|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:06:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Ja radila i znam.Sad ne radim pa opet kažem da mi je bilo lakše,bila smirenija i staloženija dok sam radila.

to te upotpunjavalo...
mene sad ništa upotpuniti ne može...taman kutarisala posao, a čeka me generalka u kući, ljepota..ima li ko raspoložen da mi pomogne...user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:08:55   
koka i po
Eto meeeeee spremi krpe i maramice za ovo što si me raspekmezila.....user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:10:19   
acudesa
ide ovako:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahhaahha....crknut ću, majke miuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:11:05   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Eto meeeeee spremi krpe i maramice za ovo što si me raspekmezila.....user posted image

lati se metlice, pomoziuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:15:04   
koka i po
Meni su krpe i džogeri omiljeni rekvizitiuser posted image

Prava sam profi u takvim poslovima,pogotovo od kad sam "sretna"kućanica draga moja zaposlena mamice.user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:15:47   
mala86
IZVORNA PORUKA: koka i po

Raditi i biti kućanica je neuporedivo,
Ja radila i znam.Sad ne radim pa opet kažem da mi je bilo lakše,bila smirenija i staloženija dok sam radila.
Prema tome....žene ne zamarajte se ovakvim stvarima,uvijek je nešto od nečega preče.
Hajd sad zdravo


slazem se koka!kad sam radila dok nisam dobila bebija bila sam puno zadovoljnija nego u periodu kad nisam radila!ne toliko zbog novca vec sam trosila vrijeme!mm bi doso s posla umoran,a ja odmorna-isla bi hodat,pricala bi,a on me jedva gleda...
i on je 100 puta reko kako me poso preporodio,postala sam veselija(joj evo me pisem ko ona o kosmodiskuuser posted image user posted image user posted image )

sad je drugacija situacija,bebac je tu pa nisam vise sama i nije mi dosadno,ali bi isto ponekad isla radit,vidjet cemo sljedece godine

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:17:25   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Meni su krpe i džogeri omiljeni rekvizitiuser posted image

Prava sam profi u takvim poslovima,pogotovo od kad sam "sretna"kućanica draga moja zaposlena mamice.user posted image

joj...čuj, profi...pa ti si stvarno...user posted image ...
u mojoj jazbini se treba dobro naoružati rekvizitima
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:20:00   
acudesa
koki, vidi ovog
user posted image
hahahhahahaah

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:24:20   
Hanady RR
šta radote to vas dvije
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:25:10   
Visnja RR
vazno je da ste sretne zene a da li radite ili ne nije bitno user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:25:41   
koka i po
slazem se koka



Nek se vala nekad neko i sa mnom slaže.........user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:26:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama75

Ma vesela nemoj tako. Sve ima svoje dobre i lose strane. Mozda je dobro dok dijete ne napuni 2 godine da se bude s njim i bilo bi super kada bi sve mame mogle sebi priustiti da uzmu makar ono "neplaceno".
Ja sebe evo svrstavam u kategoriju "sretnih kucanica" ali ipak planiram da pocnem raditi aBd kada malenoj budu 2-3 godine, jer ipak... 



user posted image user posted image user posted image user posted image ko ružio?

a za ovo "Sve ima svoje dobre i lose strane " si u pravu! ja sam o tome i pisala a ovdje me neko ubjedjuje da je bolje biti domaćica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:37:09   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

šta radote to vas dvije
user posted image




Pripremamo se za operaciju zvanu"metla u ruke...miiiiiirno"user posted image

Hoćeš s nama?user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:40:51   
Anoniman
joj, ja jedva cekam da pocnem raditi pa makar opet u
user posted image
radilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:43:34   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dadada

joj, ja jedva cekam da pocnem raditi pa makar opet u
user posted image
radilauser posted image user posted image user posted image user posted image




De pitaj ih da i mene zaposleuser posted image
Nabildali me ovi kućanski posloviuser posted image taman imam mišiće za ovouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:44:14   
Anoniman
you are welcomeuser posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:44:45   
Hannica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ide ovako:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahhaahha....crknut ću, majke miuser posted image



samo da se pohvalim,ova kucanica je sve ovo danas uradila a sutra ce cijeli dan da user posted image user posted image user posted image     Jedva cekam....user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:44:52   
mama75
Vidi ovih zaposlenih sto nam svracaju na temu! Jos nas nagovaraju da se umaramo, nekakva spremanja kuce spominju c c cuser posted image Mi vam zene samo lezimo, gledamo spanske serije i setkamo sa djecom. Nemojte previse o radu da pricate, iskvaricete nas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:47:59   
Hannica
IZVORNA PORUKA: mama75

Vidi ovih zaposlenih sto nam svracaju na temu! Jos nas nagovaraju da se umaramo, nekakva spremanja kuce spominju c c cuser posted image Mi vam zene samo lezimo, gledamo spanske serije i setkamo sa djecom. Nemojte previse o radu da pricate, iskvaricete nas user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   Mudro zboris. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:01:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama75

Vidi ovih zaposlenih sto nam svracaju na temu! Jos nas nagovaraju da se umaramo, nekakva spremanja kuce spominju c c cuser posted image Mi vam zene samo lezimo, gledamo spanske serije i setkamo sa djecom. Nemojte previse o radu da pricate, iskvaricete nas user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:21:16   
Visnja RR
sjecam se perioda prije Asje kada nisam radila 6 godina
Zasto?
Jer MM zaradjuje dovoljno da imamo lagodan zivot a ja nisam mogla naci posao koji bi mene ispunjavao i na kojem ne bih morala rintati i trpiti  nekakve direktorcice i sl. a i zbog mog prijasnjeg zdravstvenog stanja nisam se zelje zbog "jos malo vise para" dovoditi u neke tresne situacije i izazivati i prizivati zlo (tj. bolest koje sam se rjesila)...
Oboje smo se dogovorili da ne moram da radim negdje u firmi ali da radim ono sto volim sa svojim zivotom dok je MM na poslu ( a hvala Bogu priroda njegovog posla je takva da je cesto kuci)...
Ja naravno nisam sjedila kuci i gledala kako sunce hoda, niti sam rintala po njoj...uz pravilnu organizaciju sve se stigne pomalo a Bogu hvala pa MM iako radi voli da nesto uradi u kuci pogotovo onaj dio koji mene moze da zamara a njemu nije frka... kuhala sam kad mi/nam je ceif, dakle ne svaki dan, nekad bi on kupio pa donio, nekad bi rekao cekaj me spremna dolazim da se presvucem i idemo negdje vani jesti, ili jednostavno napravim samo neku salaticu i pricekamo veceru da zajedno muckamo u kuhinji (bilo je i onih koje bi zagorele) user posted image ...
Vrijeme kad nije kuci sam provodila na razne nacine ali nikako sjedeci svo vrijeme kuci... posjecivala roditeje, prijateljice koje ne rade (mahalala) user posted image , isla na fitnes, piletes, masazice, razgledal radnnice, kupovala sitnice za dom sebe muza (jer sam imala preko njega kreditne kartice i mogla njima raspolagati kako hocu)... vrijeme kuci sam opet provodila tako da me je ispunjavalo...tada sam bila glavni DJ u porodici, i blizoj i siroj okolini user posted image  jer me je ispunjavalo da istrazujem muziku na netu i skidam zanimljive stvari pa ih snimam na CD ...pa poklonim prijateljima... citala... pomalo i sama pisala...muz me je nagovarao da slikam jer imam dar ali mi bilo mrsko user posted image .
a sjecam se jedne moje sad vec bivse drugarice koja me je s visine gledala jer Boze moj ja sam samo jedna bezlicna domacica a ona "bizivumen"... a to sto je ona od 8 do 5 sjedila u kancelariji 3 sa 3 i dosadjivala se svih 9 sati , cesto pricala kako bi zapala na radnom mjesto jer nema posla je kao nju cinilo "uspjesnom, ispunjenom i sretnom " zenom... sve za 600 km a Boga mi njen M solidno zaradjivao...ali gospodja morala da prica kako je zaposlena i kako nikako ne bi mogal biti domacica...
na zalost mnogi rijec "domacica" poistovjecuju sa dosadnom i bezlicnom svakodnevnicom ali sve je onako kako sami sebi odredite...
Mozda zato jer sam kcerka jedinica pa sam davno naucila da mi sa samom sobom nije dosadno cak i trenutcima kad bi pola dana do dolaska muza s posla provela sama u stanu nije mi cinilo nikakv probem niti mi je stvaralo depresiju.. Pogotovo me nije dovodilo do recenice "poludjela bih"...
Bogu hvala pa je Asja tu...pa imam svoju malu veliku prijateljicu za smjeh, setnje a vec smo pocele i zajedno shopingovati user posted image ... Vremenom sam uspjela doci do poslica koji mogu raditi kuci i koji me jako ispunjava ali sve to kad Asja spava ili kad je zauzeta igrom sa bakom, didom (koji dodju svaki dan da provedu par sati s njom) ...ponekad neki sastanak, ali sve je to sto volim a pomalo kapne ( pa malo MM dam za kladionice user posted image )



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:21:52   
Visnja RR
jao izvinjavam se na ovoliki post...ne znam sta mi je user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:27:17   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jao izvinjavam se na ovoliki post...ne znam sta mi je user posted image


Neces vjerovat ali procitala sam odd pocetka do kraja.user posted image user posted image user posted image   Pametna si ti zenica,svaka rijec je na svom mjestu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:27:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jao izvinjavam se na ovoliki post...ne znam sta mi je user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 22:33:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jao izvinjavam se na ovoliki post...ne znam sta mi je user posted image



ne znas sta ti jeuser posted image pa ne radis nista eto sta ti jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
morala sam malouser posted image necu da se ukljucujem u raspravu nesto sam konfliktna danasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ima postova koji dizu tlakuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *