|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
16.6.2009 22:27:30   
dana3
"96 god.
dogovorili se preko skole za kolektivni odmor na moru.Vir.smjesteni u jednoj kuci koja nije bila do kraja ni dovrsena.zeza i sala do bola,jedna od kolegica bila je trudna i pozeljela kafu.trebalo je vodu iz kanisera koristiti jer u cesmama je bila SLANA.
ja se ponudim na napravim kafu i sva sreetna joj donesem.poslije prvog gutljaja zena pocela da povraca.napali me sto sam posolila kafu.ja dva dana nisam skontala da se voda iz cesmi ne pije.i dan danas me zeza za to iako joj je sin na zenidbu hamanuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vaš blam :-)
17.6.2009 0:34:54   
idana_85
IZVORNA PORUKA: sahara

jedan prije spavanja

jednom ja kupovala neku torbicu, a taj dan bio 8. mart, i hajd kupim ja nesto i sad meni prodavac rece - sretan vam 8. mart, a ja mrtva hladna  - hvala, takodjer, biser nema sta



Hehe, i ja sam tako u srednjoj, otisla kod jaranice,bio bajram i osmi mart i tako svi govore bajrambarecula i onda sretan osmi mart ija fino njenom starom bajrambarecula, kaze allahraziola,sretan osmi mart,reko hvala i vama...

u nedjelju isli mi na pijacu...i sada frka spremi rijada, bice s bratom negdje u setnji dok mi obavio kupovinu (mama i ja), pozuri da obavis i sve to...i hajde krenuli mi, izasli iz auta,da predjemo ulicu,cekamo,ja pogledam, a ja fino dole u bijelim carapama i preko obicne one plasticne papuce,a gore se sriktala aman...imam i sliku, svi su popadali od smijeha,a mama je bukvalno cucnula da se ne upiski....

joj imam ja blamova samo takvih,zaklela bih se da sam ih pisala negdje ovdje na forumu


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vaš blam :-)
30.6.2009 2:20:13   
milenium
Ja i mm izišli vanka,šetali.vani mrkli mrak.ni prst pred okom se ne vidi.idemo prema autu i ulazimo u auto.zatvorim ja vrata,zatvori on.Ja osjećam nešto mi široko i komotno...Pita on ''Pa di si''?!
                      Ja odgovaram ''pa evo me u autu''!
                       Kaže on ''pa sjela si na zadnji sic''!!!user posted image
                      user posted image a zato je meni bilo tako komotnouser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vaš blam :-)
3.8.2009 14:10:06   
Hocu bebu
joj pravo sam se ismijala, user posted image
meni se desilo hiljadu puta, samo dok se covjek sjeti...znam samo da sam jednom dosla ranije na poso sa sestrom, i trebale smo izvaditi nesto iz gepeka i onda cemo na kafu, pa radit.Hajd, ja cu jos parkirat auto, ona ce cekat,I vozim ja, kad stao neki frajer gleda u mene.A ja ono sva ponosna, kontam ah sta je bleno, i izlazim iz auta i vidim cijelo vrijeme gepek mi bio OTVOREN: ono kontam, sto me gledo nako zacudjeno...

Drugi slucaj, imala ja 17 godina, prvi izlazak s mojim muzem sada. I nervoza i ovo i ono, i ja cura obula stiklice, a nisam znala ni hodat posteno u njima. I taman da cemo u neki kafic ja upade stiklom u neku lokvu i ko neka smota posrnu...
srecom, on me uhvatio, iza ledja, i ja sva prodrhtala al sad je to neka druga tema...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vaš blam :-)
3.8.2009 14:23:05   
Anoniman
Bilo je to prije nekoliko godina.  Vozim ja, sva samouvjerena (ne zove me džaba moj tata Šumaherom!), kad neko poče da mi svira.  Gledam ja jesu li mi žmigavci ugašeni, svjetla upaljena, vrata zatvorena... i onda skontam: garant neki frajer vidio "trebu" za volanom pa "trubi".  I počnem ja rondati, a nikako ne gledam ko mi to trubi, i rondam, psujem...  Na semaforu crveno svjetlo - ja stanem, zaustave se do mene i kola u kojima je tip koji mi je "trubio"... al' ja i dalje gledam pravo.  Istom, čujem neko me po imenu zove... okrenem se - moj amidža.  ZEMLJO, OTVORI SE!!!  A on se smije i zeza me: "Šta ti ono meni psuješ?!"

< Poruku je uredio pingpong -- 3.8.2009 14:24:59 >

(odgovor članu Hocu bebu)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vaš blam :-)
3.8.2009 14:34:03   
acudesa
ja sam se zafurala prma mužu koji je bio u autu, kao frka nam s vremenom i hop sjednem u slično auto ali od drugog čovjeka koji je začuđeno blehno u mene a ja u zemlju da propadnem od stida, pa hajd onda objasni mužu koji je to zatekao da je bio incident, slučajno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vaš blam :-)
3.8.2009 14:43:11   
Ilhana RR
jao, prije par dana prije nego sto mi je muz otisao za svedsku bili mi u robotu kupovali neke stvari sto on treba da ponese sa sobom. I usput uzela neke poklone rodici jer trebam da idem na babinje a zaboravila da uzmem njenom starijem sinu nesto i odem ti ja do igracaka, a muz kaze da ce ostati da me ceka kod kasa.
I ja se vracam okrenutih ledja frajer vadi iz kolica sve, i ja mu pomazem i govorim "joj pa sto nisi uzeo sundjer za sudje, bespara imamo" a frajer odgovara "neznam" i nastavljamo obadvoje da vadimo stvari iz kolica kad vidim pasta za zube al ne ona sto sam ja uzela, ja se okrenu i pogleda kad nekakav tip skroz drugi a ne moj muz hahahahahah

A on jos nije skonto sta je bilo, mozda je mislio da radim tu hehe. Ja mu govorim "joj izvini ja mislila moj muz, u zurbi smo pa i negledam" a on nista dok meni moj muz nepridje on tek skonta i poce da se smije. Pa onda prica svojoj zeni i mami, a zena mu je trudnica haj ga znaj mozda neka sa RR hahaha... oni se svi savili od smijeha hahahahahah :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vaš blam :-)
3.8.2009 14:56:58   
remzy
IZVORNA PORUKA: Ilhana

jao, prije par dana prije nego sto mi je muz otisao za svedsku bili mi u robotu kupovali neke stvari sto on treba da ponese sa sobom. I usput uzela neke poklone rodici jer trebam da idem na babinje a zaboravila da uzmem njenom starijem sinu nesto i odem ti ja do igracaka, a muz kaze da ce ostati da me ceka kod kasa.
I ja se vracam okrenutih ledja frajer vadi iz kolica sve, i ja mu pomazem i govorim "joj pa sto nisi uzeo sundjer za sudje, bespara imamo" a frajer odgovara "neznam" i nastavljamo obadvoje da vadimo stvari iz kolica kad vidim pasta za zube al ne ona sto sam ja uzela, ja se okrenu i pogleda kad nekakav tip skroz drugi a ne moj muz hahahahahah

A on jos nije skonto sta je bilo, mozda je mislio da radim tu hehe. Ja mu govorim "joj izvini ja mislila moj muz, u zurbi smo pa i negledam" a on nista dok meni moj muz nepridje on tek skonta i poce da se smije. Pa onda prica svojoj zeni i mami, a zena mu je trudnica haj ga znaj mozda neka sa RR hahaha... oni se svi savili od smijeha hahahahahah :)


jao Ilhana sto se dobro nasmija!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vaš blam :-)
3.8.2009 14:59:06   
remzy
IZVORNA PORUKA: milenium

Ja i mm izišli vanka,šetali.vani mrkli mrak.ni prst pred okom se ne vidi.idemo prema autu i ulazimo u auto.zatvorim ja vrata,zatvori on.Ja osjećam nešto mi široko i komotno...Pita on ''Pa di si''?!
                     Ja odgovaram ''pa evo me u autu''!
                      Kaže on ''pa sjela si na zadnji sic''!!!user posted image
                     user posted image a zato je meni bilo tako komotnouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vaš blam :-)
3.8.2009 15:00:48   
seljo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vaš blam :-)
3.8.2009 16:01:56   
Gigana
Moja drugarica se neki dan uredno napila vode iz fontane u bašti, misleći da je to tekuća voda koja tu tako teče, a ona voda samo sto se nije pretvorila u žabokrečinu. Ma fuj!

Imam i ja blamova, nije da nemam, nego se sad fakat ne mogu sjetiti nijednog, ali obećavam, čim se sjetim, napisaću.

Moram još i ovo napisati:
Neki dan smo bili na jednoj svadbi na kojoj se našao i muž od moje rodice, koji je Amerikanac i koji jako slabo priča naš jezik.  I u neko doba, popilo se, tamburaši sviraju i počeše svirati pjesmu od Armina Šakovića "Ovo je moja kuća, živio sam tu, ovo je moja draga, volio sam nju....".  Ja se okrenem prema MM koji je prije toga malo popio, kad on, koji ne govori engleski baš najbolje, prevodi stihove ovom Amerikancu na tečnom engleskom.  Ja zblanuta gledam, ne mogu da vjerujem šta alkohol čini. 
I sve je bilo dobro dok nije došao do riječi "skitnica" i tu se on okrene prema meni i kaže: "E hebi ga, kako da mu ovo sad prevedem, ne znam kako se kaže "skitnica"", i uredno se oper okrenu prema njemu i na našem mu ubaci "skitnica" i nastavi dalje na engleskom.  Onaj ga Amerikanac čudno gleda, ništa mu nije bilo jasno, a mene je stomak zabolio od smijeha. 


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu seljo)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vaš blam :-)
4.8.2009 12:45:23   
maja78 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image prejaki su blamovi, evo mi suze krenule, nisam cesto na forumu tako da sam ovu temu tek otkrila, evo jednog mog

prije nekih 10-ak godina idem ja gradom i u izlogu kupaci kostimi, prisla ja i gledam, stoji resetka na izlogu, i ja reko da se jos malo primaknem da bolje vidim i pljus glavom u staklo, resetka je bila sa unutrasnje strane izloga, svi unutra su se gusili od smjeha


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vaš blam :-)
27.8.2009 2:03:49   
acudesa
kišan dan, moja drugarica ide sa posla kući i onako nikakva umorna ulazi  u tržni centar...svi se okreću za njom...njeno loše raspoloženje se naglo poravlja (konta, jao što sam maca svi me gledaju-ko što bih i ja pomislila)...šepuri se sve više i više i tako u prolazu kužne sebe na ogledalo sa potajnim osmijehom...ugledala je iznad sebe veliki žuti kišobran koji nije sklopila pri ulasku u centar...njen osmijeh je naglo nestao, a blijedi obrazi su dobili jarkocrvenu boju, a lagani zanosni korak se pretvorio u jurcanje prema izlazu
(godinama se ovome smijem kad se sjetim)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vaš blam :-)
7.9.2009 1:16:14   
acudesa
a, moj najveći je, stid me i napisati
kako ja nikada do sada nisam bila član niti jednog foruma razumjet  ćete
već sam pisala da smo i ja i muž ljubomorni i učlani se koka na ringeraja, a mm tamo u drugoj sobi
ja, nestrpljiva jedva čekam šta dalje ide-kad stiže meni poruka od nekog Admina???? Ja kontala to neki lik, ko je sad pa Admin? (jbt-a ja brže bolje briši poruku dok muž ne vidi, ako vidi ništa od ringeraja)
ovim putem se izvinjavam "Adminu" što nisam odgovorila na dobrodošlicuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vaš blam :-)
7.9.2009 1:26:00   
milenium
user posted image user posted image user posted image a dobra si

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vaš blam :-)
7.9.2009 1:30:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image user posted image user posted image a dobra si

jesi vidjela budaleuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vaš blam :-)
7.9.2009 1:43:20   
adannn
IZVORNA PORUKA: acudesa

a, moj najveći je, stid me i napisati
kako ja nikada do sada nisam bila član niti jednog foruma razumjet  ćete
već sam pisala da smo i ja i muž ljubomorni i učlani se koka na ringeraja, a mm tamo u drugoj sobi
ja, nestrpljiva jedva čekam šta dalje ide-kad stiže meni poruka od nekog Admina???? Ja kontala to neki lik, ko je sad pa Admin? (jbt-a ja brže bolje briši poruku dok muž ne vidi, ako vidi ništa od ringeraja)
ovim putem se izvinjavam "Adminu" što nisam odgovorila na dobrodošlicuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vaš blam :-)
8.9.2009 17:05:57   
SdZ
IZVORNA PORUKA: adannn

IZVORNA PORUKA: acudesa

a, moj najveći je, stid me i napisati
kako ja nikada do sada nisam bila član niti jednog foruma razumjet  ćete
već sam pisala da smo i ja i muž ljubomorni i učlani se koka na ringeraja, a mm tamo u drugoj sobi
ja, nestrpljiva jedva čekam šta dalje ide-kad stiže meni poruka od nekog Admina???? Ja kontala to neki lik, ko je sad pa Admin? (jbt-a ja brže bolje briši poruku dok muž ne vidi, ako vidi ništa od ringeraja)
ovim putem se izvinjavam "Adminu" što nisam odgovorila na dobrodošlicuuser posted image


Dobra siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vaš blam :-)
14.9.2009 22:19:16   
Ivona

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Tek se zaposlila kao tehnički sekretar. Nemam blage o tom poslu, polako sve učim, a nije mi niko imao prenijeti posao niti objasniti al hajde laganini. Samo da kažem da sam završila učiteljsku..... nigdje veze sa administracijom user posted image .
I jedan dan, kaže meni dir. daj mi molim te isprintaj jedan bjanko memorandum. Kontam ja šta je to user posted image  I nakon 30 min. pita on mene hoće li više taj memorandum. Ja lijepo otvorim word i velikim boldiranim slovima napišem M E M O R A N D U M...... user posted image user posted image  isprintam i stavim, dam mu i vratim se na mjesto (a njegov sto preko puta mog) i samo odjednom čuješ smijeh uz suzdržavanje. Provirim ja, čovjek crven ko paprika, previja se od smijeha a trudi se da se ne odvali smijati..... e onda više nije mogao izdržati, počeo je bukvalno plakati od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ko ne bi hahahahahaha

user posted image Joooj,isplakala sam se od smijeha...Nego,jel' ti jos uvijek tu radis?Ja trazim posao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vaš blam :-)
14.9.2009 22:41:51   
leli§

IZVORNA PORUKA: acudesa

a, moj najveći je, stid me i napisati
kako ja nikada do sada nisam bila član niti jednog foruma razumjet ćete
već sam pisala da smo i ja i muž ljubomorni i učlani se koka na ringeraja, a mm tamo u drugoj sobi
ja, nestrpljiva jedva čekam šta dalje ide-kad stiže meni poruka od nekog Admina???? Ja kontala to neki lik, ko je sad pa Admin? (jbt-a ja brže bolje briši poruku dok muž ne vidi, ako vidi ništa od ringeraja)
ovim putem se izvinjavam "Adminu" što nisam odgovorila na dobrodošlicuuser posted image



daleko najbolji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vaš blam :-)
14.9.2009 23:19:13   
milenium
Evo jedan mali blamčić:
Otvorila se nova pizzerija u gradu i sad ćemo mm,ja i još jedan par tu na večeru.Sjedili smo vani pošto je ljeto,i prijateljica je morala na wc i ja pođem s njom,kontam da vidim kako je sređeno unutra.Dok je ona bila u wc meni padne na pamet zašto i ja to ne bih usput obavila pa uđem u onaj do.izišla sam prije nje i čekam je i kad je ona izišla viče meni:''e možeš sad ti ako hoćeš'' ?!
Ja joj odgovorim da sam ja već bila a ona će začuđeno''Pa gdije,u kojem wcu'' ?!
Ja odgovorim ''pa u ovom do''!user posted image A ona će''pa to ti nije ženski''
A ja:''po čemu ti vidiš da nije kad nema nikakva znaka?!''
Ona:''kako nemauser posted image ,vidiš ove naslikane šešire?!?!,ovaj je muški ,ovaj je ženski!''
Ja:''Šešireuser posted image Ovo šeširi???Ja misla ovo šolje za kafu i ispod tanjurić!user posted image
user posted image user posted image user posted image (pa mislim...ipak je ovo i caffe bar pa kontam ljudi naslikali šolje na vratimauser posted image ).
Žena ligala...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vaš blam :-)
15.9.2009 13:16:04   
dana3
milenium -ti si originalnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vaš blam :-)
15.9.2009 13:27:20   
neki
Evo da i ja sta napisemuser posted image
Kad smo se ja i MM upoznali(u kafani),sjelilo se do zore,malo se vise popilo,i u neka doba da nazdravimo,ja svojom casom spucam njegovu,koja je otisla u sto komadicauser posted image user posted image user posted image Svi okolo su popadali od segeuser posted image user posted image user posted image
Jednom se ja vozim u busu,sa Ilidze u Hrasnicu,i sjela ja,a do mene sjede neka djevojka...Kreno bus,pita ona mene,a gdje ti izlazis???Ja sva u cudu(kontam ona me pita inace gdje izlazim s rajom),rekoh na Ilizdu,kaze ona:na kojoj stanici izlazis(valjda da se pripremi da ustane,da ja prodjem)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E kad nisam u zemlju propala,ja i zaboravila da se nalazim u busuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vaš blam :-)
15.9.2009 17:08:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Jednom se ja vozim u busu,sa Ilidze u Hrasnicu,i sjela ja,a do mene sjede neka djevojka...Kreno bus,pita ona mene,a gdje ti izlazis???Ja sva u cudu(kontam ona me pita inace gdje izlazim s rajom)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  dobar pravo
(Čuj, gdje izlazim, šta tebe briga?)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vaš blam :-)
15.9.2009 19:35:02   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa

a, moj najveći je, stid me i napisati
kako ja nikada do sada nisam bila član niti jednog foruma razumjet  ćete
već sam pisala da smo i ja i muž ljubomorni i učlani se koka na ringeraja, a mm tamo u drugoj sobi
ja, nestrpljiva jedva čekam šta dalje ide-kad stiže meni poruka od nekog Admina???? Ja kontala to neki lik, ko je sad pa Admin? (jbt-a ja brže bolje briši poruku dok muž ne vidi, ako vidi ništa od ringeraja)
ovim putem se izvinjavam "Adminu" što nisam odgovorila na dobrodošlicuuser posted image


hahhaha al se ismijah hahahhaha dobra si


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *