|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:10:57   
M kao Mama
Drage mame , ja ne znam zašto bježite od Wunka i Prima obuće, ja sam Lajli i kod njih uzimala, samo uvijek strogo vodim računa da ima anatomski uložak, tako u Winku možete naći pristojne cipele, tene, čizme do 40, eto možda 50 KM sa uloškom, mada ima i onih bez uloška one su jeftinije, koža, uložak, što da ne.

Druga stvar prima obuća ja sam Lajli zuela nekoliko cipelica, a prošle godine i čizmice i super su, nisu se raspale,

e, treće imate na Ilidži u Grand centru i Tušu u Lukavicu radnju, ubijte me, ne znam kako se zove, ali znam gdje se nalaze, u TUšu je odmah desno kada idete uz stepenice do Benetona, a u Grandu do DM drogerije, njihova sva obuća ima ulošk,e kožna je i prekvalitetna, cijene prihvatljive.

Ne znam, ja sam vidjela jedne Pavlove cipelice 83 KM, ali pravo da vam kažem razmišljam da li da ih uzmem, jer trebaju joj i gumene čizme imaju kod njih i trebaju joj neke za zime, a ne pada mi na pamet da se razbacujem. Tako da su ove Pavle na dubokom razmišljanju.

tea, gdje si ti ove Lani uzela, koliko su i imaju li uložak.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:11:55   
tea lana
user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:14:38   
tea lana
ove nemaju ulozak ali sam ja narucila ulozak bas za njenu nogu koji ide iz obuce u obucu kod jednog ortopeda.A taj isti ortoped mi je sam rekao da je najveca glupost sto nasi dizu cijene cipelama za djecu sa anatomskim uloskom kad nije svakog dijeteta otisak noge isti.I u pravu je.Moja Lana nema ravne tabane ali krivi noge prema unutra kao i ja.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:15:10   
tea lana
Ps ove sam uzela na Alipasinom u A fazi ispod skole Fatima Gunic.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:15:22   
D_K
Tea lana - svaka cast :))
Ma moze se lijepe obuce naci u Winku.. A kada se uporedi sa drugim proizvodjacima ostane u dzepu mnogo više :))
A sto se tice kvaliteta - ja imam odlicno iskustvo - ove cizmice koje sam Merjemi kupila sam rahat spakovala i moci ce Esmi - ocuvane su extra.. Uz ove sam joj kupila i jedne gumene - futrovane i rahat citavu zimu i ja i dijete..

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:31:35   
tea lana
user posted image

mi smo imali drugi red ove prve sa lijeve strane.Super su.

user posted image \
Sada nosamo ove treci red cetvrte sa lijeve strane kad se krene.Ove bijelo lila.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 10:48:43   
dinaa
Meni Primo obuca uopste nije losa,ja sam proslu zimu svojoj curici kupila Primo cizmice i nosala ih je citavu zimu eno ih i sad skoro kao nove,isto tako je citavo ljeto trckarala u Primo sandalicama i nisu se ni ogulile a kamoli raspale.Ja sam zadovoljna.Sinu sam dok je bio mali kupovala samo Frodo obucu i zaista sam prezadovoljna ali sto jest-jest preskupa je Frodo obuca.I mi ubrzo idemo po zimsku obucu i bas cu potraziti ovu Wink prodavnicu,koliko vidim imaju bas lijep izbor djecije obuce.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 11:52:03   
juni
Vidim da hvalite Wink pa me zanima zna li neko gdje ima njihova radnja u Centru? Gdje kupujete Primo obucu?

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 12:18:30   
bebacha
mi idemo danas kupit primo cizmice.postavit cemo sliku

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 12:28:30   
M kao Mama
Juni prima obuča ima u svakoj planika prodavnici, a ima vidjela sam lijepih modela i na Otoci drugi sprat radnja se zove Orandž, 

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 12:29:39   
M kao Mama
Joj, tek sada vidjeh da si pitala i za Wink, juni imaš Wink u centu kod pijece Markale i u ulici Ktralja Tomislava, sada je to mislim Koševka, ona ulica što izlaži malo niže prdsjedništva kod parka 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 12:30:32   
sarayka
Primo imate u cipelicima, i u alpini čini mi se!!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 12:47:06   
sarayka
Evo nasih čizmica Primo, super su nam a morali smo postaviti ovu sliku jer nemamo bez modela hhih user posted image


http://img11.imageshack.us/img11/5529/img0791pt.jpg




_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 12:53:29   
juni
Cizmice su bas slatke. Mama Alma, hvala na uputama, potrazit cu danas.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 12:54:37   
Romali
IZVORNA PORUKA: juni

Cizmice su bas slatke. Mama Alma, hvala na uputama, potrazit cu danas.


Juni, darling, kad ćeš u Mo.? Wink prodavnica je preko puta Higijenskog zavoda, tim putem redovno prolaziš user posted image . Ako ne nađeš u Sa., možda bude ovdje.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 13:51:13   
Amrino
Za mame koje traze pape- u Merkatoru imaju one kao baletanke ali su kozne, dole guma...preudobne su i divne. Ja ih kontala sebi uzeti user posted image (ima svih skoro brojeve). Moj Hamza ne nosi pape ali da nosi- kupila bih mu ove.
Sto se Primo cipelica tice...zavisi. Ja sam dobila jedne cizmice- nove i i dalje stoje u kutiji. Pretvrde su i skajne.
Ljetos smo mu kupili divne Primo sandale ali one poluotvorene koju je nosio samo na carapice pa ih se nesto nije ni iznosao jer je skoro cijelo ljeto bio bos u onim otvorenim. Inace bile su povoljne a kozne, sa uloskom i mnogo mekanije od Bambi i Ciciban koje smo gledali.
Cizmica sam neki dan vidjela predivnih u Azelu! Koza prava, krasne krasne a negdje oko 10- 20 KM!!! Za mog nije bilo broja ali stvarno treba otici cesce. Vise ima malih brojeva i obuce za curice.




_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 13:53:35   
juni
Romali, tu sam slijedeci vikend, i ja sam se sad sjetila da ima tu njihova  radnja kad si me ti posjetila. Hvala user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 21:04:47   
juni
Danas sam sve pregledala: Planiku, Astru, Alpinu, Peku, Wink i jos nekoliko radnji i znate sta sam nasla- nista. Ili nemaju nikako cizmice ili imaju ali ne i broj koji nama treba.
Na kraju je odluka ipak pala na Bambi koje su zaista i mekane i udobne za hodanje. Zaista se vidi razlika.
Ps. ako nekom trebaju cizmice br. 25 imate Bambi divne, smedje u Peki, kostaju 80 km.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
9.10.2009 21:46:54   
mamma mumi
Amrino RR u kojem Azeli, gdje?

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 0:33:52   
Adana
IZVORNA PORUKA: sarayka

Evo nasih čizmica Primo, super su nam a morali smo postaviti ovu sliku jer nemamo bez modela hhih user posted image


http://img11.imageshack.us/img11/5529/img0791pt.jpg


Premedene su! Ovakve sam i ja Asji gledala i kontamo joj uzeti ako bude broj. user posted image
Jeli ti ono rece da stanujes negdje na Alipasinu ili u Svrakinu? Ova slika je u Svrakinu, pa sada nisam sigurna...user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 10.10.2009 0:34:19 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 8:23:23   
sarayka
Hvala Adana , pa jeste to je tu tačno izmedju user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 11:15:42   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Amrino RR u kojem Azeli, gdje?


Vidjela sam divnih cizmica u onom Azelu na Ilidzi (u Sara centru) i onom na Aerodromskom naselju...
U Sara centru su bile preeeedivne cizmice za curice br. 24. Bez boje, koza  unutra krzno...gumeni djon, mekane ma nema dalje...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 12:53:04   
haidy
Mi smo imali primo sandale i uopste nisam zadovoljna, krivila je nogu u njima.
pored toga imala je i Frodo i razlika je ogromna, ove su joj extra.
sad ima neke zimske, to su joj moji u Srbiji kupili, neka marka sa P, ne znam tacno, imaju anatomski ulozak, ma ko med.
evo sad trazimo cizmice, pa cu pogledati u Azelu i Winku, nekako mi se vise ne daju po 80KM za cipele.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 13:22:53   
remzy
http://www.merrell.de/de-DE/Shop/Product.aspx?AltNavID=KAF-G-GRL&PID=15459&GST=Y

Ove čizme za djevojčice mogu se kupiti preko puta Tržnice u Ferhadijiu u prodavnici sportske opreme. Nevjerovatno su lagane i NI U KOJIM USLOVIMA NE PROPUŠTAJU VODU I SNIJEG. Dobro su postavljene unutra, tako da su i tople. Mislim da su idealne za djevojčice školskog uzrasta, a sigurno mogu poslužiti i za više sezona. Naravno, da ne mislim za jedno dijete! user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Gjde kupiti kvalitetne cipelice?
10.10.2009 13:24:30   
remzy
I cijene su im pristojne i smatram da se u ovoj prodavnici i od ovog proizvođača, u odnosu na cijenu, dobiva najviše! user posted image
Cijene zimske obuće kreću se od 50-60 maraka do 90.


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *