|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci
1.10.2013 10:44:42   
Layla78
Bebice11, puno ti hvala na lijepoj vijesti....zelim im puno zdravlja i srece,a hrabroj mamici iskrene cestitkeuser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Blizanci
1.10.2013 11:22:44   
SREĆNA
Malenaaa šta ima, kako je bilo na pregledu.Javi .....

(odgovor članu Layla78)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Blizanci
1.10.2013 11:25:01   
SREĆNA
Leva nam se porodila prije oko 2,5 sedmice na CR, momci su dobro, jos su gore, jedan se rodio 1700 a drugi 1600 cini mi seuser posted image [/i]

Duše drage.Pa znači Leva je morala ranije roditi , koliko ja shvatam.

Layla nek je sa srećom, čuvaj se i uživaj biće sve dobro ABD.


< Poruku je uredio SREĆNA -- 1.10.2013 11:26:11 >

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Blizanci
1.10.2013 12:47:47   
malenaa
Hej zenice moje evo da se i nas troje javimo. Jucrr je bio screening i 4d.. mashallah hvala Allahu sve je u savrsenom stanju,kaze doc kao iz udzbenika :) sve mjere bebara i nalaz iz krvi je ok..
Cak kaze da za jedno vidi da je musko..a drugo nazire se cuna ali nije sigurna rano je :)() hehehe a ja ubijedjena da mora jedna cura biti :) ma samo da su mi zdravi onda cemo reprezentaciju pravitj :))(
Bebe su napredne mashallah vise nego sedmica pokazuje i ne odudaraju.
Jedna je 49gr druga 50gr a meni u kalendaru koji mi dolazi pise da bi trebala u ovij sedmici biti 15gr kilaza??
Uglavnom jako sretna i uzbudjena. Moram anti tijela u 16.sedmici kontrolisati.. i sve do kraja.
Ljubim punoooo


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Blizanci
2.10.2013 14:46:00   
manfri
bebice11 hvala na info .... he he Masallah nek je hairli i sretno nasoj Levi da i ona i bebare budu zdrave, sretne i nasmijane 1000 godina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

malena cestitam s hajrom i hairli da narastu velike i zdrave bebare aBd

Layla duso i tebi nek je s hajrom i hairli da se radujes svojim bebarama aBd


Mi vas sve ljubimo i grlimo

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Blizanci
11.10.2013 12:24:10   
entinte
ženice samo da vam javnem da danas idem na kontrolu, docekali smo 33. sedmicu hvala Bogu, idem danas da vidim kakva je situacija pa vam se javim :) user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Blizanci
11.10.2013 12:44:14   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: entinte

ženice samo da vam javnem da danas idem na kontrolu, docekali smo 33. sedmicu hvala Bogu, idem danas da vidim kakva je situacija pa vam se javim :) user posted image



Fala Bogu , hajde sretno.Javi šta kažu čika doktori.

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Blizanci
11.10.2013 21:54:49   
entinte
evo da se javnem,,, sve ok hvala Bogu, sad sam 33+3, obojica su glavom okrenuti. mjerio ih je 2 puta, jedan ima oko 2,5 a drugi oko 3 kg. Ukljucio mi je gynipral i da dođem za 2 sedmice pa ako bude sve ok da onda idem na komisiju za CR pa cemo vidjeti. Uglavnom hvala Bogu sve ok sad nam je cilj jos ove dvije sedmice izgurati. user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Blizanci
15.10.2013 21:03:23   
Leva
Moje bebe su ugledale svjetlo dana 13.09. i to u 19.30 i 19.31. Rodjeni su uz pomoc CR u 31. sedmici trudnoce. Adi je bio tezak 1730 a Jan 1630gr. Bili smo na Neonatologiji 27 dana.Bili su u inkbatoru na CPAPu par dana i sada su vec veliki momci koji su kod kuce vec sedam dana u zdravlje. Sve je Bogu hvala dobro proslo, imali smo jako puno srece od starta... Jos uvjek nam je velika ambicija porasti preko 2000 gr
Fotku mojih beba i video mozete vidjeti na naslovnici RR a porodjajnu pricu procitati za koji dan
Svim duplicama zelim puno srece i da vase bebe budu zive i zdrave, po mogucnosti malo strpljivije od mojih tufni user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 15.10.2013 21:04:49 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Blizanci
16.10.2013 22:00:14   
Hannica
Levo drago mi je da ste svi dobro i zdravo i da su momci stigli kuci,vjerujem da uzivas sa svojim tufnicama. A za kilice ne brini,uskoro ce oni biti velike bebele momcine.user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Blizanci
17.10.2013 19:34:50   
proljece12
da se i ja javim svojim mamaicama duplica-
vidm svasta se desavalo, leva nam se porodila nek je s srecom, isto i nedzla nek vam budu zivi i zdravi
moji su napunili god, djecak je prohodo a djevojcica jos nije, ona pomalo puze
citam o grcevima, manfri moji su imali bogami 6 mjeseci , ja vise ne znem koliko sati dnevno, znali su ih snaci u svako doba.
ja sma im davala hippove cajeve i nekako su ih najbolje smirivali, sad ne znma jel zbog njih to trajalo toliko dugo
uglavnom sve prodje sad pomlo pricamo smijemo se i svaki dan je poseban
ljubimo vas sve

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Blizanci
20.10.2013 15:26:55   
entinte
evo mi izgurali jos jednu sedmicu :) jako su nemirni, guraju se. sutra cu zvati da se narucim za pregled krajem sedmice. nemaju vise ni prostora :) jedva cekam pregled sa zavirim u pupu :D

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu proljece12)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Blizanci
22.10.2013 21:02:30   
nedzla.
evo i nas malo, da se javimo da smo hvala Allahu Dragom živi i zdravi i da mašaAllah pravo rastemo i napredujemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drage moje, ja svoje bebice user posted image user posted image dojim, a doživjela sam pravu muku dok sam uspostavila i uredovila dojenjeuser posted image u početku muka u porodilištu zbog njihovog dohranjivanja, a kasnije kod kuće puuuuno mlijeka, a bebaci mali ne mogu sve podojiti. Uglavnom djevojčica od početka bolje doji, prva je rođena i u svemu mora biti prva. Prava je muka kad se skupa probude, belaj živiuser posted image

sa mjesec dana bili smo na vakcini i prvoj kontroli, curica je dobila 1 kg. a braco 800 gr. kaže dr. da je to super za blizance

Levo draga čestitam ti od srca, borac si pravi user posted image poljubi te momke drage user posted image user posted image user posted image user posted image

ostale ženice i bebice, nadam se da ste sve dobro i zdravo i šaljemo vam puuuuuuuno toplih user posted image a sada odoh šta poraditi dok ove moje user posted image user posted image spavaju

evo upravo babo zove., kaže budi se gospođica princeza user posted image

eto drage moje, ne stižem ili jedva stižem šta uraditi, ali vi najbolje razmijete kako je, slatke muke, mukice, duuuugo čekaneuser posted image

_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Blizanci
23.10.2013 11:00:58   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: nedzla.

evo i nas malo, da se javimo da smo hvala Allahu Dragom živi i zdravi i da mašaAllah pravo rastemo i napredujemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drage moje, ja svoje bebice user posted image user posted image dojim, a doživjela sam pravu muku dok sam uspostavila i uredovila dojenjeuser posted image u početku muka u porodilištu zbog njihovog dohranjivanja, a kasnije kod kuće puuuuno mlijeka, a bebaci mali ne mogu sve podojiti. Uglavnom djevojčica od početka bolje doji, prva je rođena i u svemu mora biti prva. Prava je muka kad se skupa probude, belaj živiuser posted image

sa mjesec dana bili smo na vakcini i prvoj kontroli, curica je dobila 1 kg. a braco 800 gr. kaže dr. da je to super za blizance

Levo draga čestitam ti od srca, borac si pravi user posted image poljubi te momke drage user posted image user posted image user posted image user posted image

ostale ženice i bebice, nadam se da ste sve dobro i zdravo i šaljemo vam puuuuuuuno toplih user posted image a sada odoh šta poraditi dok ove moje user posted image user posted image spavaju

evo upravo babo zove., kaže budi se gospođica princeza user posted image

eto drage moje, ne stižem ili jedva stižem šta uraditi, ali vi najbolje razmijete kako je, slatke muke, mukice, duuuugo čekaneuser posted image


Kako je divno ovo čitati.Mašalah vi veliki već.Samo uživajte.Kakvo prađivanje lezi spavaj dok spavaju.Ja budala sam tako radila 6-7 mj.sad nemam više kuveta nizašta, da sam slušala starije sad bi mi bilo lakše, a ne ovako, leđa me bole ne mogu dijete uzet haman, a valja iznijet jednog po jednog do lifta , pa kolica, pa u hranilice , pa operi poslije jela, ma urnebes, da sam odmarala dok su manji bili sad bi bila ko čigra , ali ne , daj da šta uradim.Odmaraj trebaće ti snage troduplo više.Neka ste vi živi i zdravi i sretni.

Entinte šta ima, dokle ste ?

proljeće i vi mašala veliki već, kako vrijeme leti



Levouser posted image uživaj sa svojim dragim bićima, neka vas dragi Bog čuva.

Nemam vr. čitati sve, ali sretno svim trudnicama, a mamam želim više sna i odmora user posted image

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Blizanci
23.10.2013 18:24:35   
entinte

IZVORNA PORUKA: SREĆNA
Entinte šta ima, dokle ste ?


mi sutra u 17:30 idemo na kontrolu pa cemo vidjeti sta ce nam reci dr. Mislim da ce me ipak poslati uskoro na komisiju, samo da mi je nagaziti 9. mj :) bebare se stalno gurkaju, lupaju, bas im je usko sad ali sta da se radi. Jos malo pa u suhi svijet ako Bog da samo da sve prođe kako treba.

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Blizanci
24.10.2013 22:27:58   
entinte
Evo da se javnem nakon pregleda :D sad sam 35+2 i sve ok masallah, rekao mi dr da u srijedu ili cetvrtak odem opet na kontrolu i ctg pa 4. novembra ako Bog da na komisiju konacno heheheh imaju po oko 3 kg otprilike, masallah fino napreduju sad koliko je vjerovati uzv pitanje je :D jos malo :D

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Layla78)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Blizanci
25.10.2013 22:33:39   
Adria
Entinte , ženo draga kako se krećeš, to je 6Kg na bebane plus plodova voda, plus krv, plus svašta nešto... user posted image MashAllah, nek bude sa srećom, da izdurate do 4.11. pa onda kad vam kažu, da s hajrom dođu na ovaj svijet zdravi, živi, veseli! Pošto su napredni, aBd, odmah ćeš ih povesti kućiciiiii....user posted image

Izvini, nisam upratila, šta nosiš?

Moje ženice duplice, Nedžla draga, čestitam ti, posebno si mi srcu prirasla jer si trudnica iz Bahčečija kao i ja! I to dupla, kao ja user posted image A plus i ja imam neki jak osjećaj da nosim bracu i seku, mada je još prerano da se zna... Pusa za tvoje bebane!

Pitanje za sve trudnice koje nose blizance.. Kad bi mi duple trudnice najranije mogle na 4D Uzv?

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Blizanci
26.10.2013 10:20:02   
malenaa
adria- ja sam 4d radila u 12sedmici... kad sam radila screening test

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Blizanci
28.10.2013 11:42:08   
mama mostar
Drage mame evo i mi da se javimo.... nisam odavno bilo bi vrijeme!!!user posted image Na pocetku cestitam ostalima na bebacima,a onoma koji iscekuju trenutak te srece zelim srecu!!!! user posted image Moje dvije curice uskoro pune 15mj.,super su,bilo je mnostvo faza,umora,radosti,iznenadjenja,iscrpljenosti,razdoblja kad je bilo lagano a i tesko,al guramo i ne damo se(prvenstveno mama...) hahahaaa!Sad smo u fazi istrazivanja,prvog trckaranja user posted image ,kako samo vrijeme leti! Za one koji ne znaju sama sam sa bliznicima i deckom od 7g.,tata radi citav dan ,a dr. pomoci nema,tako da zaista zastranila sam od kompjutera....user posted image veeeeliki pozzzzz svima!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Blizanci
30.10.2013 0:19:45   
entinte
nosim djecake :) trudim se kretati sto vise ali posto sam visoka nosim ih nekako :) sutra idemo na prvi ctg i usput pregled pa cemo vidjeti kakva je situacija.

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu mama mostar)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Blizanci
31.10.2013 15:48:09   
entinte
mi jucer bili na ctg sve ok hvala bogu :) u ponedjeljak na komisiju a dr pretpostavlja da bi mi mogli uraditi cr 11. ilu 12. tada bih bila 38. sedmica sto je odlicno :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Blizanci
31.10.2013 18:07:28   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: entinte

mi jucer bili na ctg sve ok hvala bogu :) u ponedjeljak na komisiju a dr pretpostavlja da bi mi mogli uraditi cr 11. ilu 12. tada bih bila 38. sedmica sto je odlicno :)

O masala neka' neka primaklo se'neka bude sa srecom i hairli' 38 nedelja je tamam za blizance.Mene neka trema uhvati na momenat ko da cu ponovo na cr kad procitah ovo jer moji su se 12 -tog rodili. Ko ce ti raditi cr?l

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Blizanci
1.11.2013 23:38:38   
entinte
sanjin dekovic :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Blizanci
8.11.2013 12:23:09   
Layla78
Drage moje mame duplica i one koje cete tek postati, evo i mene da se malo javim...prvo cestitke za Adriu, obzirom da smo "iz iste klinike" i to sa duplicima, a narocito zbog kompletne zivotne price...za Levu i ostale posebno veliki pozdrav i zaista uzivam citajuci vas i sve to lijepo sto prolazite s vasim princevima i princezama...mi guramo i dalje lagano....trudnoca prolazi vise nego ok, nema velikih problema...sada smo na 23+6, i dalje u punom pokretu (ocigledno je serklaza bila pun pogodak user posted image ) , mada sam mnogo sporija (sad sam na nekih +9 kg)...za sad se misli da su djecak i djevojcica, ali to bas i nije tako vazno, osim da se sve izgura do kraja na najbolji nacin user posted image Jos jednom vam saljem veliku pusu i zelim vam samo lijepe trenutke....

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Blizanci
8.11.2013 12:30:45   
Hannica
Nama rodjendan.user posted image user posted image
Mama ponosna na svoje velike bebe.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Layla78)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *