|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
5.12.2011 19:02:43   
Miimy
hvala ti puno....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu choirgirl)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
19.12.2011 21:20:01   
mina23
Cao cure , evo i meni je dr. prepisao utrogestan 3x dnevno sad sam 5+5 sedmica trudnoce user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
14.2.2012 17:56:09   
caja 2
Cao svima,,evo mene i na ovoj temi.posto sam imala juce plodan dan isla na folikulometriju imala odnos juce,imala odnos danas.Danas sam isla kod ginekologa i na uz nije bilo vise onog vodeceg folikula nije bilo........sad racunajuci juce mi je bio najverovatnije plodan dan..propisala mi je doktorica dabrastone da ga pocnem piti 19 og dana ciklusa jer ako dodje do oplodnje da dabrastone pomogne da se to odrzi...a ako ne onda cu user posted image dobiti.....zanima me vase iskustvo sa dabrastone i vase misljenje o ovom mom slucaju.hvala unapred

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
14.2.2012 21:20:24   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: caja 2

Cao svima,,evo mene i na ovoj temi.posto sam imala juce plodan dan isla na folikulometriju imala odnos juce,imala odnos danas.Danas sam isla kod ginekologa i na uz nije bilo vise onog vodeceg folikula nije bilo........sad racunajuci juce mi je bio najverovatnije plodan dan..propisala mi je doktorica dabrastone da ga pocnem piti 19 og dana ciklusa jer ako dodje do oplodnje da dabrastone pomogne da se to odrzi...a ako ne onda cu user posted image dobiti.....zanima me vase iskustvo sa dabrastone i vase misljenje o ovom mom slucaju.hvala unapred



ja sam na dabrastonu depo progesteronu haman evo pet mjeseci, imam rizičnu trudnoću, meni super djeluju,neke žene kažu da su nervozne i slično, ja super podnosim, zaista,

sretno u tvojim pokušajima,

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
14.2.2012 23:56:03   
Dida79

IZVORNA PORUKA: caja 2

Cao svima,,evo mene i na ovoj temi.posto sam imala juce plodan dan isla na folikulometriju imala odnos juce,imala odnos danas.Danas sam isla kod ginekologa i na uz nije bilo vise onog vodeceg folikula nije bilo........sad racunajuci juce mi je bio najverovatnije plodan dan..propisala mi je doktorica dabrastone da ga pocnem piti 19 og dana ciklusa jer ako dodje do oplodnje da dabrastone pomogne da se to odrzi...a ako ne onda cu user posted image dobiti.....zanima me vase iskustvo sa dabrastone i vase misljenje o ovom mom slucaju.hvala unapred


Ja nisam imala problema sa dabrostonom a poznajem najmanje tri zene koje su ga pile i isto tako sve je bilo ok..Sretno i no sikiriki user posted image

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
20.2.2012 12:31:08   
Andy_Bec23
Dali je moguce da od tih tableta imam jake bolove? Pocela sam ih piti od 15 dc i danas je 24 dc i zadnji dan da pijem ....
Za sto je tocno to? Moj progesteron je sasvm normalan ali mi je doktor dao te tablete da bi mi menstruacija bila redovna ali ona je redovna samo je jedan mj kasnila 15 dana i dosla user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
20.2.2012 15:29:04   
CICIKA MICIKA 74
I ja ga pijem ,al nemam nikakve bolove,rekla bih cak kao i da ga ne pijem.To ti je podrska zutom tijelu ako dodje do zaceca da se pricvrsti plod,no sikiriki.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
28.3.2012 23:22:15   
milaa
cao! moze li mi neko objasniti,meni je doktor prepiso prva tri dana da pijem utrogestan 2x2 a onda da šroduzim vaginalno,pa me zanima jeli ide i vaginalno dvije tablete uvece i ujutru? hvala vam unaprijed...

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
28.3.2012 23:26:17   
malena27 RR
Pretpostavljam da je to samo nastavak terapije zapocete oralnim uzimanjem utrogestana, mada se on najbolje apsorbuje vaginalnim putem, tako da mozes nastaviti ujutro i uvece po 2 tabletice.

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu milaa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
11.4.2012 23:18:22   
milaa
hvala vam. a i doktor mi je rekao da tako produzim...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
12.4.2012 9:31:34   
anitaMO
ja sam ga koristila vaginalno,dok nisam prokrvarila ,pukao mi hematom,onda sam prešla oralno

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu milaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
3.5.2012 21:43:32   
klemzi
Doktor mi je zbog kašnjenja menstruacije prepisao dabroston. Treba da ga pijem 10 dana 2x1, i tri dana nakon što ih ispijem bih trebala dobiti menstruaciju. E sad, taj treći dan mi pada na dan kad trebam sa učenicima ići na maturalnu ekskurziju u Neum. Je li nekome od vas dabroston izazvao obilniju ili po bilo čemu drugačiju menstruaciju od svih prethodnih. Bojim se eventualnih komplikacija , ne daj Bože, jer ipak je dug put. Ne znam šta da radim user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
3.5.2012 22:41:52   
gagach
ja sam ga pila i od njega sam imala slabiju menstruaciju. nesto je malo brljalo. Mislim da nemas potrebe da se brines...ne bi trebalo izazvati obilnu menstruaciju.

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
4.5.2012 20:14:25   
irisss
Poslije prve insem. dr. mi je prepisao dabroston, sad mi je drugi dr. rekao da stavljam utrogestan pa me zanima kava je razlik, odnosno funkcija jednih i drugih tableta?

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
11.6.2012 22:44:03   
MalaBarbie
Ei cure!
Dal' se možda kojoj od vas desilo da je pila"Utrogestan" i u to vrijeme ostala trudna. Ja sam jučer osjetila da ovuliram i sa mm-om sam imala odnos. Sad neznam dal' je uopće to moguće.
Pomozite, molimm vass!

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
11.6.2012 22:51:05   
animagical
izvini, ne skontah-sta ne znas jel moguce? mislis,osjetiti ovulaciju? pa moguce je, neko ima bolne ovulacije,neko dosta plodnog iscjetka... ne znam sto pijes utrogestan, ali u svakom slucaju,ako i zatrudns,on samo pomaze ocuvanju trudnoce jer je to progesteron.... sretno s testom za trudnocu!

(odgovor članu MalaBarbie)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
11.6.2012 22:59:15   
MalaBarbie
Možda sam i malo bedasto napisala post. Mene zanima jeli moguće ostati trudan prilikom uzimanja utrogestana?
Hvala user posted image !

< Poruku je uredio MalaBarbie -- 11.6.2012 23:04:54 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
11.6.2012 23:09:04   
animagical
moguce jeuser posted image

(odgovor članu MalaBarbie)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
11.6.2012 23:17:20   
MalaBarbie
Hvala ti user posted image user posted image !!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
12.6.2012 8:31:50   
AAvalon
a zasto pijes utrogestan u vrijeme ovulacije????

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu MalaBarbie)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
15.10.2012 15:29:01   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: Naida_Saa

Hej zenice, ako koja ima da koristi Dabroston ili zna neku kojoj treba, ja imam dvije kutije viske jer su mi promijenili terapiju. Da se jave pa da im to dam :)

Pozz




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
15.11.2012 21:56:44   
Suzi12
Pozdrav svima,nova sam ovdje...imam jedno pitanje partner i ja smo imali odnose,ne koristimo zastitu.Dva dana poslije sam krenula piti Dabroston 2x1 kako mi je doktorica rekla da dobijem mengu jer nemam redovno i da prvi dan kada dobijem krenem piti diane35,kako sam i uradila...ispila sam dabroston..dobila...ispila diane evo 6 dan nista...povremeno imam mucnine,grudi su mi natkele i bole,nisam jos kupovala testa,sta vi mislite.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
16.11.2012 19:52:15   
I love youu
Koristim utrogestan vaginalete,pa me zanima da li se mogu dobiti na recept ili samo se kupuju.Do sad sam ih kupovala,a ona kutija mi moze biti samo jednu sedmicu,a poprilicno su skupe.Plz odg mogu li na recept,jer pojma nemam koliko cu ih jos koristiti.

(odgovor članu Suzi12)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
21.12.2012 14:05:58   
kokouli
Utrogestan ne ide na recept ,ima ga kupiti po cijeni od 18,5km po kutiji,i ja ih koristim ,i pitala bih ako neko zna da li je zatvor od tih vaginaleta ,i imam blage grceve u stomaku ,koristim ih tek 4 dana 3x2 .

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
21.12.2012 14:23:33   
I love youu

IZVORNA PORUKA: kokouli

Utrogestan ne ide na recept ,ima ga kupiti po cijeni od 18,5km po kutiji,i ja ih koristim ,i pitala bih ako neko zna da li je zatvor od tih vaginaleta ,i imam blage grceve u stomaku ,koristim ih tek 4 dana 3x2 .


Ja ih kupujem po cijeni od 16,65KM. Koristim ih vec skoro 2 mj i imam stolicu ok hB, nikad nisam ni imala problema. A te grceve nista ne osjetim. Nikakvih neugodnosti nemam od njih ni kad sam pocela ih stavljati nit sada.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *