|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
19.11.2009 20:23:36   
leli§
IZVORNA PORUKA: kovrdjava

Ja sam otvorila ovu temu jer me ova situacija uništila psihički i fizički,kad sam se udala živila sam u stanu od rahmetli oca mog MM,kad je on umro stan je pripao 1/1 na moju svekrvu jer se moj MM u korist mame odrekao (PS:pa kome će ostati ako ne mom sinu,zar je bitno na kome je...).Tako da smo nas dvoje sve uložili u taj stan koji je imao 80 kvadrata, od prozora,vrata,kupatila i namještaja.Da bih nas kad smo renovirali stan svekrva istjerala sa djetetom od 1god na ulicu iz čita mira. Onda smo otišli u postanare i bili 1god,uslovi su bili katastrofa,pogotovo vlaga..Onda smo odlučili kupit stan i jedva smo kredit dobili,a pronalaženje stana je bio haus,ljudi su rupe prodavali po previsokoj cijeni i hvala bogu na kraju smo kupili stan u novogradnji...
Sad ne postoji ni jedna žena mirnija i sretnija na svijetu od mene,imam svoje iako mi je visoka rata svaki mjesec.Al ja sam presretna i uživam kao nikad u životu...



draga zelim ti sve naj najljepse u tvom novom stanu i da vas dom bude ispunjen prelijepim trenutcima... stvarnos te zasluzili nakon svega sto vas je pogodilo...

i svima onima koji nemaju svoj krov nad glavom (nemam ni ja ali to je bio nas odabir) da sto brze ostvare svoj san, i da sa lahkocom financijski to izguraju....

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:50:09 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
19.11.2009 20:45:59   
Amelaa RR
Kupovina stana ili kuce je "velik zalogaj" nebitno da li se stan kupije putem kredita ili mukotrpno ustedjenim novcem...nije lako. Bas kao sto je kovrdjava rekla ljudi sve i svasta prodaju za cifre i cifre...ali eto hvala Bogu vi ste nasli ono sto vam se svidjelo..pa eto i sigurno bilo priblizno vasim novcanim statusom.
Rahtluk koji vi sada imate se ne moze platiti..a ako Bog da hairli da otplatite kredit,i uzivate u rahatluku, zdravlji, sreci i ljubavi u svom stanu. Ja zivim u kuci, i da sam u situaciji da moram kupovati stan ili kuću, moj izbor bi pao na kuću. Mada ni u stan mi ne bi bio mrzakuser posted image jesam skomna. Ma meni je bas bas drago sto se nasa kovrdjava hairli i lijepo smjestila u svoj stan...koji je zaista prelijepo uredjen.


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:53:31 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
15.1.2010 14:41:15   
veeseelaa
ako nekog zanima kupovina stana danas je u Avazu izašao oglas za prodaju stanova od strane firme doo "BooC", ul Dzidzikovac 3, tel 555 010
Lokacija: naselje ŠIP, iza Samshopa
cijena po m2 1490 za pripadnike boračke populacije
1750 za one koji to nisu
rok izgradnje 1,5 godina
učešće 40%, ostatak putem kreditnih sredstava od strane HYpo banke, aranžman prodavač obezbjeđuje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
17.12.2010 14:28:50   
jasmina3
Drago mi je da ste se snasli i pronasli svoj mir  poslije problema kroz koje si prosla. I sama sam imala isto iskustvo , pokradeni - svekra nas olaksala za 25 hiljada keša, istjerani 2 dana pred bebicin 1.rodjendan, ma katastrofa . Sada iako plaćamo kiriju smo rahatniji, a nadamo se uskorom rješenju i našeg stambenog pitanja. U svakom slučaju čestitam na hrabrosti :-) user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
15.2.2011 13:16:58   
hanabanana
Ako znate nekoga ko prodaje trosoban ili veći stan, molim da mi javite.
MOže i na pp.
Lokacija nije presudna, samo Alipašino ne dolazi u obzir.
Bilo bi mi drago da bude na potezu Č.Vila - Hrasno, ali kako rekoh nije presudno.

< Poruku je uredio hanabanana -- 15.2.2011 13:18:08 >

(odgovor članu jasmina3)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
10.8.2011 9:57:12   
mama2009
dal mi neko moze reci direktne kontakte za novogradnje, ne preko agencija

hvala


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
10.8.2011 10:16:29   
veeseelaa
evo kod mene u firmi :-))) lokacija ŠiP, rok izgradnje 31/12/2012 godine, objekat ima 14 stanova i 6 garaža
cijena m2 za prizemlje i zadnji sprat 1750 a I i II sprat 1850
Bujrum, javni se, imam još nešto malo slobodno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
10.8.2011 10:20:08   
Hanady RR
vesela imala kakav slobodan gotov, povoljan, jel ima nekih povlastica.
Nekada davno za istu osobu isto sma gledala...ono s aučešćem...

ma hajd javim ti s ena PP...pls baš mi je hićauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
10.8.2011 10:23:10   
veeseelaa
draga stvarno nemam, svi gotovi stanovi su prodati davno! mi prvo prodamo pa gradimo, žao mi je

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
10.8.2011 10:25:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

draga stvarno nemam, svi gotovi stanovi su prodati davno! mi prvo prodamo pa gradimo, žao mi je

user posted image user posted image

poslah ti PP...
heboga ...kad smo odn amogli nehtješe onaj njen papak od muža u nakim maštanjima...
šteta..onda smo mogli super proćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
10.8.2011 10:34:38   
mama2009
Meni treba novogradnja, vesela jel samo imate tu lokaciju, jel to cijena sa PDV-om ili bez

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
10.8.2011 10:50:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

draga stvarno nemam, svi gotovi stanovi su prodati davno! mi prvo prodamo pa gradimo, žao mi je

user posted image user posted image

poslah ti PP...
heboga ...kad smo odn amogli nehtješe onaj njen papak od muža u nakim maštanjima...
šteta..onda smo mogli super proćiuser posted image


jbg, stvarno onda su mogli .... al šta ćeš


IZVORNA PORUKA: mama2009

Meni treba novogradnja, vesela jel samo imate tu lokaciju, jel to cijena sa PDV-om ili bez



novogradnja, samo ta lokacija, cijena je sa PDV-om

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:18:52   
Arijana2
Evo ja samo da se izjadam i ovdje po pitanju stana,ako Bog da na ljeto ocekujemo bebu ,vec imamo jednog djecaka zivimo u stanu od 65 kvadrata molim Vas da podjelite sa mnom svoje misljenje da li je to malo za cetvoroclanu porodicu?Ja sam zeljela vec ranije poceti sa rijesavanjem tog problema posto i ja i muz radimo i imamo prilicno dobre place za danasnje vrijeme ali muskarci su toliko nezainteresovani ili je to samo sa mnom slucaj?sto se njega tice mogli bih zivjeti i u 30 kvadrata,a ja s obzirom na stanje i hormone ludim.

< Poruku je uredio Arijana2 -- 1.2.2012 13:19:32 >

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:24:51   
Emica_sa
naravno da nije malo,stan od 65 kvadrata nije mal,to je taman dovoljno,barem je to moje misljenjeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:27:06   
Mala Selma
Arijana2, mislim da nije bitno u koliko kvadrata zivis, nego s kim zivis!tvoj trenutni prosotr u kojem zivis nije mali i mozete se organizirati da svako ima svoj prostor kada mu je potreban!
Nastoj da sebi uljepsate prostor u kojem zivite, da bude pun ljubavi, postovanja i harmonije, jer to je najbitnije za porodicu, zivot i nas same!!
Djaba covjeku halvati, ako nije sretan u njima!!

svakako sretno u naumu i odlucite kako je najbolje za vas i vasu djecuuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:32:06   
veeseelaa
Arijana2, mislim da nije bitno u koliko kvadrata zivis, nego s kim zivis!t


ma pustimo sad ove krilatice
ja živim u trosobnom stanu i sad bi mi trebala još jedna soba za malenu kad malo poraste.... i ovo nam je sve krcato
Arijana ako postoji mogućnost promjene za veći stan, mislim za sobu + uz dodatnu doplatu zašto na tome ne poraditi, ja bi



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:40:19   
leona81
65 je po meni malo ako je to dvosoban stan, ako je trosoban onda vec nije...jer mi sad zivimo u 60 ali imamo samo dnevnu i spavacu koje jesu velike ali voljeli bi da M ima svoju sobicu pa bar i malenu...kad budemo rjesavali svoje stambeno pitanje ici cemo na vise kvadrata ili bolji raspored 

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:40:55   
Mala Selma
ma pustimo sad ove krilatice


vesela, nisu to krilatice, to je moj stav i misljenjeuser posted image
djaba meni halvati tj.kvadrati kad ja nemam skim popiti kafu tj.kad se samo svadjam sa muzem, kad dijete ruzim ( nemoj dirati razbit ces ovo ili ono), kad mi se dijete sa 14-15 god zakljuca u svoju sobu jer nece da sjedi sa mamo i tatom i sl.Ja zivim u stanu od 40kvadrata, nas troje i A.ima svoju sobicu, i nije mi pretrpan stan, sve ima svoje mjestouser posted image .I ako bog da ako budem imala jos jedno dijete, mislim da cemo se moci organizirati da zivimo sretno i veselo!!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:43:53   
veeseelaa
ode ti iz krajnosti u krajnost Selma, naravno da kad ne ide svejedno je u koliko kvadrata živiš al realno ako može zamijeniti stan za veći naravno da je bolje... imaš dnevni, spavaću, radnu i dječiju sobu, heh meraka
i sudaranje po stanu izaziva svadju


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:47:42   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

ma pustimo sad ove krilatice


vesela, nisu to krilatice, to je moj stav i misljenjeuser posted image
djaba meni halvati tj.kvadrati kad ja nemam skim popiti kafu tj.kad se samo svadjam sa muzem, kad dijete ruzim ( nemoj dirati razbit ces ovo ili ono), kad mi se dijete sa 14-15 god zakljuca u svoju sobu jer nece da sjedi sa mamo i tatom i sl.Ja zivim u stanu od 40kvadrata, nas troje i A.ima svoju sobicu, i nije mi pretrpan stan, sve ima svoje mjestouser posted image .I ako bog da ako budem imala jos jedno dijete, mislim da cemo se moci organizirati da zivimo sretno i veselo!!


Potpisujem Selmu,ne znam cemu 100 kvadrata,vessela vas 3 i malo vam trosoban stan ne kontam kako

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:50:20   
veeseelaa
pa lijepo, jedna soba je dnevni + kuhinja, jedna soba je radna, tu je moj komp, fax itd, jedna soba je spavaća i zar mi sad na to sve ne bi legla još jedna soba??? dječija isključivo
E sad ,mogla bi ja tumbati komp u spavaću al na šta bi to ličilo, nidje veze
svjesna sam ja da raja živi i u 30-40 m2 al ko može sebi priuštiti što ne bi, a kako skontah Arijana može....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:50:30   
Mala Selma
Ma naravno da ako moze nek priusti se bi vise kvadrata!!
Ja kazem svoje misljenje, da to nije malo /65 kvadrata/ za cetveroclanu porodicu.Moze se napraviti, pregraditi i sl. da svako ima svoj mir i rahatluk!
Ja kad se posvadjem sa mm moram se odma pomiriti jer nemam gdje otici ( osim u wc i u gardarober) tako da kod mene svadje kratko trajuuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:51:19   
veeseelaa
Ja kad se posvadjem sa mm moram se odma pomiriti jer nemam gdje otici ( osim u wc i u gardarober) tako da kod mene svadje kratko trajuuser posted image


user posted image user posted image user posted image e baš si legenda



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:54:23   
mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa lijepo, jedna soba je dnevni + kuhinja, jedna soba je radna, tu je moj komp, fax itd, jedna soba je spavaća i zar mi sad na to sve ne bi legla još jedna soba??? dječija isključivo
E sad ,mogla bi ja tumbati komp u spavaću al na šta bi to ličilo, nidje veze
svjesna sam ja da raja živi i u 30-40 m2 al ko može sebi priuštiti što ne bi, a kako skontah Arijana može....



Lako! Prodaš komp kupiš laptop, fax može i u hodnik, radni sto i onako će trebati djetetu i eto slobodne sobice bez skalamerije po ostalim sobama :)

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 13:54:52   
Arijana2
Ma pijemo i mi kafu user posted image  i dobro je sve hvala Bogu ali sad vidim da nemam gdje da ostavim ni stvari koje kupujem za bebu,a realno mogli bi se malo potruditi pa da se pronadje koji kvadrat vise.Pa ne znam kako se svi snalaze sa timm kvadratima ili se jedino ja nemogu nikako snaci da mi sve bude na mjestu kad nemam mjesta.Tacnije ovako imamo dvije male sobe spavacu i djeciju i dnevnu sobu.Djecija je mala i ne moze se ugurati ni krevetic i spavaca isto.Muz predlaze da se mi "iselimo"iz spavace i da to bude bebina soba a mi da zivimo u dnevnojuser posted image  Ja sam pocela govoriti o tom problemu jos prije planiranja drugog djeteta ali bila je politika bice,bice...tako da cu sad ocito u 9 mjesecu u podstanare ili u hodnik user posted image  Savjet zene same organizirajte sve inace nistauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

biciklo
gvendolina

Sa koliko su vasa djeca naucila voziti biciklo?

3 godine (60%)

4godine (9%)

5 godina (12%)

drugo (19%)


Broj svih glasova: 68

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *