|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: povecane porodiljske naknade SA
9.3.2011 13:49:10   
delfin
ja sma nedavno čula od prijateljice koja je u opštini stari grad, da je ona dobila 200 KM od oštine kao jednkratnu pomoć + cvijeće. Je li Vam poznato to? Zašto ne dijele i ostale opštine?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Aiwa)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: povecane porodiljske naknade SA
9.3.2011 13:51:51   
Lejla Ka
Zato što općina Stari Grad u nazad 3 godine iz buđeta odvaja određenu sumu za jednokratnu pomoć porodiljama sa mjestom prebivališta u ovoj općini, i to je odluka samo ove općine.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: povecane porodiljske naknade SA
9.3.2011 13:53:29   
vila.vilica
znam i ja za to..ali samo opcina S.G. osjeca potrebu da podari bebi nesto za babine.To nije odnedavno bas.user posted image

_____________________________

Snježnog dana stigla mi je pahuljica mala...
02.03.2011.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: povecane porodiljske naknade SA
9.3.2011 23:09:05   
delfin
user posted image  jedino da se sledeći put prebacim u stari grad

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: povecane porodiljske naknade SA
9.3.2011 23:18:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: delfin

user posted image  jedino da se sledeći put prebacim u stari grad


najamnje 12 mjeseci s emroa biti stanovnicom staroga grada da se dobije ovaj poklončić.
ja sa prvom nisma dobila...jer sam dokumente mjenjala u 5 mjesecu trudnoće...elem samo sam 4 mjesac bila stanovnik staroga grada
a sa drugom jesamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: povecane porodiljske naknade SA
10.3.2011 10:50:18   
Lejla Ka
S.G. je gradska općina u kojoj se najviše osjeća bijela kuga. Najviše zato, čini mi se što mladi parovi stanove nalaze u drugim općinama jer su povoljniji. Zbog toga je sve manje prvačića po starogradskim osnovnim školama, i sve se manje djece rađa. A da li su oni ove babine uveli da privuku raju da rađaju, ili im ne traba puno love za to, vrapci će znat.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: povecane porodiljske naknade SA
20.4.2011 18:58:53   
Gemelli

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: delfin

user posted image  jedino da se sledeći put prebacim u stari grad


najamnje 12 mjeseci s emroa biti stanovnicom staroga grada da se dobije ovaj poklončić.
ja sa prvom nisma dobila...jer sam dokumente mjenjala u 5 mjesecu trudnoće...elem samo sam 4 mjesac bila stanovnik staroga grada
a sa drugom jesamuser posted image



ja uskoro trebam da se porodim i kad sam zvala da se raspitam za naknade, rekli su da je svejdno ko je zivio 12 mjeseci u opcini sg muzi ili ja user posted image
tj,. ako nije porodilja, moze proci i muz

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: povecane porodiljske naknade SA
29.4.2011 0:57:53   
delfin
Gamelli, pa kako onda prijavljuješ bebu, mm je prijavljen još uvijek na sg , aj au nkvom gradu. Kako se može prijaviti za taj "poklon"? Jerja čekam i drugu bebicu :) i da li ja još imam pravo na to jer moj sin nem ajoš godinu? Ima li neki vemenski period?


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: povecane porodiljske naknade SA
29.4.2011 2:24:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Gemelli


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: delfin

user posted image  jedino da se sledeći put prebacim u stari grad


najamnje 12 mjeseci s emroa biti stanovnicom staroga grada da se dobije ovaj poklončić.
ja sa prvom nisma dobila...jer sam dokumente mjenjala u 5 mjesecu trudnoće...elem samo sam 4 mjesac bila stanovnik staroga grada
a sa drugom jesamuser posted image



ja uskoro trebam da se porodim i kad sam zvala da se raspitam za naknade, rekli su da je svejdno ko je zivio 12 mjeseci u opcini sg muzi ili ja user posted image
tj,. ako nije porodilja, moze proci i muz


ovo vjerujem do nekog skorijeg perioda...2006 mene je mašilo iako je mm sa starog grada od pamtivjekauser posted image

delfin...nazovi pa pitaj...ako je ovako onda ti trebaju dati i zamalenog a budi spreman i za novu bebu...
ništa te ne košta...

ja znam kada su meni dali taj novac sa mlđom lijepo me nazavli da dođem u kancelariju, dobila čestitku, cvijeće i lovu...
nisma ništa predavala oni su me imali evidnetiranuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: povecane porodiljske naknade SA
31.8.2011 15:10:54   
mea29
imam jedno pitanje ako ga vidi neka mlada mama... koliki iznos dobijaju mame na porodiljskom sa podrucja N. Sarajevo?

_____________________________

Sunce mamino 24.10.2011.g

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: povecane porodiljske naknade SA
10.2.2012 8:41:28   
lana32
Pozdrav svima

Imam jedno pitanje za ove s opštine Centar,znate li za koliko bude gotovo rješenje za porodiljske naknade od strane opštine centar i za koliko vremena počne isplata novca ? Hvala unaprijed user posted image

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: povecane porodiljske naknade SA
10.2.2012 8:52:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mea29

imam jedno pitanje ako ga vidi neka mlada mama... koliki iznos dobijaju mame na porodiljskom sa podrucja N. Sarajevo?


nezaposlene 120 Km
zapislene cca 430 KM



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: povecane porodiljske naknade SA
10.2.2012 8:54:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lana32

Pozdrav svima

Imam jedno pitanje za ove s opštine Centar,znate li za koliko bude gotovo rješenje za porodiljske naknade od strane opštine centar i za koliko vremena počne isplata novca ? Hvala unaprijed user posted image


Rješenje treba stito najdanje za 60 dana od predaje...
u principu dolazi za mjesec...pa se nakanada prima retriaktivno za mjesec dok se podnio zahtjev i predalo riješenje.
Štp znači dobiješ prvu narednu kada svima djele po dolasku tvoga rješenja...s tim da ti domah isplate 2 ili 3 zavisi kad si podnijela zahtijev i kad je stiglo rješenje

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: povecane porodiljske naknade SA
10.2.2012 9:11:18   
Miracle*3
Gdje mogu provjeriti pojedinosti oko porodiljske naknade, da li imam pravo i kako ga mogu ostvariti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: povecane porodiljske naknade SA
10.2.2012 9:14:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Gdje mogu provjeriti pojedinosti oko porodiljske naknade, da li imam pravo i kako ga mogu ostvariti


Opština na kojoj si prijavljena...
oni moraju imati relevantne podatke...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: povecane porodiljske naknade SA
12.2.2012 9:57:19   
lana32

Hvala na odgovoru
Predala sam oko 25 .02 , a porodiljski mi tece od 15.12 2011 . Po tome bi se moglo ocekivati nekad u martu isplatu .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: povecane porodiljske naknade SA
12.2.2012 14:32:44   
mama75
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Gdje mogu provjeriti pojedinosti oko porodiljske naknade, da li imam pravo i kako ga mogu ostvariti

Ako ne radis onda moras biti prijavljena na Birou za zaposljavanje i tada imas pravo. Ili da si redovan student, a pouzdano znam da nisi user posted image

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: povecane porodiljske naknade SA
13.3.2012 15:47:05   
lana32
Pozdrav

Dobila sam rjesenje prije 15 dana, kad pocinje isplata ,odnosno u kojem periodu dolazi postar ,da budem kuci ,jer cesto boravim kod mame s bebom,opcina Centar sam

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: povecane porodiljske naknade SA
14.3.2012 11:35:33   
bambi7
Haj zeno na ovu temu da cekamo postara skupa user posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/m_46744/mpage_146/tm.htm

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.3.2012 10:30:41   
lana32
Ok hvalauser posted image

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: povecane porodiljske naknade SA
24.4.2012 18:16:41   
lala mak
Zdravo mame! Da li zna neko da li je za 2012 god. obezbjedjena pomoc porodiljama od Grada Sarajeva? Ja sam u starom Gradu i da i ja cim sam se porodila dobila sam od opcine 200km (iako sam u ovoj opcini prijavljena 5mj. samo su mi trazili cips na kojem nije naznaceno koliko ste dugo prijavljeni).Takodjer dobila sam rjesenje za jednokratnu pomoc pa me zanima kada se to dobiva. Hvala

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 296
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *