|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MLADEŽI
3.10.2012 10:59:31   
rose
IZVORNA PORUKA: ena23

a ostaje li oziljak? meni je ben iznad usne ali u zadnje vrjeme je narastao i pojavila se dlacica na njemu pa mi bas smeta, fuj mi je. ako ne ostaje oziljak i ja cu to da radim.


ma mora ostati od konaca...ali blijedi i mislim da se lako moze prekriti puderom...ja imam dva na vratu koja su bas izblijedila jer su izlozena zraku.. aovaj na ledjima i ostali koji su inace ispod odjece su tamniji

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: MLADEŽI
4.10.2012 9:02:24   
sarisari

kod mene je ispod odjece ali uopste nije tamnij kao sto sam napisala jedva da se moze primjetiti kada se zagledam

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: MLADEŽI
12.10.2012 22:27:10   
shejla
je li neko od vas mozda skidao one sitne mladeze/bradavice sto izadju po vratu... Znate one, sto bas smetaju, zapinju salovi i sl... Ne znam kako se to zove, ali meni je izaslo nakon trudnoce, po vratu i dekolteu, pa sam isla na pregled i rekli su mi da bih trebala skinuti. To se valjda sprzi, strujom ili tako nesto... Moze se raditi privatno kod Karabega ili na klinici? Je li neko to radio, gdje, boli li, koliko traje tretman...koliko kosta? user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: MLADEŽI
13.10.2012 12:01:19   
gvendolina
I meni su se javile u trudnoci na vratu oko mladezauser posted image mladez sam uklonila kod Karabega jer su se i na njemu javile promjene,ali su mi ovi sitni ostali i bas mi smetaju...
ukoliko budes uklanjala molim te da preneses iskustvo,

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: MLADEŽI
13.4.2013 16:58:14   
gvendolina
u sklopu akcije euromelanoma vrsit ce se besplatan pregled mladeza i promjena na kozi,nisu potrebne ni knjozice ni uputnice. u sarajevu od 22.-26.4. dermatoloska klinika kcus i plasticna hirurgija. vise detalja mozete procitati ovdje http://radiosarajevo.ba/novost/109130

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: MLADEŽI
22.5.2013 0:13:16   
gvendolina
ja se sama sa sobom dopisujem na ovoj temi user posted image ali nebitno isla sam Jope na plasticnu Aperaciju,pa da napisem iskustvo moze nekome koristitiuser posted image uradila sam pregled mladeza u sklopu ove akcije sto mi je u mnogome olaksalo i pojednostavilo citavu proceduru. na osnovu tog nalaza dobila sam uputnicu za plasticnu hirurg. i termin za operaciju su mi zakazali odma sutradan. sve je super proslo. radio mi je dr. Agincic i imam samo rijeci hvale za njega i cjelokupno osoblje. profesionalnost i ljubaznost a bez i jedne markice placene. u pon vadim konce aBd i cekam patoloski nalaz ,nadam se da ce i to biti ok aBduser posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: MLADEŽI
22.5.2013 9:04:57   
Emmy
IZVORNA PORUKA: gvendolina

ja se sama sa sobom dopisujem na ovoj temi user posted image ali nebitno isla sam Jope na plasticnu Aperaciju,pa da napisem iskustvo moze nekome koristitiuser posted image uradila sam pregled mladeza u sklopu ove akcije sto mi je u mnogome olaksalo i pojednostavilo citavu proceduru. na osnovu tog nalaza dobila sam uputnicu za plasticnu hirurg. i termin za operaciju su mi zakazali odma sutradan. sve je super proslo. radio mi je dr. Agincic i imam samo rijeci hvale za njega i cjelokupno osoblje. profesionalnost i ljubaznost a bez i jedne markice placene. u pon vadim konce aBd i cekam patoloski nalaz ,nadam se da ce i to biti ok aBduser posted image

Hej gvendi, drago mi je da je sve prošlo OK i nadam se da će nalazi biti dobri. I meni je ova akcije hvale vrijednauser posted image user posted image . Ja sam išla ne pregled, imala sam dva koja su me brinula, ispostavilo se da je riječ o hemangiomima, a ne mladežima, i odmah su mi ih otklonili laserom, ja sve završila na puzi za ručakuser posted image . Nisam vjerovala, šefu sam rekla da sam super radnik, jer sa operacionog stola se vraćam na posaouser posted image . Sad mi je i estetski sve to fino, taj jedan (bio je doslovno ljubičast) na obrazu je izgledao kao velika bubuljica. Sad opet izgleda super, sve zaraslo, ma extrauser posted image . Drugi je bio u kosi i njega su uklonili.

< Poruku je uredio Emmy -- 22.5.2013 9:05:32 >


_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: MLADEŽI
30.10.2013 23:31:27   
adonermy
zdravo, interesuje me kad se ostrani mladez kad se iide na previjanje , ako se radi na plasticnoj hirurgiji ,da li se ide kod njih ili mozes kod svog doktora i kliko se ceka nalaz i da li se placa jer sam osigurana..LP

_____________________________

daris sreca najveca :) 11.04.2012.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: MLADEŽI
31.10.2013 6:43:24   
teacher75
ide se kod njih, ne znam mozes li kod svog dr. koliko se sjecam ceka se par sedmica. ne placas nista ako si osigurana samo cekas da dodjes na red par mjeseci ako nemas stelu da te pogurauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu adonermy)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: MLADEŽI
4.11.2013 21:11:27   
sarisari

možeš i ti kući da previjaš, na nalaz se ceka barem 5 sedmica

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: MLADEŽI
4.11.2013 21:38:20   
rose
ma kakvo ste vi previjanje radili i koliki su vam ti mldezi? meni receno da nakon 24 sata skinem tufere i da se rane suse na zraku uz prskanje bivacinom...nakon par dana skinula konce a to je ujedno bila i kontrola i zdravo

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: MLADEŽI
5.11.2013 8:45:30   
dambolina
ja sam skinula dva na ledjima i nisam isla na previjanja. Stavljala bivacin i nakon, cini mi se 8 dana, nisam vise ni ja sigurna, isla na vadjenje konaca. Na termin sam cekala oko mjesec dana bez stele. Patohistoloski nalaz mi je bio gotov za oko mjesec dana.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: MLADEŽI
5.11.2013 12:04:43   
rose
ma tako i ja..skinula 5 komada od toga 2 na vratu, jedan na ledjima i 2 na podrucju pazuha nadlaktice...nakon par dana dosla da mi pogleda rane...i onda za 7 dana skidanje konaca...a tufere skinula nakon 24 ili 48 sati...i to je bitno jer ona traka kojom se ljepi tufer je meni napravila rane pored rana od mladeza i dr. mi potvrdila da je moguce

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:22:14   
elmaL
Da li se nekom desilo da ga svrbi mladez?
Ja imam jedan mali na stomaku koji me u zadnje vrijeme cesto zasvrbiuser posted image

Dobila sam ga sa jos cijelom grupom nakon prvog poroda, ali je ovaj jedino malo svjetliji i hrapav na dodir.
Malo me zabrinuouser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:29:20   
bebaa
ne znam jeli to za brigu ili ne....mene počesto svrbe.....user posted image e sad si me bacila u brigu......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:30:24   
elmaL

IZVORNA PORUKA: bebaa

ne znam jeli to za brigu ili ne....mene počesto svrbe.....user posted image e sad si me bacila u brigu......

user posted image user posted image



_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:34:05   
rose

IZVORNA PORUKA: elmaL

Da li se nekom desilo da ga svrbi mladez?
Ja imam jedan mali na stomaku koji me u zadnje vrijeme cesto zasvrbiuser posted image

Dobila sam ga sa jos cijelom grupom nakon prvog poroda, ali je ovaj jedino malo svjetliji i hrapav na dodir.
Malo me zabrinuouser posted image



mozda nije mladez...ako je svijetao i hrapav moze biti i neka bradavica...dermatolog ce ti najbolje reci...u biti mladezi koje treba kontrolisati su oni koji su nepravilnog oblika (ostri rubovi) ..npr imaju dvije boje ili su bas veliki

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:35:27   
bebaa

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: bebaa

ne znam jeli to za brigu ili ne....mene počesto svrbe.....user posted image e sad si me bacila u brigu......

user posted image user posted image



ja imam jedan kao zrno kafe,baš na nezgodnom mjestu...i jednom ga raskrvarim.....jaoooo panike...ja umrla i oživila do dr.....a oni samo očistili i stavili traku preko njega i zalijepili ga za mene...kaže ne dirajte do sutra...i ostao jadan zaljepljen.....
ali inače sam benava....a u trudnoći su se benovi utrostručili...i nisu se povukli....jedan mi narastao malo pored rupe za naušnice......i fakat kad pogledaš neko bi rekao imam još jednu rupu....đeću ja to 'vaka ozbiljna......ali mi se sviđa....i mm takođe.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:37:36   
bebaa
moze biti i neka bradavica.

mislim da ne otvaram novu temu.....jer i ovo je vid mladeža,jeli....e ja ih imam more...one sitne što vise,boja kože,jedva se vide....jaooo kako me nerviraju,najgore mi je po vratu...zato ne nosim ogrlice ni lančiće ikakve......user posted image
kako da ih skinem...mene strah spaljivanja.....šta znam mogui mi i ovo malo glave spaliti.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:40:23   
elmaL

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: elmaL

Da li se nekom desilo da ga svrbi mladez?
Ja imam jedan mali na stomaku koji me u zadnje vrijeme cesto zasvrbiuser posted image

Dobila sam ga sa jos cijelom grupom nakon prvog poroda, ali je ovaj jedino malo svjetliji i hrapav na dodir.
Malo me zabrinuouser posted image



mozda nije mladez...ako je svijetao i hrapav moze biti i neka bradavica...dermatolog ce ti najbolje reci...u biti mladezi koje treba kontrolisati su oni koji su nepravilnog oblika (ostri rubovi) ..npr imaju dvije boje ili su bas veliki


Znam, moj ima oblik pravilnog kruga. I otprilike je velicinom kao i ostali.

Ali me bas zna svrbiti, evo sad bih se zgulila najradijeuser posted image


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:42:49   
rose

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: bebaa

ne znam jeli to za brigu ili ne....mene počesto svrbe.....user posted image e sad si me bacila u brigu......

user posted image user posted image



ja imam jedan kao zrno kafe,baš na nezgodnom mjestu...i jednom ga raskrvarim.....jaoooo panike...ja umrla i oživila do dr.....a oni samo očistili i stavili traku preko njega i zalijepili ga za mene...kaže ne dirajte do sutra...i ostao jadan zaljepljen.....
ali inače sam benava....a u trudnoći su se benovi utrostručili...i nisu se povukli....jedan mi narastao malo pored rupe za naušnice......i fakat kad pogledaš neko bi rekao imam još jednu rupu....đeću ja to 'vaka ozbiljna......ali mi se sviđa....i mm takođe.....user posted image


a sto ne odstranis to...evo vidi iznad ja sam 5 komada koji su mi smetali ukinula...4 su bii mali..jedan na vratu koji je pomalo svrbuckao a jedan veliki na ledjima koji je bio bolan u prosloj trudnoci


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:44:12   
rose

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: elmaL

Da li se nekom desilo da ga svrbi mladez?
Ja imam jedan mali na stomaku koji me u zadnje vrijeme cesto zasvrbiuser posted image

Dobila sam ga sa jos cijelom grupom nakon prvog poroda, ali je ovaj jedino malo svjetliji i hrapav na dodir.
Malo me zabrinuouser posted image



mozda nije mladez...ako je svijetao i hrapav moze biti i neka bradavica...dermatolog ce ti najbolje reci...u biti mladezi koje treba kontrolisati su oni koji su nepravilnog oblika (ostri rubovi) ..npr imaju dvije boje ili su bas veliki


Znam, moj ima oblik pravilnog kruga. I otprilike je velicinom kao i ostali.

Ali me bas zna svrbiti, evo sad bih se zgulila najradijeuser posted image




ma ukini ga...mene kad god bi svrbilo oko mladeza...bukvalno sam ga prekrivala prstom a drugom rukom se cesala...u mozak me znalo zaboliti kada a dokacim

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:45:28   
bebaa
ma strah me.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: MLADEŽI
7.1.2015 22:51:54   
rose

IZVORNA PORUKA: bebaa

ma strah me.....user posted image



cega te strah...hirusrki ga odstranis pod lokalnom anestezijom...i on ide na patologiju da ispitaju da li ima malignih celija. ..uvijek odrstrane i zdravo tkivo...pa ukoliko i otkriju maligne celije...one su odstranjene s mladezom

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: MLADEŽI
24.6.2015 13:08:40   
dajica
Imam mladez na ledjima koji je okarakterisan kao atipican i sumnjiv. Ja ga na ledjima ne vidim, pa nemam predstavu od kada je takav. Radila sam digitalnu dermatoskopiju i receno mi je da dodjem kroz mjesec (misljenje jedne doktorice na klinici) pa da me naruci za skidanje i za dva mjeseca( misljenje doktorice I.Drljevic) pa da skida. Dakle one smatraju da situacija nije alarmantna i da moze sacekati. Upravo mi se zavrsio prvi trimestar trudnoce, sa bebicom je sve ok i dr. ginekolog mi je rekao da nema potrebe za cekanje, i da idem odmah da mi skinu taj mladez. Ja sam se zaista uplasila pa vas molim da mi preporucite nekog hirurga, ko ce valjano uraditi i taj nalaz poslije uklanjanja. Nije sad da imam nesto novca na bacanje ali zaistaaa se plasiiiimm i ne mogu vise da cekaam. Molim vas za odgovooor. Bojim se da ova sikiracija ne nasteti i bebici..:O

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *