|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za farbanje kose
7.5.2010 9:31:37   
w.pooh
Ja sam se u toku trudnoće farbala 2 ili 3 puta (ne mogu se tačno sjetitiuser posted image )Garnierovim 100%color farbama

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Savjeti za farbanje kose
16.7.2010 23:44:19   
Ilhana RR
Postovi prebaceni sa teme "Farbanje kose sa kanom"


IZVORNA PORUKA: meme27

dali imate iskustvo farabanjem kose sa kanom?
znam da sada vise ima boja
kako ispane rezultat farbanja i kako dijeluje na kosu takva farba?



IZVORNA PORUKA: gvendolina

Ja cesto bojim kosu kanom,pogotovo kad sam bila trudna nije mi padalao na pamet da koristim neku boju sa hidrogenom.Meni je tamno smedja kosa i stavljala sam crvenu i smedju boju.Smedja je zaista super poprilicno je tamna,skoro crna, a crvena daje lijep odsjaj,ali se tesko ispire i nemoze se lako prekriti drugom bojom.Crna mi je pretamna.Inace kana je veoma zdrava,100 % prirodna, preporucuje se kod opadanja kose I vraca sjaj.



IZVORNA PORUKA: Adana

Jedno vrijeme sam se farbala u crno. I nakon nekon vremena sam pocela koristiti Knu. I mogu ti reci da sam bila prezadovoljna. Kosa je bila zdravija, sjajnija, ma supeer.
I kao sto rece gvendolina crvena se jakooo tesko ispire i prefarbava.
Smedja je OK.



IZVORNA PORUKA: Adana

Jedno vrijeme sam se farbala u crno. I nakon nekon vremena sam pocela koristiti Knu. I mogu ti reci da sam bila prezadovoljna. Kosa je bila zdravija, sjajnija, ma supeer.
I kao sto rece gvendolina crvena se jakooo tesko ispire i prefarbava.
Smedja je OK.



IZVORNA PORUKA: haidy

i ja sam se u trudnoci farbala kanom i super je boja bila, smedja, a kosa sjajna i ocuvana. sad cu se opet farbati.



IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Da ne otvaram novu temu, nisam nigdje našla da postoji:

Jeste li se farbale dok ste dojile bebice? Mi smo friški, imamo tek 8 dana a ja bih se ofarbala za koji dan user posted image
Hvala vam user posted image



IZVORNA PORUKA: Adana

Enisa, ja sam se ofarbala i dok sam trudna bila, a evo i 2x do sada, a jos dojim Asju.... user posted image
A imas i one farbe bez amonijaka ako te to brine... Cmok



IZVORNA PORUKA: breskvicaa

nefarbam kosu ali sam frizerka po zanimanju i sigurno znam da je najzdravije jedino lose je sto se nemoze prefarbati drugom bojom ali je sigurno zdravijeuser posted image



IZVORNA PORUKA: Lulu_

sta rekoste kakva je smedja?
moj problem je sljedeci
imala sam nekad davno pramenove ali sad ne zelim vise da se farbam zelim da izraste moja prirodna koja je onako cokoladna...mrzi mi se stalno farbati a i alergisna sam na amonijak
koristim one lorealove bez amonijaka i zadovoljna sam ali cula sam da je kana bolja...user posted image



IZVORNA PORUKA: breskvicaa

IZVORNA PORUKA: Lulu_

sta rekoste kakva je smedja?
moj problem je sljedeci
imala sam nekad davno pramenove ali sad ne zelim vise da se farbam zelim da izraste moja prirodna koja je onako cokoladna...mrzi mi se stalno farbati a i alergisna sam na amonijak
koristim one lorealove bez amonijaka i zadovoljna sam ali cula sam da je kana bolja...user posted image

draga moja lulu kana je zdrava zato sto ne unistava kosu u korijenu sa raznim preparatima jest da se nemoze prefarbati ali je zdrava a ja sam inace protiv farbanja prirodne boje kose jedino one osobe koje naravno prekrivaju sijede jer se kosa sa bojama i blajhanjem unistava direktno u korijenu sto se tice pramenova jest da treba dugo da izraste ali je najbolje jer nikad neces moci dobiti boju kose farbanjem to ti je bar moj savijet i najzdravije jer i ja cekam da mi pramenovi izrastu vec godinu dana pa sam se osisala nakratko a kosa mi je kovrđava ko cicak



IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: maida_sa

IZVORNA PORUKA: Lulu_

sta rekoste kakva je smedja?
moj problem je sljedeci
imala sam nekad davno pramenove ali sad ne zelim vise da se farbam zelim da izraste moja prirodna koja je onako cokoladna...mrzi mi se stalno farbati a i alergisna sam na amonijak
koristim one lorealove bez amonijaka i zadovoljna sam ali cula sam da je kana bolja...user posted image

draga moja lulu kana je zdrava zato sto ne unistava kosu u korijenu sa raznim preparatima jest da se nemoze prefarbati ali je zdrava a ja sam inace protiv farbanja prirodne boje kose jedino one osobe koje naravno prekrivaju sijede jer se kosa sa bojama i blajhanjem unistava direktno u korijenu sto se tice pramenova jest da treba dugo da izraste ali je najbolje jer nikad neces moci dobiti boju kose farbanjem to ti je bar moj savijet i najzdravije jer i ja cekam da mi pramenovi izrastu vec godinu dana pa sam se osisala nakratko a kosa mi je kovrđava ko cicak


znaci da se onda farbnem smedjom...jel tamna ta smedja?
i kod mene je kovrdzava




IZVORNA PORUKA: breskvicaa

ja se stvarno nisam nikad farbala kanom ali ti mogu dati savijet kako da probas a da se nezeznes na dio kose oko zatjeljka napravi malu smijesu ko pola filđana i nanesi na pramen neka stoji koliko treba tj.koliko kana inace stoji i operi pramen i kad osusis znat ces kakva je boja ako ti se svidi oboji citavu kosu tako ja sebi radim user posted image



IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: maida_sa

ja se stvarno nisam nikad farbala kanom ali ti mogu dati savijet kako da probas a da se nezeznes na dio kose oko zatjeljka napravi malu smijesu ko pola filđana i nanesi na pramen neka stoji koliko treba tj.koliko kana inace stoji i operi pramen i kad osusis znat ces kakva je boja ako ti se svidi oboji citavu kosu tako ja sebi radim user posted image

kraljice!


IZVORNA PORUKA: AZRA7

cao svima kupila sam krnu za kosu ali neznam kako se koristi i sa cim da je promjesam ako neko zna nek mi pomogne hvala u naprijed



IZVORNA PORUKA: malena27 RR

ja u crvenu kanu stavim jedno jaje, kasiku maslinovog ulja, sirceta jabukovog fildzan i zamijesim nekim cajem, najcesce hibiskus posto je crvene boje...
mislim da mozes isto i sa crnom...




IZVORNA PORUKA: veda

Drage moje,i meni u zadnje vrijeme nesto kosa opada,pa sam i ja pomisljala na kanu.Nisam  je nikada koristila,tako da o tome nista neznam,pa ako moze koja da malo opsirnije napise.Mene zanima dali se ona brzo ispire?  TAakodjer i to,ako sam se cijelo vrijeme farbala farbom,pa imam izrastak i ako stavim kanu dali ce prekriti ravnomjerno? I dali sijede saasvim prekriva.I jos-dali se tesko skida sa koze ako malo predje po celu i iza usiju.  Ja bas imam problema sa farbanjem,ponajvise zato sto imam jaaako dugu kosu pa se sva umazem, i sebe i ruke i odjecu,peskire i td...pa treba vremena da to sve sredim.user posted image Zato i razmisljam da predjem na kanu i zbog tih stvari,pa zato ako koja moze da mi odgovori na ovo sto sam pitala .Nemojte zamjerit sto imam milijun pitanja,ipak jako volim svoju kosu pa mi zao da je nicim ne unistim.user posted image Hvala.



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.7.2010 0:24:44   
Ilhana RR
Molimo da se drzite teme i samo o tome da pisete ovdje.

LP


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Savjeti za farbanje kose
26.7.2010 1:16:48   
Ilhana RR
Postovi prebaceni sa teme "Koju farbu za kosu koristite?"

IZVORNA PORUKA: larina

imam prirodnu smedu boju kose  a od 15 godine se farbam u plavo tako da mi nije lahko dobiti uvijek lijepu plavu boju,moram se farbati stalno da nebi bila zuta,probala sam razne farbe,blanz-uvijek isto.trenutno sam sa garnierovom najzadovoljnija.jucer sam kupila neku smartbeauty farbu da probam,jeli vama ta farba poznata?i mate li neku za preporuciti od koje se dobije svjetlo plava,a da nebude zuta?user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: adja

Ja koristim paletu e 20 i to je plava i meni uvijek dobro ispadne




IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Garnierovu sa maslinovim uljem... pravo dobra... najbolje mi kosa tu podnosi...



IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: larina

imam prirodnu smedu boju kose  a od 15 godine se farbam u plavo tako da mi nije lahko dobiti uvijek lijepu plavu boju,moram se farbati stalno da nebi bila zuta,probala sam razne farbe,blanz-uvijek isto.trenutno sam sa garnierovom najzadovoljnija.jucer sam kupila neku smartbeauty farbu da probam,jeli vama ta farba poznata?i mate li neku za preporuciti od koje se dobije svjetlo plava,a da nebude zuta?user posted image user posted image user posted image


Londa 38 prekrasna plava boja,ni malo zuta,a i ne mijenja se sa svakim farbanjem kao neke.
Ja je vec par mjeseci ne mogu naci u Tz...ne znam gdje si ti,ali eto potrazi,meni je bila odlicna.
Ja sam sad na Keune ne znam broj tacan,jer se farbam u salonu,ali ima u sebi br. 11 to sam zapamtila user posted image




IZVORNA PORUKA: Lorna

Isprobala sve i svasta, najbolja mi je bila Fructus Garnier s avokadom



IZVORNA PORUKA: mamy Sabina

frizerka me farba,koliko sam upratila kod nje su Revlon farbe



IZVORNA PORUKA: žana o8

loreal preference 9 1



IZVORNA PORUKA: teta berta

garnier izrazito svjetlo plava! najbolja je



IZVORNA PORUKA: mnn

ja sam prije koristila od Garniera kad sam bila plava ...a sad me farbe frizerka..sad sam smeđa i farba me več 1godinu sa prljevom smeđim...ma ne mogu se sjetiti marke...ali tako dobro miriša da bi ga pojela...

za njegu kose imam prozvode od loreala profesional i traju mi nekih 4mjeseca...a kosa je tako lijepa poslije tih preparata...



IZVORNA PORUKA: stella

Dok sam se farbala u plavo,najljepsa mi je bila kod frizerke,farba s blansom a posle preliv,mix boja sam Bog zna sta umijesa i bude extra.Sada sam na svojoj prirodnoj boji jer me bas nervira izrastak pa i od pola cm,i stalno sam farbala,sada odmaram i ja i kosauser posted image



IZVORNA PORUKA: larina

ovu sam prvi put uzela da probam,samo moram cekati da mi malo kosa izraste-jeli neko vec ovu farbu probao?user posted image 38.htm]user posted image [/url]



IZVORNA PORUKA: larina

7user posted image dodu u njoj ovakve kesice-mislim da je nesto ko blanz i plus poslije farbanja neki kao preljev kao jos s tim se dobije neka jaca nijansa 



IZVORNA PORUKA: larina

l]user posted image ovu vec duze vrijeme koristim i tako da sam najzadovoljnija sa ovom od svih koje sam probala



IZVORNA PORUKA: andji

Larina probaj Revlonovu 11/1,mislim...imaš u parfimerijama to ti je ona pepeljasto plava na bijelo,a možeš i pallete xxl najsvjetlija slika je na njoj(boja kose) pa posle nje pallete A10....pogledaj moju boju kose,u albumima,plava je a nije žuta,ide na pepeljasto...a koristim il tu revlonovu ili ove dvije(jednu,pa posle drugu da drži samo 10min ta druga,da ubije žute tonove,a ova prva normalno 45min)....i obe su mi iste u nijansu to su god. moje farbe,ne eksperimentišem



IZVORNA PORUKA: Anoniman

loreal recital - daje mi predivan sjaj kosi i fino se rasporedi, jer se stavlja na mokru kosu
posto je meni duga kosa, tamna, ja se svaki put farbam kompletno, jer se tamna boja ispire, pa moram



IZVORNA PORUKA: tea lana RR

joj ja imam crvenog pigmenta puno i dok sam se farbala u pepeljasto plavu i bebi plavu morala sam svakih 15 dana jer nakon dva tri pranja farba postane narandjasta.Neko napisa ga ga je nervirao izrastak joj i mene a u tom mi periodu kosa bila cenat i po.Sad kad ponovo pustam kosu na svojoj sam prirodnoj al uskoro kontam je mjenjati.Najbolja farba mi je Loreal



IZVORNA PORUKA: larina

IZVORNA PORUKA: andji

Larina probaj Revlonovu 11/1,mislim...imaš u parfimerijama to ti je ona pepeljasto plava na bijelo,a možeš i pallete xxl najsvjetlija slika je na njoj(boja kose) pa posle nje pallete A10....pogledaj moju boju kose,u albumima,plava je a nije žuta,ide na pepeljasto...a koristim il tu revlonovu ili ove dvije(jednu,pa posle drugu da drži samo 10min ta druga,da ubije žute tonove,a ova prva normalno 45min)....i obe su mi iste u nijansu to su god. moje farbe,ne eksperimentišem
tu pallete cu pogledati u dm-u,ako ne ispada prvim farbanjem zuto onda je dobra,a revlonova cini mi se da je nisam vidjela u dm-u-inace tu kupujem vecinu stvari




IZVORNA PORUKA: larina

IZVORNA PORUKA: Nunichi




Londa 38 prekrasna plava boja,ni malo zuta,a i ne mijenja se sa svakim farbanjem kao neke.
Ja je vec par mjeseci ne mogu naci u Tz...ne znam gdje si ti,ali eto potrazi,meni je bila odlicna.
Ja sam sad na Keune ne znam broj tacan,jer se farbam u salonu,ali ima u sebi br. 11 to sam zapamtila user posted image

jeli ta isto londa 38 pepeljasto plava?ja sam tu londa kupila u dm-samo tamno smeda boja i zadovoljna sam,jer ispod kosa mi je tamno smeda-ali sam plavusa ha,ha




IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam nešto stalno mjenjala boje...pa se furala kako ako je skuplja farba biću ljepša...a ono niđe veze...moje najveće razočarnje bila je Loreal profesiopnal u velikoj kutiji od punih 17,5 KM...ofarba me frizerka a ja ostah sijeda...kad nisma umrla od ljutnje.

E pošto sam jako sijeda...a jako volim svoju grivu (mrzim frizere) rjetkima vjerujem a i ute rjetke izgubih ljetos povjerenja...u pripremi za jednu svadbu završih ko sumo borac sa malim repićem na vrh glave.

Uglavnom sad se sama farbam...fino u kasne sate sve uspavam i sebe farbam.

Koristim Schwarzkopf Palete ( ona sa malinovim uljem jer sa alojom nemogu radi alergije i to boju medium brown ( srednje smeđa) koristila sam i srednje plavu ( medium blond) ali ona mi više nije dobra radi broja sjedih nekako mi se vide brzo sjede  ili mi se to čini al tamnija bolje sebi izgledam.user posted image





IZVORNA PORUKA: Lalana

Hanady, ako mene pitas, prelijepo ti stoji tamno, bas prelijepo.
Skroooz te promijenilo.user posted image



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Savjeti za farbanje kose
2.11.2010 11:35:28   
reallove
ja sam nedavno farbala kosu,stavila loreal kao i uvijek,i kako se boja pocela ispirati dobila sam neku smedju boju,groznouser posted image user posted image user posted image i jucer ofarbam palettom deluxe i boja je odlicna,nije mi jasno,sta se desava sa loreal farbamauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Savjeti za farbanje kose
2.11.2010 11:46:08   
Skvo RR
Da nije bio blizu rok isticanja?

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Savjeti za farbanje kose
2.11.2010 11:49:31   
reallove
ma nije,a pazila sam da ne uzmem onu bez amonijaka,procitala sam na rr da nije dobra ali eto i ova nije bilauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Savjeti za farbanje kose
22.4.2011 19:12:42   
draguljče
Jeste li probale Syoss farbu? Meni je savršena. A i šampon i balzam su baš dobri. Ja sam dosad koristila Lorealovu farbu, i ova Syoss je meni bolja od nje.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Savjeti za farbanje kose
23.4.2011 19:08:42   
Selma.A.M
Pošto sam trudna ja sam se se knila i boja je bolja nego kada koristim farbe,a probala sam ih sve.....Tako da za sada živjela kana user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Savjeti za farbanje kose
24.4.2011 0:25:32   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: reallove

ja sam nedavno farbala kosu,stavila loreal kao i uvijek,i kako se boja pocela ispirati dobila sam neku smedju boju,groznouser posted image user posted image user posted image i jucer ofarbam palettom deluxe i boja je odlicna,nije mi jasno,sta se desava sa loreal farbamauser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja se farbam sa onom L'Oreal Glossy Glossy i fenomenalna je... nedavno sam probala onu L'Oreal Exellence ili kako se vec zove i boja mi je sve isla na narandzasto... uzas... i nakon tri sedmice opet sam prefarbala sa ovom glossy glossy i sada opet izgleda prelijepo.. nekako izgleda neutralna i kao prirodna plava boja kose. Ja sam prezadovoljna al nismo svi isti, razlicite su nam kose i razlicito podnose.



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Savjeti za farbanje kose
24.4.2011 15:09:20   
Mirkica
Imam jedan problem u psoeldnje vrijeme kada se farbam posle par pranaj kosa izbledi , normalno je da se necu nons top farbati ali stvarno mi vise dodijalo  samo sam kratko u zeljenoj farbi i onda nesto nsita ni sa cim :(((.
Imali ko kakv savjet da dodam da se uvijek farbam u crvenkaste tonove , rado prihvatam svaki savjet.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Savjeti za farbanje kose
24.4.2011 15:12:47   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: draguljče

Jeste li probale Syoss farbu? Meni je savršena. A i šampon i balzam su baš dobri. Ja sam dosad koristila Lorealovu farbu, i ova Syoss je meni bolja od nje.

ofarbala se njoj zadnji put i izapralo se brzo.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Savjeti za farbanje kose
24.4.2011 15:55:11   
calahoe
Istina,crveni tonovi se najbrze ispiru.
Savjet ti bas i nemam,mozda da promjenis farbu,brand?
Ja imam drugaciji problem,kosa ima izrazen crvenkasti pigment tako da mi svaka svjetlija nijansa(plavi tonovi) nakon par pranja izlađe na crvenkasto,a to mrzimuser posted image
Ma sta god da stavim(frizerka mislim stavi) to nakon par pranja baca na crvenkasto.
Trenutno imam pramenove,al ne jako vidljive a ostatak kose je prefarban nekim miksom boja.
Sad je ok,za 15 ak dana ce vjerovatno opet biti Črvenouser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Savjeti za farbanje kose
25.4.2011 0:39:19   
Ilhana RR
calahoe jesi li probala ove Glossy glossy od L'Oreala? Meni one ubiju sav crveni pigment nakon neke druge farbe...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.5.2011 23:16:33   
Ella_H
Za crvenu boju obavezno poslije farbanja
koristiti dzidze tj sampon, balzam, masku za kosu
i sprej posebne za kosu koja je farbana i duze ce trajati.
Isto tako poslije farbanja se potruditi 3 dana ne prati kosu.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.5.2011 23:17:03   
veeseelaa
a šta je to kolor šampon?????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.5.2011 23:21:06   
myb@by

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a šta je to kolor šampon?????

To ti je nesto poput farbe, ali se izapere nakon par pranja user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.5.2011 23:21:29   
Ella_H
veseela imas shampoo for colored treated hair( sampon za farbanu kosu)
a ima i NakaV kao sto umjesto farbe se koristi i boja se ispere poslije par pranja.
Nadam se da sam dobro objasnila jer nisam koristila nikad taj sto se koristi umjesto farbe.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.5.2011 23:21:32   
veeseelaa
bezveze taj šampon, šta će mi ako se ispere
hvala cure za info


< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.5.2011 23:22:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.5.2011 23:23:33   
Ella_H
I ja mislim da je bezveze taj drugi,
ako cu se vec farbat hocu da mi traje malo duze.
A onaj prvi ocuva farbu bolje barem meni hehe.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Savjeti za farbanje kose
11.5.2011 7:56:14   
Bambi09
Sinoc sam vidjela reklamu pjena za farbanje user posted image  Nanosi se kao obicni sampon, samo u pjeni, dobro utrlja i kao sve bude jednako, pa sam malo user posted image  da li je to moguce i da li je neko vec isprobao taj fazon? Svakako planiram ovih dana farbanje, pa eto da vidim sta mislite o toj pjeni...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Savjeti za farbanje kose
11.5.2011 7:59:30   
mala86

IZVORNA PORUKA: Ella_H

veseela imas shampoo for colored treated hair( sampon za farbanu kosu)
a ima i NakaV kao sto umjesto farbe se koristi i boja se ispere poslije par pranja.
Nadam se da sam dobro objasnila jer nisam koristila nikad taj sto se koristi umjesto farbe.


i kako se nanosi,kako izgleda?
uvijek me zanimalo,nisam se nikad farbala i nebi htjela jos,al eto kad bi tako nesto bilo da se ispere nakon nek.pranja da iznenadim samu sebe user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Savjeti za farbanje kose
11.5.2011 11:52:42   
salmy
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sinoc sam vidjela reklamu pjena za farbanje user posted image  Nanosi se kao obicni sampon, samo u pjeni, dobro utrlja i kao sve bude jednako, pa sam malo user posted image  da li je to moguce i da li je neko vec isprobao taj fazon? Svakako planiram ovih dana farbanje, pa eto da vidim sta mislite o toj pjeni...
Sjede nikakav sampon ne prekrivauser posted image user posted image  sve je to marketing.Daje sjaj i trenutacan izgled "ofarbane kose"Svako sljedece pranje je cirkus

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Savjeti za farbanje kose
12.5.2011 3:37:52   
Ella_H
Mousse jel to mislis Bambi, nisam probala
cudim seuser posted image ali pise da je permanet color znaci trajna farba
isto ko farba samo pjenuska, ko fol da je se lakse ofarbati.
A taj color sampon ko sampon se valjda nanosi, nisam ga nikad
koristila. Cujem od zena svasta ucim se user posted image .
Bambi moj ti je savjet uzmi normalnu farbu koju vec volis
i koja ti je prije odgovarala solidna cjena solidan izgled.
Tako ja radim. Inace od novih karafeka se uvijek zeznem
i po izgledu i po novcaniku ihhihi.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Savjeti za farbanje kose
12.5.2011 7:16:50   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sinoc sam vidjela reklamu pjena za farbanje user posted image  Nanosi se kao obicni sampon, samo u pjeni, dobro utrlja i kao sve bude jednako, pa sam malo user posted image  da li je to moguce i da li je neko vec isprobao taj fazon? Svakako planiram ovih dana farbanje, pa eto da vidim sta mislite o toj pjeni...


ja se inace sa obicnim farbama tako farbam - nanosim kao sampon i utrljavam i nikad mi nije ostalo nigdje tamno (farbam se u plavo)


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *