|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:47:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ima li ovdje kakvog moderatora ...tema se otela kontroli user posted image user posted image user posted image

grohotom hahahahahahahuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:48:19   
mama75
Moja bebi se probudila, odosmo da papamo i u setnju. I sutra uz kaficu na bb bez teskih tema molim user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:50:20   
veeseelaa
Helem Višnja je uspjela da temu odvede u drugom smjeru user posted image user posted image
Misija ispunjena user posted image

OT

A meni nešto pričaš? user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:54:49   
Visnja RR
ako nam dodje milenijum na....le smo user posted image  (ote mi se francuska rijec) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:55:15   
Anoniman
ma na ovim temama drustvenog smijerauser posted image je haman pa nemoguce ne otici ot

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:55:40   
veeseelaa
user posted image  milenium naša user posted image  britka na jeziku al dobra u srcu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:57:44   
R&T@
Moja plata je oko 1000 KM, ali  NIKAD, NI ZA KOJI IZNOS ne bih ostala u kuci dobrovoljno, ni prije djece ni sad....
Svaka cas svakome, ali meni je sintagma "sretne kucanice" potpuno neshvatljiva, ja to dozivljavam kao parazitski nacin zivota...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 13:58:56   
Visnja RR
eto sad user posted image  sretni paraziti ne primajte se ko ljubicice user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 14:07:33   
Rina26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image  milenium naša user posted image  britka na jeziku al dobra u srcu                                                    POTPISUJEM

_____________________________

21.10.2006. 12.07.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 14:09:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

eto sad user posted image  sretni paraziti ne primajte se ko ljubicice user posted image


joooooj zavalih se od smijeha
sad će neko pitati gdje ima kupiti ljubičica user posted image user posted image user posted image  ode tema daun

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.7.2010 14:12:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 14:10:14   
maja78 RR
ma vidi ovdje sto su se "raspojasale" (nemam pojma otkud mi ovaj izraz)

< Poruku je uredio maja78 RR -- 2.7.2010 14:12:03 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 14:10:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tajra

Moja plata je oko 1000 KM, ali  NIKAD, NI ZA KOJI IZNOS ne bih ostala u kuci dobrovoljno, ni prije djece ni sad....
Svaka cas svakome, ali meni je sintagma "sretne kucanice" potpuno neshvatljiva, ja to dozivljavam kao parazitski nacin zivota...


user posted image user posted image user posted image  Tajra!!!!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 14:11:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ma vidi ovdje sto su se "raspojasale" (nemam pojma odkud mi ovaj izraz)


iz Vestern filmova user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 14:14:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ma vidi ovdje sto su se "raspojasale" (nemam pojma odkud mi ovaj izraz)


iz Vestern filmova user posted image user posted image user posted image
i to spageti vesternauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

majo...kraljica siuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 14:23:44   
m.i.n.a.
Hehehe..e sto je posteno ismija na sve  ovo..neko je preozbiljno shvatio mislim temu..drazi su mi komentari sto su dalji od teme..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 14:23:59   
Visnja RR
majo sparina pa se malo raspojasale user posted image  i za pojas zadjenule ...hm nije to ta recenica...opet fulih...
nego "odoh zapaliti, oci izvaliti, da oci vide, kud dim ide" ( ko kaze da samo veeseela rimuje user posted image
veeseela sakrij pelcere user posted image
nadam se da se vidimo sutra
pusa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 15:45:09   
Anoniman
ne stigoh se javiti prije jer sam povazdan kuhala pite, čistila praške po policama, u međuvremenu pogledala špansku sapunicu, dobro navukla roletne da me sunce ne vidi, prikačila se na muža, sisala mu krv, a potom kao pravi parazit molila za cenera iako nešto nije bio raspoložen. Ipak kad sam mu izmasirala noge i gledala ga smjerno u oči sa pogledom tužnog kučenceta dao mi ga je ipak, jer on je ipak dobar i zna da je otići na kaficu i parkić vrhunac moga dana i života uopšte!
user posted image user posted image user posted image
A sad ozbiljno: hoćete da vam se divimo?
Ne mogu da vjerujem da sebi neko daje za pravo da meni kaže da je PROTIV mog izbora, da žena MORA raditi, da sam PARAZIT (višnja mjenjaj mi nickuser posted image ), da ovo da ono....
Sad sam se zijanila!user posted image
Nikad nisam pomislila da sam bolja majka od one što radi, već samo da sam takva osoba koja želi da u ovom periodu uživa uz dijete, jer imam tu mogućnost.
Sad zasad, ne znam šta vrijeme nosi, dok mi je lijepo biće ovako, kad poželim promjenu-tražiću je.
Ali nikad, ama baš nikad neću ostati ravnodušna na izjavu da žena koja je u kući ne vrijedi kao ona koja radi, da ljudi koji nemaju dovoljno materijalnog žive na margini i ostale nebuloze.
To su vaša mjerila, je li?user posted image
Eh, pa baš sam fulila u ovom životu, hvala što me uputiste!user posted image Možda budem bolja u slijedećem.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
2.7.2010 16:01:09   
kupina
kucanica...sama...mislim imam muza al cijeli dan radi..iskreno voljela bih raditi,za sad,al ne mogu naci posao(a i ne trazim ga tolikouser posted image ).dpk zena nema djecu,ja se slazem da treba raditi i zaradivati da se nesto postigne...ali kad djete stigne ja mislim da zena ima i previse posla kod kuce..kome nije toliko potrebno da zaraduje...al to da je zena parazit sto zivi od plate svog muza ne mogu da shvatim...pa valjda je to njihova duznost..a i valjda je sve zajednicko..bar kod mene.a sta sve zena uradi posla kod kuce...znaci muz njoj treba to da plati...a vi cure drzite se temeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 0:25:57   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Shee

ne stigoh se javiti prije jer sam povazdan kuhala pite, čistila praške po policama, u međuvremenu pogledala špansku sapunicu, dobro navukla roletne da me sunce ne vidi, prikačila se na muža, sisala mu krv, a potom kao pravi parazit molila za cenera iako nešto nije bio raspoložen. Ipak kad sam mu izmasirala noge i gledala ga smjerno u oči sa pogledom tužnog kučenceta dao mi ga je ipak, jer on je ipak dobar i zna da je otići na kaficu i parkić vrhunac moga dana i života uopšte!
user posted image user posted image user posted image
A sad ozbiljno: hoćete da vam se divimo?
Ne mogu da vjerujem da sebi neko daje za pravo da meni kaže da je PROTIV mog izbora, da žena MORA raditi, da sam PARAZIT (višnja mjenjaj mi nickuser posted image ), da ovo da ono....
Sad sam se zijanila!user posted image
Nikad nisam pomislila da sam bolja majka od one što radi, već samo da sam takva osoba koja želi da u ovom periodu uživa uz dijete, jer imam tu mogućnost.
Sad zasad, ne znam šta vrijeme nosi, dok mi je lijepo biće ovako, kad poželim promjenu-tražiću je.
Ali nikad, ama baš nikad neću ostati ravnodušna na izjavu da žena koja je u kući ne vrijedi kao ona koja radi, da ljudi koji nemaju dovoljno materijalnog žive na margini i ostale nebuloze.
To su vaša mjerila, je li?user posted image
Eh, pa baš sam fulila u ovom životu, hvala što me uputiste!user posted image Možda budem bolja u slijedećem.user posted image


user posted image user posted image user posted image
Slazem se sa svakom tvojom rijeci

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 1:15:23   
veeseelaa
e svašta, svega u Božijoj bašti user posted image user posted image user posted image user posted image
tajra je očito mislila na određen broj žena domaćica koje žive kao paraziti, a ima ih priznajmo a ima i onih koje žive na margini al neće da rade...
meni je jedna žena, majka troje djece često svraćala u ofis kako bi joj novčano pomogli... redovno smo joj davali i meni jednom sine ideja, ajde reko dodji kod mene kući očisti mi stan i ja ti platim, od tada se nikad pojavila nije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim to su paraziti, neće kile, lako bi kako do para da dodju!
respekt za one ženice koje su domaćice jer je to njhov izbor a isto ne ugrožava njihovu egzistenciju, al nemati novca a imati mogućnost da zaradiš i ne htjeti je debilluk user posted image
Ja sam o tome govorila, generalisanje je bespotrebno! ne treba se svaka ne uposlena žena nači sad u ovome, to nema veze Shee sa tobom, niti sa mamine oči itd ja govorim o extremnim primjerima
Mislim, samo da se ogradimuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.7.2010 1:16:16 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 7:52:58   
Mostarka*
Ja se uopste nisam nasla u ovoj recenici o parazitima, totalno sam povrsno presla preko te recenice u postu, a vidim da se polemika zapocela oko toga



_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 16:50:30   
sporty mamaa
Vesela ti si meni stvarno zena za pohvaliti, svaka ti cast!!! user posted image user posted image user posted image Mislim da imas srece sto si u danasnje vrijeme nasla tako dobar posao, da imas vlastiti automobil i potpunu financijsku neovisnost.... Moja je zelja da te dostignemuser posted image user posted image user posted image
A sad ozbiljno, postoje stvarno zene paraziti kojima je sve mrsko i sve tesko.... Meni stvarno nije mrsko raditi.... Recimo kad je prije nekoliko mjeseci bio sastanak stanara u nasoj zgradi, dogovarali smo se da zovnemo zenu kojoj cemo placati za ciscenje ulaza... i onda pomislih pa sto nebi ja, ta nebi da je neki posao, jednom tjedno po 2 i pol sata... Pometes, izdogiras, malo prstohvate, malo prozore (ovo mi je nekad lijeno pa svaki put po dva cistimuser posted image user posted image )... Sto nebi, nemoram ja davati 10 km, a usto zaradim oko 120 km mjesecno.... Bolja mi je dnevnica od mm, ja za 10 sati mjesecno 120 kmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I vec sam govorila iako imam cetverogodisnji studij, ne znam sto bi me bilo stid, jednostavno takva je situacija da se moras snalazit.... A dobro mi i dode da imam svoj novac....
Recimo jedna zena mi govori, jao ja nemogu ispred svojih vrata ocistiti, kako mozes cistit cijeli ulazuser posted image user posted image user posted image A ima jedno dijete kao i ja... Problem je sto njoj treba po sata da ocisti ispred svog ulaza, a meni 2 i po sata da ocistim 6 katova.....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:02:28   
acudesa
user posted image user posted image user posted image  bravo sporti...svaka čast

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:03:12   
breskvicaa
Evo jos jedne sretne kucanice user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:05:35   
škorpija
sporty mama svaka častuser posted image user posted image user posted image  i na razmišljanju i na radu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *