|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 13:31:02   
Doraa
Uglavnom sam se susretala sa frodo prima bambi i sl.,ali nisam nigdje vidjela tako slatku i povoljnu obuću kao neki dan kad sam bila u Vitezu u GMS -Pavle obuća. Extra lijepa i što je najvažnije sve čizmice imaju anatomski đon! A cijene oko45-55KM Nisam nigdje prije vidjela osim na reklamama u novinama tako da ne znam gdje ih još ima.


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 13:38:22   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Doraa

Uglavnom sam se susretala sa frodo prima bambi i sl.,ali nisam nigdje vidjela tako slatku i povoljnu obuću kao neki dan kad sam bila u Vitezu u GMS -Pavle obuća. Extra lijepa i što je najvažnije sve čizmice imaju anatomski đon! A cijene oko45-55KM Nisam nigdje prije vidjela osim na reklamama u novinama tako da ne znam gdje ih još ima.



Imas ih u Lakonogom u BBI- centru.
Kakve su im cijene u Fisu? Bas me zanima ima li razlike...
Ovdje su one dublje cipelice oko 82 KM


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 13:49:27   
Doraa
Ne u fisu ih nije bilo nego preko puta u GMS i kažem ti dvoje troje koje su mi se svidjele za dječaka sve su snižene na 45-55KM nisam vidjela nijedne da su tako skupe bar tu gdje sam ja gledala

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 21:50:27   
Blue rose RR
Mi smo danas kupili u BBi centru,  dublje "Pavle" cipelice za kikicu, vrlo lijepog dizajna i prikladne cijene od 72 KM, i čak imaju vrlo dobar izbor.

Na Čaršiji u prodavnici "Bambi" (meni se čini da se tako zove) imaju takođe novu ponudu i cipelica i čizmica.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 21:58:54   
M kao Mama
I mi smo danas išlu u BBi i kupilo smo one famozne gumenjake, mama ih akobogda postavi u poned. da vidite, svidjee nam se jedne Pavle cipelice, međutim nema broja za Lalu, pa smo se malo rastužili, ali idemo dalje, a i i imamo jedne za jišu iz TL,

a da VAm pričam za Wink, jule ja sa Lajlom zapucam u Wink na A.polju je je Tea LAna kupila LAni čizmice, žena ma napravi budalom, nikada nisu imali te, ona je to u nekoj drugoj radnji uzle,a i slično, a ja Teu 4 puta zove i šaljem joj sms, baš mi krivo što me ova pravi budalom, i nađem ih u katalogu, veli nikada te nisu ušle u  BiH, žena ja poludila.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 22:00:29   
lejlašh
Mi smo danas kupili futrovane gumene čizmice u FIS- u, 14 KM, a evo i slike

user posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 22:14:50   
M kao Mama
I ove naše su ma mrak, majke mi da ima veći broj ja bi ih sebi uzela, prelijepe su, futrovane i imaju uložak anatomski koji se može vaditi, cijena 30 KM, zaista prihvatljiva za ono što nude, i još nešto veoma bitno NE SMRDE na gumu, jer neki dan sam vidjela u merkatoru lijepe ćizmice barbi, gumene, ai brate ne možeš im prići koliko smrdi ona guma.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
12.10.2009 18:14:25   
teta berta
evo mi u potrazi za cipelama ni sama vise ne znam sta da joj kupim cipele ili cizme, svejrva mi kaze da cizme bas i nisu pogodne za malu bebu kao Nika zbog nekih pregiba... Sta vi mislite??? Ivona jesu li te frodo cipelice tople i oni koji su kupili wink znaju li imaju li te anatomski ulozak???? Moj muz kupuvao sebi par puta wink i ni malo nije zadovoljan smrde i pucaju...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
12.10.2009 19:43:38   
Amrino
Ja mislim da su ti one dublje cipelice sasvim dovoljne. Ja jos uvijek Hamzi nisam oblacila prave cizme. Dobila sam neke Elefanten pa cemo vidjeti...a prosle godine smo mu kupili duboke cipele Frodo i bila sam prezadovoljna. Samo gledaj da su mekane i savitljive i da dijete fino moze hodati u njima i savijati nogicu...Ja sam stvarno ponekad sokirana i sa nekim jako skupim cipelama- kako budu katastrofa tvrde...Pa isto gips. Ni ja u onome ne bih mogla hodati...Djaba i ulozak i sve...

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
13.10.2009 10:03:33   
Gigana
e da vam se i ja javim i ispričam vam šta se desilo sa mojim Froddo cipelicama.  Zovu mene u subotu, nakon 5 dana vijećanja i kažu mi da mogu doći po cipelice, oni su ih ZALIJEPILI!  Ja u čudu ne mogu da vjerujem šta mi prodavačica govori i kažem joj: "Pa mogla sam ih i ja odnijeti obućaru i zalijepiti, nije u tome fol".
Kaže ona meni da nije do njih (a ja kontam jok, eto, do mene je) i da je to krajnja odluka direktora.
Juče odem do njih i podignem cipele (osjećala sam se ko zadnji kreten), šta ću, nema mi druge, a nemam živaca da se svađam i tužakam s njima.  Samo sam je pitala šta će se desiti ako se opet odlijepe, a ona mi reče da ih ja opet donesem i opet će praviti reklamaciju.  Kaže problem je u tome što kao na Froddo ne postoji reklamacija prema proizvođaču (što je notorna laž) i oni mi ne mogu dati novi par, nego samo popraviti postojeći.  Ja mislim da su oni narućili novi par koji će uredno prodati nekome, a meni su moje popravili i još će na kraju zaraditi na mom djetetu.

Uglavnom, žene otvorite šestoro očiju kad kupujete i pazite gdje kupujete.  Ovdje vlada teški lopovluk.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
13.10.2009 10:08:39   
anitaMO
gigana imaš pravo da ih tužiš ,kod inspekcije za zaštitu prava potrošača.ja radim kao trgovac.to nam je rekla federalna inspekcija i moraju ti vratiti novac.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
13.10.2009 10:08:57   
bebano
IZVORNA PORUKA: Gigana

e da vam se i ja javim i ispričam vam šta se desilo sa mojim Froddo cipelicama.  Zovu mene u subotu, nakon 5 dana vijećanja i kažu mi da mogu doći po cipelice, oni su ih ZALIJEPILI!  Ja u čudu ne mogu da vjerujem šta mi prodavačica govori i kažem joj: "Pa mogla sam ih i ja odnijeti obućaru i zalijepiti, nije u tome fol".
Kaže ona meni da nije do njih (a ja kontam jok, eto, do mene je) i da je to krajnja odluka direktora.
Juče odem do njih i podignem cipele (osjećala sam se ko zadnji kreten), šta ću, nema mi druge, a nemam živaca da se svađam i tužakam s njima.  Samo sam je pitala šta će se desiti ako se opet odlijepe, a ona mi reče da ih ja opet donesem i opet će praviti reklamaciju.  Kaže problem je u tome što kao na Froddo ne postoji reklamacija prema proizvođaču (što je notorna laž) i oni mi ne mogu dati novi par, nego samo popraviti postojeći.  Ja mislim da su oni narućili novi par koji će uredno prodati nekome, a meni su moje popravili i još će na kraju zaraditi na mom djetetu.

Uglavnom, žene otvorite šestoro očiju kad kupujete i pazite gdje kupujete.  Ovdje vlada teški lopovluk.



Draga Gigana ne mogu da vjerujem u ovo sto citam! Zalijepili ti cipele i jos su toliko glupi da ti to kazu user posted image . Ma nemam rjeci.
Pa nisu to jeftine cipele, a sve i da su jeftine, nebinto, ne smiju se tako ponasati. Strasno.
Molim te u kojoj prodavnici si iz kupila, jer i ja malenom kupujem samo Froddo.  

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
13.10.2009 10:11:46   
M kao Mama
Isto se meni desilo prošle godine Astra prodavnica kupila čizmice 149 KM na rate, prvu ratu još nisam ni otplatila, meni pate otpade na sred ulice, ja u radnju, kažu mogu zaljepiti, ja kažem hvala, mogu i ja zaljepiti, tu se završila sva moja kupovina u Astri, da su im zlate, ja više kod njih ništa ne uzimam. 

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
13.10.2009 10:13:54   
Gigana
Kupila sam ih u BOROVU na Pofalićima (Korea shopping centar - Konzum maxi)

Vedad ih je obuo svega 4-5 puta i one su se skroz odlijepile na prstićima, a ovi kreteni su ih samo fino zalijepili i tutnuli mi ih nazad.





_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
13.10.2009 10:17:06   
Gigana
IZVORNA PORUKA: mama alma

Isto se meni desilo prošle godine Astra prodavnica kupila čizmice 149 KM na rate, prvu ratu još nisam ni otplatila, meni pate otpade na sred ulice, ja u radnju, kažu mogu zaljepiti, ja kažem hvala, mogu i ja zaljepiti, tu se završila sva moja kupovina u Astri, da su im zlate, ja više kod njih ništa ne uzimam. 


Što je najgore i meni se ljetos desila slična stvar sa cipelama koje sam kupila u Astri u BBI centru.  Obula ih bukvalno jednom i one su pukle.  Naduravala sam se s njima 7 dana i na kraju mi nisu htjeli vratiti novac nego me prisilili da zamijenim za druge cipele koje želim.  Tada sam kupila Froddo sandalice Vedadu i te sandalice su bile ok.

A sad sam saznala da su Borovo i Astra jedna te ista radnja (odnosno vlasnik je isti).


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
13.10.2009 14:27:04   
Amrino
Ovo samo kod nas ima...ccc...fuj!!! user posted image user posted image user posted image
Mojoj prijateljici se desila ista stvar sa cipelama od 300 KM. Kupila ih je u onoj radnji u centru, prije Calipsa...ne znam kako se zove. Posto ih je uzela na dvije rate rekli su joj da moze ili ne platiti tu drugu ratu a oni joj nece vratiti cipele ili moze platiti drugu ratu a dobice zaljepljene i zasivene cipele (zakrpa se vidjela jer su pukle na gornjem dijelu) te su joj jos i zaprijetili nekim "utjerivacima"...Sve dok njen momak sa svojicom jarana nije otisao i gazdarici skrsio sve po spisku....onda je gosodja dala cipele i halalila drugu ratu i jos se izvinjavala....Nekad te ne cuju dok ne vrisnes...user posted image user posted image user posted image .
Probaj naci mail ili br. telefona inspekcije pa se raspitaj sta mozes uraditi...?!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
14.10.2009 13:40:08   
Suzana
Da... kod nas svašta prolazi, fuj!

U Americi možeš kupiti najskuplju haljinu, nosati je, nosati, i onda nakon 3 mjeseca vratiti i reći da ti ne odgovara. Ameri ti vrate novac, uljudno ti se zahvale i nasmiju sa svojim poznatim smile-om...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
14.10.2009 14:29:21   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Suzana

Da... kod nas svašta prolazi, fuj!

U Americi možeš kupiti najskuplju haljinu, nosati je, nosati, i onda nakon 3 mjeseca vratiti i reći da ti ne odgovara. Ameri ti vrate novac, uljudno ti se zahvale i nasmiju sa svojim poznatim smile-om...




Kako bi se ja u Americi dobro oblacila user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
14.10.2009 14:42:35   
Suzana
Jašta bona, nema potrebe da za neku posebnu priliku kupuješ fancy haljinu, jednostavno odeš i kupiš, napucaš se i za par dana je vratiš, a lovu dobiješ nazad. user posted image user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
14.10.2009 15:27:49   
Gigana
Ma gotovo mi je sad, uzela sam cipele i obećala sebi da više nikad neću tamo kupovati.  Ja više ne znam ima li ijedna poštena radnja u ovom gradu gdje možeš naći kvalitetne cipele.

Dođe mi da kupujem i to preko interneta!

Ma užas jedan, a kad ti prodaju, rastope se od miline i ulizivanja. Fuj!


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
14.10.2009 15:36:53   
Nedi
I ja imam loše iskustvo da Astrom i Borovom, kupila cipele u ponedjeljak i u četvrtak sa posla, otpade peta. Cijeli dan sjedim u kancelariji, 5 min relacija kuca-posao, nisam kako treba ni prohodala u njima.  Poprave ih za par dana...uzas

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
15.10.2009 23:58:13   
teta berta
kupili smo dvoje cipelice PRIMA I SAFRAN oboje za 65 km na snizenju i bas su nam fineuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
15.10.2009 23:59:39   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: lejlašh

Mi smo danas kupili futrovane gumene čizmice u FIS- u, 14 KM, a evo i slike

user posted image


ovde da se ubijes nemozes ovakve naci... al juce ja snjuhala po podrumu, dobila kesu obuce od dince za Lamiju i nasla sam jedne cizmice slicne ovim samo unutra futrovane sa ovcijim krznom =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
16.10.2009 22:00:14   
Adana
I mi smo napokon kupili gumenjake i cipelice user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
16.10.2009 22:01:54   
Anoniman
Adana, preslatko!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
U zdravlju ih nosala!!!!user posted image

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *