|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:15:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja se nesto specijalno ne cudim....ali koznu cipelu da stavim u masinu...mi je bezveze....posebno moje ne mogu da zamislim u bubnju...aaaaa crkla bi....user posted image user posted image



pa gdje ja napisa da svoje perem, izričita sam bila broj 20, al hajd nema veze

a tiki kako pereš dječiju obuću, ako nije tajna

obrisem suhom ili vlaznom krpom s vanjske strane,a po potrebi unutra istrljam cetkicom malo ako vidim da je prljavo. ne perem ih nesto, ne stignu se isprljat kad ih nosa samo jednu sezonu a nisu samo jedne, obicno ima 3-4 para obuce za tu sezonu. ako su platnene tene, pokiselim malo u deterdzent pa istrljam cetkicom. ne perem ni svoju koznu obucu pa ne vidim razlog da perem djecijuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2751
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:15:58   
mama75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ma, kako velike bona, ima vate da naguram i nek guli, hahahahahaha



Ma ja hocu one duboke tene, pa one i ako budu velike nece spasti. Ai sada sam u nedoumici, 33 ili 34? Frodo je 32. Kod koje ti narucujes na fb? Nesto ne vjerujem da bi ova kod koje ja uzimam htjela tako mjeriti.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2752
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:17:43   
M kao Mama
ma neće ti ni jedna zamjeniti, kađem ti ocrtaj nogicu i neka izmjeri to ti je najpametnije

a za pranje obuće, da ne duljimo dalje, postaje bezveze, mislim nigdje nisam napislaa da svoju obuču perem,

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2753
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:18:34   
minie
IZVORNA PORUKA: mama75

Pitanje za zene koje su djeci kupovale H&M obucu: jesu li im brojevi isti kao npr frodo ili treba uzeti broj mane/vece? Hocu da narucim preko fb, ali me sve strah da ne fulim broj.


Mi imamo jedne duboke starke br 20/21 i iste su velicine kao Adidas patike br 22.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2754
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:19:15   
teacher75
ma znam da nisi, al zar ima potrebe i djeciju da peres, mislim na koznu obucu a ne na tene?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2755
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:19:31   
Hanady RR
mama 75 model baletnaki koje prkeo imaju gumu najbolje je kupovati za broj veće nego su vam frodo cipele...
ove koje nemaju preko gumu ili neki fil kopčanja također za broj veće al one imaju drugačiji kalup malo pa u njih na početku moguće da ćete morati staviti na prste malo vate ...nekako su u pola broja sa forodo brojevima...


recimo moja H nosi 32 frodo gležanjače sada a baletanke sa gumom preko 33 a baletnke bez gume gore 33 moram malo nagurati d ajoj ne klapćuuser posted image

helo kitty je isti kalup kao i svih ovih zatvorenih H&M koje nemaju odozgo gumu il fol kopčanja...F ima broj 30 i nosi inače broj 30 cipele frodo i samo mlo vate za taj pola broja naprijed što ode u H&M po dužini...
no do proljeća koje željno očekujemo neće nam vata trebat kod Fuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2756
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:22:09   
melin
Mi imamo te kitty baletankice posto nosimo ovu sad zimsku 26-27 uzela sam joj kitty 27 i povelike su al nadam se dok im bude vrijeme za nosit da ce nogica malo porastuser posted image




(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2757
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:22:09   
Hanady RR
ja nikada nisma sem tena stavila dječiju obuću u mašinu...posbeno frodo cipele..gluho bilo ispod nokta crno dam da ih obe obujem pa da zguram u mašinu...bi krepala pred njomuser posted image

perem čarobnom krpom, unutra imama malu četku za pranje ...
a one i tako to ne nose nešto previše baš prerastaju brzo...
inače moja ne naslijeđuju obuću jedna do druge tako da nemam porebe za nekim ekstra pranjem istihuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2758
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:22:51   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma znam da nisi, al zar ima potrebe i djeciju da peres, mislim na koznu obucu a ne na tene?user posted image



pa eto oprala ih, bilo mi mrsko da ribam četkicom za zube, a bogami ko da sam bundu od nerca gurnula u mašinu, tako stićem dojam,

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2759
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:24:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: melin

Mi imamo te kitty baletankice posto nosimo ovu sad zimsku 26-27 uzela sam joj kitty 27 i povelike su al nadam se dok im bude vrijeme za nosit da ce nogica malo porastuser posted image





to ti je pola broja tamana razlike od broja 27 frodo..pazi ja na taj kalup stavih odnose brojeva jer je mama75 pitala...
ja imama i primo obuću djeci koju sma jučer kuopila ...joj po troje cipela po 15 Km u životu nisma jeftinije prošlauser posted image elem mlađa 30 pa čak dvoje 31  broj nosi a starija 33 dvoje i jedne 34 primo...

frodo ipak ima svoj kalup...
ako su joj sada 27 frodo cipele...onda joj je baletanka za pola boja veća...
ako su joj 26 frodo onda ti je baletnaka za 1 i pol broj veća


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 2760
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:27:07   
mama75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: melin

Mi imamo te kitty baletankice posto nosimo ovu sad zimsku 26-27 uzela sam joj kitty 27 i povelike su al nadam se dok im bude vrijeme za nosit da ce nogica malo porastuser posted image





to ti je pola broja tamana razlike od broja 27 frodo..pazi ja na taj kalup stavih odnose brojeva jer je mama75 pitala...
ja imama i primo obuću djeci koju sma jučer kuopila ...joj po troje cipela po 15 Km u životu nisma jeftinije prošlauser posted image elem mlađa 30 pa čak dvoje 31  broj nosi a starija 33 dvoje i jedne 34 primo...

frodo ipak ima svoj kalup...
ako su joj sada 27 frodo cipele...onda joj je baletanka za pola boja veća...
ako su joj 26 frodo onda ti je baletnaka za 1 i pol broj veća


Gdje su te primo po 15KM????

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2761
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:29:41   
M kao Mama
mama 75preskaćeš gradivo, ja neki dan pisala ovdje, u cipeliima svim rasprodaja sve im je po 15 od Primo marke, zatvara se fabrika pa rade rasprodaju

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2762
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:30:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: melin

Mi imamo te kitty baletankice posto nosimo ovu sad zimsku 26-27 uzela sam joj kitty 27 i povelike su al nadam se dok im bude vrijeme za nosit da ce nogica malo porastuser posted image





to ti je pola broja tamana razlike od broja 27 frodo..pazi ja na taj kalup stavih odnose brojeva jer je mama75 pitala...
ja imama i primo obuću djeci koju sma jučer kuopila ...joj po troje cipela po 15 Km u životu nisma jeftinije prošlauser posted image elem mlađa 30 pa čak dvoje 31  broj nosi a starija 33 dvoje i jedne 34 primo...

frodo ipak ima svoj kalup...
ako su joj sada 27 frodo cipele...onda joj je baletanka za pola boja veća...
ako su joj 26 frodo onda ti je baletnaka za 1 i pol broj veća


Gdje su te primo po 15KM????

cipelići u merkuru otokauser posted image
ako ne nađeš broj za svoje tu radnica divna zove redom pa sam išla i u robot hrasno u cipeliće i u neđariće preko puta venere...
i svaka ima po tri komata...ženo od 100 Km kusura mi ostalo...

odoh i u tene a Bd opet...
imaju cool duboke sa veslim detaljima kožen...ja sma jedn jesenas H kupila predobre joj...
pa da im za avlije kupim one po cenerauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2763
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:34:05   
mama75
Uh super vijest. Meni je primo ok. Ja sam, doduse, kupila starijoj frodo duboke kozne tene, ali se nadam da ce biti kakve platnene i baletankice za obje. Te baletanke se kratko nose, maj- juni i gotovo, prelazimo u sandale i platnene tene.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2764
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:36:45   
melin
Vec sam rekla da nemam iskustva s frodo obucom al naspram ciciban i geox h&m obuca je uvijek komotnija al nista strasno ipak uvijek uzimam isti broj koji nosimo tako da bi ti ja preporucila da uzmes broj koji djevojcica i nosi i ako budu malo velike da se nastimat samo nek nisu male onda nema navlaccenjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2765
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:38:01   
Hanady RR
slabo ima kod njih platenneih baletnaki...al ima kožnih, eko koža itd... na fol baletnaki...
nemam sad pojma gdje mi je aparat pa sutra ti forkam...
ove što su moje izabarle u rozoj varijnati imaju i u bijeloj...
a ima još jedna model u bijeloj i ljubičastoj boji...
i ima jedna model eko koža crvene ...marine look...joj meni se dopale one su punih 9,90 KMuser posted image al nažalost nebi broja ni za jednu ni u jednoj radnjiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2766
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:39:44   
mama75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

slabo ima kod njih platenneih baletnaki...al ima kožnih, eko koža itd... na fol baletnaki...
nemam sad pojma gdje mi je aparat pa sutra ti forkam...
ove što su moje izabarle u rozoj varijnati imaju i u bijeloj...
a ima još jedna model u bijeloj i ljubičastoj boji...
i ima jedna model eko koža crvene ...marine look...joj meni se dopale one su punih 9,90 KMuser posted image al nažalost nebi broja ni za jednu ni u jednoj radnjiuser posted image


Pa kozne i ja baletanke hocu. A platnene bi tene, za tjelesno :-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2767
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:40:27   
Mya_81 RR
Perem obuću bez obzira na broj ako znam da im u mašini neće ništa biti. Čak sam jednom i kožne čizme oprala i nista im nije bilo user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 2768
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:41:39   
Mya_81 RR
Kod nas je stvarno los izbor obuce za djecu user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2769
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:43:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

slabo ima kod njih platenneih baletnaki...al ima kožnih, eko koža itd... na fol baletnaki...
nemam sad pojma gdje mi je aparat pa sutra ti forkam...
ove što su moje izabarle u rozoj varijnati imaju i u bijeloj...
a ima još jedna model u bijeloj i ljubičastoj boji...
i ima jedna model eko koža crvene ...marine look...joj meni se dopale one su punih 9,90 KMuser posted image al nažalost nebi broja ni za jednu ni u jednoj radnjiuser posted image


Pa kozne i ja baletanke hocu. A platnene bi tene, za tjelesno :-)


et onda poleti sutrauser posted image
i slobodno neka zivkaju radnje...ništa nije daleko za ove novceuser posted image
i ima platetnenih tena za tjelesnouser posted image ma ima i košnih za cenera za tjelesno na ljepljenje...bijele...al ja sma njima uzela adidas nedavno u sportlife pa ne uzeh te...a trebala sma za oko kuće..jesam bolid
leti ženouser posted image
kako sam ja juče sretna bilauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2770
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:47:54   
mama75
Nisam odavno bila na RR, stecom pa svratih veceras.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2771
   RE: Cipelice za djecu
22.3.2013 0:14:29   
Hannan
Moze li mi neko objasniti gdje su Cipelici u SA, moze i na PP. Hvala

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2772
   RE: Cipelice za djecu
22.3.2013 7:51:12   
M kao Mama
imaš u Nedžarićima, na Ilidži tvije radnje, sa Soijalnom u Robotu i Otoci u Merkuru,nadam se da sam ti pomogla,

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2773
   RE: Cipelice za djecu
22.3.2013 16:23:13   
Hannan
imaš u Nedžarićima, na Ilidži tvije radnje, sa Soijalnom u Robotu i Otoci u Merkuru,nadam se da sam ti pomogla,


Hvala :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2774
   RE: Cipelice za djecu
22.3.2013 17:40:29   
mama75
Ja n nadjoh nista u Merkuru. user posted image Vidjecu sutra u Robotu.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *