|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 8:28:41   
bjaca
MOJ BLAM JA I MOJ MM DOK SMO SE JOS ZABAVLJALI BILI NA NEKOJ ZURCI KOD MOJE PRIJATELJICE I MALO MI ODLUTAMO PO GRADU PROSETAT ON MENE ZAGRLI LJETO ZVIJEZDE ROMANTIKA KAD PUF JA U SAHT PROPADE POVUCEM I NJEGA SA SOBOM JADAN SAV IZGUBLJEN KONTA STAJE IZVLACI ME IZ SAHTA I PUCA OD SMIJEHA user posted image I JA SAM AL OD MUKE JER SAM SE BAS UDARILAuser posted image

(odgovor članu DIJAMANT)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 10:36:09   
ljubičica 28
IZVORNA PORUKA: Adana

Sorry enisa ali zaplakala sam od smijeha na oba tvoja blama. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 12:01:11   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , cuj klizila niz banderu, o majko mila, ma svi su dobriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DIJAMANT)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 12:12:36   
leli§
jao enisa_sarauser posted image user posted image user posted image user posted image ne znam je li bolji memorandum ili karmin na stangiuser posted image user posted image user posted image user posted image dusa draga...

bjaca---vas dvoje kao da sam nas dvoje gledala... ja uvijek "upadnem" u nekakvu situaciju, obavezno se povrijedim, i on me spasava... a valja se od sege a i ja s njim sta cuuser posted image user posted image user posted image

ali evo par "saobracajnih"user posted image user posted image user posted image

1. ja tek pocela voziti...nije da sam tek polozila nego tek pocela vozitiuser posted image i grad ne znam jos dobro, a milion kruznih tokova. uvijek se nesto kopa i gradi i obavezno zatvaraju ulice tu i tamo. uglavnom...vozim se ja tako fol ja znam gdje sam posla...nekako uspijem doci do jednog kruznog ali ne znam gdje...reko hajde obici cu pa cu vidjeti kuda...ja mislim da sam ja opkruzila najmanje nekih 5-6 puta ... zaustavlja me policija koja je cijelo vrijeme bila u svojoj lozi na kruznom...pita mene policajac je li sve uredu. reko ja se izgubila...covjek podize glavu pa gleda okolo a meni mrtav hladan: gdje? u kruznom? user posted image user posted image user posted image

2. zurile drugarica i ja na neki satsanak i spicile 100 niz ulicu i uletile u kruzni da Bog sacuva... 10 m poslije samo se cuje rotacija. isla policija za nama u civilnom autu (bas nas navukli)... prilazi on sav vazan u uniformi a nije veci od cevapa... i kao vozile 120 : vozacka, saobracajna tamo vamo... progovori na arapskom a nas dvije ko dva bekana zinule.onda je naravno uhvatio nju peglat kako to da je arapkinja a ne govori arapski......(nama se stvarno zurilo, a on se uhvatio njoj nabacivati)...ja vala vise nisam mogla izdrzati nagnem se reko bolan (ali ovo bolan na nasem):) da smo vozili 120 culo bi se bip-bip (user posted image tempomat--sva auta su vecinom automatski namjestena sa tempomatima na 120) ma nisam se mogla sjetiti da se zove tempomat...cuj bip-bip isto malo dijete...prosle nekaznjeno naravno...valja njemu dokazati da se culo bip-bipuser posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 12:16:29   
Rina26
Mene jednom muž spremio da odem u banku do darektora ja pošla uz stepenice gare vrata sva ista a nisam ni čitala šta piše na njima ja pokucala kada tamo wc,a vrata do direktorova taman čovik pošao na pauzu toliko mi je se smija da mi nije mogao napisati nešto a propala

(odgovor članu DIJAMANT)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 21:54:39   
veeseelaa
danas sjedim s jednim bračnim parom i oni meni i mm pričaju o pumpici za nos za bebice i vele kao ima neka pumpica nešto kao usisivač.... a moj će suprug:
ma gdje ćeš bebi iz nosa to usisivačem izvlačiti!!!!
mi popadali od smijeha a njemu niš nije jasno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 22:27:10   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2009 9:55:13   
Ummuisa
ejjj dobre ste user posted image user posted image user posted image ismijah se ko budala 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2009 10:09:09   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: dadada

Jedan od mojih u buregdzinici- dajte mi krompiruse za 2 km!...koliko sam vam duzna?user posted image

Na pitanje kada idem u Prag... moj odgovor je bio - oko Nove godine, pocetkom januara... krajem februarauser posted image

Na tv-u spiker govori za nekog zatvorenika " dobio je amnestiju..." na to moj komentar...ma ja fol izgubio pamcenjeuser posted image





user posted image user posted image user posted image aajjjj dobra si, već te vidim kako sva važna odgovaraš   user posted image carica si user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2009 10:24:39   
Ummuisa
evo i moj skorašnji blam..

očekujem goste, uredila kuću, dvorište, oprala ploče, stepenice... i tako u kući malo još zatežem i začujem pred ulazom :

" eee jeste neko vrijedaaaannn!!!

A ja iz kuće odgovaram skromno : " oo hajde bujrum...pa eto, ja to malo, da osvježim.."

Izađem da je dočekam, i skontam da ona to mojoj komšinici... ali ona pada od smijeha jer ujedno sluša mene kako sam se raspričalauser posted image



(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2009 19:11:37   
Anoniman
jednom mi u ratu trebali putovati i trebali smo donijeti slike za akreditaciju,ali bas malo vren+mena nam dali, i ja se zarovila i covjece nemam sliku da je pogodna,ono da glava bude u prvom planu i odredjene velicine, sve nekako iz daljine i sl., i nadjem ja jednu sa necijeg rodjendana i ponesemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , meni je tad bilo oko 16 godina a ja odnijela foto na kojoj mi je bilo jedva 8user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , i oni meni to zalijepe a poslije kad me raja vidjela svi prilazili i smijali se kao ko ti je to dijete na sliciuser posted image user posted image user posted image user posted image , sta ce s rat - nema seuser posted image

(odgovor članu Ummuisa)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2009 20:53:30   
Anoniman
hehehheheheheuser posted image user posted image user posted image ...i u mom pasosu je isto bila slika kada sam otprilike imala 13 s zicom u ustima, gljiva frizura..fina mala curica a ja vamo kratko osisana s piercingom u obrvi i tetovazama..vazda me na granici duplo kontrolisu user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2009 20:55:45   
Anoniman
pa i ne kontrolisali bleso jednauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2009 21:02:07   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  e što se ismijah hahahahahaha čuj slika sa 8 godina..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vaš blam :-)
26.5.2009 21:53:10   
leli§
dosla ja kuci, ispod vrata stoji zuti papiric...(ustvari citava stranica iz sveske)...komsinica ispod se bunila mojim stiklama...ja neki dan zaboravila nesto u spavacoj a zurila pa sam skoknula zacas do tamo...e hajde nije to meni blam zbog stikli i toga sto je ona napisala...ja sam se izvinula...ali mi je vec blam sta ostalo cuje u gluho doba noci kad je cula hod u stiklama u po bijelog danauser posted image user posted image user posted image jao katastrofe

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vaš blam :-)
28.5.2009 13:42:38   
europa
evo ja sam nova pa malo kasnim sa odgovorom user posted image

Vozimo se ja i kolegica kroz grad a svi nam mašu i nešto dobacuju...a nas dvije ponosne ... samo što nismo pukle, a kad smo izašle iz auta vidimo da vozamo njezinu torbicu na krovu auta !!!! user posted image user posted image user posted image

narod nas pokušavao upozorit user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vaš blam :-)
28.5.2009 21:45:01   
Anoniman
evo da ispričam jedan blam od moje komšinice ja sam valjala od smijeha.
Pošla ona ujutro na posao i onako u žurbi obuče jednu plavu i jednu crnu cipelu. Sjela u bus kad primjeti ona svi je čudno gledaju kaže ona u sebi na to"e sad ću da i prekonogim vala nek me gledaju imaju šta vidjet jesam se doćerala". Došla je ona na posao i radila (radi u sudu sa strankama) i dalje je primamljivala poglede, i tako ona sva uvažena sjede da se odmori i prekonogi pa pogleda u nogu i opet pomisli "jao pa  ja sam obukla plave cipele a htjela sam crne, pogleda u drugu nogu i ima šta i vidjetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu europa)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Vaš blam :-)
30.5.2009 0:22:48   
Anoniman
jedan prije spavanja

jednom ja kupovala neku torbicu, a taj dan bio 8. mart, i hajd kupim ja nesto i sad meni prodavac rece - sretan vam 8. mart, a ja mrtva hladna  - hvala, takodjer, biser nema sta

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vaš blam :-)
30.5.2009 0:49:45   
remzy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

danas sjedim s jednim bračnim parom i oni meni i mm pričaju o pumpici za nos za bebice i vele kao ima neka pumpica nešto kao usisivač.... a moj će suprug:
ma gdje ćeš bebi iz nosa to usisivačem izvlačiti!!!!
mi popadali od smijeha a njemu niš nije jasno



jao crnjaka!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jao!!!!!!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vaš blam :-)
30.5.2009 21:07:45   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Tek se zaposlila kao tehnički sekretar. Nemam blage o tom poslu, polako sve učim, a nije mi niko imao prenijeti posao niti objasniti al hajde laganini. Samo da kažem da sam završila učiteljsku..... nigdje veze sa administracijom user posted image .
I jedan dan, kaže meni dir. daj mi molim te isprintaj jedan bjanko memorandum. Kontam ja šta je to user posted image  I nakon 30 min. pita on mene hoće li više taj memorandum. Ja lijepo otvorim word i velikim boldiranim slovima napišem M E M O R A N D U M...... user posted image user posted image  isprintam i stavim, dam mu i vratim se na mjesto (a njegov sto preko puta mog) i samo odjednom čuješ smijeh uz suzdržavanje. Provirim ja, čovjek crven ko paprika, previja se od smijeha a trudi se da se ne odvali smijati..... e onda više nije mogao izdržati, počeo je bukvalno plakati od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ko ne bi hahahahahaha


user posted image user posted image user posted image joj izvini, al svaki put kad ovo pročitam napadne me smijeh user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vaš blam :-)
16.6.2009 0:35:51   
veeseelaa
bila ja u Tunisu prije par godina. Smjestimo se po sobama naveče i odmah legli spavat, ja se negdje oko 3-4 ujutru probudim ma zima mi pravo... počnem tražit jorgan ili kakvu dodatnu deku po ormarima i psujem: 'ebo te ovo, dali tolko para a izgleda da će kiša, vidi kako je hladno
a moja "cimerka" u polu snu, ma vidiš bona da sam klimu upalila ccccccc


U Tunisu kiša ja mislim ne padne ni u decembru

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vaš blam :-)
16.6.2009 0:40:28   
Lulu_
za 18 rodjendan meni roditelji poklonili auto...
sva vazna...prva u drustvu imam auto
i tako subota navecer spakovala se ja i ivana i cekamo ilvanu ispred zgrade a na radiju pokazuje oxygen...
meni auto upaljeno...
kazem ja ivani ziku majke ti kako mi je auto mocno  pokazuje mi da zato sto je auto upaljen pusta neki otrov valjda ovaj oxygen i mi ugasimo auto

ulazi ilvana mi poalimo auto i cd...vozamo se
ugasi se cd i prebacio se na oxygen ponovo.kaze ilvana joj nek si nam bas pustila radio oxygen vala mi je dosadio ovaj cd

ivana i ja se samo zgledasmo
ja sam najgluplja vozacica zenice user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vaš blam :-)
16.6.2009 0:44:13   
veeseelaa
nakon tog Tunisa vodila sam ko bajagi kao vodić desetoro djece u Egipat, samnom je išao i moj brat i njegova supruga.
Uplatili mi svi po 100 eura za obilazak piramida i ono svi jedva čekamo, kad veče prije polaska za Kairo ispod vrata nadjem kovertu s memorandumom hotela i unutra kao pismo od Relaxa toursa kao isti se izvinjavaju ali ništa od obilaska zbog mogućih terorističkih napada i bla bla bla
Ja naravno u behutu, krivo mi pravo, sjatila se dječica u moju sobu, onako preplašena zbog pominjanja terorističkih napada a jedna malena još dodaje Boga pitaj kako ćemo kući, dal ćemo se i moći vratiti a jedna malena od 12 god odvali plakat i veli žao mi sestre i onako uplakana izađe na balkon, ja za njom... ona pruži ruku prema moru pa plačući reče "a možemol kako preko mora kući???"
kad se nisam upikilauser posted image

e sad nije nam Relax ostavio obavijest nego se moj dobri brat i divna snaha s nama samo zezali

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vaš blam :-)
16.6.2009 0:56:34   
veeseelaa
isto tako jedne prilike vodila neku dječicu na more u Hrvatsku - Brist i bili smo smješteni u nekim pansionima. Djeca ko djeca cijelo veče peglaju jednu malenu iz grupe s razno raznim zezalicama jer malena nezna plivati a i dijete je s periferije.... i ona kao neće više da ih sluša i ode leći spavati
Nakon sata i mi svi idemo po sobama kad trče dvije cimerice od pomenute curice kao ona ne otvara vrata
Ja Bogme prepadnuta, kontam šta je sad... lupala, zvala, ništa
Obzirom na situaciju odlužim da mobiliram dva dječaka da nekako udju kroz balkonska vrata u sobu malene obzirom da se radilo o visokom prizemlju ajde valjda ćemo uspjeti
I sad scena:

1 je sat ujutru, ja stojim u u spavaćici, Semir na Adisovim ramenima zabacio jednu nogu i istu zakačio na ogradu od balkona pa kad je počeo pruser posted image ti, Adis pomahnitao niti da ga drži niti da ga pusti a tik mu iznad glave
Ja se smijem a ujedno se kao ljutim na njih što su neozbiljni kad sam malo bolje pogledala iz par soba s katova ljudi na prozorima zure u nas
Ajde mali je nekako ušao a curica je samo bila čvrsto zaspala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vaš blam :-)
16.6.2009 1:04:22   
veeseelaa
ja puna blamovauser posted image user posted image user posted image
ima ih još hejbet, rado ih se sjetim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *