|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
15.2.2019 11:36:26   
Irinea
Joj i ja se tih padova bas bojim ona mi nije padala ali mali je padao stalno i svaki put mi oduzme pola zivota.evo gledam tvoju knjizicu pa.ima razlika koliko vidim ovu pneumo i mening. mi nemamo.

Vortex bravo za nalaze ocito je posrijedi samo iscrpljenost ali sa proljecem ce to sigurno biti bolje.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
15.2.2019 16:10:54   
ijaa
Ma ona mi nikad kao beba nije pala... Ali evo on prvi put... Majke mi rastegnut se ne mogu, samo nek mi je ih Bog cuva... Sad od straha sve ga u naramku nosam.... Lopov je ovo


(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
16.2.2019 18:40:44   
vortex RR
Hvala puno za sliku vakcina 🤗🤗🤗


Izgleda da jeste samo iscrpljenost, dehidriranost, promjene vremena...
Sta rade djecica? Mi sada sa izleta pa malena spava haha

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
17.2.2019 21:00:47   
ijaa
Evo kod nas lijepo otoplilo pa set_amo... Pobudalim nekoliko puta na dan valjda je normalno... Imam nalete da Bog sacuva, D je prava lopuza po danu skroz slabo spava,  samo na nogama zaspe i u kolicima... Puze uveliko, neato je poceo da brlja i proizvodi neke glasove...velika je veselica 

user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
18.2.2019 17:56:19   
amised
Ijaa sladak je maleni, bas se lijepo ususkao, a i sekaI moja bas rijetko spava po danu, a u kolicima odmah zaspi i u autu :-)



Vortex dobro je da su nalazi uredu, a vjerujem da ces biti bolje sa dolaskom lijepog vremena
Mi smo isto ovih dana u šetnji, vrijeme je bas lijepo, uzivamo svi.
Irinea sto se pedijatara tice cini mi se da je svugdje ista situacija, tako da i nekom promjenom cini mi se ne dobijes puno.



(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
19.2.2019 7:10:04   
Irinea
Pozdrav i od mene evo kao da je malo proljece doslo pa skitamo.

Ija preslatka je slikica i ja svoju ovako ususkam juce mi se i oznojila moram joj malo odjece smanjitiGdje su ostale mame skitate ti kako su djecica

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
19.2.2019 19:27:40   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: ijaa

Evo kod nas lijepo otoplilo pa set_amo... Pobudalim nekoliko puta na dan valjda je normalno... Imam nalete da Bog sacuva, D je prava lopuza po danu skroz slabo spava,  samo na nogama zaspe i u kolicima... Puze uveliko, neato je poceo da brlja i proizvodi neke glasove...velika je veselica 

user posted image

Pa medu medeni dragi!

Bas ste lijepo iskoristili dan

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
19.2.2019 19:30:30   
vortex RR
Mile moje, evo danas zadnji gosti (bar ovi koje sam znala da ce doci) to me dodatno iscrpilo bas, a juce sam imala napad migrene, prvi nakon poroda, sa aurom, ma katastrofa sam bila cijeli dan. Inace mi pomogne zamracena soba bez ikakvih zvukova i povracanje. Juce nista nije moglo pomoci. Jedva sam pregurala.

Mislim da premalo tecnosti unosim generalno, moram to hitno promijeniti. Posebno bas nemam naviku vodu piti. Caj, sok i nekako, ali vodu bas tesko, a znam da mi je ona najpotrebnija.

Da li ste vi koristile/ koristite kengur za nosenje bebe? Ako da od kojeg mjeseca?

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
19.2.2019 20:49:21   
Irinea
Draga vortex bas mi je zao sto te tako migrena uhvatila nadati se da ce biti sto rjedje i sto bezbolnije bas je to zeznuto misa mu.

Ja kengur nisam koristila ali jesam sling i to mali je htio tek kad je poceo da sjedi pa u njemu sjedne a ova mala nece nikako nikakvo pomagalo samo da je drzis rukama haha.Ako imas od nekoga uzeti da probas da ne kupujes bezveze ako ne zeli.znam da sling ide od rodjenja a kengur nisam sigurna od kada ide.mozda ce ti neks mama koja je koristila napisati.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
21.2.2019 9:23:10   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: vortex RR

Mile moje, evo danas zadnji gosti (bar ovi koje sam znala da ce doci) to me dodatno iscrpilo bas, a juce sam imala napad migrene, prvi nakon poroda, sa aurom, ma katastrofa sam bila cijeli dan. Inace mi pomogne zamracena soba bez ikakvih zvukova i povracanje. Juce nista nije moglo pomoci. Jedva sam pregurala.

Mislim da premalo tecnosti unosim generalno, moram to hitno promijeniti. Posebno bas nemam naviku vodu piti. Caj, sok i nekako, ali vodu bas tesko, a znam da mi je ona najpotrebnija.

Da li ste vi koristile/ koristite kengur za nosenje bebe? Ako da od kojeg mjeseca?


Draga,ne zezaj se!
Sigurna sam da si mnogo toga isčitala i da znaš da moraš mnogo tekućine unositi jer beba siki...
drži flašu pored sebe i pijuckaj...

al ima i do vremena... a i stiže te umor... ko ti pomaže oko bebe?

< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.2.2019 9:24:00 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
21.2.2019 14:22:31   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR

Mile moje, evo danas zadnji gosti (bar ovi koje sam znala da ce doci) to me dodatno iscrpilo bas, a juce sam imala napad migrene, prvi nakon poroda, sa aurom, ma katastrofa sam bila cijeli dan. Inace mi pomogne zamracena soba bez ikakvih zvukova i povracanje. Juce nista nije moglo pomoci. Jedva sam pregurala.

Mislim da premalo tecnosti unosim generalno, moram to hitno promijeniti. Posebno bas nemam naviku vodu piti. Caj, sok i nekako, ali vodu bas tesko, a znam da mi je ona najpotrebnija.

Da li ste vi koristile/ koristite kengur za nosenje bebe? Ako da od kojeg mjeseca?


Draga,ne zezaj se!
Sigurna sam da si mnogo toga isčitala i da znaš da moraš mnogo tekućine unositi jer beba siki...
drži flašu pored sebe i pijuckaj...

al ima i do vremena... a i stiže te umor... ko ti pomaže oko bebe?




Evo tjeram se, mislim da me ta dehidriranost najvise slomi.
Muz i ja smo s bebom, ponekad mame uskoce, ali vise oko rucka ili po kuci da pomognu.
Kako nam je skolarac? 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
22.2.2019 9:02:09   
ijaa
Jutar... Jeste dobro? Vortex cuvaj se... Sta vam bebice rade... Moj se prolopovio pravo nece ni sekunde sam... Puze za mnom jucer usisavam kako god kabal ide i on za nama.... I onda se ljuti ljenguza dosadi mu... Zubica nemamo.. Kakvo je kod vas stanje


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
22.2.2019 20:10:27   
dzemoni
Pozdrav mamice 😁

Mi smo juce malo set_ale, bilo lijepo vrijeme, ali malena nikako ne zeli u kolica, nego lopov da se nosa. I odmah zaspi. Dal je moguce da smo je prije naucili na ruke 🙄 stariju curicu smo svi nosali, prvo unuce u porodici s obje strane, ali nikad problema s tim nismo imali. 

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
23.2.2019 14:55:08   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: dzemoni

Pozdrav mamice 😁

Mi smo juce malo set__ale, bilo lijepo vrijeme, ali malena nikako ne zeli u kolica, nego lopov da se nosa. I odmah zaspi. Dal je moguce da smo je prije naucili na ruke 🙄 stariju curicu smo svi nosali, prvo unuce u porodici s obje strane, ali nikad problema s tim nismo imali. 



Ja se bas danima pitam da li se bebe mogu nauciti na ruke ili jednostavno neke samo vise vole blizinu roditelja.
I da se navikla na ruke, uzivaj i pusti, jos malo pa xe progodati i onda je neces moci uhvatiti da je pomazis.
Sta vi mislite da li vec u ovoj dobi manipulisu ili su to bas samo osnovne potrebe i instinkti...
Malenoj vec pomalo ide vodica na usta i gricka me dok doji, gricka sebi donju usnu, pa sve kontam prerano je za zubice. A isto nece u kolica nikako

(odgovor članu dzemoni)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
23.2.2019 14:56:17   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

Jutar... Jeste dobro? Vortex cuvaj se... Sta vam bebice rade... Moj se prolopovio pravo nece ni sekunde sam... Puze za mnom jucer usisavam kako god kabal ide i on za nama.... I onda se ljuti ljenguza dosadi mu... Zubica nemamo.. Kakvo je kod vas stanje





Zet moj hehe ljubi ga puno. A djeci obicno ti kucni poslovi budu zanimljivi dok ne dodje vrijeme da ih trebaju raditi 😂😂😂

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
24.2.2019 16:15:06   
amised
Drage moje, kako ste mi, kako su bebaci?


Mi smo set_ale ovih dana, dok nam je bilo lijepo vrijeme, malena uziva u kolicima, tako da i meni i njoj bas gode set_nje.
Pocela je da stavlja rukice u usta, bas puno bali, ne znam je li rano za zubice (3 mjeseca i 10 dana) ili se vec polako pripremaju. Nesto mislim da je zbog toga ali da nece bas tako brzo.
Vortex pitala si za kengur, ima na fb grupa "Nosenje djece Sarajevo", imaju savjetnice za nosenje, mozes da pitas sta ti mogu preporuciti da je dobro i za bebu i za tebe.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
25.2.2019 14:26:58   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: amised

Drage moje, kako ste mi, kako su bebaci?


Mi smo set__ale ovih dana, dok nam je bilo lijepo vrijeme, malena uziva u kolicima, tako da i meni i njoj bas gode set__nje.
Pocela je da stavlja rukice u usta, bas puno bali, ne znam je li rano za zubice (3 mjeseca i 10 dana) ili se vec polako pripremaju. Nesto mislim da je zbog toga ali da nece bas tako brzo.
Vortex pitala si za kengur, ima na fb grupa "Nosenje djece Sarajevo", imaju savjetnice za nosenje, mozes da pitas sta ti mogu preporuciti da je dobro i za bebu i za tebe.



Osim ovog s kolicima isto da moju bebu opisujes hehe. Mislim da se spremaju zubici lagano. Nekad joj od tog stavljanja ruku u usta bude neki kao osip oko usta, ali prodje za par sati,a ne mogu joj bas non stop cistiti rukice...
Hvala puno, stigao kengur, u kuci se ne buni, vidjet cemo vani

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
26.2.2019 12:00:53   
ijaa
Gdje ste zene, sta bebice rade... Napokon feb je pri kraju.... Posljednji rodjendan je jucer obiljezen tj mom muzu i odnor napokon... Ovdje lijepo vrijeme ali mi bebac aumnjiv i seka isto, samo da se opet ne razbole ne mogu ja to... Jedva cekam ljeto i vrucine... Ja sam kupila nosiljku vortex, ali iskreno ja se nisam snalazila... Dok u auto iz auta skopcaj namjesti, lakse mi kolica rasklopiti🙈

Msm prelijepo mi vidjeti i sve ok,  uzivala sam gledajuci zene kako nose svoje bebace... Ili je mozda i do nosiljke haj ga znaj... 

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
26.2.2019 23:00:25   
amised
Super za kengura vortex, ako se ne buni u kuci, sigurno ce joj i vani odgovarati.

Vole bebice tu blizinu i toplinu.Kakav si kengur uzela, kako se tebi svidja dok je nosis.
Ijaa nadam se da cete biti dobro, da nije bolest u pitanju.Ja isto jedva cekam toplije vrijeme, ovo jos nikako da se ustabili. Bilo je lijepo par dana pa opet nesto zahladnilo.
Ljubimo vas sve

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
27.2.2019 10:29:16   
Irinea
Pozdravcic i od nas.mi se borimo sa stomacnim virusom mali sigurno u nedelju pokupio na rodjendanu u igraoni i mene uhvatilo samo da na bebu ne predje.od svih virusa ovaj mi je ubjedljivo najgori.nadam se da ste svi dobro

A i promjene su ove nagle toplo pa hladno pa sve tako.

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
28.2.2019 8:25:10   
vortex RR
Irinea kako stomacic danas?

Amised u pravu si za kengura, 2 setnje van kuce super prosle, bas mi je drago. Poteska su nam kolica a i ona vristi u njima, pa mi je kengurko bio ideja za spas hehehe

Ijaa kako su djecica? Nema ipak prehlade?


Ljubimo vas moja mrvica i ja

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
28.2.2019 8:45:25   
Irinea
Ja sam trenutno na kilazi iz srednje skole hahaaa.ovaj virus bas zeznut.mali tek danas da je bolje a beba sinoc povracala.jutros dobra stalo je pa cu pratiti ako nastavi vodicu je dr.fino doji dajem joj ors i vodu pa bice dobro.


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.3.2019 9:38:54   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Ja sam trenutno na kilazi iz srednje skole hahaaa.ovaj virus bas zeznut.mali tek danas da je bolje a beba sinoc povracala.jutros dobra stalo je pa cu pratiti ako nastavi vodicu je dr.fino doji dajem joj ors i vodu pa bice dobro.





Kako ste danas? Bas mi je zao zbog virusa, ali za kilazu svaka cas_t. Ja sam po kilazi jos uvijek trudna hahaha
Izvini sta je ors?

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.3.2019 11:10:03   
Irinea
Hvala na pitanju.danas vec svi bolje a muz zalegao on jadnicak uvijek zadnji i onda najduze traje. Proci ce. Ors ti je oralna rehidratacijska so tj onaj bljutavi prasak sto razmutis u vodi a sad.imaju i sumece to nisam ni znala za nadoknadu elektrolita. Ove sumece vidim da djeca bolje prihvate ko ukusnije su malo oboma sam davala da ne dehidriraju izvukosmo se. 

Kako ste vi svi evo lijepih dana polako.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.3.2019 13:54:35   
pcelica 23
Cao zene!!Jao nisam bila na forumu od "Cekaonice"(ako je se neko i sjeca)...Svratih ovdje da vas nesto priupitam😀Naime,sta mislite o igri u pijesku?Blizu moje kuce je izletište,pijesak,rijeka,parkic,navečer vrvi omladinom,jutro penzioneri ,pa onda djecica😀 Naravno ima i pasa, macaka! MAlac u posljednje vrijeme voli tu da se igra i mogu reci da je to jedino mjesto gdje ga mogu pustiti da se igra a da ja sjedim i posmatram  (jer on je prezivahan) i stvarno uziva tu...aliJa se plasim jer mislim da one zivotinje mozda  spavaju,piske u pijesku,ma dovedem se do ludila pa pomislim aaa,zamisli narkomanska igla,sad cete reci da sam luda,a i necete mnogo pogrijesiti!Eto ,zanima me vaše mišljenje,i je li moj strah uopste opravdan??

_____________________________

Pocetak borbe 2012
23.12.2015. ICSI ( Vracena 3 embriona treci dan)- 3.01.2016 pozitivan test 5.1.2016 beta < 1,0 :(
7.5.2016 pozitivan test (prirodnim putem nakon 4.godine) Beta 3146 ,O
... i konacno u decembar 2016.stigao moj princ <3

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *