|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:33:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jao izvinjavam se na ovoliki post...ne znam sta mi je user posted image


vala bašuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:33:55   
Anoniman
joj ja sam tip kojem sve relativno brzo dosadi...ustvari zasitim se...i onda bih ja da mijenjam...i uzasno sam brza na jeziku sto me cesto kostalo...pa bih najvise voljela nekako da se osamostalim...da drugi rade za meneuser posted image a ne ja za druge



al' i ja imam bujnu mastuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:34:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jao izvinjavam se na ovoliki post...ne znam sta mi je user posted image



ne znas sta ti jeuser posted image pa ne radis nista eto sta ti jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
morala sam malouser posted image necu da se ukljucujem u raspravu nesto sam konfliktna danasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ima postova koji dizu tlakuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 1.7.2010 22:38:07 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:35:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

joj ja sam tip kojem sve relativno brzo dosadi...ustvari zasitim se...i onda bih ja da mijenjam...i uzasno sam brza na jeziku sto me cesto kostalo...pa bih najvise voljela nekako da se osamostalim...da drugi rade za meneuser posted image a ne ja za druge



al' i ja imam bujnu mastuuser posted image user posted image user posted image



nugatino i masta , mogu svasta ... igraj Bingo zeno user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:36:25   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jao izvinjavam se na ovoliki post...ne znam sta mi je user posted image



ne znas sta ti jeuser posted image pa ne radis nista eto sta ti jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
morala sam malouser posted image necu da se ukljucujem u raspravu nesto sam konfliktna danasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ima postova koji dizu tlakuser posted image



znala sam da se dugi postovi ne citaju do kraja user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:37:47   
Anoniman
adminka nisam ja mislila na tvoj postuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:38:18   
veeseelaa
eeee što nema opcija anoniman da ja napišem svoju priču, bilo bi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:41:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

joj ja sam tip kojem sve relativno brzo dosadi...ustvari zasitim se...i onda bih ja da mijenjam...i uzasno sam brza na jeziku sto me cesto kostalo...pa bih najvise voljela nekako da se osamostalim...da drugi rade za meneuser posted image a ne ja za druge



al' i ja imam bujnu mastuuser posted image user posted image user posted image



nugatino i masta , mogu svasta ... igraj Bingo zeno user posted image
eeeeeeeeeeeeeeeeee...nisam ja te sreceuser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:45:29   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: noa

adminka nisam ja mislila na tvoj postuser posted image

uh dobro je user posted image  jer konflikt sa mnom izgleda tako da se nasmjesim i kazem ajmo bona smazati jednu cokoladu ...a gdje sad cokoladu 10 dana pred more user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:48:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: noa

adminka nisam ja mislila na tvoj postuser posted image

uh dobro je user posted image  jer konflikt sa mnom izgleda tako da se nasmjesim i kazem ajmo bona smazati jednu cokoladu ...a gdje sad cokoladu 10 dana pred more user posted image
dobro me sjeti...sladoleduser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:51:22   
sporty mamaa
I ja sam kucanica ali ne bas tako zadovoljna.... vec sam pisala na temi da sam neki posao dobila al sad je problem sto me ova zena ne moze/ nece prijaviti kod sebe pa nista ne znam....
Ma meni je svega vise dosta, toliko zivaca potroseno za fakultet a godinu dana se borim da nadem posao..... Umorna sam vise od svega,,, i od ove nase bijedne drzave u kojoj sa diplomom mozes dobiti posao u kaficu... A oni koji imaju cetiri osnovne rade na najvisim pozicijamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:53:16   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: noa

adminka nisam ja mislila na tvoj postuser posted image

uh dobro je user posted image  jer konflikt sa mnom izgleda tako da se nasmjesim i kazem ajmo bona smazati jednu cokoladu ...a gdje sad cokoladu 10 dana pred more user posted image
dobro me sjeti...sladoleduser posted image user posted image


zla si user posted image gdje ces mi spominjati sladoled kad ga nemam u frizideru user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:56:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: noa

adminka nisam ja mislila na tvoj postuser posted image

uh dobro je user posted image  jer konflikt sa mnom izgleda tako da se nasmjesim i kazem ajmo bona smazati jednu cokoladu ...a gdje sad cokoladu 10 dana pred more user posted image
dobro me sjeti...sladoleduser posted image user posted image


zla si user posted image gdje ces mi spominjati sladoled kad ga nemam u frizideru user posted image
user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:58:12   
Visnja RR
ne pikam...to je cvjet a sladoled sebi ostavila...ccc stipso user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 23:01:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne pikam...to je cvjet a sladoled sebi ostavila...ccc stipso user posted image

user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 23:02:46   
sporty mamaa
Dadada zbog ove slike ces dobiti javni ukoruser posted image user posted image user posted image user posted image Ne cickaj bona, nema svak sladoleda u kuci, nemoj da lizemo monitoruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 23:06:08   
Anoniman
kupi vama dadada jedan veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliki

user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 23:06:31   
Visnja RR
nova zanimacija, lizanje monitora user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 23:07:51   
Anoniman
Sad ce Dadi biti banovanauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 23:08:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

I ja sam kucanica ali ne bas tako zadovoljna.... vec sam pisala na temi da sam neki posao dobila al sad je problem sto me ova zena ne moze/ nece prijaviti kod sebe pa nista ne znam....
Ma meni je svega vise dosta, toliko zivaca potroseno za fakultet a godinu dana se borim da nadem posao..... Umorna sam vise od svega,,, i od ove nase bijedne drzave u kojoj sa diplomom mozes dobiti posao u kaficu... A oni koji imaju cetiri osnovne rade na najvisim pozicijamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



polako sporty...biće...znam teško je ovo država nam nije baš dala mogućnosti...ali polako.
mene večeras zvala kolegica koja radi i to u banci...više luda od ljudi na poslu...nije joj fino, nije zadovoljna raditi mora...
rekla sam joj...jednog dana sve će to na svoje doći....i hoće...svi smo mi nešto poršli....al živi život negledajući na druge...ti sa osnovnom školom neka rade al neka i nama prostor ostave...samo polako.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 23:11:25   
veeseelaa
Hanady baš sam se pitala kad ćemo se vratiti temiuser posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 23:13:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Hanady baš sam se pitala kad ćemo se vratiti temiuser posted image  

taman tako vesela...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 2:44:31   
malena sharena
Sad kad sam majka, ne bih ponovo radila posao koji sam radila, NI ZA KAKVE PARE, a kamoli za 700 KM kolika mi je bila plata, jedino da ne daj Boze moram. Bez radnog vremena, sa zadatka na zadatak, dezure jednom sedmicno do neka doba ( sa rizicnom trudnocom sam jednom morala ostati do osam navece na poslu). A ne bih radila ni za 1000 KM u drzavnoj sluzbi, prvo zato sto bih mislila da me neko zafrkava jer su tamo plate dosta vece, a drugo, kad bih platila tetu cuvalicu, prevoz, hranu i kafe koje se u drzavnoj sluzbi jako puno piju user posted image , odjecu, ostalo bi mi taman 200 KM. Pa to je pravi dzeparac, a toliko mogu zaraditi radeci honorarno u rahatluku svoga doma.

S druge strane, moja najbolja prijateljica se slomi radeci kod privatnika za manje pare nego sto sam ja radila jer kako kaze, ne moze sjediti u kuci, ona jednostavno nije taj tip. Ja te razloge ne mogu da shvatim, OK da im treba dodatna lova, da ne mogu izgurati s jednom platom, ali samo da nije u kuci, to je meni stran osjecaj.

Ali ako ce ona tako biti sretnija i raspolozenija, bice i svi oko nje i taman.



_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 8:19:03   
veeseelaa
iskreno ja sam iznenadjena koliko ženica NE ŽELI raditi i posao smatra VIŠKOM user posted image user posted image user posted image  baš baš sam u čudu.... naravno i ja bi voljela da sam kući al radim zbog novca, izgleda da ima onih koji vole da ne rade a da žive skromno možda čak i na margini user posted image user posted image user posted image  meni je to neshvatljivouser posted image user posted image user posted image  
Mislim neko da ti nudi posao a ti nećeš jer ti je malo npr 1000 KM? Boga mi to je fina parica! ja sam kao djevojka radila dva posla, da mogu platiti račune roditeljima.... kupite namirnice.... odjeću...cigare.... itd Nisam nikada bila za to da mi neko da 10 KM da mogu izaći! sad kao majci novac mi treba i više, dijete hoću da odvedem i u igraonicu i u pionirsku, samo za pelene mi je potrebno cc 70 KM, naravno suprug ima al zašto ne pripomoći kad mogu i kad imam posao?
Napustiti ga uz ispriku da bi bila uz dijete???? mislim da je i djetetu milije da živi u boljim uvjetima i da mu mogu danas-sutra priuštiti ljetovanje i exkurziju itd a ne razvlačiti jednu platu na hiljadu strana
Radim da bi bili i ja i mm i malena zadovoljniji a i okolina s nama

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.7.2010 8:30:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 11:31:50   
vjestica
veeseelaa potpisujem te
meni je jako bitno da odem svako ljeto na more i slične stvari
a ove priče kako ljudi u državnoj službi imaju više od 1000 km platu i samo ispijaju kafu je bolje da ne komentarišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne znam jesu li to samo predrasude i to žestoke ili vadiona


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *