|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci
23.8.2013 0:31:23   
malenaa
Da se i ja prijavim na najljepsoj temi koju sam sanjala godinama :)
Imam djecaka od 4 god, izgubljenu trudnocu u 5.mjesecu trudnoce.. borba godinu i par mjeseci sa zacecem,ostecenjem materixe i josnogo toga... iza sebe tri iui i evo mashallah treca sreca sad sam tjudna :) danas na kontroli doc vidjela dvije bebice... obje smo plakale..jer zna kolika je moja snaga i borba bila..i nikada nisam odustala.
Sada se javlja osjecaj straha..i citajuci ovdje sretne price malo mi je lakse.
Strah me je rizika..zdravlja bebice i svega sto ide uz to..
Danas sam 5+5 jedna bebica 1,13 dryga 1,25cm nadam se da je ok..
Ino dto me zanima je jel mogu odmah znati da su dvojajcani blizanci?
Na uzv se vode odvojeni krugovi i unutra bebare. Vidjela je pulsiranje sto znaci da su zive ali kaze rano za formiran otkucaj srca da se cuje.
Koristim utrogestan 3X1 id prvog dana folacin dvije tablete od danas,i mg sa c vitaminom.
Imate li kakvih savjeta? Plizzzzzz drage moje duple mamice...
Ljubim vas puno

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Blizanci
23.8.2013 0:38:16   
veeseelaa
malenaa dušo ja samo da ti česitam
jako me obradovala vijest o tvojoj trudnoći
zaista zaslužuješ ovu sreću, Bog tze nagradio s bebarama
narvno da će svi biti u redu, pazi se, ljubim te

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Blizanci
23.8.2013 0:39:09   
malenaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

malenaa dušo ja samo da ti česitam
jako me obradovala vijest o tvojoj trudnoći
zaista zaslužuješ ovu sreću, Bog tze nagradio s bebarama
narvno da će svi biti u redu, pazi se, ljubim te



Hvala duso moja punoooo

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Blizanci
23.8.2013 0:40:28   
Hanady RR
ajme draga...ja sam ljubormona na tebe...blizanciuser posted image user posted image user posted image

biće to sve ok...

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Blizanci
23.8.2013 0:50:07   
Honey3
mashallah malenaa,bas mi je drago user posted image user posted image Bit ce to sve ok,aBduser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Blizanci
23.8.2013 0:51:05   
milenium
malenaa čestitam,neka sve bude sa srećomuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Blizanci
23.8.2013 0:54:25   
SREĆNA
Malenaa čestitam od srca, daće dragi Allah da sve bude uredu.

Sikirat ćeš se i dan i noć, radovat se , sterpit, al želja da ih rodiš žive i zdrave sve nadjača.Budi jaka zbog njih, nedaj da te stres i panika obuzima, radi sve što te čini sretnom, na kontrole dva puta mjesečno najmanje. Vrlo brzo će ti reći jesu li dvojajčani, meni je dr. rekla slagaću ako ne na prvoj onda na drugoj kontroli, al mislim na prvoj, jer vidi se dvije odvojene gest.vr. dvije posteljice i p.vrpce.Bolje bi bilo da su dvojajčani ali Allah određuje.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Blizanci
23.8.2013 13:24:43   
malenaa
Srecna- hvala draga moja puno ... dragi Allah me je nagradio i ne mogu mu se prestat zahvaljivati i moliti za hajr.
Uzbudjeni smo.. osluskujem tijelo i promjene,ono sto primjecujem je stomak vec koji ne mogu uvuci :) valjda je to normalno..
Na uvz se vide posebno odvojene kesice i unutra plod jel to znaci da su dvojajajcani?
Citam net stalno ali drugacije je kad bi ovdje.moje zenice pomognu :)
Hvala svima ljubim

< Poruku je uredio malenaa -- 23.8.2013 13:26:26 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Blizanci
23.8.2013 15:56:48   
SREĆNA
Koliko ja znam ako su odvojene gest, vr. onda su dvojajčani.ZSomak to je normalno, ubrzo će ABD biti veći naravno.Ja sam trudničke hlače nosila od samog starta, jer bojala sam se svega, strepila svaki tren, osluškivala što kažeš.Pila sam dabroston u početku 4, pa 3 pa 2 tablete do nekog 6-7 mjeseca, magnezij direkt, prenatal, hranila se onako kako je propisano, ma sve sam radila samo da bebe dođu na svijet žive i zdrave.Znam kako se osjećaš jer prošle smo isto, ne ponovilo se nikad i nikom.Samo Allahu hvala što nas je eto obradovao i nagradio za našu bol koju smo pretrpile i koju ćemo trpiti dok smo žive.Ne znam koji te dr. vodi., ja sam išla kod dr. Dizdarević, zahvaljujući njoj lakše sam disala i sve strahove podnijela.Po sat vremena sam bila ba pregledu, sve do zadnjeg detalja mi je pregledala, na svako pitanje mi je odgovorila, nije pretjerivala, nije me slala na nepotrebne tesove, zahvalna sam joj do neba i dalje ako je moguće, aništa joj nisam dala, plaćala sam pregled 50 km i to je sve.Čuvaj se i piši i pitaj sve što te interesuje, ja se sad ne mogu sjetit svega.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Blizanci
23.8.2013 16:22:44   
malenaa
Srecna-da su tvoje bebare zdrave i zive sto godina ..u zdravlju i rahatluku da provode zivot sa svojim roditeljima.
Da panicar sam...ali ne sto su dcije bebare nego i jedna da je...jer bas kakp kazes sta smo prezivjele .
Nikako da se oporavim da ne mislim sta kako ce biti.
Znam da to lose utice ali evo trudim se da budem jaka i opustena.
6.9 abd imam kontrolu opet...
Ja idem kod mehmedbasica,kod dr.zejne koju volim kao sestru. Ta zena je mene dizala iz mrtvih davala snagu,nije dala da se predam.. cinila ustupke oko placanja. Vriistala od srece zajedno sammom..


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Blizanci
23.8.2013 16:26:28   
Visnja RR
malenaa user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Blizanci
23.8.2013 16:43:43   
SREĆNA
Fala ti draga , biće akoBogda i tvoje zdrave i žive, pa ćeš se jacvljat ovdje kako si nenaspavana i slomljena ali sretna i presretna.

Eto super fala Bogu, jako je važno imati stručnjaka u ovakvim situacijama.
Ja sam i naporedo kod dr. Mašića išls u Mup amb.jer tamo mi je karton, i skoro ja otišla po doznake , kad kaže meni ona sestra '' nek si fala Bogu rodila i nek je sve u redu svi smo strepili'', svi su znali kakva je situacija.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Blizanci
23.8.2013 17:03:15   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: malenaa

Da se i ja prijavim na najljepsoj temi koju sam sanjala godinama :)
Imam djecaka od 4 god, izgubljenu trudnocu u 5.mjesecu trudnoce.. borba godinu i par mjeseci sa zacecem,ostecenjem materixe i josnogo toga... iza sebe tri iui i evo mashallah treca sreca sad sam tjudna :) danas na kontroli doc vidjela dvije bebice... obje smo plakale..jer zna kolika je moja snaga i borba bila..i nikada nisam odustala.
Sada se javlja osjecaj straha..i citajuci ovdje sretne price malo mi je lakse.
Strah me je rizika..zdravlja bebice i svega sto ide uz to..
Danas sam 5+5 jedna bebica 1,13 dryga 1,25cm nadam se da je ok..
Ino dto me zanima je jel mogu odmah znati da su dvojajcani blizanci?
Na uzv se vode odvojeni krugovi i unutra bebare. Vidjela je pulsiranje sto znaci da su zive ali kaze rano za formiran otkucaj srca da se cuje.
Koristim utrogestan 3X1 id prvog dana folacin dvije tablete od danas,i mg sa c vitaminom.
Imate li kakvih savjeta? Plizzzzzz drage moje duple mamice...
Ljubim vas puno

Prije svega da ti čestitam i poželim svu sreću tebi i tvojim bebicama naravno. Ja sam saznala da su dvojajčani već u osmoj sedmici i tada prvi put i čula otkucaje srca. Sretno!!!!!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Blizanci
23.8.2013 20:17:29   
malenaa
Elmic hvala puno danas mislim na tebe da ti se javim :) ti znas sve kalo.
Imati jedno pa dobiti dvoje :)) a i sta me ceka u trudnoci jer sva strepim ko mahnita

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Blizanci
23.8.2013 20:20:37   
vila_7
malenaa samo da ti posaljem veliki zagrljaj i bas mi je drago sto si dvostruko nagradjena hB i probaj se sto manje sekirati i zelim ti aBd da sve bude u savrsenom redu i sa trudnocom i sa porodom i da se rode dvije zdrave bebice koje ce te gnjaviti,gnjaviti,gnjaviti..... user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Blizanci
23.8.2013 20:37:06   
tajra26
bila sam maloprije kod hanady i bas smo pricale o tebi...ne sekiraj se duso bice sve uredu... znam da ces da se pazis... cestitam na duploj sreciuser posted image user posted image ne znam kako ali vidjelo ti se na bazaru user posted image user posted image user posted image uvijek poslije kise dolazi sunce i uz Allahovu pomoc iznjet ces ti to ko velika ali bas velika zenica user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Blizanci
28.8.2013 21:44:59   
manfri
Masallah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretne vijesti malenaa od srca cestitam i zelim ti urednu trudnocu da aBd tvoje dvije bebice ti nedaju spavati jer su gladne, zedne itd.user posted image user posted image

Nek ti bude s hajrom i da se aBd zajedno radujemo tvojim bebcima zivim zdravim i sretnim.



_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Blizanci
28.8.2013 21:51:42   
SREĆNA
OOO pa đesi manfri.Kako su bebe, šta ima, kako deverate.Polubac maliim slatkim stvorenjima.

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Blizanci
28.8.2013 22:31:22   
malenaa
Hvala puno dragane moje..jos uvikek me ne popusta nervoza i strah :(
6.9 mi je uzasno daleko... sve kontam da odem ranije?
Da cujem srculencad mala abd...
Ja stomak imam ko sa prvim djetetom u 4/5mjesecu hehe... bas izrazajan i svi me ama bas svi pitaju jel to ima novime :)
A onda sega kad kazem 7sedmica :))))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Blizanci
28.8.2013 23:15:43   
manfri

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

OOO pa đesi manfri.Kako su bebe, šta ima, kako deverate.Polubac maliim slatkim stvorenjima.

Tu sam draga user posted image borim se ko lav user posted image user posted image user posted image 100 puta sam tebe i dtruge mame spomenula user posted image fali mi uvijek po jedna ruka, noga, jos jedna ja itd.user posted image user posted image user posted image ali sam pre pre sretna kad ih samo vidim , cak je i moj stariji delija ocaran njima pa sad kad on kaze : "Mama to su moje bjace i oni ce se igrati samonom akobogda insajah kad jos majo najastu. Jel da?" Eh , sad zamisli moje srece. Jest da jedva stignem ista i da sam umorna i neispavana , al neka hvala Bogu imam za sta ? Kako su tvoje bebare? Mia vas sve puunoo ljubimo ovih dana trebamo na vakcinu pa vam javimo kakvo je stanje

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Blizanci
30.8.2013 22:17:45   
vila_7
samo da pitam javlja li se kome Leva?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Blizanci
30.8.2013 22:23:02   
klemzi

IZVORNA PORUKA: vila_7

samo da pitam javlja li se kome Leva?

Tu je naša Leva, javlja se na temu Razgovori u očekivanju bebe user posted image Ona i tufne su u bolnici, ali su dobro user posted image user posted image Leva je lavica! A tufne su na mamu user posted image
Malenaaaa ljepotot, pa tek sad pročitah da su blizanci, čestitam od srca user posted image user posted image To je baš, baš divna vijest user posted image user posted image
Vilo, ja mislila ti trudna i nosiš blizance user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Blizanci
30.8.2013 22:28:36   
vila_7
klemzi moja, ne bih se ja bunila za blizance user posted image

Hvala sto si javila za Levu , a tebi saljem poruku na FB da ne idem OT

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Blizanci
2.9.2013 23:11:57   
nedzla.
Drage moje,

Mi smo vam dobro hvala Allahu Dragom ostalo je majo dana aBd pa da se lijepo vidimo, upoznamo user posted image user posted image i zagilimo aBd user posted image user posted image

Javit ćemo vam se aBd kad bude novine user posted image

Sve vas puuuuuno user posted image bebice user posted image user posted image , mamice i user posted image


_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Blizanci
4.9.2013 16:28:13   
entinte
Ženice samo na brzinu da vam se javim, evo nas sa 28 sedmica, danas bili na kontroli, hvala Bogu sve ok, definitivno su oba djecaka. Gem A prednjaci 2 sedmice a Gem B je malo manji ali tu su negdje nije velika razlika :) oko 1,5 kg imaju (B malo manji), pretprosle sedmice smo bili na moru malo, super nam bilo i bas nam je godilo. Nalazi su mi svi uredu osim sto mi sad malo manjka proteina ali nista strasno. Bebice su jako aktivne, obje dube na glavi trenutno :D za 3 sedmice kontrola ako Bog da. Mozda od sljedece sedmice uzmem bolovanje, kaze dr. ako izguramo do 32-33. sedmice da je to lutrija. Grlić je fenomenalan, stari oziljak od carkog odlican tako da zasad nema panike :)
Nadam se da ste mi sve dobro, nikako ne stignem da iscitam sta pisete ali evo javnem se ponekad :)
user posted image za sve vas i vase bebane.

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *