|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnički pojas
9.2.2010 14:57:29   
Anoniman
Pa ne znam, iskreno...Posavjetuj se sa lijecnikom. Ja sam, po preporuci pocela od sedmog mjeseca. Nije mi stomak toliko velik bio(cak ni sad pred poroduser posted image ), ali zbog hernije morala sam podizati stomak da ne bi doslo do ukljestenja. A dobro je, zaista, i za kicmu...nekako rastereti covjeka...samo sto onda malo teze disesuser posted image , al' haj  ne mora se stalno ni disatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Trudnički pojas
9.2.2010 15:01:02   
sara.at
ma draga pahuljice ako je sad ovoliki koliki ce tek biti u 8-9mj necu moci ni hodati user posted image
zamalo sam neku zenu prosle sedmice pljusnula po licu tako me cinicno pitala
jesam li ja sigurna da nisu blizanci nekako si mi previse napuhana user posted image
tlak mi digla na 300 pa nije mi doktor toliko corav user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Trudnički pojas
9.2.2010 15:05:38   
Anoniman
Joj vala i te zenturace(da ih tako nazovem, jer zaista to i jesu). Zabadaju nos gdje im nije mjesto. Komentarisu kad je stomo mali(ko ono je li sve uredu), komentarisu kad je veliki(ono jesi se razvalila...) ma nikad im ugoditi. Ko ih shisha!!!?Bitno je da ste ti i user posted image dobro, a "svijet" ce uvijek dobacivati neumjesne komentare.

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Trudnički pojas
9.2.2010 15:29:40   
sara.at
ta jadna ja nisam ni debela ni kukove nisam dobila nego samo mi jadnoj stomak narastao a one 300
komentara imaju, a meni drago sto je moj bebi dobro i zdravo a one neka zoblju sa strane ja samo pocesem se da kazem kulturno po straznjici user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Trudnički pojas
10.2.2010 20:30:42   
yiayia
IZVORNA PORUKA: sara.at

ma draga pahuljice ako je sad ovoliki koliki ce tek biti u 8-9mj necu moci ni hodati user posted image
zamalo sam neku zenu prosle sedmice pljusnula po licu tako me cinicno pitala
jesam li ja sigurna da nisu blizanci nekako si mi previse napuhana user posted image
tlak mi digla na 300 pa nije mi doktor toliko corav user posted image user posted image




Ja takvima obicno kazem da izgleda da i same nose blizance, ali u dupetu! Doduse malo to ljepse srocim, ali uvjek shvate poruku...
Ne samo da me zivciraju komentari, nego jos kad ti pocnu pipkati trbuh... U redu moji iz familije ili prijatelji, ali ono, sretne te na ulici i odmah: ooooooo koliki ti je trbuh! pa trlj trlj rukama za stomak...pa : mrda l se beba? pa onda: oooo koliki ti je stomak, da ne nosis mozda dvojke? Ili se razvezu: i moja *** (neka) imala toliki stomak i desilo joj se to to i to (obicno neko horor iskustvo) i onda: eto nek ti je sa srecom, a pogled ko da si optuzena na elektricnu stolicu!
Stvarno ima glupih i nepristojnih ljudi!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Trudnički pojas
1.9.2010 18:33:39   
Visnja RR
ako neka trudnica treba pojas nek mi javi na pp... poklanjam ovaj svoj sa fotke na prvoj strani... meni ne treba vise user posted image ...moze ga preuzeti na babybazaru u subotu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu yiayia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Trudnički pojas
24.10.2011 15:50:57   
cmok
pozzz. moze li mi neko reci gdje mogu kupiti pojas za trudnice i koja mu je cijena.(neki najjeftiniji) odgovori te mi sto prije please jer nosim nisko i u sedmom sam mjesecu. moje najduze stojanje je 10 min i onda me ledja ukoce i imam jak pritisak prema dole.dobro bi mi dosao ovih 2 - 3 mjeseca. unaprijed hvala

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Trudnički pojas
24.10.2011 16:12:13   
mala75
i ja sam baš gledala prije par dana, ima u DM al ću ti slagat cijenu ili je 23 ili 33 KM, a u apotekama ima raznih kako modela tako i cijena od 25 do 50KM. ja na kraju posudila od kumeuser posted image user posted image  da nedajem pare radi ovih mjesec dana

(odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Trudnički pojas
24.10.2011 16:17:38   
cmok
i kako tebi pomaze? jeli on stisce puno, jer meni cak smetaju gacice kad me stiscu.

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Trudnički pojas
24.10.2011 16:25:11   
mala75
ovaj moj je na čičak pa sebi podešavam na leđima kako mi godi i baš ono ide ispod stomaka da ga odozdo pridržava i mislim da je bolji od onih što su zatvoreni pa se navuku nekako imam osjećaj da oni stišću

(odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Trudnički pojas
28.10.2011 12:54:16   
Latinka
Ja sam sebi nedavno kupila isti kao ovaj što je Višnja poklanjala. Kupila sam ga u apoteci u prizemlju Merkatora i košta 24,90 KM. Na čičak je i možeš ga prilagođavati kako tebi odgovara. I ja isto ne volim da me steže, a i strah me da pričvrstim, jer ne znam koliko smijem. Ja sam čak i sve gaćice isjekla po sredini user posted image

(odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Trudnički pojas
15.3.2012 21:04:06   
Miimy
vidim da je tema malo starija al da pitam treba mi pojas za trudnice jer prije trudnoce sam bila bucka i imala stomaka pa mi je dr. rekla danas da kupim pojas jer prilikom hodanja malo me boli podnu stomaka , stomak mi se previse trese.... treba mi bas onao veci broj ako neko zna informacija bi dobro dosla....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Trudnički pojas
19.3.2012 17:03:46   
Monaa
Baby centar u BBI-u ima velikih pojasa. Ja sam kupila nedavno L velicinu ali sam vidjela da ima i XL. Samo da znas da nije bas jeftin, ali je predobar. Oko 60 KM je.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Trudnički pojas
15.4.2012 15:35:46   
Dz3ni
Ne znam što se prije nisam sjetila ovog pojasa, a doduše nije mi ga niko ni savjetovao... Imam kontrakcije skoro od početka trudnoće, sad sam ušla u 32. sedmicu i sve mi se teže kretati, da ne pričam o pritisku na zdjelicu, a mislim da sam istupila zube kukajući kako me bole leđa...user posted image Nego, isplati li mi se sad "pred kraj" uzimati taj pojas?

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Trudnički pojas
15.4.2012 18:45:51   
Monaa
Sad ti je i najpotrebniji. I ja ga nosim tako negdje od 30. sedmice i spasava me sad u 9. mjesecu.

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Trudnički pojas
28.9.2012 18:43:35   
Dalia_88
Ja danas kupila isti kao na slici. Ima i u Tuzli, kosta 25KM apoteka Edal TC Sjenjak.
Izgleda mi dobro, pamuk je unutra a moze se podesavati velicina (na cicak je)..
Javim vam kasnije jel mi pomoglo user posted image

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Trudnički pojas
29.9.2012 12:01:21   
patrizia
Dalia 88
Kreni odmah da ga nosis i daj mi info.Ubise me ledja zeno mila,ne mogu prosetat ni 200 metara.A za 7 dana ulazim u 7 mjesec.PUSA

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Trudnički pojas
30.9.2012 9:38:58   
mo girl
kad se pojas pocinje nositi?meni je beba nisko i sad cu u 6 mjesec uci al me donji dio ledja rastura.nije mi bas ogroman somak al kontam mozda mi olaksa za ledja?ja sta god upitam doktora on vazda kaze:hajde bogati samo kukas tako mogu misliti kako ce me zaljepiti da mu spomenem pojas

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Trudnički pojas
30.9.2012 16:57:50   
Dalia_88
Patrizia fino mi drzi stomak i jako je praktican. Mene ledja jos ne bole pa ne znam koliko pomaze u tom slucaju a sto se tice tezine lakse mi je malo. Kako stomak bude rastao mislim da ce biti sve korisniji user posted image
Ti i ja smo samo 1 sedmica razlike, ja za 2 sedmice ulazim u 7.

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Trudnički pojas
30.9.2012 17:00:22   
Dalia_88
Mo girl nece ti naskodit da nosis ne moras ga ni pitat. Kod mene je takodje nisko pa mi rekla dr da se podvezujem al meni to nije prakticno nikako a i zasto bi kad ima pojas koji se skoro i ne vidi ispod odjece.
Ne vidim sta bi ti pojas mogao naskodit.

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Trudnički pojas
30.9.2012 17:34:16   
Full Moon
I ja definitivno kontam da kupim pojas, tesko mi ovako nositi kguser posted image , dalia je li se znoji od toga, nekako mi izgledalo debelo to platnouser posted image

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Trudnički pojas
30.9.2012 18:14:37   
Dalia_88
To je ustvari kao tanka spuzva a unutra je pamuk postavljen. Pa kad je toplo sigurno nije ugodno ali sad svejedno ide hladnije vrijeme pa nece smetati. Ja stavim preko potkosulje da mi ne smeta nista..

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Trudnički pojas
1.10.2012 11:31:01   
mo girl
probacu naci ovakav a vidila sam da u dm-u imaju neki al cini mi se isto kao oni steznjaci klasicni kao gace se navuku al mi izgleda kao da ono preise steze

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Trudnički pojas
1.10.2012 13:21:11   
Dalia_88

user posted image


Evo to je taj..

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Trudnički pojas
1.10.2012 14:38:44   
mo girl
e hvala na slici taman da znam sta trazim kad mi ponude

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *