|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.10.2011 20:37:39   
smarija
super prava beta user posted image user posted image user posted image user posted image
sad lezi i odmaraj,a tvoji neka te maze i paze
cuvaj se

(odgovor članu anaili)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.11.2011 22:49:44   
Buba87
Cao,ja sam danas cula za dr.Sanju i samo da kazem da cu pokusati dobiti termin kod nje,jer sam procitala i cula sve najbolje o njoj.Ja sam vise od 3 godine u braku i jos nemam user posted image .Veliki pozdrav za sve vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.11.2011 22:21:43   
kacolinka
Zdravo drage moje ja sam nova na forumu ali tema vantjelesne oplodnje mi nije strana,ja sam jedanput radila vantjelesnu 2009 u maju nazalost bez uspjeha ,a radila sam kod dr. Sanje Sibincic u BL.O doktorici i osoblju sve najbolje,nadam se da ce mi odobriti i drugi pokusaj jer i troskovi prvog pokusaja su bili besplatni od strane drzave,papire sam predala pre mjesec dana pa cekam odobrenje.user posted image

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.11.2011 22:43:07   
Buba87
kacolinka,mozes li mi molim te objasniti sta je sve potrebno izvaditi,kakve papire?Da li moram prvo ici svojoj porodicnoj dr.ili kod dr.Sanje,ako kod nje budem htjela raditi vantjelesnu.Na koji nacin si ti dobila odobrenje za prvu vantjelesnu i kako to da je besplatna?I ako mozes da mi kazes,da li svako moze da ide na vantjelesnu ili ipak mora da se donesu nekakvi nalazi koji su prethono radjeni da bi se ispitala neplodnost?Hvala ti unaprijed

(odgovor članu kacolinka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2011 11:38:51   
smarija
zdravo Buba i ja sam svoju VTO radila kod dr.Sanje takodje o trosku drzave.
Meni su rekli da ne mozes raditi gdje hoces vec samo u Medico S-u.
E sad sta je potrebno minimalno odradjene dve-tri inseminacije,onda odes kod njih u ordinaciju oni ti naprave izvjestaj i mislim da se priloze jos neki papiri ali sve ti oni kazu,mislim da su bili nalazi brisevi,papa nalaz i nalaz spermiograma i to predas licno u Pio.
Tako je bar bilo da li je doslo do kakvih izmjena to ne znam

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2011 13:45:30   
kacolinka
Draga moja ja kada sam isla prvi put kod dr da se konsultujem i krenem u postupak vantjelesne od nalaza sam imala spermogram od muza i najobicnije svoje nalaze od ginekologa.Od dr sam dobila papir na kome je pisalo sta se sve od nalaza treba izvaditi prije postupka vantjelesne.Tada mi je dr rekla da papir koji sam dobila od nje.i kopije nalaza kada  ih povadim zajedno sa molbom predam u socijalno u svom gradu,i kada sam sve potrebno skupila i predala dobila sam odobrenje  za nekih 15 dana.Kod nas u  Republici Srpskoj vlada finansira dva besplatna pokusaja.Pitaj slobodno sve sto te zanima moguuser posted image toliko pomoci jer ja nisam imala pojma kada sam isla prvi put

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2011 17:29:50   
Buba87
kacolinka,hvala ti punouser posted image user posted image user posted image .Ma imam puno pitanja,vise se ne mogu ni sjetitiuser posted image .Jel tebi nije uspjelo prvi put,hoces li ici ponovo?

(odgovor članu kacolinka)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2011 18:33:29   
kacolinka
Nije mi uspjelo prvi put.predala sam papire za drugi pokusaj pa cekam odobrenje.Citajuci razna iskustva vidjela sam da je neko napisao da prije vantjelesne treba ici na insiminaciju,to nije tacno jer sve zavisi od  nalaza koji se rade,ja nisam radila insiminaciju, a isla sam na oplodnju.Ja sam  svog ginekologa pitala koga bi mi preporucio za lijecenje jer vec tada sam bila 7 godina u braku anisam nikako ostala trudna,i on mi je dao broj dr.Sanje Sibincic.Moj muz ima los spermogram tako da nam je i Sanja rekla da nam je jedina nada vantjelsa.Nije lako ali ne dajmo se.user posted image

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2011 20:25:12   
smarija
jeste tacno da ne moras raditi IUI ako su nalaz muza ili zene toliko losi da jedino moze do oplodnje doci putem IVF-a
ja sam napisala da je uslov odradjene minimum 3 IUI,takodje sam svoje IUI i IVF radila kod dr.Sanje,inace sam njena pacijentica vec 5 godina,tako su meni rekli u ordinaciji i uradili tri IUI ja sam zahtjevala cetvrtu mada dr.nije bila za to ali je ipak radjena i rekla je da imam uslov za IVF to je bilo u junu 2010 godine i takodje sam dobila rjesenje za 15 dana ,moj problem je PCOS kod mm je nalaz ok.

E sad za godinu dana moze doci i do promjena naravno,tad je bila samo jedna besplatna sad su dvije,a vec se spekulise da ce se uvesti 5 postupaka ali na KC Paprikovac


< Poruku je uredio smarija -- 7.11.2011 20:26:59 >

(odgovor članu kacolinka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2011 21:06:57   
ivanai

pozdrav cure,ja sam takodje pacijentica dr sanje trnutno sam u postupku druge inseminacije od terapije sam pila klomifen i primala monopur inekcije. juce je bio deseti dan i prva folikulimetrija endometrijum je bio 8 mm folikulili jedan od trinest 3 od 11 i dosta sitnih inace imam polucisticne jajnike. jutros mi se pojavila sukrvica koja je dosta oskudna al cjeli dan pomalo curi zvala sam dokroricu kaze da cekam srijedu posto je sledeca folikulimetrija tad zakazana jedino ako se pojaca krvarenje da dodjem sutra. mene zanima dali se to nekoj od vas desilo i sta je bio uzrok. izvinite na ovako opsirnom postu al jako sam uplasena...

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2011 21:47:02   
smarija
zdravi ivanai ja sam radila cetiri IUI i nije mi se to desavalo isto sam bila pod stimulacijom klomifen+gonal,ali ta sukrvica zna se desavati i kod ovulacije s tim da ti je 10-ti dan ona tad obicno i pocinje,zato bez panike brzo ce srijeda,eto i ja sam u srijedu narucena na uz ali ja sam u pripremi FET

(odgovor članu ivanai)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 12:35:09   
sacica
Cao,pozdrav svima evo  meni je danas osmi dan od ebt, vracena dva embriona
i cekam betu  rekli su mi16.dan da  vadim,za sanju i osoblje sve pohvale divni su.
Nadam se da ce sve biti ok  i  visokoj betiiiiiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 13:46:21   
smarija
dobrodosla sacica
ja ti od srca zelim da ugledas user posted image ,jesi li sad vracala samo smrzlice ili si radila kompletan postupak

(odgovor članu sacica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 13:59:23   
sacica
hvala smarija nadam se da ce bitiuser posted image mada nemam nekih posebnih simptoma
a i rekla sam sebi da se necu tim smarati .Isla sam sve iz pocetka posto mi je ovo prva vto, kod mene je bilo trudnoca prirodno ali su se zavrsavale spontanim, otkrila posle da je problem stitna i visok tsh,, a hvala bogu pre nego sto cu uci u postupak sve se normalizovalouser posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 20:29:11   
smarija
e bas super da je sad sve ok,nemoj da se puno opterecujes oko simptoma samo smireno
posto si ostajala i prirodno trudna nema razloga da sad sa VTO ne uspije,bice to sve super user posted image

(odgovor članu sacica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 20:45:20   
vanchi88
jesam ja dobro razumila i procitala da su prve dve vto kod dr sanje besplatne ??user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 21:39:28   
smarija
jeste vanchi88 dve su besplatne VTO

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 21:44:47   
vanchi88
nisam to znala, a kakvi su uslovi za te gratis vto? ...jesi ti radila kod sanje? kakva je ona inace....pokusala sam doci do nje na prgled al uzalud

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 22:21:17   
Buba87
Moze li mi neko u PP poslati br.od dr. Sanje.Hvala unaprijeduser posted image

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 22:30:52   
kacolinka
Pozdrav Bubo evo broj ordinacije 051232100

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2011 22:34:38   
kacolinka
Broj mozes vidjeti kada otvoris stranicu medico s banja luka



< Poruku je uredio kacolinka -- 8.11.2011 22:47:41 >

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.11.2011 18:34:09   
maki t
Zdravo drage moje! Imam jedno pitanje da li su poceli izdavati resenja za drugu besplatnu vantjelesnu? Ja sm papire u fond predala prije mjesec ipo. Ja sam vec radila dvije vantjelesne kod dr Sanje koje nazalost nisu uspjele,ali idemo dalje u nove pobjede za user posted image

(odgovor članu kacolinka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.11.2011 18:46:29   
tea 80
Zdravo drage moje!Još uvijek nisu počeli izdavati Rješenja za drugi pokušaj preko Fonda,ja sam isto predala papire odah čim su javili na TV i rekli su mi u Fondu da su mi odobrila ali još uvijek ta sredstva nisu operativna niti se zna kada će biti(ostaje nam samo da čekamo).Ja sam imala već tri bezuspješna pokušaja ali ne odustajem od svojeuser posted image .Čim nešto novo saznam javiću.
Pozdrav !

(odgovor članu maki t)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.11.2011 23:05:15   
bosss
ja sam juce bila i narucila me za mart mjesec to ce mi biti prvi put, sad ce dragi da se puca menopurom do marta pa onda dalje ja nastavljam. jel se mora kod njih primati menopur ili mozes ponijeti kuci pa sam davati.

(odgovor članu tea 80)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.11.2011 23:28:21   
smarija
mozes si i sama davati menopur,ne mora kod njih
a jesam li ja tebe dobro shvatila jel' tvoj muz prima menopur

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *