|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
18.5.2018 8:35:16   
Visnja RR
Sretno našim ženicama s točkicama u tibi...da porastu i najvoljenije bebice user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
18.5.2018 10:47:30   
Zorica1
Bila sam zene ali jos se nevidi radila mi vaginalni UZ ali nista neznam sta da radim nije mi rekla da vadim betu niti nista samo mi je rekla da idem za Valjevo i da vidim da zakazem abortus...ali necu cekacu jos ufffg mora se videti po mome nemam jos ni 6 nedelja

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
18.5.2018 10:59:24   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Zorica1

Bila sam zene ali jos se nevidi radila mi vaginalni UZ ali nista neznam sta da radim nije mi rekla da vadim betu niti nista samo mi je rekla da idem za Valjevo i da vidim da zakazem abortus...ali necu cekacu jos ufffg mora se videti po mome nemam jos ni 6 nedelja

Pravo mi zao kroz sta prolazis moj topli savjet i preporuka ti je trazi drugo misljenje i uradi betu. Tek kad ispucas sve moguce opcije mozes da razmisljas o tome sto je dr preporucila. U svakom slucaju zelim ti puno srece i snage i nadam se da ces nam se javiti sa lijepim vijestima user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
18.5.2018 11:01:40   
Zorica1
Hvala ti duso puno na utesnim recima nadamo se da ce prema beti biti sve ok ☹

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
19.5.2018 10:17:38   
Razmazena
Srecnooouser posted image user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
20.5.2018 10:07:22   
vortex RR
Idi po jos jedno misljenje i dobro sve ispitaj prije bilo kakve odluke. Mislimo na tebe i drzimo fige!

(odgovor članu Razmazena)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
23.5.2018 17:41:20   
Zorica1
Cao zenice juce radila beta HCG i ona je 29902 koliko je to ned??? Jos se plod nevidi ka sto sam rekla

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
23.5.2018 18:00:47   
manuela RR
Draga ako se ne varam do 56 000 je sesta nedjelja...
Tako da si u 6 ned..
Za 10 tak dana ce se sigurno vidjeti i mala mrvca...
user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 23.5.2018 18:32:00 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
23.5.2018 18:03:54   
Zorica1
Da ja sam bila kod ginekologa u KC srbije i ona mi rekla da nezeli da prekine moju trudnocu i rekla mi da vadim betu kao sto sam je vadila i rekla mi je da je ponovim sad 25.5. I da dodjem na kontrolu 29.5
Takodje mi je rekla da sam u 7 nedelji ali ja mislim da mi je O kasnila i zato se nevidi jos

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
23.5.2018 18:36:42   
manuela RR
Ja se nadam da ce sve biti uredu i da si samo rano otisla na pregled...
Ta Dr je poprilicno gruba ako ima takav pristup...pogotovo zato sto je cest slucaj da ovulacija po datumu i posljednjoj menstruaciji se ne podudara...Kad bi svi tako naglo reagovali pola normalnih trudnoca se ne bi sacuvalo...
Samo pozitivno i cekaj slijedeci pregled...user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
23.5.2018 18:43:49   
Zorica1
Nadam se da ce biti sve ok ali meni je takodje cudno ako nesto nije uredu trebala bi da imam neke bolove ili krvarenje ili bilo sta kako je ona meni obijasnila...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
25.5.2018 16:57:03   
Zorica1
Zene pomoc kao sto znate radila betu 22.05 ona je bila 29902 danas radila 24286,00 jel to lose imam kontrolu sad 29.05

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
26.5.2018 0:06:29   
Razmazena
Ja se ne razumijem u betu
Nadam se da ce se neko javiti i odgovoriti na tvoje pitanje
user posted image user posted image user posted image zelim ti srecu

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
26.5.2018 7:38:35   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Zorica1

Zene pomoc kao sto znate radila betu 22.05 ona je bila 29902 danas radila 24286,00 jel to lose imam kontrolu sad 29.05


Beta bi trebalo da se dupla i raste...
Smanjivanje bete obicno nije dobar znak...
Svakako tvoj Dr ce ti reci naibolje uzrok...
Nadam se ipak da ce sve biti uredu...
Dr bi sa tim nalazom trebala ici odmah,nemoj cekati 29..

< Poruku je uredio manuela RR -- 26.5.2018 7:39:46 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
26.5.2018 23:39:39   
neda 30
Drage moje, molim pomoc...nakon pozitivnog testa, na pregledu sa 4+3 nista se nije vidjelo...beta taj dan 321...cekam ponedjeljak pa cu ponoviti betu....kako se vama cini beta?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
27.5.2018 0:08:43   
aidana
Kolika bi trebala biti beta za 4 sedmice trudnoce ne znam. Znam samo da se svaka 2 dana treba udvostruci pa nije dobro ako stagnira. Mene je doktor u sve 3 trudnoce narucivao na prvi pregled sa punih 6 sedmica jer se prije toga ne moze nista vidjeti. Sacekaj jos dvije sedmice pa ponovi pregled. A betu ces svakako sutra ponovoviti.

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
27.5.2018 7:42:25   
Zorica1
Zenice da vam javim imam bolove u stomaku i u ledjima bas.. bila nocas na hitnu oni mi rekli u slucaju krvarenja pravac beograd a ne kod njih..6 nedelja kao sto znate beta spada :(

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
27.5.2018 18:30:53   
Razmazena
Nedo sto se tice bete ja se ne razumijem
Ali sa 4 nedelje se stvarno ne moze nista vidjeti ...
Zorice javi sta je bilo !
Zelim vam obema srecu user posted image

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
27.5.2018 23:50:05   
vortex RR
Zorice, drzimo ti fige i mislimo na tebe. Nadamo se da ce biti sve ok, a ti glavu gore sta god da bude. Ako ti se bude dalo javljaj nam sta se desava. Vjera, molitva i mir, to je jedino sto mozes sama sebi pomoci....

Nedo, pisala sam nedavno meni se u prvoj trudnoci koja je zavrsila spontanim vidjelo i culo srce u 6 sedmici. U ovoj trudnoci tek znacajno kasnije, u 6 sedmici samo neka tackica... sve je to individualno, ne opterecuj se statistikama

(odgovor članu Razmazena)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
28.5.2018 7:56:22   
Zorica1
Vortex RR
Hvala draga na podrzavanju i ja se nadam da ce sve biti oke.javljam sta se desava :*

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
28.5.2018 8:03:14   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: Zorica1

Zenice da vam javim imam bolove u stomaku i u ledjima bas.. bila nocas na hitnu oni mi rekli u slucaju krvarenja pravac beograd a ne kod njih..6 nedelja kao sto znate beta spada :(


Draga kakva je situacija?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
28.5.2018 8:06:44   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: neda 30

Drage moje, molim pomoc...nakon pozitivnog testa, na pregledu sa 4+3 nista se nije vidjelo...beta taj dan 321...cekam ponedjeljak pa cu ponoviti betu....kako se vama cini beta?


Po beti to bi trebalo biti oko 3 sed

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
28.5.2018 8:09:48   
Zorica1
Draga jos nema krvarenja samo neki braon iscedak koji se povecava bila na hitnu rekli da tako mora a ako dodje do krvarenja pravac Beograd..zakazano imam za sutra u 8 i 20 u KC SRBIJE takodje imam i uput u slucaju nebude sve ok

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
28.5.2018 9:27:13   
vortex RR
Drzimo fige, da li ti je iko dao utrogestan/ duphaston? Ili si bez terapije?

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
28.5.2018 9:52:19   
Zorica1
Da na prvoj kontroli UZ dala mi utrogestan jedan ujutru jedan uvece vaginalno..rekla mi da dodjem posle sedam dana ja dosla ona me preporucila za abortus i da prestanem sa lekovima je plod se nevidi ja je za abortus nisam poslusala jel sam mislila da je jos rano..lekove nisam tela da pijem jel nisam imala taj braon iscedak i sve je bilo uredu nikakvi bolovi nista...to mi sve rekli u privatnoj ordinaciji dr.Vesna Milic..ja otisla do moje doktorke jel se vratila sa odmora i ona mi rekla sta i kako i rekla da idem KC SRBIJE radi daljeg pregleda..tamo mi rekli bas ljubazna doktorka da ona nezeli da prekine moju trudnocu nego da dodjem za 7dana i da uradim betu takodje mi rekla da je mesak pravilnog oblika nije vise nepravilnog..ja uradim betu 22.05 ona velika ponovim betu 25.05 ona pocela da spada...sad idem sutra na kontrolu i videcu sta i kako..ludim vise

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *