|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.7.2013 13:01:17   
Vinetu
Leva, AFERIM!!!
Svaka ti je na mjestu!!!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.7.2013 22:29:03   
Apotekarka
Levo bas razumna prica i korektna u pravu si....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Dr.Lejla Imširija
14.7.2013 22:58:34   
magbi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Dr.Lejla Imširija
15.7.2013 10:10:21   
Mirela_sa
dr Lejla je koza u najmanju ruku... Forsira prirodni porod i kad treba i kad ne treba. Moja prijateljica koja je imala jednu vanmatericnu jedan mised i kojoj je u 35 sedmici hitno određen carski zbog visokog pritiska i secera ova KOZA je pokusala prisilno otvoriti rukama i inicirati porod..... I jos da zlo bude gore beba je bila poprecno okrenuta, a to nisu rekli doktoru koji je poslije radio carski... Hvala bogu sad je sve dobro i ona i beba, ali nedo bog njoj u ruke....

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Dr.Lejla Imširija
15.7.2013 11:58:10   
manfri
Mene ne vodi Dr. Lejla , ali se zaista slazem sa Levom u potpunosti neke zene ocekuju neki kraljevski tretman , dok druge mole Boga da su sto manje doktori oko nje user posted image user posted image user posted image

Ja sam misljenja da postoje zene kojima se treba obratiti paznja da bi zadrzale svoja blaga , a ove ostale kao sto rece Leva treba reci hvala Bogu po hiljadu puta pa ne moram stalno kod njih. Razumijem i strahove i paniku jer je sveka trudnoca razlicita , kao i svaka zena , ali mile moje Bog nam podario najvecu radost radjanja trebamo mu zahvaljivati svake stotinke na tome kad smo docekale da budemo trudne a ne jos slutiti i traziti neke pretrage i prisustvo doktora i kad ne treba. Meni kad doktor kaze ne moras dolaziti tek za koju sedmicu ja sva sretna (da ih sto manje gledam i ja i bebice )
Zene nemojte se maziti i traziti doktore kad ih vec ne trebate hvala Bogu, Bog nas je odredio za poroda i on je vec pripremio nase tijelo , doktori su tu samo NE DAJ BOZE a ostalo sve nase tijelo samo odradi onako kako ga je i dragi Bog dizajnirao, a sto se tice tzv."gresaka" i propusta ma dajte ljudi pa svi grijesimo i oni se trude biti tacniji i precizniji sto bolje mogu svima je draze saopciti lijepu vijest o rodjenju nego ne daj Boze onu tuznu .

Nek nam svima dragi Bog da zdravu djecu, lak porod ! Sve vas ljubimo

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.8.2013 14:53:28   
ihsan

IZVORNA PORUKA: manfri

Mene ne vodi Dr. Lejla , ali se zaista slazem sa Levom u potpunosti neke zene ocekuju neki kraljevski tretman , dok druge mole Boga da su sto manje doktori oko nje user posted image user posted image user posted image

Ja sam misljenja da postoje zene kojima se treba obratiti paznja da bi zadrzale svoja blaga , a ove ostale kao sto rece Leva treba reci hvala Bogu po hiljadu puta pa ne moram stalno kod njih. Razumijem i strahove i paniku jer je sveka trudnoca razlicita , kao i svaka zena , ali mile moje Bog nam podario najvecu radost radjanja trebamo mu zahvaljivati svake stotinke na tome kad smo docekale da budemo trudne a ne jos slutiti i traziti neke pretrage i prisustvo doktora i kad ne treba. Meni kad doktor kaze ne moras dolaziti tek za koju sedmicu ja sva sretna (da ih sto manje gledam i ja i bebice )
Zene nemojte se maziti i traziti doktore kad ih vec ne trebate hvala Bogu, Bog nas je odredio za poroda i on je vec pripremio nase tijelo , doktori su tu samo NE DAJ BOZE a ostalo sve nase tijelo samo odradi onako kako ga je i dragi Bog dizajnirao, a sto se tice tzv."gresaka" i propusta ma dajte ljudi pa svi grijesimo i oni se trude biti tacniji i precizniji sto bolje mogu svima je draze saopciti lijepu vijest o rodjenju nego ne daj Boze onu tuznu .

Nek nam svima dragi Bog da zdravu djecu, lak porod ! Sve vas ljubimo



Svakako da doktorica Lejla pazi svoje pacijentice... i sve one ce o njoj reci rijeci hvale.. ja o njenoj strucnosti nisam ni slovo napisala, ali o njoj kao zeni/covjeku, jesam... istina da vantjelesne trudnoce koje su se odrzale zahtijevaju poseban tretman.. i treba da je tako.. ali je neshvatljivo kako to da se trudnoca peta po redu koja se odrzala uz Boziju pomoc i jedan preostali jajovod uz rizik od nove vanmatericne pri svakom novom pokusaju tretira kao prva sasvim normalna i zdrava trudnoca i trudnica... zar i ovakve zene treba da dodju u grupu onih koji upijevaju zatrudniti vantjelesno pa da bi se nesto konkretnije i spretnije, strucnije, ucinilo za buducu majku i njenu bebu... ja sam lezala na patologiji zadnjih petnaest dana pred porod i takodje gore vidjela sve i svasta.. uvijek ima gore... ali takodje je svakome njegova muka najveca i svaka zena koja zna i koja se namucila da ostvari i odrzi trudnocu razumjet ce koliko u trenucima nebrige doktora za njeno zdravlje i zdravlje njene bebe raste majcina briga i briga porodice.. dr. Lejla svojim odnosom i stavom te netrepeljivoscu prema doktorici iz privatne prakse prouzrokovala je mogu slobodno reci emocionalnu traumu kod mene prije svega, a onda i kod ostalih clanova obitelji... kada vam gore na gaku vec treci dan po prijemu priznata doktorica kaze da je vjerovatno plodan voda zelena a Lejla na to odgovori da bi tu pacijenticu najradije poslala kuci.. pa se boravak od narednih trinaest dana pretvori u bolnu agoniju iscekujuci da svaki naredni ctg bude neuredan, stres koji prozivljava majka i njena beba moze shvatiti samo ona zena koja se nasla u slicnoj situaciji... i ne smao to, imala bih ja pisati na ovim stranicama toliko toga, ali ne vrijedi... zao mi je samo da Leva smatra nemogucnost odrzanja trudnoce/razmazenoscu... pratila sam njen blog jer sam se i sama borila sa neplodnoscu i bilo je za ocekivanje vise razumijevanja... to sto je ona naisla na lijep i brizan prijem kod lejle ne umanjuje bezosjecajnost ove iste doktorice u nekoj drugoj situaciji i ne daje za pravo ikome da zenu koja se bori za svoju bebu naziva razmazenom... a sto se tice njihovih gresaka, njihove greske se placaju zivotima najcesce... i kada to posmatras sa strane mozes reci/pa i oni su ljudi, ali ne daj Boze o tome pricati iz licnog iskustva,,, na kraju svako radjanje je Boziji dar... ja sam rodila prirodno uprkos indikacijama za carski i iako sam se jako namucila i imala dug poslijeporodjajni oporavak kazem hvala Bogu pa je beba ziva i zdrava.. poucena iskustvom i primjerima svakako ne bih nikada odabrala Lejlu za svog ljekara

_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.8.2013 15:28:02   
grozđe
ihsan zao mi je sto si imala takvu situaciju i razumijem te. Jednom sam vidjela tu osobu i bilo mi je dovoljno. Nemoj ni razmisljati vise o njoj i probaj ostaviti to iza sebe jer je tako najbolje. Nemoj ni citati sta ko pise, uvijek ce biti razlicitih komentara. Mene ne zanima sta ce ko reci i napisati o njoj jer sam sve vidjela. Veliki pozdrav za tebe.

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.8.2013 22:00:30   
ihsan

IZVORNA PORUKA: grozđe

ihsan zao mi je sto si imala takvu situaciju i razumijem te. Jednom sam vidjela tu osobu i bilo mi je dovoljno. Nemoj ni razmisljati vise o njoj i probaj ostaviti to iza sebe jer je tako najbolje. Nemoj ni citati sta ko pise, uvijek ce biti razlicitih komentara. Mene ne zanima sta ce ko reci i napisati o njoj jer sam sve vidjela. Veliki pozdrav za tebe.



hvala... svakako necu vise... odavno nisam otvorila ovu temu..i onda otvorim i nadjem na tekstove u kojima se trudnice prozivaju razmazenim... pa dobro ima i takvih..ali i to je pravo svake zene kad je i najzdravija da cini i radi najbolje i najvise sto moze za zdravlje svog nerodjenog dijeteta.. i naravno da trudnocu vodi privatno je takodje iskljucivo pravo... jer i kada ne odes u privatnu ordinaciju gdje te bar za tvoj novac tretiraju kao covjeka, te iste pare ocekuju gore na gaku u bijelim kovertama... sad .. das ili nedas stvar je izbora,,, ali to od njih ne cini bolje ljekare... i nije istina da se kojekakvi dogovori sklapaju po privatnim ordinacijama,,, kod nas to nije bio slucaj, a sve i da jeste opet je sve radjeno za dobrobit uspjesnog poroda i zdrave bebe... zaista ne razumijem nerazumijevanje.... leva tebi cestitam i zelim da u hajru ugledas svoje bebice... takodje i ostale trudnice... a ja se konacno oprastam od ove teme...

_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Dr.Lejla Imširija
22.8.2013 14:24:26   
lott
Draga Ishan,
ja sam takodjer imala jaaako losa iskustva sa Lejlom Imsirijom. Nisi jedina i razumijem te potpuno.
Prezivjela sam horor zbog nje.

Sestre Imsirije - nikada vise!!!

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.9.2013 15:29:54   
Samija moja
Lejla is the best <3

< Poruku je uredio Samija moja -- 12.9.2013 15:31:52 >

(odgovor članu lott)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Dr.Lejla Imširija
30.9.2013 12:48:47   
stigla
Pozdrav,
da li ima ovdje jos neko ciju trudnocu trenutno vodi Dr Lejla? Kod nje sam bila jednom na pregledu, u regularnom radnom vremenu i nekako mi se sve povrsno i prebrzo odvijalo, nisam sigurna ni koliko je pogledala prilozene nalaze. Mozda je jednostavno bila guzva taj dan, i naredni put ce biti bolje, ali eto voljela bih da cujem jos necije iskustvo, ako je uvijek tako da nesto mijenjamuser posted image
Hvala unaprijed :)

< Poruku je uredio stigla -- 30.9.2013 12:50:27 >

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Dr.Lejla Imširija
30.9.2013 15:24:19   
mimi_2in1
Draga vec dva puta ti pisem poruku i nece da odeuser posted image

Ja sam kod nje u ovom zadnjem mjesecu. Isla sam do sad dva puta. Prvi put me pregledala sa Uz, nije se sad unosila nesta da mi prica ovo je ovo itd...samo rekla sve ok, beba 3 kg i to je to. Dođi za sedam dana. Dosla pogledala mi ctg, pitala imam li bolove, sve ok bilo pa mi rekla da dođem ove sedmice na vaginalni pregled i da puno setam. Nije me htjela tad gledat vaginalno bezvevze kaze bolje ove sedmice. Gore jest ko na traci, al ja sam zadovoljna..sto sam manje gore vise mi odgovara, hvala bogu pa je sve ok...do duse ja sam se vodila u skerlica prije, a ni tamo nije nista bolje...pa sam navikla. Totalna razlika od privatnika. Jest mi pogledala nalaze koje sam donijela prvi puti pitala pijem li sta od terapije. Kako nisam pila rekla mi samo da nastavim sa prenatalom. I to je to :) mogu ti javiti kako mi bi sad kad odem opet na pregled jel ista detaljnije bilo ;)

(odgovor članu stigla)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Dr.Lejla Imširija
30.9.2013 15:31:08   
dambolina
eh eto ja cu da pratim ovu temu, jer planiram i ja kod nje za koji mjesec.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Dr.Lejla Imširija
30.9.2013 15:47:59   
mimi_2in1
Mah joj dambolina ako sam ista do sad naucila jest da je sve induvidualno. Meni se mozda sviđa nekom ne i sve tako...u sustini na kraju je jedino bitno da bebice uspjesno dođu na svijet bez problema. Meni recimo nikako nije pasala jedna dr u domu zdravlja, a svi je hvale. Evu drugu vecina kudi meni bila ok...i tako :)

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.10.2013 9:12:48   
stigla
@mimi_2in1, hvala puno, i sretno sa ovim zadnjim danima trudnoce :)
Ja do sada isla kod privatnika, i kontam bolje da se ranije prijavim na kosevo, obzirom da je peti mjesec trudnoce. Dr je sama bila, znaci bez sestre, niti mjeri pritisak, ni vaganje, ni trudnicka knjizica. Normalno da ne ocekujem detalje kao kod privatnika, i da je bitno samo da je sve ok, ali nekako kad ti neko pohvali malo stanje puno se sigurnije osjecas. Ili sto je meni prva trudnoca, pa sve kontam da pojma nemam i da nesto pogresno radim :)
A ja se naoruzala lab nalazima, coombs-ov test, tripl, misljenjem specijaliste i nista mi nije trebalo. Pa me zanimalo samo da li je ovo inace ovako, obzirom da sam se dogovorila sa njom da mi ona do kraja vodi trudnocu, ili sam ja uletila u guzvu bas :) Ali opet kazem, bitno je da je sve ok, valjda niko ne bi previdio nista sumnjivo.

< Poruku je uredio stigla -- 1.10.2013 9:22:46 >

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.10.2013 10:15:07   
dambolina
Nema nikakvih mjerenja u UZ kabinetu.Tu rade iskljucivo i samo UZ preglede. Ja sam bila par puta kod Naime, ali mi jedna med sestra sa GAKa preporuci Lejlu kao boljeg strucnjaka. Probacu, pa vidjet. Na kraju krajeva, prethodne 2 trudnoce su mi vodili jedni, a zavrsili skroz drugi ljekari... tako da...

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu stigla)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Dr.Lejla Imširija
2.10.2013 21:24:19   
lott
Ne bih vam ni posto lejlu preporucila, imala sam veoma lose iskustvo sa njom a tek sada znam da je poznata kao losa dr. Na jezeru ima bas los imidz i to cak i doktori i sestre kazu da nije nikakav strucnjak. Nazalost sam lose prosla zbog nje i ne zelim da neko to dozivi. Zato i pisem ovdje. Svako pogrijesi i to je ok, ali ona osnovne stvari nije znala. Svima koje su se za nju odlucile, zelim puno srece. Ali bolje vam je da izbjegavate sestre imsirije

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Dr.Lejla Imširija
14.11.2013 20:37:29   
sara123
Dr. Lejla nema privatnu ordinaciju?
Ja bih po povratku u Sarajevo aBd (i nakon sto sredim zdravstveno) izabrala ovu doktoricu.
Sad me zanima je li ja moram ici u Dom zdravlja kod lokalnog ginekologa koji ce mi davati uputnice za GAK ili mogu otici kod dr. Lejle da mi ona vodi trudnocu (otisla bih otprilike u sedmom mjesecu kod nje)?

(odgovor članu lott)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Dr.Lejla Imširija
15.11.2013 8:54:19   
dambolina
Saro, koliko znam - lejla ne radi privatno, ali mozda se neka zenica javi sa tacnom informacijom. Moras imati uputnicu za GAK, ali to to moze dati i ljekar opste prakse - ljekar porodicne medicine. A moze ti dati i dr iz Zavoda za zastitu zena i materinstva. Onda samo zoves GAK i uganjas kad dr radi.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Dr.Lejla Imširija
22.11.2013 15:42:09   
sara123

IZVORNA PORUKA: dambolina

Saro, koliko znam - lejla ne radi privatno, ali mozda se neka zenica javi sa tacnom informacijom. Moras imati uputnicu za GAK, ali to to moze dati i ljekar opste prakse - ljekar porodicne medicine. A moze ti dati i dr iz Zavoda za zastitu zena i materinstva. Onda samo zoves GAK i uganjas kad dr radi.

Hvala mila, tek sad ugledah odgovor, kad udjem na RR, idem na nas chat, ostalo zaboravim user posted image

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Dr.Lejla Imširija
16.12.2013 0:57:07   
magbi
jako je ruzno o nekom pricat da je koza,lp

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Dr.Lejla Imširija
16.12.2013 8:12:00   
selmoni
JA sam imala jako komplikovanu trudnocu pukom slucajnoscu sam dosla do doktorice Lejle drzala me je ko malo vode na dlanu. Nebih se slozila da nije strucnjak jer ja imam deformitet na maternici i nisam joj nista govorila a sama ga je uocila i cak bila puno optimisticnija nego dr. Vernes Begovic koji mi je reko da cu jedno 3-4 trudnoce izgubiti prije nego bude mogla normalno mogla iznjeti trudnocu.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Dr.Lejla Imširija
16.12.2013 8:20:09   
suncano
Ne sumnjam ni da su LEjla i njena sestra strucnjaci ali sam vidjela sta se najvise gleda. Mene je vodila NAima i pored sve strucnosti i zalaganja najvise me je se sjecala po poklonima, koje je moj muz izdasno nosio da me pripazi jer je trudnoca bas bila rizicna do sedmog mjeseca skoro.
I pored svih doktora koji su predlagali carski (beba bas krupna), dr. Naima i Lejla su samo imale komentar > Ti si jedna ogromna zena mozes ti prirodno roditi.
Ja sam brzo rodila, otisla na kontrolu, Naima me pregledala ( i danas se sa uzasom sjecam tog vaginalnog pregleda), rekla da sam otvorena 4 prsta i da dodjem do navecer. Davali mi neke injekcije, pregledao me ko je stigao i porodim se 2 i po sata od dolaska u bolnicu.
Svi u mojoj porodici kazu da je porod bio odlican, eto kako sam se brzo porodila,a samo ja znam kako sam se osjecala tad. Toliko sam iskrvarila da sam pala u liftu i na hodniku dok smo iznosili bebu iz bolnice, da nisam mjesec dana smjela ni pomisliti da sjednem. I da, beba krupna 4800 gr.
Iduci put cu vjerovatno Katici.

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Dr.Lejla Imširija
16.12.2013 10:09:08   
grozđe
Drage forumasice ili zaboravljate jednu stvar ili ne razmisljate o tome...

Oni su svi puno bolji kada imate dobru vezu..novac, pokloni manje vise... veza je veza, a novac je novac, to nije isto...

O tome kakva im je licnost to je druga tema.


(odgovor članu suncano)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Dr.Lejla Imširija
16.12.2013 10:15:24   
magbi
Svako ima razlicito iskustvo a i ja sam zena boli porod laže ko kaze da nije ali osoba koja pise za nekog da je koza a licno nije imala iskustvo sa doktoricom je zaista odraz karaktera, zene moje brinite se za svoje bebice i cuvaj te ih ne blatite druge osobe slobodna zemlja slobodan izbor doktora

(odgovor članu suncano)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *