|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  110 111 [112] 113 114   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipelice za djecu
22.3.2013 17:48:42   
ljubičica 28
I mi se ponovismo patikicama iz Cipelića zahvaljujući RR i ovoj temi user posted image user posted image



_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2776
   RE: Cipelice za djecu
22.3.2013 18:02:41   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

I mi se ponovismo patikicama iz Cipelića zahvaljujući RR i ovoj temi user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 2777
   RE: Cipelice za djecu
22.3.2013 19:18:47   
R&T@
Svratite i u Azeluser posted image

Ne u Vogosci, taj sam opustosilauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2778
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
25.3.2013 11:28:42   
sporty mamaa
user posted image


Mi smo kupili ove u cicibanu, 24 km.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 2779
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
25.3.2013 16:40:49   
nanika
Sporty mama bas su medene. Ako bude brojeva moram uzeti malom da se igra u njima.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 2780
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
25.3.2013 16:42:50   
mama75
Danas sam gledala katalog Deichmann. Nike za manju djecu ( do br 27 cini mi se), 45KM. Imaju i neke slatke baletanke po 20KM. U katalogu su stavili sliku ovih do br 30, nadam se da imaju i vecih brojeva po pristupacnim cijenama.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 2781
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
25.3.2013 16:45:54   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

user posted image


Mi smo kupili ove u cicibanu, 24 km.

jel ovo one idu do broja 24..zaboravila sam.,,i nama bi pasale jedne 23...bas su superuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 2782
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
25.3.2013 16:50:36   
mama75

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

user posted image


Mi smo kupili ove u cicibanu, 24 km.

Kako ja volim ov njihove tenice. Preslatke su. Je li ovo nova kolekcija stigla? I u kojem Cicibanu?

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 2783
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
25.3.2013 19:34:35   
škorpija
Ove ciciban patke su ekstra, nazalost nsjveci broj je 24

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 2784
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 12:37:30   
aazra

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

I mi se ponovismo patikicama iz Cipelića zahvaljujući RR i ovoj temi user posted image user posted image



Ja sam prije mjesec kupila djetetu u Cipelićima tene "Primo" i svaka im čast kako stave na snizenje obuću koja je za nadolazeću sezonu user posted image I izbor je super, također i to sto imaju veće brojeve...treba uvijek tamo pogledati posebno je super izbor za dječake, kao malo gdje u gradu.

_____________________________








(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 2785
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 15:50:58   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

I mi se ponovismo patikicama iz Cipelića zahvaljujući RR i ovoj temi user posted image user posted image



Ja sam prije mjesec kupila djetetu u Cipelićima tene "Primo" i svaka im čast kako stave na snizenje obuću koja je za nadolazeću sezonu user posted image I izbor je super, također i to sto imaju veće brojeve...treba uvijek tamo pogledati posebno je super izbor za dječake, kao malo gdje u gradu.



azra, fabrika se zatvara i zato je sve na raspordaji

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2786
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 16:00:36   
aazra
Aaa, čuj zbog toga, sad bi trebalo sve pokupovati user posted image ?

Prve dvije godine sam ganjala te anatomske, sad više ne, dobar je bio i primo, steta sto se zatvara...

Ali ja sam B. i zimus u cipelićima kupila jedne cizmice (proizvođač neke firma iz RS-a) i to poluanatomske, od velur koze bas za suho vrijeme, bas je njih najvise i nosao..

Sad ja sebi nisam tamo nikad nasla nesto da valja...ali za djecu se bas da naci user posted image

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2787
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 22:22:50   
škorpija
ja sam danas kupila 4 par Primo cipelica u cipelićimauser posted image , sandalice, roze s metalik sjajem i bijelimcvjetićiam , sad imaju i predivne sandalice za curice, za mog dječaka nije bilo broja, ali stalno ima nešto novo dolazi

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2788
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 22:49:07   
gvendolina
ja pomislih ti imenjaku kupovala te s cvjeticimauser posted image
meni prodavacica rece da su na snizenju jer im je to stara kolekcija i da se ne zatvara fabrika
da li neko zna kakva je obuca u deichman-u, otvaranje je 28 pa se nadam da ce se i tamo moci naci nesto fino a povoljnouser posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 26.3.2013 22:50:35 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2789
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 22:53:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: gvendolina

ja pomislih ti imenjaku kupovala te s cvjeticimauser posted image
meni prodavacica rece da su na snizenju jer im je to stara kolekcija i da se ne zatvara fabrika
da li neko zna kakva je obuca u deichman-u, otvaranje je 28 pa se nadam da ce se i tamo moci naci nesto fino a povoljnouser posted image


i meni ovo reče rpodabačica u merkuru...naime ja mami mojoj govorim kako se zatvara fabrika pa je sve sniženo...a ona meni kaže da to nije razlog sniženja već da imaju mnogo robe starih kolekcija i hoće rasporadti da dođe nova..pa sad...vijdjet ćemo...

a i ja čekam deichman za sebeuser posted image
http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/zene/zene-cipele.cat

eh sad kažu ima i kod njih kavlitete i cijena...naravno manje novaca slabije kavlitete...al opet da porbamomi to pa ćemo mi najbolje znatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 2790
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 22:57:33   
škorpija
imaju divne deichman sandalice za dječake u obliku munjevitog jurića, s točkovima i svim mislim da će te biti naš prvi izbor, lijepa ima je obuća za djecu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2791
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 22:57:58   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: gvendolina

ja pomislih ti imenjaku kupovala te s cvjeticimauser posted image
meni prodavacica rece da su na snizenju jer im je to stara kolekcija i da se ne zatvara fabrika
da li neko zna kakva je obuca u deichman-u, otvaranje je 28 pa se nadam da ce se i tamo moci naci nesto fino a povoljnouser posted image


Za nas odrasle, koliko para toliko muzike user posted image . Ali za djecu drze obucu marke Elefanten, i ja sam prezadovoljna. Moj A koristi njihove cipelice od kad je prohodao, i ne misimo ih mijenjati user posted image . Ovih Elefanten nema ispod 80KM, al vrijede svake marke.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 2792
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 22:59:35   
škorpija
gvendy imanjek je od kad je krenuo u vrtić SKONTAO da postoji razika u muškoj i ženskoj garderobi i obući i sad ga teško natjeram da obuče i crvenu majicu koju ja toliko voim, kaže frajer da je to za curice, hoće on plavuuser posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 26.3.2013 23:00:38 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2793
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 23:00:24   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: škorpija

imaju divne deichman sandalice za dječake u obliku munjevitog jurića, s točkovima i svim mislim da će te biti naš prvi izbor, lijepa ima je obuća za djecu


vaaauuuuser posted image ovoje za mustuluka,nisam znala...ima li slika?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2794
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 23:03:37   
škorpija

IZVORNA PORUKA: gvendolina


IZVORNA PORUKA: škorpija

imaju divne deichman sandalice za dječake u obliku munjevitog jurića, s točkovima i svim mislim da će te biti naš prvi izbor, lijepa ima je obuća za djecu


vaaauuuuser posted image ovoje za mustuluka,nisam znala...ima li slika?


http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djecaci/djecaci-cipele/00012101040397/Dječje%20sandale.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=djecaci/djecaci-cipele/djecaci-cipele-sandale


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 2795
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 23:05:43   
škorpija
http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djecaci/djecaci-cipele/00012101040397/Dje%C4%8Dje%20sandale.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=djecaci/djecaci-cipele/djecaci-cipele-sandale

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2796
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 23:06:36   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: škorpija

gvendy imanjek je od kad je krenuo u vrtić SKONTAO da postoji razika u muškoj i ženskoj garderobi i obući i sad ga teško natjeram da obuče i crvenu majicu koju ja toliko voim, kaže frajer da je to za curice, hoće on plavuuser posted image

user posted image A jos uvije voi crveno ali zato naravno zna da ni pod razno nece nesto roze. ja ga zezala da uzmemo hello kitty tortu,a on kaze nece to je za curice. a voli gledati pink pantera,pa ga zezam kako pink nije za curiceuser posted image
ne skontah ja jesi li ti njemu uzela nesto u cipelicimauser posted image koji on sad br nosi,A nosi 26. a u cipelicima smo uzeli 28 za jesen aBd,nadam se da ce mu mociuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2797
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 23:09:22   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djecaci/djecaci-cipele/00012101040397/Dje%C4%8Dje%20sandale.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=djecaci/djecaci-cipele/djecaci-cipele-sandale

Meni ovaj oblik sandale nikako ne valja...momak ima debelu nogicu..i uvijek klize prema dolje...
ovakve sandalice zaobilazimo u sirokom lukuuser posted image .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2798
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 23:10:28   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: škorpija

http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djecaci/djecaci-cipele/00012101040397/Dje%C4%8Dje%20sandale.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=djecaci/djecaci-cipele/djecaci-cipele-sandale


predobre su user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2799
   RE: Cipelice za djecu
26.3.2013 23:13:43   
nanika
A gdje se otvara ovaj deichmann?

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 2800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  110 111 [112] 113 114   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  110 111 [112] 113 114   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *