|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
2.10.2009 11:54:24   
mamina princeza
I mi smo kupili svoje cipelice z ajesen - Ivona pa iste su. Ja sam ti ih jednom opisivala ne znam jesi li skontala da su to te .... hajde super sad imamo iste - nase su br 22 jesul i vase heheheheh mozemo se i zamjenit ako se vidimo a nadam se da hocemo:)

Jos smo dobili na poklon iduce cipelice br 23 pavle - postavila bih sliku da mogu al ne mogu na poslu sam a one cuce kuci u ormaru i cekaju da nogica naraste i da dodju na red.
Ove sto su sad aktuelne su super zar ne Ivona. Pravo su mekane i nama je to vazno jer moja smizla ne zna u tvrdjim hodat dobro. U ovim je tek pravo naucila trcat:)

Mi smo u potrazi za paapma. Jedne smo dobili i nosimo ih po kuci al nam trebaju druge za nanu :) Jer uvijek zaboravimo a kod nanae vec  pravo hladno. Ne bih neke skupe nego bi nam taman te Pepito odgovarale cijenom mada ne znam kako izgledaju - Ivona jel ti mrsko da ih uslikas:)
Pa da trazimo.

Mojoj curi sad noga krenula bas nesto da raste. Kad se malo bolje sjetim za rodjendan je nosila br 20 i to su joj bile velike znaci 19. Sad 22 nosi nakon 3 mjeseca. Dobro sve zavisi i od modela nekad joj je 22 veliko al tu je otprilike



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
2.10.2009 15:46:34   
Amrino
Zanima me jeli iko kupovao cipelice u Winku?
Maloprije sam bila u njihovoj radnji (usla sasvim slucajno) i pravo sam se iznenadila!
Kozne cipelice i cizmice (koza i spolja i unutra), mekane, anatomski ulozak...nema kakvih nema na snizenju po 24- 29 KM?! user posted image
Ima i skajnih po istoj cijeni ali ima i fakat koznih i onako pravo dobro izgledaju.
Ima i papa.
Zanima me ima li ko iskustva s Winkom? Mislim ja sam isto prezadovoljna sa Frodo  ali kontam mu kupiti jos neke da ima za igranja, trcanja jer sto su stariji sve vise "habaju" cipeea i sve su vise aktivni pa mi je glupo da kao do sada ima jedne cipele a i zao mi je da u njima trci po blatu igra se u pijesku i sl.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
2.10.2009 15:59:38   
D_K
Za manju curicu kupujem Froddo i to malo pogledam imaju neki modeli sa malo meksim djonom i te uzimam. U Merkatoru na Ilidzi ima super modela.
Amrino ja sam za veću curicu kupovala vec nekoliko puta u Winku. Npr. proslu jesen sam joj kupila futrovane ljubicaste cizimice - bas ih se nanosala. Cijene su im super a do sada sam zadovoljna i kvalitetom tako da ih preporucujem.
A neko je pitao za gumene cizme - ja sam u Sara centru proslu jesen kupila preslatke futrovane gumene cizme a bile su nekih 20-tak km..

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
2.10.2009 16:54:15   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ivona


Mi danas kupili svoje jesenske cipeline.Froddo-75 KM u Astri user posted image
Tako su lijepe i mekane,a ipak lijepo drze zglobic user posted image Evo slicice:

user posted image




I ja sam danas, gledala ove! Mnogo mi se dopadaju! Trebam Umceta odvesti da proba! A,  vidjela sam i jedne ljubicaste cizmiceuser posted image !

Kupila sam joj jaknicu u ovim bojama, tako da se mozda i odlucimo za njih!



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
2.10.2009 17:00:23   
emma.L
Mi smo kupili Froddo cipelice, ljubičaste sa malim srcima user posted image , i super su mi. Toliko smo zadovoljni da smo otišli i po Froddo pape pokućne. Prije toga smo dva puta imali Chicco i iako je dizajn zaista poseban, u kvaliteti razliku ne vidim (dok je u cijeni itekako vidljiva).

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
2.10.2009 17:03:10   
bebano
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Zanima me jeli iko kupovao cipelice u Winku?
Maloprije sam bila u njihovoj radnji (usla sasvim slucajno) i pravo sam se iznenadila!
Kozne cipelice i cizmice (koza i spolja i unutra), mekane, anatomski ulozak...nema kakvih nema na snizenju po 24- 29 KM?! user posted image
Ima i skajnih po istoj cijeni ali ima i fakat koznih i onako pravo dobro izgledaju.
Ima i papa.
Zanima me ima li ko iskustva s Winkom? Mislim ja sam isto prezadovoljna sa Frodo  ali kontam mu kupiti jos neke da ima za igranja, trcanja jer sto su stariji sve vise "habaju" cipeea i sve su vise aktivni pa mi je glupo da kao do sada ima jedne cipele a i zao mi je da u njima trci po blatu igra se u pijesku i sl.



A gdje je ovaj Wink user posted image


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
2.10.2009 23:48:06   
Amrino
Vala- nema gdje ga nema...U kojem dijelu grada zivis?

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
4.10.2009 20:54:43   
meli
mi smo danas isli u kupovinu cizmica. kupili smo jedne obicne gumene i jedne kozne.
kozne su PAVLE. pravo su slatke. i imaju dobar anatomski ulozak. a cijena je samo 50 KM. postavicu slike cim eman zaspe...


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
4.10.2009 22:26:45   
meli
http://img208.imageshack.us/img208/8006/sl740230.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/5343/sl740231.jpg




_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 8:28:19   
Nedi
IZVORNA PORUKA: meli

http://img208.imageshack.us/img208/8006/sl740230.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/5343/sl740231.jpg





Ove Pavle su preslatke i mi cemo kupiti slične...


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 10:27:20   
Gigana
Pavle cipelice su mi se oduvijek sviđale.  Modeli su im super.

Zna li neko gdje u Sarajevu ima kupiti Pavle cipelica?


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 10:33:17   
Bubana

I ja bih voljela znati gdje kupiti lijepe , kvalitetne cipelice za djevojcice , a da je neka pristojna cijena .
Jucer sam gledala na Ilidži u Grand centru  i apsolutno nista nisam mogla naci , sto bi mi odgovaralo .
Konkretno me interesuju cipelice za ovaj period .


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 10:40:26   
M kao Mama
Da slučajno nema u BBi centru radnja u kojoj imaju Palve cipelice, nešto nisam sigurna, pa zna li neka mama. 

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 10:45:44   
merima_s
Mama alma u lakonogom imas Frodo, Pavle i jos neku marku, ne sjecam se imena.
Bubana imas u Interexu u Astri Frodo i preko puta je otvoren ciciban, a evo i u BBI-u imas fin izbor.



_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 10:47:55   
Pretty mamma
Jucer sam vidjela Pavle cipelice u Merkuru, 2 kat, ona radnja koja ima jeftine cipelice...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 10:49:51   
M kao Mama
Hvala na informacijama svim mamama, a ja sam juče bila u Merkuru u toj radnji, Orang, to je radnja Cipelići, i ne vidjeh te Pavle, vidjela sam imaju neke čini mi se Safran i primo, i nešto malo Cicibana 

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 10:52:21   
mamina cura
Najvise mi se svidja radnja u BBI centru. Veliki je izbor a cijene su uvijek takve. Kupili smo Heni za bajram cipele Pavle.  Do sada ih nisam nikada kupovala i nisu mi lose. Ja volim kopcanje na cicak prije nego pertle. A cizmice cemo morati kupiti kad bude vrijeme.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 10:55:47   
Pretty mamma
Mame, gdje ima kupiti male cipelice? Mislim da je 16 najmanji broj? Sve što sam gledala su od 17, moja beba je još malena...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 17:16:53   
meli
mi smo kupili cizmice u GMS-u, preko puta FIS-a. meni se pravo svidjele. imaju dosta velik izbor a pogotovo za djevojcice. meni se jos jedne cipelice svidjele ali eman nije dao da mu ih obucem. samo govori nevaja, maje mi. a kad sam mu ove probala kaze taman, taman.

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 17:40:32   
norah
Ne znam sto svi bjeze od Primo cipelica. Meni su one bas dobre, a puno su jeftinije od ostalih. Mekane su i stabilne.

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
5.10.2009 23:53:16   
Suzana
Da prijavim da smo se ponovili.
Ostali vjerni Froddu user posted image , kupili djecacima cipelice iste kao sto je Ivona kupila Seleni, ali teget, bas sam happy. Takodjer, kupili* smo i Froddo pape za kucu, ali imam problem jer hodaju, igraju se, i onda skontaju da bi ih mogli skinuti... Da li vasa djecica to radi? Izludise me, ali do prave zime ce morati nauciti da se pape ne smiju skidati.

* Moja mamica im je kupila, ja ne znam gdje bih nasla preko 200 KM za ovo, a ona moze jos i na rate u Astri kupovati, pa smo to iskoristili...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 0:02:48   
Visnja RR
ne cipelice vec cizmice me zanimaju  ...ali one od prije 100 g user posted image
kad sam ja bila mala ...zvala su se MIki - gumene plave i zute sa debelim toplim umetkom...tako bi ih rado kupila Asji jer ona nece da preskoci ni jednu lokivicu a ni da je zaobidje...tacnije one su joj opsesija user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 0:12:38   
dinciii
I mi smo danas uzeli prve prave cipelice,ovde nema froddo al nesto slicno user posted image user posted image user posted image pa da vam se pohvalim user posted image

user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 0:34:29   
Ilhana RR
Jao sto vam zavidim... tako lijepi cipelica nema ovde da se kupe... ovde su stvarno bezveze...

Sreca pa imamo iz Bosne cipela hehe =)

Imamo jedne polucizmice koje je Lamki naslijedila od Eme, Ciciban izgledaju haman ko nove...

Ima i polucizmice sto je dobila od tetke jos na proljece al tek joj sada mogu... neznam koja je marka evo peglam je da mi kaze gdje je kupila ih jer su extra a kvalitetne su... PEKO se zove butik na Grbavici...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 10:13:35   
Romali
IZVORNA PORUKA: Suzana

Da prijavim da smo se ponovili.
Ostali vjerni Froddu user posted image , kupili djecacima cipelice iste kao sto je Ivona kupila Seleni, ali teget, bas sam happy. Takodjer, kupili* smo i Froddo pape za kucu, ali imam problem jer hodaju, igraju se, i onda skontaju da bi ih mogli skinuti... Da li vasa djecica to radi?




Pozdravlja te Omar koji upravo skida svoju papu user posted image , tj.sandalu koja trenutno služi kao papa. Još mu nisam kupila papice.
A cipe koje si kupila, ako su slične Ivoninim, su i naše već mjesec dana. Još ih nije nosio vani, jer je u Mo.sunčano i dalje.
Zadnjih dana sam baš intenzivno pipkala  cipelice po radnjama i opet mi je Froddo najmekši.

Kupujete li Pollino? Jeste li zadovoljne?


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *