|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Propuh/Promaja
10.6.2013 20:58:51   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Postoji, ja vidjela ... user posted image

i šta ti je rekla, jel me pozdravila?user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Propuh/Promaja
10.6.2013 20:59:52   
amra_sa
Propuh = strujanje vazduha - prema tome postoji ... user posted image
Propuh u glavi - ono kad je neko glup a nije svjestan toga user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Propuh/Promaja
10.6.2013 23:49:44   
Bihter
Meni osobno propuh naskodi,.opcenito sam osjetljiva na vjetar,.uvijek mi od bure oci zasuze i oteknu a muza uhvati uhoboljauser posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Propuh/Promaja
10.6.2013 23:53:29   
m.i.n.a.
dal od propuha,promjene temperature ili cega vec ali sam svjeok problema koje je momak dobio zbog,kako mi definisemo propuh..i zato otadd dooobro pazim

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2013 1:06:29   
illa
Meni je u cijeloj priči oko propuha najsmješnije to što većina stranaca (konkretno amerikanci) pojma nemaju o čemu govoriš kada im spomeneš propuh i opasnosti koje on nosi. Potpuno im je neshvatljiv taj koncept user posted image

_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Propuh/Promaja
15.7.2017 5:02:43   
Pozitivica
Bice da ti engleski nije jaca strana jer na engleskom je propuh "draft". Meni krenu suze od smijeha kad neko kaze da ni na jedno drugom jeziku nema, jer se toliko provale - jer time pokazuje da ne zna bukvalno nijedan drugi jezik. Njemci u autu zatvore drugi prozor da ne bude Durchzug, Holandjani kada su vrata od balkona otvorena u isto vrijeme kao i drugi prozor pozure da zatvore da ne bude Tocht, Svedjani se sklone kad zrace kucu da ne stoje u "drag", Danci kad kupuju kucu gledaju da nije na lokaciji gdje je previse "kladder", stare Engleskinje savjetuju da se treba paziti i "don`t sit in draft, you can catch a cold". Al nasi ljudi ocito pate od toga da budu posebni, pa makar morali siriti i netacne informacije -kao sto je da promaja "ne postoji" nigdje drugo. Strujanje zraka sa neravnomjernom temperaturim iz dva izvora moze izloziti dio tijela hladnijem zraku i uzrokovati facijalis, te reumatske i neuroloske neugodnosti, paralizu pa cak i smrt UKOLIKO je osoba trenutno niskog imuniteta. Ljudi su zbog niskih temperatura u kucama i izlozenosti promaji do prije 100 godina umirali od prehlade - jer se imunitet bori da zagrije tijelo umjesto da zastiti od virusa bakterija i patogena. PRE HLADA - dolazi upravo od te dvije rijeci, ali nase bake, nane, preci, svi su glupi, ali mi so pametniji, mi smo posebni, mi bolje znamo eto i od Njemaca koji maksuz prave prozore koji ventiliraju prostore BEZ stvaranja promaje (to im je dio marketinske kampanje). I zivorinje se u svakom habitatu prirodno sklanjaju od promaje-ali ocito kod nas evo neki evoluirali do te mjere da vise nemaju ni osnovne instinkte. Super.Jos kaze "ne vjerujem u promaju" user posted image To isto da ja kazem da ne vjerujem u bakterije. Nemojte se ofirati, sklonite djecu sa promaje jer nemate pojma da li su trenutno pod nekom infekcijom, kakav im je imunitet i sl, igrati se sa djecijim zdravljem jer vi u nesto dokazano ne vjerujete, i mislite da ste pametniji od svake generacije prije vas je neodgovorno. Kad ste nenaspavani i imate slab imunitet, stanite brate na propuh i cekajte. Ja svakodnevno srecem ljude sa raznim problemima jer rade u previse klimatiziranim prostorijama, od facijalisa, neuropatije do alergija, reumatskih bolesti. A svako ko je imao facijalis TACNO zna kada ga je dobio, i uvijek je bila ukljucena promaja ili klima, sto je u principu isto. Isto vazi i za neuropatiju i hronicne migrene. I hajde, svi smo ludi i glupi, i niko ne zna strane jezike, ali bar djecu nemojte izlagati. Lijepo je biti hrabar, ali ne na tudjoj kozi , lijepo je biti pametniji od svakog ko prica ijedan jezik i od svih ljudi prije vas, ali je boga mi jos ljepse biti zdrav. I razlog sto pisem je sto mi je od rodice mali zavrsio na kortizonskim inekcijama, jer pametnica od djevojke koja ga cuva, poput vas nije vjerovala u promaju - pa sada dijete ispasta. Malo mucnite glavom

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *