|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodni list
22.2.2012 14:34:00   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

Jasmin, kad planirate preseliti ovamo???


ko još želi preseliti ovamo user posted image


istinauser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Rodni list
22.2.2012 14:34:11   
Rabi

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: bananica

Jasmin, kad planirate preseliti ovamo???


Za nekih 2,3 sedmice aBd.
Hvala jos jednom Hanady,hvala svima.

Tako bih voljela da te upoznamuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Rodni list
22.2.2012 14:36:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jos jeedno ne mogu razumjeti ,rodni list vazi 6 mjeseci. Zasto to?? Fakat mi nije jasno. Kod nas dobijes kad se djete rodi i to ti je to. Nema istekao vadi drugi. Jedino ako zagubis.


za dijete ne znam a za odrasle ima logike, udaja/ženidba i sl, sve promjene se evidentiraju u rodnom listu pa ja, mislim bez obzira na promjenu il ne promjenu prezimena


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Rodni list
22.2.2012 14:37:57   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jos jeedno ne mogu razumjeti ,rodni list vazi 6 mjeseci. Zasto to?? Fakat mi nije jasno. Kod nas dobijes kad se djete rodi i to ti je to. Nema istekao vadi drugi. Jedino ako zagubis.


za dijete ne znam a za odrasle ima logike, udaja/ženidba i sl, sve promjene se evidentiraju u rodnom listu pa ja, mislim bez obzira na promjenu il ne promjenu prezimena


Ma znam to, al svako ziv ako se uda/ozeni promjeni prezime itd. logicno da ce mjenjati dokumente. Al et.. user posted image


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Rodni list
22.2.2012 14:48:35   
Blue rose RR
Jasmin,
u Ambasadi na običnom papiru dajte ti i muž izjave, neka Ambasada u Rijadu ih ovjeri svojim pečatom, i onda iste pošaljite Fedexom svekru.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Rodni list
22.2.2012 14:49:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jos jeedno ne mogu razumjeti ,rodni list vazi 6 mjeseci. Zasto to?? Fakat mi nije jasno. Kod nas dobijes kad se djete rodi i to ti je to. Nema istekao vadi drugi. Jedino ako zagubis.


za dijete ne znam a za odrasle ima logike, udaja/ženidba i sl, sve promjene se evidentiraju u rodnom listu pa ja, mislim bez obzira na promjenu il ne promjenu prezimena


Ma znam to, al svako ziv ako se uda/ozeni promjeni prezime itd. logicno da ce mjenjati dokumente. Al et.. user posted image



pa da al nije isti rodni list kad se udaš i ne udaš, imaš dole u naknadnim upisima  sve ... il ako se razvedeš u međuvremenu itd



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Rodni list
22.2.2012 14:51:53   
Blue rose RR
U rodnom lisu (odnosno izvodu iz matične knjige rođenih) piše što pšta: razvod, udaja, promjena imena i prezimena ...
Ne znate koliko ljudi često danas mijenjaju svoje lične podatke :(


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Rodni list
22.2.2012 17:51:23   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Jasmin,
u Ambasadi na običnom papiru dajte ti i muž izjave, neka Ambasada u Rijadu ih ovjeri svojim pečatom, i onda iste pošaljite Fedexom svekru.



Dobili smo vec papir iz Opcine NG na koji cemo napisati izjavu,ovjeriti u Rijadu i poslati u BiH.
Hvala :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Rodni list
22.2.2012 18:04:08   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jos jeedno ne mogu razumjeti ,rodni list vazi 6 mjeseci. Zasto to?? Fakat mi nije jasno. Kod nas dobijes kad se djete rodi i to ti je to. Nema istekao vadi drugi. Jedino ako zagubis.


za dijete ne znam a za odrasle ima logike, udaja/ženidba i sl, sve promjene se evidentiraju u rodnom listu pa ja, mislim bez obzira na promjenu il ne promjenu prezimena


Ma znam to, al svako ziv ako se uda/ozeni promjeni prezime itd. logicno da ce mjenjati dokumente. Al et.. user posted image



kod muskaraca se nista ne evidentira u rodni list kad se ozene....samo kod zena promjena prezimena

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Rodni list
22.2.2012 18:15:31   
sabinos
nije tacno.kod muskaraca isto pise sklopio brak tad i tad sa tom i tom u mjestu tom i tom...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Rodni list
22.2.2012 18:28:26   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jos jeedno ne mogu razumjeti ,rodni list vazi 6 mjeseci. Zasto to?? Fakat mi nije jasno. Kod nas dobijes kad se djete rodi i to ti je to. Nema istekao vadi drugi. Jedino ako zagubis.


za dijete ne znam a za odrasle ima logike, udaja/ženidba i sl, sve promjene se evidentiraju u rodnom listu pa ja, mislim bez obzira na promjenu il ne promjenu prezimena


Ma znam to, al svako ziv ako se uda/ozeni promjeni prezime itd. logicno da ce mjenjati dokumente. Al et.. user posted image



.


u pravu si sabinos sorry


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Rodni list
22.2.2012 19:08:33   
Mala Selma
Jasmin, tu kojoj ste vi opcini rodjeni? Vjerovatno u opcini centar i tu i prijavljujete i djecu.Otidji na internet stranicu opcine centar i imas opciju da kliknes na maticni ured, posalji im email ili posalji svekra ujutro u maticni ured i nek mu daju informaciju!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Rodni list
22.2.2012 19:15:43   
Mala Selma
jasmin poslala sam ti pp user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Rodni list
22.2.2012 19:18:00   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

jasmin poslala sam ti pp user posted image


Hvala,vidjela sam :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *