|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 8:39:57   
mala curica
Vilo,cestitam.Bas expres porod.Da Bog hoce dati da imam pola kakav porod.22 sata sa malom,nadam se da nece biti sada.
Ziva i zdrava bebica bila 😍
Drago mi je da je sve proslo ok.👌🏻
Mirisi smotuljak i sada odmaraj😘

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Buttetfly)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 9:17:21   
Visnja RR
Viiiilo čestitam

Očito cura nije željela da bude Valentina user posted image user posted image

Brzo se oporavi a bebani želim zdrav i sretan život user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Buttetfly)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 11:19:43   
ijaa
Vilooo pa cestitam i brz oporavak zelim pa porod za pozelit mene ganjali bolovi vise od 20 sati i beba se zaglavila u kanalu muke eto bile a vidis da ne mora znacit da je svaki porod isti znaci vilo ne bi stigla do Beca. 😂
Da bude bebica ziva i zdrava i ponos roditeljima.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 11:22:05   
ziel

IZVORNA PORUKA: vila_7

Vila više nije kod kuće 😂

Vila opet zavrsila u bolnici a mogla sam se i kod kuće.
Cijeli dan me pomalo boluckalo i legla u 9, kad me oduednom presjeklo u 10, sva sam se preznojila. Cekala kući do 12, bolovi na 3-4 minute, počela krvariti i skontam nije se zajebavati. I dok sam taman skontala da me tata vozi, bolovi bili ono da se zaustavis i nabrajas. U bolnicu stigla 12:20 , otvorena 5 cm , rodila hvala Bogu u 1:00. Drip nisu ni ukljucivala jer su toliko jaki trudovi bili da sam znaci 5 cm za pola sata se otvorila. Eh da mi je neko pricao da cu ja nekom pozeliti svoj porod 😂 . Da boli,boli, ali porediti se ne moze bol od 3 sata znaci i ono sto sam s one dvije zjakice.
Eh da, babica me extra zadesila, bodrila, masirala,....nisam ni pukla cak jeeeej. I evo cijelu noć nisam zaspala pa mi se malo manta al proći će ako Bog da i to 😊

user posted image
cestitam dragaa

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 11:59:07   
cauchy
Viloooo cestitam user posted image
Ja kad god stignem virnem na forum da vidim jesi li se porodilauser posted image
Zelim ti brz oporavak i bebi dug i sretan zivot user posted image user posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 14:49:10   
mina3
Vila cestitam sve najbolje bebici a tebi sto brzi oporavak...kako je fino cuti kad se neko tako brzo porodi

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 15:19:22   
Isha
Vilo, cestitamuser posted image . Odmori se i uzivaj sa djevicom.

Zar to nema niko za juni?
Prijavljujem se za 20.06., cetvrti krug user posted image .

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 15:56:33   
ziel

IZVORNA PORUKA: Isha

Vilo, cestitamuser posted image . Odmori se i uzivaj sa djevicom.

Zar to nema niko za juni?
Prijavljujem se za 20.06., cetvrti krug user posted image .

Ishaa pa sta kazes user posted image user posted image nek je sa srecom

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 16:05:42   
boombar
Isha dobrodosla i cestitam na cetvrtom krugu! Svaka cast!

Ja danas smorena nekakva, ledja me ubijaju cim sam malo duze na nogama. Evo kuham neku corbicu, pa sve na rate.. malo isjeckam sta treba, pa sjednem do sljedeceg sjeckanja 😂 Osjecam se pravo penzionerski

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 16:10:09   
boombar
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA



FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image
09.02. vila_7 user posted image
14.02. dupliciramose
12.02. almasa16 user posted image
24.02. nenci user posted image i user posted image

MART 2018 user posted image
22.03. mina3 user posted image

APRIL 2018 user posted image
12.04. butterfly
20.04. sretna_mama user posted image
20.04. selina
29.04. Eny21

MAJ 2018 user posted image
02.05. svrićolino user posted image
03.05. mala curica user posted image
18.05. Lemur user posted image


JUNI 2018
20.06. Isha


JULI 2018 user posted image
20.07. boombar

AUGUST 2018 user posted image
02.08. Irinea
08.08. Iija

P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok.
Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve


I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce
KALENDAR TRUDNOĆE





(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 16:13:07   
ziel
Bilo bi lijepo da na spisku pisete ako se neka porodila... npr. CAUCHY porodila se... Tako smo prije pisale, nekako se lakse snaci user posted image Ali eto vas spisak. Ja sam gotova sa trudnocama aBd, nikad vise user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 16:36:40   
boombar

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA



FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image porodila se!
09.02. vila_7 user posted image porodila se!
14.02. dupliciramose
12.02. almasa16 user posted image
24.02. nenci user posted image i user posted image

MART 2018 user posted image
22.03. mina3 user posted image

APRIL 2018 user posted image
12.04. butterfly
20.04. sretna_mama user posted image
20.04. selina
29.04. Eny21

MAJ 2018 user posted image
02.05. svrićolino user posted image
03.05. mala curica user posted image
18.05. Lemur user posted image

JUNI 2018
20.06. Isha

JULI 2018 user posted image
20.07. boombar

AUGUST 2018 user posted image
02.08. Irinea
08.08. Iija

P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok.
Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve


I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce
KALENDAR TRUDNOĆE

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 16:37:22   
boombar
U pravu si Ziel! Evo popravih!
Nego, nikad ne reci nikad 😉

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 20:57:41   
svrićolino
Evo i mene,danas bili na kontroli sve Ok
Ovdje masalla novine almasa,couchy i vila
Čestitamo,mirišite svoje bebare

_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
15.2.2018 22:41:23   
eminaja
vilooo cestitke user posted image user posted image ti kao i ja drugi put dosla u bolnicu i za 8min rodila user posted image user posted image
govorila mm poslije zamisli da smo zakasnili 8 min user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu svrićolino)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
16.2.2018 1:52:05   
Isha

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Isha

Vilo, cestitamuser posted image . Odmori se i uzivaj sa djevicom.

Zar to nema niko za juni?
Prijavljujem se za 20.06., cetvrti krug user posted image .

Ishaa pa sta kazes user posted image user posted image nek je sa srecom


Znas kako kazu_Nikad ne reci nikad user posted image .

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
16.2.2018 13:06:47   
avellana
Lijep pozdrav,

U osmom sam mjesecu trudnoce. Od samog pocetka trudnocu vodim kod privatnog doktora. Kako se termin poroda polako blizi trebala bih se prebaciti kod nekog od drzavnih doktora najvjerovatnije u vojnu bolnicu. Problem je sto ja nemam nigdje otvoren karton a pretpostavljam da mi za vojnu bolnicu treba uputnica. Interesuje me koja je procedura? Da li uputnicu mogu dobiti od doktora opste prakse ili to mora biti iskljucivo od ginekologa?

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
16.2.2018 17:19:49   
svrićolino
Dobrodošla avellana u klubuser posted image
Ja sam sinoć bila kod doktora naravno privatnika i preporučio mi je mirovanje.Danas odem kod doktora opšte prakse da mi otvori bolovanje i tamo me zapanje novim procedurama. Naime bolovanje mi mora otvoriti ginekolog kojem dispanzeru pripadam (Kumrovac) pa sa njegovom uputnicom kod doktora opste prakse i tako će od sad biti. Dakle na kontrolu za dvije sedmice pa opet u dispanzer pa doktoru opšte prakse da produžim bolovanje,ma ludilo. I da pitala sam za uputnice u dispanzeru daju tek u 36 sedmici tako mi reče dežirna doktorica. Dakle moraš otvoriti karton jer bez uputnice nemožeš ni na Jezero ni u Vojnu

_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
16.2.2018 19:42:21   
avellana

IZVORNA PORUKA: svrićolino

Dobrodošla avellana u klubuser posted image
Ja sam sinoć bila kod doktora naravno privatnika i preporučio mi je mirovanje.Danas odem kod doktora opšte prakse da mi otvori bolovanje i tamo me zapanje novim procedurama. Naime bolovanje mi mora otvoriti ginekolog kojem dispanzeru pripadam (Kumrovac) pa sa njegovom uputnicom kod doktora opste prakse i tako će od sad biti. Dakle na kontrolu za dvije sedmice pa opet u dispanzer pa doktoru opšte prakse da produžim bolovanje,ma ludilo. I da pitala sam za uputnice u dispanzeru daju tek u 36 sedmici tako mi reče dežirna doktorica. Dakle moraš otvoriti karton jer bez uputnice nemožeš ni na Jezero ni u Vojnu


Hvala svricolino na odgovoru. Meni samo treba uputnica za Vojnu kada dodje vrijeme za porodjaj ako me moj doktor ne uputi ranije da idem u bolnicu jer neko rece da se kod njih mora obaviti barem jedan pregled prije porodjaja. Negdje sam citala da prihvataju uputnicu od doktora opste prakse a drugi kazu da mora biti od ginekologa. Ne bih da cekam posljednji trenutak pa da bude trka frka. user posted image Ja sam trenutno 33 sedmica. Da li znas ko od ginekologa radi u DZ Kumrovec?

(odgovor članu svrićolino)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
16.2.2018 21:57:42   
svrićolino
Ja sam u prvoj trudnoći otvorila karton u Kumrovcu i otišla samo taj put,sve uputnice mi je davala doktorica opšte prakse osim te velike za porod nju sam dobila od ginekologa iz Kumrovca. Danas je bila neka dr.Alma

_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
17.2.2018 10:20:25   
Buttetfly
Avellana dobrodošla.

I ja sam u osmom mjesecu, idem privatno i mene ista ta pitanja muče. Ja sam prva tri mjeseca trudnoce bila na bolovanju i regularno mi prvih 40 dana ljekar opste prakse otvorio bolovanje. Kada sam isla pred komisiju poslije 40 dana, produžili su mi bolovanje, uz napomenu da je to samo taj put zato sto moram donijeti nalaze od ginekologa iz doma zdravlja, navodno odobriti će mi samo zato sto sam trudnica da ne hodam vise. Potom sam se vratila na posao, nisam morala dalje da se zezam.

Kada sam usla u sedmi mjesec otisla sam.u Kumurovac da pitam da mi otvore karton itd.da dolazim na preglede, objasnila da idem privatno.
Medicinska sestra mi rekla da ja imam pravo da se lijecim gdje god hocu, ne moram nikakav karton otvarati, kada dodje vrijeme za preglede u bolnici da dodjem po neku "veliku uputnicu" koja traje mjesec dana, biras hoces li u vojnu ili na jezero.
E sada i mene zanima sta ako hocu prije da idem kod moje doktorice u vojnu?
Ko ce mi onda dati uputnicu?
U ponedjeljak idem u svoju ambulantu da vidim sta ce mi reci, jer sam 33.sedmica i doktorica iz vojne mi rekla da joj dodjem.na pregled.
Javiti cu ti sta se desi, molim te i ti ako budes imala neku novu informaciju javi mi.

< Poruku je uredio Buttetfly -- 17.2.2018 10:22:15 >

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
17.2.2018 10:26:39   
avellana
Da li Jasminka Cehajic jos uvijek radi u Kumrovcu? Vidim da je dosta hvale.

(odgovor članu svrićolino)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
17.2.2018 10:46:26   
avellana

IZVORNA PORUKA: Buttetfly

Avellana dobrodošla.

I ja sam u osmom mjesecu, idem privatno i mene ista ta pitanja muče. Ja sam prva tri mjeseca trudnoce bila na bolovanju i regularno mi prvih 40 dana ljekar opste prakse otvorio bolovanje. Kada sam isla pred komisiju poslije 40 dana, produžili su mi bolovanje, uz napomenu da je to samo taj put zato sto moram donijeti nalaze od ginekologa iz doma zdravlja, navodno odobriti će mi samo zato sto sam trudnica da ne hodam vise. Potom sam se vratila na posao, nisam morala dalje da se zezam.

Kada sam usla u sedmi mjesec otisla sam.u Kumurovac da pitam da mi otvore karton itd.da dolazim na preglede, objasnila da idem privatno.
Medicinska sestra mi rekla da ja imam pravo da se lijecim gdje god hocu, ne moram nikakav karton otvarati, kada dodje vrijeme za preglede u bolnici da dodjem po neku "veliku uputnicu" koja traje mjesec dana, biras hoces li u vojnu ili na jezero.
E sada i mene zanima sta ako hocu prije da idem kod moje doktorice u vojnu?
Ko ce mi onda dati uputnicu?
U ponedjeljak idem u svoju ambulantu da vidim sta ce mi reci, jer sam 33.sedmica i doktorica iz vojne mi rekla da joj dodjem.na pregled.
Javiti cu ti sta se desi, molim te i ti ako budes imala neku novu informaciju javi mi.


Hvala draga butterfly. user posted image Koliko vidim mi bi se mogle poroditi u isto vrijeme. Meni je termin 9-og aprila. I ja isto planiram da se porodim u Vojnoj bolnici. Moj doktor kod kojeg idem privatno mi je rekao da ce mi preporuciti doktora iz Vojne kada dodje vrijeme za to. Ja nemam nikakav karton otvoren i ne vjerujem da ce me ijedan doktor u domu zdravlja primiti bez njega. Kako sam razumjela uputnicu za pregled mozes dobiti od doktora opste prakse samo tu veliku uputnicu daje ginekolog. Moja tetka je skoro operisana u Vojnoj bolnici. Imala je zakazan termin ali je nisu htjeli primiti sa uputnicom od doktora opste prakse pa je morala ici ginekologu. Sad bas procitah da uputnicu za pregled mozes isto dobiti od ginekologa. Javim ti ako jos sta saznam. Ja imam zakazan pregled kod privatnog doktora tek u petak. Imam osjecaj da cu kod njega ici jos ovaj mjesec i da ce me onda on poslati iduci mjesec u Vojnu bolnicu na kontrole do poroda.

(odgovor članu Buttetfly)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
17.2.2018 12:39:24   
svrićolino
Ja sam bila u utorak na Jezeru imala uputnicu od prije Nove godine bez datuma i doktorica mi rekla da više ne vaze te uputnice samo od dr. nadleznog dispanzera. I da moram od sad tamo ići po uputnice,mogu voditi trudnoću privatno ali sa njegovim nalazom moram ići u dispanzer za bolovanje,uputnice


_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
17.2.2018 12:41:55   
svrićolino
I da to je od 01.01.2018 prije je mogao doktor porodične otvoriti bolovanje od ove godine moramo se javljati u dispanzer. Doktorica iz dispanzera mi kaže da su samo bespotrebno njima napravili više posla.

_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu svrićolino)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *