|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:35:04   
Skvo RR
Meni je frodo okej za djecu koja puno ne hodaju...hahaha, ali zaista nama su se maleni modeli pokazali kvalitetnijim...a veci..ne vrijede te pare...fucne se boja...ma kao nosene....ciciban mi je bolji izbor...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2726
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:35:16   
mama75

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

e, vala ja ih oprala, pa gdje puklo da puklo


Kod mene sve u masini zavrse... nema ja zivaca za spuzvice...

I zaista se pokazalo da Frodo ima najvise kartona...tako da smo odustali od njega...

Recimo, od jeftinije obuce waikiki super prezivi masinuuser posted image

Legendo! Ja jos nisam orala cipele u masini, pape jesam. Cipele perem cetkom i det. za ves. Prezivjele su sve do sada. Eh kod onih ciciban tena se onaj ulozak malo izvije nakon pranja, ali i to se da namjestiti.
Jedino sam imala problem nakon jednih sandalica, mislin da su primo bile. Nakon pranja su se uzasno usmrdile, morala sam ih baciti. I primo je dosta kvalitetan, narocito u odnosu na cijenu.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2727
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:37:36   
Skvo RR
Ja nikada nisam prala cipele u masini...nesto bi mi bilo.....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2728
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:39:01   
Hannica
Nisam ni ja cipele prala u masini,ali zato patike.... upravo zbog toga volim patike,u masinu i ko nove.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2729
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:41:15   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja nikada nisam prala cipele u masini...nesto bi mi bilo.....user posted image



e, vala mi živci nisu na tom nivou da cipelice broj 20 trljam četkicom za zube, pravac mašina,

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2730
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:41:42   
Hannica
Prosle godine smo joj uzeli Pavle,ni one nisu bile dobre,bile bijele za ljubicastim cvjeticim,i cim su se malo skvasile cvjetici pustili boju i okolo ostali tamni krugovi,bas ruzno izgledale.
Ja nicim nisam zadovoljna,mozda je do mene.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2731
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:42:45   
R&T@
Pape, patike, cizme, cipele,baltanke, sandale...sve se isto operu u masini...user posted image

Lakane nikada nisam kupila pa za njih ne znamuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2732
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:44:31   
M kao Mama
lakane ili što pojedine rekle lakirane, da prorstite imamo , ali ih nismo tretirali na ovaj način, hahahhahaha

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2733
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:44:56   
melin
Mi nismo nikad uzimali frodo obucu tako da neznam nista o njima al ciciban i geox kupujemo od rodjenja i vrlo sam zadovoljna cak sta vise ciciban mi nekako bolji odnosno moja N proslo ljeto je imala njihove bijele sandale i pored njih najmanje jos pet drugih(razumjet ce me mame malih sminkericauser posted image )ma nijedne druge nije htjela ni pogledat tako da sam shvatla da joj stvrno odgovaraju,sad smo ponovo uzele cipelice za proljece ciciban i duboke tene geox tako do ljeta da smo rahat,nadam se da ce mama uspjet ponekad prosvercat i neke fensiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2734
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:45:52   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

lakane ili što pojedine rekle lakirane, da prorstite imamo , ali ih nismo tretirali na ovaj način, hahahhahaha


user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2735
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:46:11   
Skvo RR
Ja imam zivce...tako da ostajem na glancuuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2736
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:49:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

e, vala ja ih oprala, pa gdje puklo da puklo


Kod mene sve u masini zavrse... nema ja zivaca za spuzvice...

I zaista se pokazalo da Frodo ima najvise kartona...tako da smo odustali od njega...

Recimo, od jeftinije obuce waikiki super prezivi masinuuser posted image

nikad jos nisam stavila lanine cipele u masinuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2737
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:50:14   
mama75

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

e, vala ja ih oprala, pa gdje puklo da puklo


Kod mene sve u masini zavrse... nema ja zivaca za spuzvice...

I zaista se pokazalo da Frodo ima najvise kartona...tako da smo odustali od njega...

Recimo, od jeftinije obuce waikiki super prezivi masinuuser posted image

nikad jos nisam stavila lanine cipele u masinuuser posted image

Ali nam je tajra dala dobru ideju user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2738
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:50:54   
M kao Mama
pa, bogami ne znam šta se ibretite, neko i danas gače otkuhava u loncu, a neko pere u mašini, a neko na ruke, tako i ja stavih cipelice u mašinu, ne znam šta je tu čudno,

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2739
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:51:39   
teacher75
lana je prosle godine nosila crne lakovane cizmice frodd- predobre su bile, nista im nije falilo, ove godine nosi ljubicaste lakovane gleznjace, do sada su super, nosi ih mjesec dana, po kisi je hodala, cak i po pljusku, ne vidim nikakve promjene

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2740
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:54:14   
Skvo RR
Ja se nesto specijalno ne cudim....ali koznu cipelu da stavim u masinu...mi je bezveze....posebno moje ne mogu da zamislim u bubnju...aaaaa crkla bi....user posted image user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 21.3.2013 22:55:00 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2741
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:55:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja se nesto specijalno ne cudim....ali koznu cipelu da stavim u masinu...mi je bezveze....posebno njumohe ne mogu da zamislim u bubnju...aaaaa crkla bi....user posted image user posted image

i ja, samo bih razmisljala u kakvom ce stanju izaci. pa jel i svoje kozne cipele stavljate u masinuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2742
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:57:31   
teacher75
vala ih pretjerano ni ne cistim, doduse, kozne su, dovoljno je samo da ih malo prebrisem vlaznom krpom a tamne boje, ne vidi se da su prljave, nisu bijele

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2743
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 22:58:51   
melin
Osim papa nbi se usudila za masinu nikad,vlazna krpica od mikrofibre sve skidauser posted image user posted image user posted image






















Mamina dusa 10.02.2010-najsretniji dan u mom zivotu


_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2744
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:00:02   
mama75
Ja sam prije prala tene u masini, ali sam prestala. Nekako me iritira ono lupanje po bubnju. A i puno bolje mi se operu kada ih perem cetkom irucno. Ni pape vise ne perem u masini iz istih razloga.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2745
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:01:30   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja se nesto specijalno ne cudim....ali koznu cipelu da stavim u masinu...mi je bezveze....posebno moje ne mogu da zamislim u bubnju...aaaaa crkla bi....user posted image user posted image



pa gdje ja napisa da svoje perem, izričita sam bila broj 20, al hajd nema veze

a tiki kako pereš dječiju obuću, ako nije tajna

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2746
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:05:03   
mama75
Pitanje za zene koje su djeci kupovale H&M obucu: jesu li im brojevi isti kao npr frodo ili treba uzeti broj mane/vece? Hocu da narucim preko fb, ali me sve strah da ne fulim broj.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2747
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:07:51   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mama75

Pitanje za zene koje su djeci kupovale H&M obucu: jesu li im brojevi isti kao npr frodo ili treba uzeti broj mane/vece? Hocu da narucim preko fb, ali me sve strah da ne fulim broj.



hm, vrlo teško pitanje, npr evo frodo nosi 31, a baletanke hm recimo sada joj pašu 32,5, odnosno 32 joj male, a 33 velike, pa malo vative na vrh joj stavim, tako da trebaš iscrtati ninu, izmjeriti i poslati ženi pa neka ona omjeri, mada sam čula da su one baletnake hello kiti njihove veći model, mada ja sam naručilajoj 33 bolje da su joj velike nego male,

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2748
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:11:17   
mama75
Znaci vece ipak trebaju. Moja frodo nosi 32. Ako se sjetis javi odgovaraju li joj te Kitty. Ako budu velike evo musterije :-)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2749
   RE: Cipelice za djecu
21.3.2013 23:12:21   
M kao Mama
ma, kako velike bona, ima vate da naguram i nek guli, hahahahahaha


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *