|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
3.8.2010 9:14:22   
Skvo RR
Lara83 bas mi je zao, a tako sam se nadala.user posted image user posted image
Veliki zagrljaj...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
3.8.2010 9:17:48   
Lara83
i ja sam se nadala, i vjerovala da moze biti ok...do jucer user posted image
hvala skvo user posted image
user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
3.8.2010 9:30:08   
Emmy
Lara83 sretno u svakom slucaju, cuvamo fige da je sve OK!!!!

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:00:48   
Lara83
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  imam PREDIVNE vijesti, vidjela sam svoju mrvicu i cak cula kako srce kuca. plakala sam od radosti i jos uvijek sam u pozitivnom soku. Hvala Bogu Dragom na ovome.
jutros sam bila kod dr.spahovica medjutim on nije htio da me pregleda vec me je uputio ponovo na dr.frljak. navodno on nije dr. za vodjenje trudnoce i ne bi da se mjesa u misljenje strucnjaka kao sto je dr.frljak. on je samo citolog i dijagnosticar.
ja u 10:15 nazovem dr.frljak, i zamolim je da me odmah primi zbog krvarenja koje sam imala u ponedjeljak.
i odmah na uzv ugledam svoju mrvicu i malo srce kako kuca. od iznenadjenosti sam pocela da placem  tj.ridam, i onda joj ispricam sta mi je rekao dr. koji je mjenjao dok je bila na godisnjem. ona se bas sokirala. uglavnom primila sam injekciju progesterona da se plod ucvrsti i propisala mi je utrogestan da pijem. bebica odgovara sedmici 6+2 (a po zadnjoj M ja sam sada 9+2)
Tako drage moje trudnjace, nemojte se odmah obeshrabriti i sekirati i nemojte rano ici dr.
ovo je vijest koju sam najmanje ocekivala jer sam mislila na ono najgore, a evo dokaza da sve opet moze biti u redu user posted image  user posted image  user posted image  


(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:03:07   
mala86
bas sam juce citala ovdje o tebi i nemas pojma koliko mi je drago sto je sve tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mogu mislit tvoje srece

uzivaj user posted image  sa svojom user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:04:41   
Anoniman
Draga Lara tako mi je drago zbog teebe mila, iskrene cestitke i sve najbolje , da docekas svoju bebicu zivu i zdravu akobogda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara83)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:05:58   
Lara83
mala86 hvala ti draga od srca, ovu srecu i radost je tesko opisati jer sam mislila da nema nista od ovoga. hvala Dragom Bogu na ovom predivnom poklonu!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:07:03   
lilix
Lara ne znam šta bih ti rekla, draga moja baš si me obradovala, sva sam se naježila... vrati me u onaj trenutak kad sam ja doživjela isto
hvala dragom Bogu, i da aBd ostatak trudnoće prođe bez ikakvih komplikacija
SRETNO user posted image


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:07:03   
Lara83
hvala Malena_A, hvala ti sto si bila uz mene a i svim ostalima hvala od srca....
puno vas volim i user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:08:31   
Lara83
lilix draga, znas i sama da je ovo neopisiv osjecaj...pritisak mi je skocio 140/90 koliko sam se ja uzbudila.
nevjerovatno je Bozije davanje...
hvala ti puno user posted image

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:10:16   
rose
IZVORNA PORUKA: Lara83

lilix draga, znas i sama da je ovo neopisiv osjecaj...pritisak mi je skocio 140/90 koliko sam se ja uzbudila.
nevjerovatno je Bozije davanje...
hvala ti puno user posted image


tako mi je drago da je mrva ostala...dobro se ona uhvatila za tebe user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  a sad se konacno malo opusti user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:11:59   
Lara83
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

lilix draga, znas i sama da je ovo neopisiv osjecaj...pritisak mi je skocio 140/90 koliko sam se ja uzbudila.
nevjerovatno je Bozije davanje...
hvala ti puno user posted image


tako mi je drago da je mrva ostala...dobro se ona uhvatila za tebe user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  a sad se konacno malo opusti user posted image


osjetila je mrvica koliko sam se brinula sto je nisam nikako vidjela i sad je cak i malo srce kucalo  user posted image  user posted image  user posted image
hvala ti rose na svemu user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:13:08   
tinchita
Draga Laro, baš mi je drago da si se javila s ovom divnom vješću...želim Ti puno sreće i ugodni i bezbrižnu trudnoću...uživaj!!!!


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:13:31   
mamin sin
IZVORNA PORUKA: Lara83

i propisala mi je utrogestan da pijem.



Čestitam ti prije svega i želim ti zdravu i urednu trudnoću! user posted image user posted image  Ovo mi je upalo u oči jer se utrogestan stavlja vaginalno, ne pije se...Ja sam ga koristila...pa provjeri. Sve najbolje ti želim!

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:17:32   
Lara83
hvala tinchita puno user posted image  pokusacu da se opustim i uzivam user posted image
mamin sin hvala draga od srca user posted image  a sto se tice utrogestana, rekla mi je da ujutru i popodne popijem po 1, a kad krenem spavati da 2 stavim vaginalano?

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:21:39   
Skvo RR
Kako mi je ovo promaklo...user posted image


Lara, cestitke od srcaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Bravo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:25:17   
Lara83
user posted image  user posted image  hvala, hvala skvo user posted image  PRESRETNA SAM!!!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 13:32:41   
rose
IZVORNA PORUKA: mamin sin

IZVORNA PORUKA: Lara83

i propisala mi je utrogestan da pijem.



Čestitam ti prije svega i želim ti zdravu i urednu trudnoću! user posted image user posted image  Ovo mi je upalo u oči jer se utrogestan stavlja vaginalno, ne pije se...Ja sam ga koristila...pa provjeri. Sve najbolje ti želim!


moze i ovako i onako..zavisi od stanja mame i misljenja ljekara user posted image  i ja sam ga stavljala vaginalno ali na uputstvu pise da moze i oralno

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 14:50:29   
Anica1
Ja cu sacekati do subote i idem kod dr Rakic privatno da vidim ima li promjena, mada se ne nadam user posted image


Lara83 ovo su predivne vijesti, cuvaj se sada maksimalno i uzivaj u user posted image user posted image user posted image user posted image

Ima li neko iskustva sa Rakickom?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 15:13:35   
Lara83
draga anice, 
poslije krvarenje nisam se ni ja ni najmanje nadala ali eto user posted image
nikad se ne zna...ne bi sad da ti dajem neku laznu nadu ali stvarno je sve moguce jer smo i sa sedmicama tu negdje.
pa ja sam bila prosli ponedjeljak na pregledu i samo se gestacijski mj. se vidio. sacekaj barem jos 7 dana pa otidji dr.
drzim ti fige i neka bude onako kako je najbolje za tebe.

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 17:05:11   
Anica1
Ja sam bila sad u ponedjeljak i nije se vidjeo embrion user posted image sacekacu jos malo, mada se ne nadam vise

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
4.8.2010 18:10:12   
selina

IZVORNA PORUKA: Lara83

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  imam PREDIVNE vijesti, vidjela sam svoju mrvicu i cak cula kako srce kuca. plakala sam od radosti i jos uvijek sam u pozitivnom soku. Hvala Bogu Dragom na ovome.
jutros sam bila kod dr.spahovica medjutim on nije htio da me pregleda vec me je uputio ponovo na dr.frljak. navodno on nije dr. za vodjenje trudnoce i ne bi da se mjesa u misljenje strucnjaka kao sto je dr.frljak. on je samo citolog i dijagnosticar.
ja u 10:15 nazovem dr.frljak, i zamolim je da me odmah primi zbog krvarenja koje sam imala u ponedjeljak.
i odmah na uzv ugledam svoju mrvicu i malo srce kako kuca. od iznenadjenosti sam pocela da placem  tj.ridam, i onda joj ispricam sta mi je rekao dr. koji je mjenjao dok je bila na godisnjem. ona se bas sokirala. uglavnom primila sam injekciju progesterona da se plod ucvrsti i propisala mi je utrogestan da pijem. bebica odgovara sedmici 6+2 (a po zadnjoj M ja sam sada 9+2)
Tako drage moje trudnjace, nemojte se odmah obeshrabriti i sekirati i nemojte rano ici dr.
ovo je vijest koju sam najmanje ocekivala jer sam mislila na ono najgore, a evo dokaza da sve opet moze biti u redu user posted image  user posted image  user posted image  
mila sad si i mene obradovala prvo sam procitala onaj post gdje si napisala da si prokrvarila sad kad sam procitala ovu radosnu vijest trnci su me uhvatili.....................bas mi je draga da si vidjela svoju bebicu i njeno srculence ma nema ljepseg osjecaja!


(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
5.8.2010 14:12:20   
Lara83
IZVORNA PORUKA: selina


IZVORNA PORUKA: Lara83

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  imam PREDIVNE vijesti, vidjela sam svoju mrvicu i cak cula kako srce kuca. plakala sam od radosti i jos uvijek sam u pozitivnom soku. Hvala Bogu Dragom na ovome.
jutros sam bila kod dr.spahovica medjutim on nije htio da me pregleda vec me je uputio ponovo na dr.frljak. navodno on nije dr. za vodjenje trudnoce i ne bi da se mjesa u misljenje strucnjaka kao sto je dr.frljak. on je samo citolog i dijagnosticar.
ja u 10:15 nazovem dr.frljak, i zamolim je da me odmah primi zbog krvarenja koje sam imala u ponedjeljak.
i odmah na uzv ugledam svoju mrvicu i malo srce kako kuca. od iznenadjenosti sam pocela da placem  tj.ridam, i onda joj ispricam sta mi je rekao dr. koji je mjenjao dok je bila na godisnjem. ona se bas sokirala. uglavnom primila sam injekciju progesterona da se plod ucvrsti i propisala mi je utrogestan da pijem. bebica odgovara sedmici 6+2 (a po zadnjoj M ja sam sada 9+2)
Tako drage moje trudnjace, nemojte se odmah obeshrabriti i sekirati i nemojte rano ici dr.
ovo je vijest koju sam najmanje ocekivala jer sam mislila na ono najgore, a evo dokaza da sve opet moze biti u redu user posted image  user posted image  user posted image  
mila sad si i mene obradovala prvo sam procitala onaj post gdje si napisala da si prokrvarila sad kad sam procitala ovu radosnu vijest trnci su me uhvatili.....................bas mi je draga da si vidjela svoju bebicu i njeno srculence ma nema ljepseg osjecaja!




hvala mila user posted image  user posted image  user posted image  
user posted image

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
10.8.2010 15:53:22   
Anica1
Ja jos uvijek cekam sta ce ti kod mene :( Danas mi je bio gotov nalaz bete i dr kaze da je ok i sutra moram ponoviti, i rekla mi je da jos cekamo hoce li se pojaviti embrion do utorka jer je mozda manja trudnoca. Ne znam, ubi ovo iscekivanje:( Raspitala sam se i za kiretzu i u Vojnoj bolnici ne daju opstu, mogu dobiti samo maksimalnu lokalnu :((

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
10.8.2010 15:58:19   
rose
IZVORNA PORUKA: Anica1

Ja jos uvijek cekam sta ce ti kod mene :( Danas mi je bio gotov nalaz bete i dr kaze da je ok i sutra moram ponoviti, i rekla mi je da jos cekamo hoce li se pojaviti embrion do utorka jer je mozda manja trudnoca. Ne znam, ubi ovo iscekivanje:( Raspitala sam se i za kiretzu i u Vojnoj bolnici ne daju opstu, mogu dobiti samo maksimalnu lokalnu :((


anice iskreno se nadam da ces uskoro vidjeti svoj embrioncic user posted image

u suprotnom slucaju, ako imas novac uvijek mozes ici i privatno za kiretazu al hajd da razmisljamo pozitivno...tako je meni moja doktorica rekla dok sam cekala rezultate amnio..hajd da ne mislimo o losim ishodima vec da mislimo pozitivno user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *