|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torte
14.6.2011 17:07:40   
marinčii
IZVORNA PORUKA: zagy

Ja pravim nešto slično, samo imaju 3 reda šlag i keks, pa šlag i tops, pa šlag i čokoladne mrvice i bas je dobrauser posted image
http://www.coolinarika.com/recept/etina-torta/
Preporuka -kada pravite ovakve torte uzmite 1 kg šlaga što se pravi s vodom, praktičnije je kada se ova torta pravi češćeuser posted image  i staviti nakon pravljenja u zamrzivač da se malo stegne pa u frižider, bude lakše za rezati.
ova torta mi se čini baš ukusna ,samo da te pitam koji šlag si koristila?u prahu ili?


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Torte
15.6.2011 7:49:13   
zagy
Šlag u prahu, ima se kupiti 1kg, a koji se pravi sa vodom. Ja kupila u Bingu, mislim marka Bony i košta oko 10 KM. Po ovome receptu bude povelika torta, ja to prepolovim, pa onda ta kila šlaga može jako dugo da bude user posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Torte
15.6.2011 14:18:00   
marinčii
 draga hvala na odgovoru i na savjetuuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Torte
16.6.2011 14:40:18   
mamin curetak
HITNO mi je potrebna informacija: gdje u Sarajevu mogu kupiti kalup za torte manjih dimenzija (18 cm, 20 cm ili 22 cm)?

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Torte
16.6.2011 14:40:34   
mamin curetak
user posted image


< Poruku je uredio mamin curetak -- 16.6.2011 14:41:29 >

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Torte
16.6.2011 15:18:20   
M kao Mama
Ja našla u Konzumu

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Torte
16.6.2011 17:24:07   
mala75
IZVORNA PORUKA: mamin curetak

HITNO mi je potrebna informacija: gdje u Sarajevu mogu kupiti kalup za torte manjih dimenzija (18 cm, 20 cm ili 22 cm)?


u robotu na socijalnom ja kupila okrugli a bili su i četvrtasti i u obliku srca

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Torte
17.6.2011 14:08:40   
bebacha
jel neko pravio ovu tortu,jel ukusnauser posted image

http://www.coolinarika.com/recept/760847/


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Torte
21.6.2011 12:43:01   
marinčii
IZVORNA PORUKA: zagy

Ja pravim nešto slično, samo imaju 3 reda šlag i keks, pa šlag i tops, pa šlag i čokoladne mrvice i bas je dobrauser posted image
http://www.coolinarika.com/recept/etina-torta/
Preporuka -kada pravite ovakve torte uzmite 1 kg šlaga što se pravi s vodom, praktičnije je kada se ova torta pravi češćeuser posted image  i staviti nakon pravljenja u zamrzivač da se malo stegne pa u frižider, bude lakše za rezati.
ja pravila ovu tortu i sad me zanima jel je treba baš ukrasiti šlagom ,nekako me strah da ne bude previše tog šlagauser posted image .,šta vi mislite ?


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Torte
21.6.2011 12:48:00   
Honey3
IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: zagy

Ja pravim nešto slično, samo imaju 3 reda šlag i keks, pa šlag i tops, pa šlag i čokoladne mrvice i bas je dobrauser posted image
http://www.coolinarika.com/recept/etina-torta/
Preporuka -kada pravite ovakve torte uzmite 1 kg šlaga što se pravi s vodom, praktičnije je kada se ova torta pravi češćeuser posted image  i staviti nakon pravljenja u zamrzivač da se malo stegne pa u frižider, bude lakše za rezati.
ja pravila ovu tortu i sad me zanima jel je treba baš ukrasiti šlagom ,nekako me strah da ne bude previše tog šlagauser posted image .,šta vi mislite ?

slobodno je jos slagirajuser posted image ,nece biti previse,super jeuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Torte
21.6.2011 12:50:55   
marinčii
zaha hvala na odgovoru ,nešto me sve strah izvadit je iz kalupa,sve kontam rastopit će seuser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Torte
21.6.2011 12:53:36   
Honey3
IZVORNA PORUKA: marinčii

zaha hvala na odgovoru ,nešto me sve strah izvadit je iz kalupa,sve kontam rastopit će seuser posted image

ma nece ne brini,ja svoju nisam ni zamrzavala,samo prenoci u frizideru i nista joj ne bude user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Torte
21.6.2011 12:54:27   
marinčii
ok tnx,idem odma ,mm se jede ne može više čekatuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Torte
21.6.2011 13:14:54   
mimh
možda je smiješno, ali nikako da skontam koji šlag ide:šlag krema ili šlag pjena ima ih sto vrsta u trgovini, a ja nisam baš iskusna u pravljenju kolača a ovaj mi djeluje fin za napravit..

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Torte
21.6.2011 13:17:23   
marinčii
IZVORNA PORUKA: mimh

možda je smiješno, ali nikako da skontam koji šlag ide:šlag krema ili šlag pjena ima ih sto vrsta u trgovini, a ja nisam baš iskusna u pravljenju kolača a ovaj mi djeluje fin za napravit..
ja sam koristila šlag pjenu koja se priprema sa vodom ,evo fino izgleda a nadam se da će biti i ukusna


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Torte
21.6.2011 13:22:42   
mimh
hvala puno, i ja pravim čim nabavim sastojkeuser posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Torte
22.6.2011 8:07:33   
zagy
Po receptu ide šlag na vrh,ali i meni to previše šlaga, pa samo naribam čokolade preko i baš bude dobrouser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Torte
22.6.2011 11:30:32   
cicimici
hitno potreban neki recept za tortu,lagan i osvježavajući

_____________________________

Ne mogu vam dati recept za uspjeh,ali vam mogu reći formulu za neuspjeh : NASTOJTE SVAKOM UGODITI

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Torte
22.6.2011 11:34:34   
marinčii
IZVORNA PORUKA: cicimici

hitno potreban neki recept za tortu,lagan i osvježavajući
ovaj recepšt prvi na ovoj stranici je super,pa probaj baš je lagana za napraviti a preukusna


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu cicimici)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Torte
22.6.2011 13:24:46   
zagy
IZVORNA PORUKA: dadada

Eh, evo gdje....pravila sam je mm (mojoj mamiuser posted image ) neki dan za rodjendan...ne mogu se sjetiti ko je ovdje na rr postavio link za ovu tortu...znam da neko jeste...jer sam je odmah bukmarkovala...prava je ljetna...osvjezava...ukusna je...preporucujem...a nije tesko za napraviti

user posted image

torta od vrhnja s jagodama



Ova torta ti je lagana, i super ukusna, kod mene su je jeli ljudi koji imaju problem sa šećerom user posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Torte
17.7.2011 20:10:21   
Miimy
pozz interesujeme dali neko od Vas zna gdje se moze kupiti u Sarajevu papirne kutije za torte ... hvala unaprijed

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Torte
17.7.2011 22:19:58   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Miimy

pozz interesujeme dali neko od Vas zna gdje se moze kupiti u Sarajevu papirne kutije za torte ... hvala unaprijed

Ampler  tu mozes naci sve za torte i kolace izmedju ostalog i kutije za torte to je na Ilidzi ulica Kasidolska neznam tacan broj :)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Torte
18.7.2011 6:58:38   
Miimy
hvala velika na informaciji user posted image

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Torte
27.7.2011 12:46:25   
vila_7
molim prijedlog za tortu koja moze pod fondant (a mislim da bude i na 1 sprat al bez stapica), za prvi je rođendan,pa bez oraha,lješnjaka,jagoda,........

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Torte
30.7.2011 16:18:24   
emma.L
Sorry, ova ne može pod fondant, ali sam rekla napisati recept, pa evo:

Crvenkapica

4 jaja
15 dag smeđeg šećera
2 rum šećera /ja stavim kašičicu ekstrakta jer nisam našla u trgovini
10 dag maslaca
3 dl mlijeka
20 dag brašna
prašak za pecivo
3 kašike kakaa
tegla kompota od višanja / ja sam sinoć probala sam malinama i meni je ukusnije

Rernu zagrijati na 180 stupnjeva. Po napisanom redoslijedu izmiksati sastojke, izliti u pleh i odmah posuti višnjama iz kompota. Peći 20- 25 minuta. Ostaviti da se ohladi

Izmiksati 4 dl slatke pavlake i staviti u frižider. Pomiješati 40 dag svježeg sira (Filadelfija je meni najbolji) sa 6 kašika šećera i 3 vanilina šećera, pa pomiješati s pavlakom i premazati preko biskvita. Ostaviti u frižider na pola sata.

2 crvena preljeva za torte (ali meni bude jedan dovoljan za normalan kalup za torte, jer je pun kad stavim fil i mislim da bi 2 samo curila preko ruba) skuhati po uputi na kesici ali u kompotu. Ostaviti da se ohladi nekoliko minuta i preliti kolač.

Upravo smo se MM i ja ubili i sve brojimo komade za goste da se ne zaletimo i ne potmanimo sve user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *