|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:25:50   
Gigana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne cipelice vec cizmice me zanimaju  ...ali one od prije 100 g user posted image
kad sam ja bila mala ...zvala su se MIki - gumene plave i zute sa debelim toplim umetkom...tako bi ih rado kupila Asji jer ona nece da preskoci ni jednu lokivicu a ni da je zaobidje...tacnije one su joj opsesija user posted image


Vidjela sam gumenjake za dječicu i u Robotu na Socijalnom u radnji koja se zove "Josef Siebel" ili tako nešto (mislim da je 2. sprat).  Super su, nisu skupe, ali ne znam koje brojeve imaju.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:29:27   
Gigana
A moram vam i ovo ispričati.

Naime, u jednom od mojih prethodnih postova sam se pohvalila kako sam kupila Vedi Froddo cipelice i kako sam prezadovoljna.
Kupila sam ih u Borovu u sklopu KOnzuma Koreja.  Obukao ih je sveka 4-5 puta i MM neki dan primjetio da su se skroz odlijepile na prstima (to je ona guma koja se nastavlja od đona prema prstićima).  Isto kao da je ljepilo bilo staro ili truhlo, nemam pojma, uglavnom, ja ih fino vratim i sad čekam odgovor od Borova.  Zamislite, molim vas, mora se čekati 7-10 dana da zasjedaju pa da onda jave šta su odlučili.  Platila sam ih 75 KM i  ne mogu da vjerujem da sam naletila na tako loše Froddo cipelice.  Ali, eto, dešava se i najboljima.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 13:33:38   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Adana

Ove Froddo su prelijepe! Slicne su onima koje je Ivona kupila Seleni, jeli tako? Premedene su! Gdje ste ih uzeli, koliko love? user posted image  I mi smo ovih dana u fazi trazenja jesenjih cipelica...

Uzela sam ih u Astri u Robotu (Hrasno)! Cijena je 75 KM!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 19:59:05   
juni
Namjeravam Emilu kupiti cizme pa me zanima da li znate gdje ima lijepih i kvalitetnih? Gledala sam u Lakonogom u BBIju ali nemaju Froddo, samo Pavle i nisu mi nesto. U Astri takodjer nemaju cizmice br.21. Jedino gdje sam vidjela divne i super osmisljene dizajnom su u Bambiju na Bascarsiji. 

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 20:04:54   
Adana
juni, bas ti htjedoh reci da vidis u Bambiju na Bascarsiji. Mi bili danas. Obilazili malo, i tu mi je najveci izbor, i ima prelijepih... Pogledaj jos kod Katedrale u onoj prodavnici na cosku, kod taxista, mislim da se zove HARBY Shoes, ili tako nekako.
A mozes pogledati i u WINKu. Kazu da ima i neka prodavnica u Grand centru na Ilidzi, zatim trebalo bi biti cizmica i u Cipelicima na Ilidzi. I ima neka prodavnica u Robotu na Socijalnom, rekose na 2. spratu...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 20:14:54   
juni
Super, hvala na odgovoru. Nisam znala za tu radnju kod Katedrale, pogledat cu iako sam se zaljubila u one cizmice Bambi sa auticem user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 21:04:27   
Amrino
I ja sam danas gledala i razgledala...
Polino su me bas neprijatno iznenadile jer su preeetvrde. Pa ja ih jedva savijem a mogu misliti kako dijete u njima hoda user posted image .
I dalje mi najmekse izgledaju Frodo mada mi se nijedne ne svidjaju. Vidjela sam jedne divne Pavle ali su na vezanje...a to ih odmah eliminise...
Brate- pretjeruju sa onim cijenama stvarno...Ja sam prosle godine Frodove (proslosezonske) platila 55 KM i to mi je bilo prihvatljivo...ali dati 115 KM mi je brate previse!
Koliko se krecu Bambi? Pretpostavljam oko stoje?
Nista- potraga se nastavlja user posted image .

P.S Gigana- bas uzas! Svugdje na svijetu bi ti odmah izvrsili reklamaciju i vratili ti pare a kod nas...vijecaju...

< Poruku je uredio Amrino RR -- 8.10.2009 21:05:35 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 21:10:42   
DM
Za pape se svima dešavalo isto:mom su čak i zapinjale pe je padao,a onda smo otkrili one deblje potšivene kožom čarape,ima ih na svakoj pijaci i koštaju 5-6 KM, a ne skidaju ih tako lako.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 21:14:09   
Amrino
IZVORNA PORUKA: doublemum

Za pape se svima dešavalo isto:mom su čak i zapinjale pe je padao,a onda smo otkrili one deblje potšivene kožom čarape,ima ih na svakoj pijaci i koštaju 5-6 KM, a ne skidaju ih tako lako.user posted image user posted image user posted image


Ja bas htjedoh to napisati...Meni je to mnogo bolja stvar od papa. Ja svom obucem samo termo carape a i ove podsivene kozom su kao termo i djecu su mnoooogo udobnije. Mislim da ih pape bas sputavaju i smetaju im.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 21:48:32   
DM
Gdje ste se razbježale?
Je li iko probao papice DanDino?Vidjela sam da se naručuju ,a super izgledaju ;je li ko kupšovao?http://www.dandino.ba/galerija.html

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 22:18:01   
sarayka
Mi smo kupili primo čizmice u cipelicima i bile su 35 km a preslatke su i nisu tako tvrde...prosle godine sam kupila cizme u alpini za 85 i nosila ih je samo tih 2 mj...previse brate para a nogica brzo raste..
Dosta raje se zali na obucu u astri da je nekvalitetna u odnosu na cijene pa se cizme nose maltene samo jednu zimu...cccc nezna covjek sta da kupi ni nama odraslimauser posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 22:20:13   
juni
Sve cizme koje sam vidjela se krecu oko 100 km pa i ove Bambi su 115. Amrino, u Lakonogom imas Pavle cizmice, kozne plave boje i kostaju 80 km ali se meni ne svidjaju.
Vezano za pape, mislim da su ipak bolje od carapa jer cuvaju zglob. Cesto se zna desiti djecii da im se izvrne noga ako ne nose pape.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 22:22:09   
DM
Moja zaova je imala loše iskustvo sa tim primo cipelicama-popucale i ogulile se!(Ja i moja zaova-šta ću kad smo rađale jedna iza druge;stariji sinovi razlika 10 mj,a nj curica 2 god starija od mog mlađega)

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
8.10.2009 22:25:20   
juni
Ja bas nisam bila upucena u brojeve obuce za nase malisane pa mi je prodavacica u Bamiju objasnila da se uvijek uzmu one koje su za debljinu prsta vece, tj. kada bebac obuce cizmu trebao bi vas prst stati pozadi, iza noge. Tako mogu cijelu zimu izdrzati ako se ne raspanu user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 0:16:45   
Adana
IZVORNA PORUKA: juni

Super, hvala na odgovoru. Nisam znala za tu radnju kod Katedrale, pogledat cu iako sam se zaljubila u one cizmice Bambi sa auticem user posted image


Vidjela sam ih, i pravo su mi se svidjele... Komentarisala sam da bih mozda mogla onaj autic nekako zamaskirati i uzeti ih Asju. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 0:32:35   
Adana
IZVORNA PORUKA: doublemum
Gdje ste se razbježale?
Je li iko probao papice DanDino?Vidjela sam da se naručuju ,a super izgledaju ;je li ko kupšovao?http://www.dandino.ba/galerija.html


Cao! Asja ih ima. Sada da li su DanDino, sumnjam...osim ako te nisu iz Amerike uvoz. Asja je svoje dobila od prijatelja iz Amerike. Ostala su nam samo 2 ili 3 para, ostalo smo podijelili. Bile su joj velike dok je bila mala, ono dok nije hodala. Sada su joj taman, i nosi ih po stanu, kao papuce. Mada smo neki dan izasli vani, i ostala je u njima, zaboravili joj obuci "prave" cipele. user posted image  I hodala je u njima vani bez problema.
Pravo se lako obuvaju, mekane su, simpaticne su... Super su i za male bebe, jer ih nije tesko obuti.
Ove asja ima:

user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 0:37:56   
idana_85
Mi smo se za Reebok tene pokajali,duzina je dobra,ali su gore uske,sve mu budu crvene nogice,tesko se oblace i on ih Mrzi. Imamo frodo duboke cipelice i za 10 su,lagane,udobne, bez problema ih obujemo, rijad sam trazi da ih obuje
dobili smo i frodo cizme. nije ih lahko obuci ali se ne budi, trci u njima,cini mi se da je zadovoljan.
Mi svoj gals dajemo za frodo i winki


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 1:28:59   
Adana
IZVORNA PORUKA: idana_85

Mi svoj gals dajemo za frodo i winki


Hej mila, a sta je winki, i gdje se imaju kupiti?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 9:57:33   
D_K
Wink na Ilidzi imate u Maloj aleji i u Sara centru.. Nema Winka u Grandu (da dzaba ne trazite :)).. A jesu poskupile Froddo cipelice - ja sam juce u Merkuru i u Grandu gledala u Astri i za moje dvije smizle bi me dublje cipelice za jesen izasle 175 km.. A cizme su po 115 km-čića..

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:02:44   
tea lana
user posted image

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:04:34   
tea lana
ovo je Wink futrovane tople i kostaju 32km

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:05:14   
D_K
Tea lana ove su iz Winka zar ne? Ovakve je moja Merjema nosila proslu zimu..Futrovane su i bas ih se nanosala..

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:08:38   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image


Super izgledaju!!!!! I nama ce trebati cizmice. Tea Lana imaju li oni manjih brojeva 20-21?


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:08:39   
tea lana
da,ma super su udobne.Ja Lani kupovala Ciciban,Nike orginal tene placala 120km Frodo cipele 70 sandale 60 dok me jedna prijateljica nije odvela u Wink e zadnjih troje sam kupila tamo.Baletanke platila 22km.Tene jedne platila 24.I neki dan kupim trece za 26km.

< Poruku je uredio tea lana -- 9.10.2009 10:11:20 >

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:10:01   
tea lana
skvo imaju,mislimda su im serije od 20do 25 i od broja 25 pa na dalje

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *