|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 10:26:19   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Da prijavim da smo se ponovili.
Ostali vjerni Froddu user posted image , kupili djecacima cipelice iste kao sto je Ivona kupila Seleni, ali teget, bas sam happy. Takodjer, kupili* smo i Froddo pape za kucu, ali imam problem jer hodaju, igraju se, i onda skontaju da bi ih mogli skinuti... Da li vasa djecica to radi? Izludise me, ali do prave zime ce morati nauciti da se pape ne smiju skidati.

* Moja mamica im je kupila, ja ne znam gdje bih nasla preko 200 KM za ovo, a ona moze jos i na rate u Astri kupovati, pa smo to iskoristili...




Draga mamica user posted image , sta bi mi bez nasih mama user posted image .
Suzi meni se cini da ce nasa djeca imati iste cipelice user posted image . Ja sam Luki kupila isto Froddo teget bile su 69 KM. Meni je Froddo zakon i to je bas ono sto trazim za njegovu nogicu.
E vidi sto se papa tice, bas sam gledala isto njihove ali ono sto mi se nije svidjelo je to da su jako, jako tanke. Onaj gornji, platneni dio mi je bas nekakav lohotan. Sada ne znam kakve si ti kupila, ove sto sam ja gledala su 33 KM i imaju i bez i plavoj boji.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 13:28:14   
Suzana
Draga, te platnene od 33 KM sam im uzela.
A naše cipelice su bile 75 KM i to snižene, nije valjda da smo mogli jeftinije proći, a svakako smo se izvalili, k'o kad je sve uduplo. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 13:30:51   
bebano
Hej Suzi.. ma da onda su to te papucice.
 
A cipele koje sam ja kupila u Astri u Merkatoru na Dobrinji sam platila 69 KM. Teget, poluduboke, ma divne, preslatke. Kopcaju se na cicak. Ma hajde nije neka razlika, mada je kod tebe sve puta 2 tako da ni 15 KM nije za odbaciti. 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 13:31:59   
Suzana
Šaljem pusu Omaru, izludiše me Edi i Mak sa skidanjem papa, učim ih kako se pape u kući moraju nositi, pa neki dan kad smo išli u šetnju, poredam sve pape u hodnik, njihove i naše, kao kad dođemo kući, skidamo cipele i oblačimo pape... Ma.. user posted image Oni najviše vole moje da obuku i tako hodaju, presmiješni su.
Višnja, imaš preslaaaaatkih gumenih čizmica u BAMBI radnji, tj. ne znam da li se zove Bambi ali tu se prodaje Bambi obuća. Radnja se nalazi u ulici gdje je glavna Željo ćevabdžinica, lako ćeš naći... S tim da nisam sigurna da li imaju tako malih brojeva kao što Asji treba.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 13:32:27   
bebano
A sto se tice otkopcavanja papuca i skidanja istih, pricala sam ti kako je Luka neki dan hodao po kuci u carapicama, jer nije htio ni pod razno da obuce papuce. Fino ih skinuo i sav sretan bos pici user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 13:33:36   
Suzana
IZVORNA PORUKA: bebano

A cipele koje sam ja kupila u Astri u Merkatoru na Dobrinji sam platila 69 KM. Teget, poluduboke, ma divne, preslatke. Kopcaju se na cicak.


Ma da, to su te 100%, kožne jelde i imaju neki bordo i bijeli detalj?
E jbg, ja kupila u Astri u centru grada, vjerovatno su skuplje zbog lokacija.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
6.10.2009 13:35:58   
bebano
Ma jbg sada je gotovo. Da te utjesim ove su bile 55 KM tokom ljeta, snizili ih, a kada sam ja pametnica dosla da ih kupim, vratili su pravu cjenu tj 69 KM.  

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
7.10.2009 11:06:25   
bebano
Zenice da ne otvaram novu temu, pitacu ovdje.
Koje su osim Froddo po vama dobre papuce za nasu djecicu i gdje da potrazim?
Danas na pauzi planiram ici u potragu pa ne znam sta i gdje da trazim. Juce sam isla u Lakonogi (ako se tako zove user posted image ) u BBI i imaju samo Froddo i ne znam koje jos, ali mi se ni jedne ne svidjaju. Vec sam pisala nekave su mi tanke, ono platno koje dodje gore na nozicu mi je nekakvo "lohotno". Ok to je moje misljenje ali ja bih radije neke da su kao recimo od samta, malo ipak deblje.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 11:37:16   
mamin sin
Ja sam bas u Lakonogom uzela samtane Frodo pape, nisu na ljepljenje i plitke su. Bas su mi super. Imas cicibana dosta na čaršiji u onoj radnjici kod Želje, ili Bambi isto u jednoj od onih uličica (gdje je bila Velefarmacija), a ima i u Peku i Planici PRIMO pape samo su nama bile široke jer ima usku nogicu.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 11:41:25   
mamin sin
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne cipelice vec cizmice me zanimaju  ...ali one od prije 100 g user posted image
kad sam ja bila mala ...zvala su se MIki - gumene plave i zute sa debelim toplim umetkom...tako bi ih rado kupila Asji jer ona nece da preskoci ni jednu lokivicu a ni da je zaobidje...tacnije one su joj opsesija user posted image


Stigli su postavljeni gumenjaci u Lakonogog u BBI. Nisu nešto previše futrovani a to ćeš teško i naći kod nas. E ne znam koji ti broj treba, ja sam gledala 23 a nisam sigurna imaju li manje, jer gdje god sam gledala gumene čizmice nabavljaju, iz nekog blesavog razloga samo njima znanog, od broja 24.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 11:41:52   
mamin sin
PS Pollino su čizmice! user posted image

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 11:44:06   
bebacha
nama trebaju broj 23 te gumene cizme.koliko kostaju u BBI-u

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 12:59:39   
bebano
IZVORNA PORUKA: mamin sin

Ja sam bas u Lakonogom uzela samtane Frodo pape, nisu na ljepljenje i plitke su. Bas su mi super. Imas cicibana dosta na čaršiji u onoj radnjici kod Želje, ili Bambi isto u jednoj od onih uličica (gdje je bila Velefarmacija), a ima i u Peku i Planici PRIMO pape samo su nama bile široke jer ima usku nogicu.


Hvala puno,  pogledacu!

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:01:31   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: Ivona


Mi danas kupili svoje jesenske cipeline.Froddo-75 KM u Astri user posted image
Tako su lijepe i mekane,a ipak lijepo drze zglobic user posted image Evo slicice:

user posted image




I ja sam danas, gledala ove! Mnogo mi se dopadaju! Trebam Umceta odvesti da proba! A,  vidjela sam i jedne ljubicaste cizmiceuser posted image !

Kupila sam joj jaknicu u ovim bojama, tako da se mozda i odlucimo za njih!




Kupili smo ih!....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:02:52   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mamin sin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne cipelice vec cizmice me zanimaju  ...ali one od prije 100 g user posted image
kad sam ja bila mala ...zvala su se MIki - gumene plave i zute sa debelim toplim umetkom...tako bi ih rado kupila Asji jer ona nece da preskoci ni jednu lokivicu a ni da je zaobidje...tacnije one su joj opsesija user posted image


Stigli su postavljeni gumenjaci u Lakonogog u BBI. Nisu nešto previše futrovani a to ćeš teško i naći kod nas. E ne znam koji ti broj treba, ja sam gledala 23 a nisam sigurna imaju li manje, jer gdje god sam gledala gumene čizmice nabavljaju, iz nekog blesavog razloga samo njima znanog, od broja 24.


trbaju nam malene ...broj 20 user posted image  ...
zasto proizvodjaci ne vole malu djecicu koje vole lokvice user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:04:26   
bebano
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trbaju nam malene ...broj 20 user posted image  ...
zasto proizvodjaci ne vole malu djecicu koje vole lokvice user posted image


A joj dusica draga kako ima malu nozicu. Pa prava curica. Zetonja nosi 22-23 user posted image

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:07:12   
M kao Mama
Išla u BBI gledala te čizmice gumene, med medene, Lajla je i prošle godine imala, ali nisu bile postavlje, ove su postavljen i imaju uložak i koštaju nevjerovatnih 30 KM imaju plave teget i u roze varijanti dva modela. Mi ih kupujemo u subotu akobogda. 

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:07:21   
Visnja RR
Mi kupili jedne plave Froddo user posted image

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:08:10   
Adana
Joj Visnja, razumijem te. I ja bih voljela Asji lupiti gumene cizmice, ali nigdje malih brojeva. Mada mi je jedna forumasica rekla da je malenoj kupila gumene, futrovane cizmice u Grand centru na Ilidzi. Nisam 100% sigurna za naziv prodavnice. I broj su 20... user posted image  Ko zna mozda ih imaju jos...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:09:14   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trbaju nam malene ...broj 20 user posted image  ...
zasto proizvodjaci ne vole malu djecicu koje vole lokvice user posted image


A joj dusica draga kako ima malu nozicu. Pa prava curica. Zetonja nosi 22-23 user posted image


pa da se zna da je musko user posted image
a cura mu ima malenu ali jos uvjek krofnastu nonicu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:10:07   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Adana

Joj Visnja, razumijem te. I ja bih voljela Asji lupiti gumene cizmice, ali nigdje malih brojeva. Mada mi je jedna forumasica rekla da je malenoj kupila gumene, futrovane cizmice u Grand centru na Ilidzi. Nisam 100% sigurna za naziv prodavnice. I broj su 20... user posted image  Ko zna mozda ih imaju jos...


Pff pa ja dole visim a ne vidjeh...ajd danas cu pogledati pa javim user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:10:08   
Adana
Ove Froddo su prelijepe! Slicne su onima koje je Ivona kupila Seleni, jeli tako? Premedene su! Gdje ste ih uzeli, koliko love? user posted image  I mi smo ovih dana u fazi trazenja jesenjih cipelica...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:12:55   
M kao Mama
Višnja to je ona radnja do DM-a u Grand centu, dedo je Lajli prošle godine tu uzeo gumene, ali nisu imali program da su futrovane, ali su imali male brojeve, sretno.................................

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:13:15   
Visnja RR
moje Froddo sam uzela u Astri - Rajlovac (al u svakoj Astri ih ima) ...69 km ... snizene sa 99km


hvala Alma ljubavi user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 8.10.2009 13:15:03 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:14:45   
DM
Mi froddo kupujemo već 4 god i prezadovoljni smo! N bih ih mijenjala ni za kakvu drugu marku,a cijene haos! Do sad smo izdvajali do 100KM za par, sad mu kupili i platili 109, anavodno bile skuplje;onesa 170KM snižene na 119KM-šta je sad pa to!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *