djece, nemam pojma sta ce mi trebati za ljetnju bebu od odjece .. bodici kratki rukav ili? U cemu ce spavati nocu? Ovo prvo dvoje sam zasuskavala jer je bila zima, a sad pojma nemam. Iako znam ono pravilo kako sebi, tako i bebi, ali meni je uvijek vruce, a novorodjencetu? 🤔

Me lady drzim fige da beta bude dobra danas i da se konacno na uzv vidi kako treba 🍀

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:02:39   
Visnja RR
gdje vila? Valentinovo je ! Vrijeme da se porodi user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:04:26   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: boombar

DJ trudnjace! Pa gdje ste sve? 🙂
Ja mislila Vilo da si se ti jucer porodila jer te nije bilo, tek sad vidim da si se kadnije javljala. Mozda bude danas po Visnjinoj prognozi 🍀
Ja vec par dana osjecam "nesto" ali ne znam da li su to pokreti ili crijeva .. kao da mi je prva trudnoca 😄
I nesto razmisljam, imam dvoje zimske djece, nemam pojma sta ce mi trebati za ljetnju bebu od odjece .. bodici kratki rukav ili? U cemu ce spavati nocu? Ovo prvo dvoje sam zasuskavala jer je bila zima, a sad pojma nemam. Iako znam ono pravilo kako sebi, tako i bebi, ali meni je uvijek vruce, a novorodjencetu? 🤔

Me lady drzim fige da beta bude dobra danas i da se konacno na uzv vidi kako treba 🍀


bodići kratkih rukava ...nema potrebe da utopljavaju i unervoze...tanki bodići...a uvijekuzmi i nekoliko tanjih s dužim rukavima čisto jer nekad i ljeti zna biti zubato sunce ....nek se nađe

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:06:33   
vila_7
Boombar ma ja i dalje cekam 😂 . Sad sa CTGa, mene boli a nigdje trudova 😂, i imam sukrvicu jutros i po belaju obrisala se i sve , i kad sam dosla na pregled nigdje krvi samo bjelicast iscjedak 😂😂😂. Al tako mi je sve krenulo sa prvom pa se nadam da ce i ovaj put.
Nije mi dodijalo nego sam vec sad malo i zabrinuta . Otvorena sam 3 cm.

A sto se tiče ljetne bebe, prva moja je ljetna (8-mi mjesec). Sve zavisi kako ti je u stanu. Kod nas je bila hladna spavaca uvijek tako da sam je najcesce stavljala u laganu pidjamicu i bodic bez rukava i samo pamucna dekica.
Inace bas pazim da ih ne pretopljavam pa sam se vodila onim da se zagrijanost tijela ne provjerava po rukicama (jer su bebama zbog cirkulacije uvijek hladne) , nego po stomacicu i ledjima.


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:07:45   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje vila? Valentinovo je ! Vrijeme da se porodi user posted image user posted image



Višnja jače malo navijaj, ne bude li danas nista od kave i kolača 😂 .
Ja imam osjecaj da bi trebalo danas i zbog sukrvice i bolova, al hajd vise znaj 😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:14:01   
mala curica
Vilo sretnooooo,virim da vidim sta se desava 😂😂😂

Mi smo 31 nedjelja
Polahko me neki strah,panika,radost obuzima.Sve mi se pomijesalo hahah
Znam da ima jos do poroda.ali isto tako kad predje 30 sedmica sto je meni blizu 😂😂😂
Kako bi voljela da bude bar par dana pred termin,da ne bude preko termina kao seka.
Osjecam se kao balon,bezz skroz.
Sl sedmice idem u bolnicu,kontrola cervixa i plazente.Plazenta mi je bila na izlazu,da vidimo jeli se podigla za prirodan porod.Cervix se vec dva mjeseca stalno skracuje.

Zene,kako se vi osjecate?
Sta je ovo,pa imam osjecaj da nemogu vise,samo da se sto prije zavrsi.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:14:13   
Visnja RR
jel ideš danas na CTG?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:36:34   
vila_7
Bila sam Visnja na CTGu danas, imala bolove a CTG nista, a jucer nisam imala a CTG pokazivao trudove 😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:45:27   
boombar
E to cure, hvala na savjetima. Kontam da sad kupim koji bodic dugih rukava i one gegice, ko kad je kod nas sezonski. U sred ljeta ih sigurno nece biti, pa nek se nadje 😄
Vilo ipak se nesto desava, cak dva cm vise nego juce 😄 Salim se, ali vec sa 4-5cm se ide u salu, tako da super je to. Bice nesto danas valjda 🍀🍀

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:45:41   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vila_7

Bila sam Visnja na CTGu danas, imala bolove a CTG nista, a jucer nisam imala a CTG pokazivao trudove 😂

a šta radi bebena? miruje ili se mrda

mene su par dana prije CR ostavili u bolnici jer je Asja uvijek bila mirna na CTG...
šmzla čim osjeti da mi stavljaju nešto na stomak umiri se i osluškuje ...dolzilo mi da joj čvoku opalim
kažu doktori uspavana beba ... a čim se maknu od mene ona se pone meškoljiti (ko osmi putnik , gluho bilo user posted image )
a kad izađe nikad nije htjela da spava ...toliko o uspavanoj bebi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:47:17   
vila_7
Inace je OK a danas je bila mirna pa je nas sestra pitala jesam li doruckovala jer je uspavana kao. Al nisu mi ponavljali a ja je osjetim cijeli dan pa kontam da je sve OK

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 10:51:58   
Visnja RR
mene su prije CTG "tjerali" da siđem i popnem se uz stepenice pa da onda dođem na CTG ...
jedino po noći nisam morala ....probude me i prikače ono čudo...bilo mi uvijek uz krevet...
a ona ne mrda...pava.... tčno sam mislila da zahebava doktore...
čim izađu iz sobe a ona se stane meškoljiti
mada je uvijke bila mirna ...nisam nikad osjetila da me nešto lupi ko što znaju pričati žene ...
kod nje uvijek laganini...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 11:15:20   
vila_7
Hahahhaja znam takva je meni prva bila,znala sam je apsolutno ne osjetiti cijeli dan, jela sve sta su mi rekli,hodala,lezala ,ma kakvi, na kraju drmala stomak ko luda jer se prepadnem, a ona se kraljica samo onako lijeno protegne. Al zato je druga nadoknadila sve 😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 13:31:02   
me lady
Evo da vam se javim druga beta 43831 Jel se dovoljno povecala prva je bila 26609, sutra idem gin. Nadam se da ce biti srce ovaj put user posted image

_____________________________

29.11.2011 Mamin zivot

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 13:46:29   
vila_7
Me lady sretno na pregledu, kazu da ako se pravilno dupla kao kod tebe da je to to,pa se nadam da ces nam se javiti sa divnim vijestima 😊.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 14:40:03   
boombar
Me lady pravilno se dupla. Nadam se da ce sutra biti sve ok. Mozda je samo bilo prerano 🍀🍀

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 15:14:04   
ijaa
Bit ce to super me lady ne brigaj user posted image
Ostaloj ekipi pozdrav gdje li nam je vila?

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 15:59:02   
vila_7
Ma u kući gdje bi bila 😂😂😂😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 17:45:28   
ziel
Vilo jos si 2 u 1 user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 17:48:17   
ijaa
hahah samo pitam izgleda slaba prpgboza Visnje 😁

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
14.2.2018 20:10:42   
vila_7
Vila i dalje kod kuće, jest da sam sad odletila do bolnice malo 😂😂😂 . Svugdje citala za taj sluzni čep ali kao ako je bas krvav da treba otići provjeriti, i znate kad uspanicis pa eto otišla čosto da se provjeri. Opet radili CTG-OK, nema trudova iako ja imam neke bolove cijeli dan, vaginalno me pregledala kaze da je OK da je takav, i dalje 3 cm otvorena i poslala me kući 😊 .

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 6:12:32   
vila_7
Vila više nije kod kuće 😂

Vila opet zavrsila u bolnici a mogla sam se i kod kuće.
Cijeli dan me pomalo boluckalo i legla u 9, kad me oduednom presjeklo u 10, sva sam se preznojila. Cekala kući do 12, bolovi na 3-4 minute, počela krvariti i skontam nije se zajebavati. I dok sam taman skontala da me tata vozi, bolovi bili ono da se zaustavis i nabrajas. U bolnicu stigla 12:20 , otvorena 5 cm , rodila hvala Bogu u 1:00. Drip nisu ni ukljucivala jer su toliko jaki trudovi bili da sam znaci 5 cm za pola sata se otvorila. Eh da mi je neko pricao da cu ja nekom pozeliti svoj porod 😂 . Da boli,boli, ali porediti se ne moze bol od 3 sata znaci i ono sto sam s one dvije zjakice.
Eh da, babica me extra zadesila, bodrila, masirala,....nisam ni pukla cak jeeeej. I evo cijelu noć nisam zaspala pa mi se malo manta al proći će ako Bog da i to 😊

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 7:37:02   
boombar
Vilo draga cestitam od srca! Rekla sam ti da ces ti to expresno odraditiuser posted image user posted image
A i Visnja je bila blizu, samo je jedan sat fulila user posted image
Zelim ti brz oporavak. a bebici sve najbolje u zivotu!
Nemoj nas sad skroz zaboraviti na ovoj temi, javi se nekad da znamo kako ste i kako idu prvi dani s troje djece user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 7:41:19   
vila_7
Hvala boombar 💕💕💕


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 7:41:42   
Buttetfly
Vilo čestitam od srca, konacno da si se i ti rijesila. Eto ipak beba nece imati rođendan na praznik :) mada je malo nedostajalo...
Uzivaj sa svojom bebicom, a i mi ostale cemo ti se vrlo brzo pridružiti user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *