|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.9.2011 1:17:48   
ljubava
Pa iskreno,ja sam za divno cudo bila maximalno opustena! Mozda jer sam kod drugih dr. prolazila kroz to ili zato sto je cijeli tim dr. Sanje opusten i zezaju se sa nama da bukvalno zaboravis zasto si i dosao user posted image . Malo ces odspavati pod narkozom i posle ces lezati na krevetu i odmarati. MM i ja smo posle otisli na pljeskavice i setali po gradu. Mene nista nije bolilo. Tako je bilo i na transferu,sve malo mirnijih pokreta ali opusteenoooouser posted image

Ma nista se ti ne sekiraj,sunjaj sa drugaricama ili muzem po gradu,uljepsaj sebi ove dane dok cekas necim sto bi u trudnoci pozelila jer ako Bog da jos malo pa ces sve malo "tananije" raditi! A postupak kao postupak stvarno nista ne boli!!!!
Hajde budi mi dobro i praticu na forumu ili javi na pp kako je bilo i Boze zdravlja da si user posted image

(odgovor članu anaili)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.9.2011 0:15:03   
sacica
Drage, moje evo da vam se i ja pridruzim. Vec vas dugo pratim i ja imam taj problem nikako
da user posted image .Pet godina sam u braku, imala sam jednu vanmatericnu trudnocu i posle nje dva spontana
zadnje dve godine nikako da zatrudnim.Sada sam u pripremi za vantjelesnu kod Sibincicke tek sam u prvoj fazi pijem mycroginon
krajem oktobra trebala bi biti punkcija ako sve bude ok a nadam se da hoce, posto imam povisen tsh i prl pod terapijom sam i nadamo se da ce do tada
da se dovedu u normalu.Ovo mi je prva vto i ide preko fonda pa me zanimaju sva vasa iskustva kod Sanje ja sam prvi put kod nje i
djeluje mi super.Zanimaju me sva vasa iskustva i sve sto ste prosle kad nje i dali neko zna dali fond snosi i drugi postupak .Hvala vam unapred i svima koji su u postupku zelim user posted image


(odgovor članu ljubava)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.9.2011 9:42:26   
smarija
sacica dobro dosla na rr
i ja sam pacijent dr.Sanje i sto se tice dr.mogu ti reci sve najbolje o njoj
ja imam PCOS i kod nje sam radila cetiri inseminacije,druga inseminacija mi je uspjela ali je bio spontani u 8 nedelji,poslije toga tacnije prosle godine u oktobru sam radila VTO ali je doslo do vanmatericne trudnoce,sad sam u pripremi za FET jer imam cetiri zaledjena embrija pa cu od sledeceg ciklusa startovati sa tim pa sta Bog kaze tako ce biti
ako te nesto interesuje slobodno pitaj

(odgovor članu sacica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.9.2011 12:50:23   
sacica
Hvala smarija na odgovoru, ja sam u nedoumici sto se tice vto kod nas odgadjam je od jula
al sad sam odlucila definitivno da idem.Kako ide to zamrzavanje embrija jel se to dodatno placa
kako si ti sa inekcijama jesi sama sebe bockala ili si isla kod njih

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.9.2011 13:03:14   
smarija
pa sto se tice zamrzavanja godinu dana je besplatno a poslije se placa,iskreno nisam pitala koliko, to cu vidjeti sad jer ja imam 4 zaledjena ali vidjecu sta ce biti kad budem radila FET kako ce se stvari desavati prilikom odledjavanja da li ce sta ostati ili ne nemam pojma
prvih par bocki sam primila kod njih u ordinaciji a kasnije sam trazila da me nauce da sama sebi dajem i tako je islo do kraja

(odgovor članu sacica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.9.2011 11:40:02   
Naki85
Drage moje,i ja vam se pridruzujem.
Ja sam takodje pacijent dr.Sanje i mogu samo da kazem da je i kao strucnjak i kao osoba dobra.
U braku sam 3.god i ne dolazi do trudnoce,moji nalazi ok ali kod mm postoji mali problem.Prosle godine sam radila prvu VTO kod dr,Sanja i uspjela je,ali nazalost u 10.sedmici imala sam spontani.Poslije pauze,evo opet se pripremam na drugi postupak krajem septembra bi trebala biti punkcija.Nadam se i molim Boga da ovaj put sve ide kako treba i da do kraja izguram user posted image .Zanima me,dal neko zna od cega zavisi broj folikula koji se dobiju stimulacijom ili je to do organizma kako reaguje na terapiju????
Svima vama koje ste u borbi da ugledate user posted image  zelim puno srece.

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.9.2011 23:16:42   
BetiB
Sve pohvale za dr. Sanju i kompletam tim Mediko S-a. user posted image user posted image user posted image
Radila sam VTO u junu i hvala Bogu prvi pokusaj je bio uspjesan user posted image . Jako je bitno u kakvom psihickom stanju ulazis u taj proces. Pozitivan duh je jedan korak vise ka uspjehu user posted image .
Sto se tice broja folikula, svako vece se primaju hormonske injekcije koje povecavaju njihov broj. Ja sam ih na pukciji imala deset, sto je bilo super. Oni sve oplode i onda se vrsi selekcija. Onaj koji se najbolje razvije njega vracaju.
Svima bih toplo preporucila Mediko S.

(odgovor članu Naki85)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.9.2011 16:12:11   
anaili
Hvala ljubava na odgovoru i podrsci, naravno da cu javiti kako je proslo, evo priblizilo se 27. je vadjenje. Poslednjih nedelja sam opustenija, tako da se nadam najboljem..
Cujemo se posle, tacnije kad vidim svojeuser posted image user posted image

(odgovor članu ljubava)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2011 20:49:07   
nella28
Cure drago mi je zbog vas kojima je uspjelo,nadam se da ce i meni,ako može inf.koliko košta vto kod dr.Sibinčić ?

(odgovor članu anaili)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2011 22:02:08   
smarija
ja ne znam koja je cijena jer sam svoju VTO radila preko fonda nadam se da ce ti se neko javiti

(odgovor članu nella28)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2011 23:29:30   
vanchi88
ja sam se pokusala naruciti kod nje ali zena iskljucivo radi VTO...bas mi bilo zao jer sam sve najbolje cula o njoj i voljela bi da sam to sve osjetila na svojoj kozi, ljubaznost,zainteresovanje...jel se kod nje radi i HSG? koliko kosta?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.10.2011 9:41:30   
smarija
mozes kod nje raditi HSG odnosno ides u kliniku dr.Arara i ona dodje i odradi,ali se kod nje u ordinaciji zakazuje,ja sam platila 250,00 KM

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.10.2011 18:03:54   
anaili
Evo konačno i ja da se javim. Sve pohvale za Medico S i Dr Sanju i cijeli tim! Uspjelo iz prvog pokušaja. Danas radila betu i trudna !!! Sledeće sedmice idem na ultrazvuk.
Želim sreću svima, budite dobri i pozitivni i još jednom hvala na podršci .
Čućemo se još, ima tu još mnogo toga za dodati al za sada toliko, još sam pod utiskom i samo što ne skačem od srećeuser posted image . Jedva čekam da vidim svoguser posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.10.2011 21:42:48   
smarija
anaili iskrene cestitke  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nisi se pohvalila kolika je teta beta


< Poruku je uredio smarija -- 13.10.2011 21:43:35 >

(odgovor članu anaili)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 12:21:49   
vanchi88

IZVORNA PORUKA: smarija

mozes kod nje raditi HSG odnosno ides u kliniku dr.Arara i ona dodje i odradi,ali se kod nje u ordinaciji zakazuje,ja sam platila 250,00 KM


znam da je to skupo... ja sam neki dan u deamedica dala 100km za briseve pa banku bi trebala opljackati da sve nalaze povadim privanto......jel se to ikako moze uraditi na paprikovcu? ja sam uzela uputnicu za krv da radim, jer kod vuckovca je 30km svaki hormon i stitnjaca je 60km....znaci blizu 200km za te nalaze.

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 13:49:57   
dijana79
vanchi88 uzmeš uputnicu od svog porodičnog to se ništa ne plaća ako imaš šifru steriliteta
kod mene je barem tako bilo ja sam se dugo liječila  i poslije godinu dana u braku ako ne dodje do oplodnje tvoj ljekar ti mora uvesti tu šifru ja to ništa nisam plaćala sve i jedan nalaz koji sam radila bio je besplatan koji dr te sad vodi on te mora uputiti na hsg  i šta još trebaš raditi .

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 14:24:15   
vanchi88
ako je sifra N97, imam je... moja je mama odrasla sa mojom porodicnom doktoricom pa ona meni sve i preko reda da i izadje u susret... jel se onda ni nalazi krvi ne placaju, (participacija)? muz je moj OK, ja negdje kocim....ali jos ne znamo gdje......

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 14:57:36   
dijana79
ne znam tačno koja šifra  al baš ništa ne plaćaš ni marke   sve što trebaš odraditi.

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 15:00:42   
dijana79
meni je moja dr pisala na svaku uputnicu tu šifru  i ništa nisam plaćala a  hormone radi na paprikovcu ja sam sve gore nalaze radila  besplatno što bi  davala tolike pare to je baš puno para.

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 15:06:40   
vanchi88
izvini, a odakle si ti iz bl??

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 17:48:16   
lejla145
Cestitam Anaili!
Samo se dobro pazi nista tesko dok se to malo ne ucvrsti.
Uzivaj....

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 18:29:35   
anaili
Hvala smarija i lejla 14.user posted image

Teta beta je 296.08, dr.Sanja misli da su blizanci u pitanju, sve ćemo znati u srijedu.
Jedva čekam tu srijeduuser posted image . Nadam se da će sve biti ok, to je najbitnije.
Samo malo me stomak dole nisko boli, pa mi više odgovara kad ležim, kako nekakav grč, pa malo popusti, nadam se da nije ništa bitno i opasno, al ipak se pazim i najviše odmaram. Da li je neko imao slične simptome?
Hvala još jednom.
Čućemo se još ovih dana. Pozzz

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 20:05:01   
lejla145
I moja beta je bila 296 ali samo jedna beba,
ja sam imala bolove para dana kao pred mens,sto
je normalno jel u to vrijeme i trebas dobiti.

Samo se ti odmaraj nemoj putovati ja sam odmah otisla
na kratak put i nakon 8 dana od poz.bete prokrvarila i mislila da je
sve otislo i onda mirovanje samo krevet i toalet i tako
skoro mjesec dana,ali sve se izdrzi a ja i dalje uglavnom mirujem
a usla sam u 5 mjesec.user posted image

(odgovor članu anaili)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2011 23:21:45   
ljubava
Hehe Anaili,cetitam na user posted image !!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sada samo polako,cuvaj tu malu mrvicuuser posted image

Moja Beta je bila 480,meni je doktor rekao da je to dovoljno za triuser posted image ,ali ipak je bila samo jedna ALI VREDNA!!!user posted image

Pozdrav

(odgovor članu anaili)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.10.2011 20:35:32   
smarija
nista ne moras da radis od nalaza kod privatnika sve mozes na Paprikovcu.
sifra jeste N97 ako te tvoj porodicni vodi tako zbog steriliteta,sve zavisi od njih ali ti imas pravo da to trazis

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *