|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:23:43   
mama75
Tema je: SRETNE KUCANICE PREBOJMO SE :-) Dakle, one koje su svojom voljom to ili su prisiljene da budu, jer ne mogu naci posao, ali ipak su sretne. Ja sam kucanica jer moj muz, kao sto sam vec rekla, ima stvarno dobru platu i imamo i stan i auto i idemo na more i jedemo van kuce i ... Dakle: moze mi se. I zato mi je mrsko da tazim zenu koja bi mi cuvala dijete, da se sekiram oko toga, da ustajem ujutro prije 7, trcim na posao, s posla... Elem, to je moj izbor trenutno. Ne mislim da sam bolja majka od one koja radi niti da je neka koja radi vrjednija od mene sebi, muzu niti bilo kome. Moja sestra je morala poceti raditi kada je njenoj bebi bilo 3 mjeseca. I opet je super majka. Dakle, ponavljam, neko je kucanica zato sto hoce, neko zato sto mora, ali bitno je da se sve trudimo da budemo sretne kucanice.

Vidim niko ne cita sta ja pisem, pa reko da sama sebe citiram. user posted image Zakuhalo se, nema sta, vidi koliko je zena na ovoj temi. Znaci da smo svi voljeli gledati seriju slicnog imena pa se nadamo da ce i ovdje biti tako zanimljivo

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:24:05   
SailorMoon
Hanady zeno svaka ti cast na iskrenosti!!!Ja licno u Bosni jos NIKOG nisam dozivila ko otvoreno kaze da ima dobro platu i jos koliko i da mu je fino.
Bas one sto ja znam, samo je kuknjavia. Npr. moja rodica radi na Aerodromu i samo se zali a ima sigurno istu platu kao ti i svaki dan na vrjeme u 4 napusta poso. Bar ja mislim da je to sasvim ok.
Radite zene i snalazite se.
Kao sto vesela kaze, i ja sam na poslu, na FB, na RR i na telefonu s mm ;-)). sve se moze kad se hoce

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:26:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama75

Tema je: SRETNE KUCANICE PREBOJMO SE :-) Dakle, one koje su svojom voljom to ili su prisiljene da budu, jer ne mogu naci posao, ali ipak su sretne. Ja sam kucanica jer moj muz, kao sto sam vec rekla, ima stvarno dobru platu i imamo i stan i auto i idemo na more i jedemo van kuce i ... Dakle: moze mi se. I zato mi je mrsko da tazim zenu koja bi mi cuvala dijete, da se sekiram oko toga, da ustajem ujutro prije 7, trcim na posao, s posla... Elem, to je moj izbor trenutno. Ne mislim da sam bolja majka od one koja radi niti da je neka koja radi vrjednija od mene sebi, muzu niti bilo kome. Moja sestra je morala poceti raditi kada je njenoj bebi bilo 3 mjeseca. I opet je super majka. Dakle, ponavljam, neko je kucanica zato sto hoce, neko zato sto mora, ali bitno je da se sve trudimo da budemo sretne kucanice.

Vidim niko ne cita sta ja pisem, pa reko da sama sebe citiram. user posted image Zakuhalo se, nema sta, vidi koliko je zena na ovoj temi. Znaci da smo svi voljeli gledati seriju slicnog imena pa se nadamo da ce i ovdje biti tako zanimljivo



pa i jeste zanimljivo, znaš da je i u sretnim kućanicama bilo svakakvih frka user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:31:21   
mama75
A sto se tice pitanja oko dobrovoljnog penzionog navela sam ga samo kao jednu od opcija. Mislim da to moze svako ko ne radi i na birou je za zaposljavanje. Ako te interesuje bas detaljno raspitacu se kod prijateljice koja sebi uplacuje pa ti javim.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:32:38   
brzamala

IZVORNA PORUKA: Hanady RR



Vremena su teška...al mi je žao da nam život prođe u nadi da sutra bolje će biti...učini sebi bolje i biće ti bolje..

i sa osnovnom školom posao treba imati svaka žena...svaka...stojim iza toga i stav nemjenjam...

žena je bolja u svemu i hrabrija i sigurnija i ne malo puta više poštovana kada je i na jednom i drugom poslu...






Ja izdvojih ono što mi se najviše svidjelo, ali sa ovim se potpuno slažem.
Mnoge žene su zbog teške situacije u zemlji bez posla ali mislim da je jako važno i to šta mi možemo poduzeti po pitanju toga. Po meni je važno da sam aktivna jer me to dodatno stimuliše da budem bolja i supruga i domaćica a aBd jednog dana i majka. Ja sam sjela i raščistila sa sobom šta želim u životu: da budem samo domaćica ili i zaposlena. Skontala da sam sretnija i kad sam zaposlena, godinu dana tražila posao i lijepo se pokupila i odradila volonterski pripravnički, položila stručni, završila neke kurseve i sad opet u potraguuser posted image Jer bez obzira na to što zaista, ne moram zbog para raditi jer imamo obezbijeđeno stambeno pitanje, auto, muž platu koja nam je dovoljna da jako lijepo živimo, ja želim radi sebe raditi jer nikad čovjek ne zna šta ga čeka u budućnosti, i zato mislim da žena mora, ali mora biti finansijski nezavisna od muža.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:35:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama75

A sto se tice pitanja oko dobrovoljnog penzionog navela sam ga samo kao jednu od opcija. Mislim da to moze svako ko ne radi i na birou je za zaposljavanje. Ako te interesuje bas detaljno raspitacu se kod prijateljice koja sebi uplacuje pa ti javim.



ja kontala ti sebi uplaćuješ, pa aj vidi baš me zanima, neko mi je pričao da je to komplikovano pravo, imaš neke rokove nakon što prestaneš da radiš itd Nije žurba kad je vidiš priupitaj je, pusa
Hvala user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 281
   [Obrisana poruka]
2.7.2010 12:35:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu brzamala)
  Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:36:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: brzamala


IZVORNA PORUKA: Hanady RR



Vremena su teška...al mi je žao da nam život prođe u nadi da sutra bolje će biti...učini sebi bolje i biće ti bolje..

i sa osnovnom školom posao treba imati svaka žena...svaka...stojim iza toga i stav nemjenjam...

žena je bolja u svemu i hrabrija i sigurnija i ne malo puta više poštovana kada je i na jednom i drugom poslu...






Ja izdvojih ono što mi se najviše svidjelo, ali sa ovim se potpuno slažem.
Mnoge žene su zbog teške situacije u zemlji bez posla ali mislim da je jako važno i to šta mi možemo poduzeti po pitanju toga. Po meni je važno da sam aktivna jer me to dodatno stimuliše da budem bolja i supruga i domaćica a aBd jednog dana i majka. Ja sam sjela i raščistila sa sobom šta želim u životu: da budem samo domaćica ili i zaposlena. Skontala da sam sretnija i kad sam zaposlena, godinu dana tražila posao i lijepo se pokupila i odradila volonterski pripravnički, položila stručni, završila neke kurseve i sad opet u potraguuser posted image Jer bez obzira na to što zaista, ne moram zbog para raditi jer imamo obezbijeđeno stambeno pitanje, auto, muž platu koja nam je dovoljna da jako lijepo živimo, ja želim radi sebe raditi jer nikad čovjek ne zna šta ga čeka u budućnosti, i zato mislim da žena mora, ali mora biti finansijski nezavisna od muža.


oduševila si meuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:36:19   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: mama75

A sto se tice pitanja oko dobrovoljnog penzionog navela sam ga samo kao jednu od opcija. Mislim da to moze svako ko ne radi i na birou je za zaposljavanje. Ako te interesuje bas detaljno raspitacu se kod prijateljice koja sebi uplacuje pa ti javim.



I mi smo razmisljali da pocnemo uplacivati za mene cim nam kredit istekne u julu, to mi je super mogucnost.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:41:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: buba29

vesela i hanady hajd sad fino recite tačno kolike su vam plate ????? user posted image user posted image

kad se toliko falite,hajde sad.....



hahahhaha

plata mi je stvarno fina
iznad milje, pozitivna
Mobil plaća mi i firma
zadovoljna, nisam kivna
Obzirom da radim u sred grada
i parking je plaćen sada!
Sve redovno, sve na vrijeme
imal ''vako sretne žene user posted image user posted image user posted image
Na porodiljskom godinu bila
sve plaćeno, uživancija živa
Po isteku, 6 mjeseci radila vremena pola
sretnica je mama ova!
od juče po 8 sati
al ko će meni u kraj stati
Malo RR, malo FB
a platica vazda prvog! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.7.2010 12:49:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:43:32   
Visnja RR
meni je penziono uplacivanje smjesno... danasnji penzioneri se bas ne usrecise... radili citav zivot a sad jedva rezije poplate... gdje je tu sigurnost?
mi vec neko vrijeme uplacujemo zivotno osiguranje za stare dane ili nedaj Boze neceg...
ova tema je nekako otisla skroz u pogresnom smjeru user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:47:21   
Medić*
Evo jos jedne privremene kucanice user posted image , sretna sam sto imam divnu porodicu, dobrog i vrijednog muza i zlatno dijete, ali s druge strane kako kucanica nemogu da budem sretna u potpunosti  iz razloga sto sam prije trudnoce i tijekom trudnoce do kraja skoro radila, pa mi sada jos samo taj posao fali. 20 punih mjeseci nisam radila i zeljno iscekujem dan kad cu poceti aBg a to vrlo brzo.  Uvijek sam za to da zena radi makar njena zarada bila kakva bila i simbolicna u odnosu na suprugovu. Tada mora da izadje iz kuce, upozna drugaciji krug ljudi, prosiri sopstvene vidike, ima obavezu da se dotjera, obuce - sredi ..., a ako bolje pogledamo oko sebe moze se primjetiti da se vecina zena koje ne rade zapuste u svakom pogledu (cast izuzecima ali je malo takvih). Pocela sam da radim kao student volonter, pa nakon diplomiranja za mizernu svotu novca a nisam morala s obzirom da su moji rahmetli roditelji bili u veoma dobrostojecoj finansiskoj poziciji, ali oduvijek sam volela i cijenila svoj dinar, tek nakon dvije godine rada dosla sam do jedne danas sasvim normalne plate u privatnom sektoru, drzavne poslove nisam mogla ganjati pa ni dan danas jer sam drzavljanin RSrbije . Svasta sam preturila preko glave kao i vecina nas. Sada kada imam dijete ono je razlog vise da radim jer niko ne zna sta zivot nosi, a to govorim iz razloga sto smo nas 4 djece mladi ostali bez roditelja i nakon njihove smrti zivot se promijenio iz korijena, morali smo se samii boriti i hvala Bogu dragom uspjesno se izborili, predeverali svasta nesto. Trenutno zaradjuje samo muz, u danasnje vrijeme  poprilicnu svotu, ali ja nisam zadovoljna u potpunosti ne sto se novca i materijalnih potrebstina tice, vec iz razloga sto nisam navikla da ne radim i to je ono sto mi najvise nedostaje trenutno, mogla bih se vratiti na mjesto na kojem sam radila, ne mogu se jos odluciti jer razmisljamo o privatnom biznizu totalno nevezano za moju profesiju ali to mi ne smeta jer zelim probati nesto novo pa se nadamo i uspjehu kad god samo da se radi.  Nikada ne bih mogla biti sretna kucanica, podrzavam, cijenim i divim se zenama koje to mogu, ali ja sam zato da zena radi user posted image  


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:48:12   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


ova tema je nekako otisla skroz u pogresnom smjeru user posted image

user posted image  u pravu si lijepo pise da je tema sretne kucanice a ovde i ocajnih i ne zadovoljnih,zadovoljna sa onim sto ima ma koliko bilo a ko trazi previsi izgubi i ono malo ko visoko leti nisko pada...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:50:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


ova tema je nekako otisla skroz u pogresnom smjeru user posted image

user posted image  u pravu si lijepo pise da je tema sretne kucanice a ovde i ocajnih i ne zadovoljnih,zadovoljna sa onim sto ima ma koliko bilo a ko trazi previsi izgubi i ono malo ko visoko leti nisko pada...


pa nemojte taaaaakoooo, razmjenjujemo mišljenja i stavove, ko je ZA a ko PROTV itd
Šta koga usrećuje i slično, naravno da će se neuposlene dotaći posla, pronalaska stog, možda osudjivanja uposlenih majki, sve je to ok, nema ljutnje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:54:17   
salmy
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Hanady zeno svaka ti cast na iskrenosti!!!Ja licno u Bosni jos NIKOG nisam dozivila ko otvoreno kaze da ima dobro platu i jos koliko i da mu je fino.
Bas one sto ja znam, samo je kuknjavia. Npr. moja rodica radi na Aerodromu i samo se zali a ima sigurno istu platu kao ti i svaki dan na vrjeme u 4 napusta poso. Bar ja mislim da je to sasvim ok.
Radite zene i snalazite se.
Kao sto vesela kaze, i ja sam na poslu, na FB, na RR i na telefonu s mm ;-)). sve se moze kad se hoce
Ko je naucio da radi! uvijek ce raditi A ko nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image nece vala za milonciceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:55:11   
mamaajna
dajte ljudi sta vas depresija puca,vi koje ste u kuci fino djecu i u park hajmo,kad Allah odredi bit ce posla.

ev recimo ja sad moram izaci i dostaviti nesto u jedno privatno obdaniste,pa svratiti do jedne sestre po robu za stranicu,pa se vratiti da skuham sta,ma ko kaze da neradim,radim po citav dan


ma vesela meni se cini i da dobiva 100km plate bila bi isto ovako vesela



_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 12:58:41   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: salmy

Ko je naucio da radi! uvijek ce raditi A ko nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image nece vala za milonciceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

upravu si,evo kuci sam ali opet gledam da nekako doprinesem kuci cisto da imam neku obavezu mimo kuce.nije to stvar novca,vec eto,treba se kretati medzu svjetom,pa nesto ispadne.



_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:00:48   
salmy
IZVORNA PORUKA: mamaajna

dajte ljudi sta vas depresija puca,vi koje ste u kuci fino djecu i u park hajmo,kad Allah odredi bit ce posla.

ev recimo ja sad moram izaci i dostaviti nesto u jedno privatno obdaniste,pa svratiti do jedne sestre po robu za stranicu,pa se vratiti da skuham sta,ma ko kaze da neradim,radim po citav dan


ma vesela meni se cini i da dobiva 100km plate bila bi isto ovako vesela


hahahhahaa mene bas ne puca:sretna trenutna kucanica ide na odmor:)))) bas sam raspolozena! hahahahahhah ipak ne mogu bez Vas,umjesto da se pakujem evo me ovdjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a idemo za 4 sata:))))
sto ti je zena sa iskustvom!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 293
   [Obrisana poruka]
2.7.2010 13:03:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:07:00   
Visnja RR
ma ja sam ovu temu shvatila kao razbibrigu za sretne kucanice...
da se ovdje procita jel postar stvarno zvoni dva puta ili mozda ipak tri, da li su vodoinstalateri stvarno onako zgodni ko u sapunicama, da li onaj zgodni komsija sa treceg sprata trazi solju secera kad mu je zena na poslu i slicno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:10:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamaajna

dajte ljudi sta vas depresija puca,vi koje ste u kuci fino djecu i u park hajmo,kad Allah odredi bit ce posla.

ev recimo ja sad moram izaci i dostaviti nesto u jedno privatno obdaniste,pa svratiti do jedne sestre po robu za stranicu,pa se vratiti da skuham sta,ma ko kaze da neradim,radim po citav dan


ma vesela meni se cini i da dobiva 100km plate bila bi isto ovako vesela




ma bi vala mila, ovakva sam oduvijek, nekada i sama nisam radila, zato znam kako je, razumijem ja razne finansijske dileme i probleme, ne dajte se ženice, biće aBd posla, samo nek je zdravlja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:11:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: buba29

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: buba29

vesela i hanady hajd sad fino recite tačno kolike su vam plate ????? user posted image user posted image

kad se toliko falite,hajde sad.....



hahahhaha

plata mi je stvarno fina
iznad milje, pozitivna
Mobil plaća mi i firma
zadovoljna, nisam kivna
Obzirom da radim u sred grada
i parking je plaćen sada!
Sve redovno, sve na vrijeme
imal ''vako sretne žene user posted image user posted image user posted image
Na porodiljskom godinu bila
sve plaćeno, uživancija živa
Po isteku, 6 mjeseci radila vremena pola
sretnica je mama ova!
od juče po 8 sati
al ko će meni u kraj stati
Malo RR, malo FB
a platica vazda prvog! user posted image user posted image user posted image


hoćemo cifru,hoćemo cifru,hoćemo cifru user posted image user posted image user posted image

nećete se sad izvući lako user posted image user posted image

buba je od 01.07 na birou,ali opet ostaje da radi pa makar i na crno,samo neće kući user posted image user posted image user posted image



joooooj bubić žao mi je mila moja al bolje ti je na crno nego sa svekrvom po cijeli dan

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:12:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ja sam ovu temu shvatila kao razbibrigu za sretne kucanice...
da se ovdje procita jel postar stvarno zvoni dva puta ili mozda ipak tri, da li su vodoinstalateri stvarno onako zgodni ko u sapunicama, da li onaj zgodni komsija sa treceg sprata trazi solju secera kad mu je zena na poslu i slicno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ništa one, samo parkići i igraonice, ništa navedenouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:13:27   
Anoniman
treba fino otvoriti temu "ocajne kucanice" a sretne pustitiuser posted image

Ja licno trazim posao...samo ni sama ne znam sta trazim...zapravo, znam ja sta trazim..samo kod nas to ne postojiuser posted image

Licno, divim se zenama koje su "ispunjene" a kucanice su...i vazda kazem "svaka im cast" ali to nisam ja...nije rjec o parama, nego potrebi da se dokazem u tom....glupo zvuci...al hajd "poslovnom svijetu"...je li to stvar odgoja...ne znam...

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:13:11   
škorpija
ja nisam kućanica ali bih jako voljela jednog dana postatiuser posted image

višnja imaš PP

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *