|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:05:29   
Hanady RR
ma daj gali...
pa bona nebila gdje isto kad se ja i mm pored bebe tandrčimo i kad ja porođena žena ostavim bebu koju sma jedva uspavala ...to je bona mače do mjesec dana, žene drage...bog zna vazdan je ona s anjom sama ...
i on došo i sjeo kraj uspavane bebe na ugao izvadio novine nake i pepa pore bebe...
hajd majketi zamisli sliku te ženice kad izlazi iz toaleta vjerovatno ma sigurno jedva smogla vrmena da ode i situšira se ...


stavrno je kreten...

fino vam kažem ne šiljite dalje pričajte o datoj situcaiji , datom trenutku...
nemojte je bolan shebavat ...svaka će se noćas ''rještit'' a ona opet neće ...tek je 32 dana prošlouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:06:29   
Galicia

IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image



Sta je sad? Opet me lijepis?

Ti barem zna moje misljnje o sexu u istoj prostoriji gdje du djeca i bebe. Ne moram se objasnjavati.

Ali i ovjdje zene i dalje se sexaju pred djecom. U istoj sobi.


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:08:47   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bogami ovaj ne krije...a mogo je vala još koji dan očekatuser posted image

Nisi ti Hanady dobro pročitala njen prvi post. Žena je lijepo pisala da je otišla da se tušira i zaboravila nešto, pa se vratila i iznenadila ga tj. uhvatila nespremnog ili bolje reći prespremnoguser posted image
On je čekao da ona ode, da ga ne vidi , da ne skonta...
Pa zar to nije tužno da dvoje u braku moraju da se kriju jedno od drugog, da ne mogu otvoreno o svemu, što naravno uključuje i sex?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:09:00   
veeseelaa
ja se zahebah što dodjoh na RR
ovdje sve ista pričauser posted image

Hanady čuj meni muž treba samo da me sexa, pa ja sam s njim mogla i zabavljati se i sexati
ali htjeli smo osnovati obitelj, dijeliti mnogo toga zajedno, buditi se zajedno, jesti zajedno itd
a da je sexualna privlačnost bila presudna,jeste
jer i dalje tvrdim bez nje nema dobrog odnosa jednog para

s druge strane razumijem da se neko oženio/udao iz drugih razloga, jer ne želi biti sam, ne može sam da fercera, nije sposoban da se suoči s mnogo toga,jer eto želi djecu, pa daj da se udam,prolaze mu godine, ljudi vele dobra prilika i sl

ja sam eto svoje razloge nabrojala, jako sam ga zavoljela , iz petnih žila, a željela sam ga do bola, inače se nikada udala ne bi, il do koske il ništa

i da nisam sexolog al si ti zanijekala druge vrste orgazma sem vaginalnog

i sad stvarno odoh,doći će mi muž a ja ništauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:09:58   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image



Sta je sad? Opet me lijepis?

Ti barem zna moje misljnje o sexu u istoj prostoriji gdje du djeca i bebe. Ne moram se objasnjavati.

Ali i ovjdje zene i dalje se sexaju pred djecom. U istoj sobi.



ma ne lijepim bona nikoga.....šta ti ej ...de smiri ba malo.....kažem samo ne shvatam neke stavove...ne može mi pod kožu....
što kaže Hanady,mače je to maleno.....e Tita mi sad bi ga razgulila ovim tek nalakiranim noktima.....fujjj...eto zgadio mi se frajer ...da bar hoće ovo pročitati.....meni se to graniči sa pedofilijom.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:18:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bogami ovaj ne krije...a mogo je vala još koji dan očekatuser posted image

Nisi ti Hanady dobro pročitala njen prvi post. Žena je lijepo pisala da je otišla da se tušira i zaboravila nešto, pa se vratila i iznenadila ga tj. uhvatila nespremnog ili bolje reći prespremnoguser posted image
On je čekao da ona ode, da ga ne vidi , da ne skonta...
Pa zar to nije tužno da dvoje u braku moraju da se kriju jedno od drugog, da ne mogu otvoreno o svemu, što naravno uključuje i sex?


Ovdje je jedino tužno što je ona žensko...
koje je rodilo prije mjesec dana...
koje zasigurno nije se prcnulo najmanje 3 mjeseca očito jer je pravo ljutauser posted image
i to što je on muško koje došlo s posla, pojelo skuhan ručak, sjelo na očišćen i pospremljen dnevni boravak, slagao da će čuvati bebu koja spava pored njega koju je ona jedva uspavala...
i sjeo da sebi udovolji sa nekim tamo novinama il Tv-on nema veze dok se ona veselica bori sa činjenicom da više nije ista kao prije nego je rodila recimo ..nema ona pojma da će za godinu dana padat u nesvjest od mršavosti i obaveza silnih...i bit anemična ona misli sad osta tako sa tim viškom kila i to je to...

e meni je tužnooooooooooo pretužnoooooooooo da nju sad ni jedna žena na ovoj temi nerazumije...
i da sve i jedna daje podršku tom bezosjećajnom njenom mužu koji je stavrno mogao mimo dnevnog boravka to obaviti da ne dovede se u situaciju da ona vidi u datom trenutku i vremenu koje je opisala jer je osjetljiva, jeste osjetljiva je i tačka...

jedino me raduje što za mjesec dana ovo će joj biti smješno...
a za godinu dana pogotovo ako s eikada sjeti...
jer do tada će ga natjerat sama da to radi pored nje milion puta...


al valja sad njoj do toga doći...
pa polako ...
biće i to...
al nemojte je shebavat da vam je to normala...kad nije brate...mogao je biti osjetljiviji prema njoj i pripaziti...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:18:19   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

ne mogu da vjerujem



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:19:45   
Hanady RR

ma vesela nemoj meni objašnjavata pa ja tvoje postove čitam godinama...
sve zna šta misliš, štaš napisat i reć...
a znam hB i bajke prepoznat a i basne bogamiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:19:47   
salmy

IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image

gdje bi se ti sexala da spavas u istoj sobi sa bebom?

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:20:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image



Sta je sad? Opet me lijepis?

Ti barem zna moje misljnje o sexu u istoj prostoriji gdje du djeca i bebe. Ne moram se objasnjavati.

Ali i ovjdje zene i dalje se sexaju pred djecom. U istoj sobi.



ma ne lijepim bona nikoga.....šta ti ej ...de smiri ba malo.....kažem samo ne shvatam neke stavove...ne može mi pod kožu....
što kaže Hanady,mače je to maleno.....e Tita mi sad bi ga razgulila ovim tek nalakiranim noktima.....fujjj...eto zgadio mi se frajer ...da bar hoće ovo pročitati.....meni se to graniči sa pedofilijom.....user posted image user posted image user posted image

bebo ja i ti nsimo na sitom fonu...halali nisma ja to tako mislila...
user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 12.10.2014 23:22:38 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:20:55   
veeseelaa
on je najveći skot
treba da zadaviti, gad jedan, tako pred djetotom, strašno
i njoj iza ledja??? ostavi ga što prije, idiot

muka mi je, sad bi svakom muškarcu oči izvadila

ne mogu da vjerujem da takvo što postoji



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:21:16   
Galicia

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image

gdje bi se ti sexala da spavas u istoj sobi sa bebom?


Hoces moje misljenje?

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:21:18   
bebaa
e meni je tužnooooooooooo pretužnoooooooooo da nju sad ni jedna žena na ovoj temi nerazumije...


e nije tačno...moram te ispraviti....ja je razumijem......user posted image
joj ja imam poremećene hormone na dvije strane...možda nisam trenutno sposobnma rasuđivati...ali nema veze..svakako sam na tvojoj strani.....hihihiiiuser posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:22:27   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ma vesela nemoj meni objašnjavata pa ja tvoje postove čitam godinama...
sve zna šta misliš, štaš napisat i reć...
a znam hB i bajke prepoznat a i basne bogamiuser posted image


znači nema taj orgazam, klitoralniuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:24:00   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bebaa

e meni je tužnooooooooooo pretužnoooooooooo da nju sad ni jedna žena na ovoj temi nerazumije...


e nije tačno...moram te ispraviti....ja je razumijem......user posted image
joj ja imam poremećene hormone na dvije strane...možda nisam trenutno sposobnma rasuđivati...ali nema veze..svakako sam na tvojoj strani.....hihihiiiuser posted image user posted image


i ja te ispravljam, od starta sam rekla svoj stav :)
Ja nemam poremecene hormnone , dobra sam user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:24:22   
MicoTico
Ja razumijem da je žena porođena i da hormoni rade i da je osjetljiva i da joj svašta smeta...
Sve ja to kontam. Ali ne kontam šta je problem što se njen muž malo družio sam sa sobom.
Po meni je veći problem bio što ga je ona, ako se dobro sjećam priče, oralno zadovoljavala preko svoje volje.
Oni trebaju malo da popričaju, kad već nisu prije i kad je trebalo, da "stave krate na sto": Ja to volim, to ne volim, to ne želim, to želim, to mi treba , to ne treba... I ona i on...


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:24:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ma vesela nemoj meni objašnjavata pa ja tvoje postove čitam godinama...
sve zna šta misliš, štaš napisat i reć...
a znam hB i bajke prepoznat a i basne bogamiuser posted image


znači nema taj orgazam, klitoralniuser posted image



ne znam stavrno...u naSke to sve muž obavi, meTne mi krpicu na lice, legne na mene i sve nepta stenje stenje i ja se oznojim i gotovo user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:24:58   
veeseelaa
ostanem li još malo ovdje i ja ću se javiti s istim problemomuser posted image

Gali pusti priču, sve se to prči nedje tu pored bebe, osobito dok su male , do 1-1,5 godine

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:26:06   
bebaa

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image

gdje bi se ti sexala da spavas u istoj sobi sa bebom?

ja i spavam u istoj sobi sa bebom......ali se u njoj ne sexam niti sam i jednom pred djetetom....niti bi.....
e sad hvala Bogu pa ne moram da se sekiram...imam još prostorija u stanu...
nije lako onome ko živi u garsonjeri.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:27:30   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ma vesela nemoj meni objašnjavata pa ja tvoje postove čitam godinama...
sve zna šta misliš, štaš napisat i reć...
a znam hB i bajke prepoznat a i basne bogamiuser posted image


znači nema taj orgazam, klitoralniuser posted image



ne znam stavrno...u naSke to sve muž obavi, meTne mi krpicu na lice, legne na mene i sve nepta stenje stenje i ja se oznojim i gotovo user posted image user posted image



Prije braka ili kad ste se vjencali?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:27:33   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image



Sta je sad? Opet me lijepis?

Ti barem zna moje misljnje o sexu u istoj prostoriji gdje du djeca i bebe. Ne moram se objasnjavati.

Ali i ovjdje zene i dalje se sexaju pred djecom. U istoj sobi.



ma ne lijepim bona nikoga.....šta ti ej ...de smiri ba malo.....kažem samo ne shvatam neke stavove...ne može mi pod kožu....
što kaže Hanady,mače je to maleno.....e Tita mi sad bi ga razgulila ovim tek nalakiranim noktima.....fujjj...eto zgadio mi se frajer ...da bar hoće ovo pročitati.....meni se to graniči sa pedofilijom.....user posted image user posted image user posted image

bebo ja i ti nsimo na sitom fonu...halali nisma ja to tako mislila...
user posted image


ma toliko sam se bila iznervirala......i nismo ....mi se samo ponekad složimo u neki stvarima....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:28:15   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: bebaa

nije lako onome ko živi u garsonjeri.....

Ma ja, ko živi u garsonjeri i ne treba da se seksa, kad već nije imao za veći stanuser posted image
Bolje da tu energiju usmjeri na rješavanje stambenog pitanjauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:29:33   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja razumijem da je žena porođena i da hormoni rade i da je osjetljiva i da joj svašta smeta...
Sve ja to kontam. Ali ne kontam šta je problem što se njen muž malo družio sam sa sobom.
Po meni je veći problem bio što ga je ona, ako se dobro sjećam priče, oralno zadovoljavala preko svoje volje.
Oni trebaju malo da popričaju, kad već nisu prije i kad je trebalo, da "stave krate na sto": Ja to volim, to ne volim, to ne želim, to želim, to mi treba , to ne treba... I ona i on...



To smo i savjetovale sve do pocetka.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:29:54   
Galicia
Gali pusti priču, sve se to prči nedje tu pored bebe, osobito dok su male , do 1-1,5 godine


Nemam ja tih problema.

Niti cu imati ovakve kao sto ih ima forumasica, jer ja sam kontra od konzerve kao sto ona rece, ukratko kurva, jer eto podrzaJem pipkanje.

Mislim, halo. Dosla je ovdje traziti savjet, a zna da je problem u njoj. I onda napada ko god nije na njenoj strani.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:29:59   
salmy

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image

gdje bi se ti sexala da spavas u istoj sobi sa bebom?

ja i spavam u istoj sobi sa bebom......ali se u njoj ne sexam niti sam i jednom pred djetetom....niti bi.....
e sad hvala Bogu pa ne moram da se sekiram...imam još prostorija u stanu...
nije lako onome ko živi u garsonjeri.....

mi spavamo u istoj sobi sa sinom(svako u svom krevetu) ..naravno da se sexamo u nasem krevetu kad je u carstvu snova....nista lose ne vidim osim da se njegova majka i otac vole i upraznjuju svoje potrebe i zelje....Naravno sve u granicama...iskreno meni on nije problem..vise se brinem za komsinicu ispod sebe ..ali dobro jeuser posted image



(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *