|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 14:54:09   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Super Beba

mayra - po meni, vi ste maximalno iskoristili ovaj prostor..

Istog sam mišljenja.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 14:56:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mayra

Meni zaista ne smetaju kritike, svako ima svoje vidjenje stvari, a mi smo radili bas po svom ceifu i u skladu sa mogucnostima iskoristenja prostora.
Ja sam prva takva, gledam samo estetiku, al kad krene rusenje, covjek naidje na milion prereka.
Mi u kuci nemamo gdje staviti drugo plinski bojler, ostavili smo ga u kupatilu, al zatvorili, pola napravili ormaric, pola bojler. Ista stvar sa ves masinom.Drugi ormaric u suprotnom uglu je opet sa svrhom, jer nam je ventilaciona cijev virila vani, nismo je mogli ubaciti u zid jer je nosiva greda kuce na tom zidu, nismo je smjeli dirati.
Najlakse je reci sve se moze kad se hoce, moze, al da poljuljas kucu cijelu, da probijes plocu po kojoj hodas i milion drugih stvari.

Mi smo od prosle godine prepravili cijeli sprat koliko smo mogli, pa je neko spomenuo moju kuhinju da je kritikovana, opet nosiva greda kuce. Jeste trebala sam srusiti gredu, a sto ce mi za dvije godine kuca napola puci, to nije bitno.
Ko nije renovirao i prepravljao stare objekte, nema pojma sta znaci to, koliko novca, zivaca i prepreka covjek ima tu.

Ti si njega sbei uklopila i super je...user posted image
i istina ko nije renovirao staru kuću nema pojam koliko je to novaca živaca i ograničenih mogućnosti...i naša je kuća iz 56 godine...pa dobro je ikakva majkemiuser posted image al je naša :D i volim joj brate svaki kamen i ciglu i onu iz 56 i ovu zadnju što ''metnusmo'' negdjeuser posted image
pričaj mi kako se održava ovaj kamen u kabini ...ludilo ..
a bojelr fantazija...sad si mene zadeverala meni su rekli ne jedna se ne smije zapakovat...moram opet pitati i mene moj bojler dobro nervira iznad veš mašineuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:01:33   
minie
Uslikacu ja svoje pa cete vidjeti sta je small kupatilo user posted image



_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:01:57   
mayra
Hanady ti si mi pala na pamet kad sam pricala o prepravljanju starog, a i sjetila sam se tvoje banje i bojlera iznas ves masine.
Mi smo pitali covjeka koji je inzinjer masinstva, drzi firmu koja se bavi grijanjem, radio sve vece zgrade, Sarajevo city centar, Unipromet itd i rekao nam da se smije obloziti ukoliko je fasadni bojler, tj. da ovaj sulunar izlazi direktno vani, a ne na dimnjak.
Sto se kamena tice, pojma nemam, nadam se da cu do subote prvi put koristiti tus kabinu, jer se jos uvijek susi lak na kamenu.
A trazicu vjerovatno savjet na temi Domacice user posted image
Inace kamen je bio ideja mog muza, pa je rekao ako bude problem ciscenje, on ce ga cititi hehehe

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:07:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mayra

Hanady ti si mi pala na pamet kad sam pricala o prepravljanju starog, a i sjetila sam se tvoje banje i bojlera iznas ves masine.
Mi smo pitali covjeka koji je inzinjer masinstva, drzi firmu koja se bavi grijanjem, radio sve vece zgrade, Sarajevo city centar, Unipromet itd i rekao nam da se smije obloziti ukoliko je fasadni bojler, tj. da ovaj sulunar izlazi direktno vani, a ne na dimnjak.
Sto se kamena tice, pojma nemam, nadam se da cu do subote prvi put koristiti tus kabinu, jer se jos uvijek susi lak na kamenu.
A trazicu vjerovatno savjet na temi Domacice user posted image
Inace kamen je bio ideja mog muza, pa je rekao ako bude problem ciscenje, on ce ga cititi hehehe

taj je i kod mene....
jer sma ja nadograđivala kupatilo na staru kuću protorom i tu dimnjak nemamuser posted image pa je fasadni odrađenuser posted image
baš si me obradovala...moram mm na RR dovesti ...opetuser posted image ubiće meuser posted image
ma ja mislim da će e fino ponašati...mnogo fino djelujeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:07:46   
mayra

IZVORNA PORUKA: minie

Uslikacu ja svoje pa cete vidjeti sta je small kupatilo user posted image




Minie postavljaj, ja uzivam u kupatilima. Sta fali ako ga malo iskritikujemo user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:28:41   
stoic
mayra, mozes li mi reci koliko su te dosle ruke cijelog posla - vodoinstalacije, keramika i ostali detalji? dakle, ne materijal nego ruke

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:39:54   
minie
Evo ga:

http://www4.slikomat.com/13/0626/sm-DSCF28.jpg
http://www4.slikomat.com/13/0626/rwm-DSCF28.jpg

Malo me aparat zeza pa boje nisu iste 100%, ali eto ugl vidite user posted image

Prekoputa masine je lavabo sa malim ormaricem ispod, a iznad je ogledalo. Na ves masini mi stoji korpa za ves, ali je prepuna pa je sklonih user posted image i iznad imaju dvije police.

Wc solja i mali lavabo je odvojeno, iste su plocice samo nema ovih ukrasnih.

U novoj kuci cemo, ja se nadam za jedno 2 godine aBd, uredjivati kupatilo, vjerovatno ce biti crveno - bijela kombinacija (ili ljubicasta).


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:42:41   
mayra

IZVORNA PORUKA: stoic

mayra, mozes li mi reci koliko su te dosle ruke cijelog posla - vodoinstalacije, keramika i ostali detalji? dakle, ne materijal nego ruke

Ovako... postavljanje keramike je bilo besplatno, radio moj tata, al inace ti je u prosjeku 10-15 km/m2
Gruba i fina za vodu je cca 550 KM
Grijanje prepravke oko 200 KM
Skidanje starih plocica je 2-3 KM po kvadratu
Iznosenje i odvozenje sute oko 100 KM

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu stoic)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:47:02   
mayra
IZVORNA PORUKA: minie

Evo ga:

http://www4.slikomat.com/13/0626/sm-DSCF28.jpg
http://www4.slikomat.com/13/0626/rwm-DSCF28.jpg

Malo me aparat zeza pa boje nisu iste 100%, ali eto ugl vidite user posted image

Prekoputa masine je lavabo sa malim ormaricem ispod, a iznad je ogledalo. Na ves masini mi stoji korpa za ves, ali je prepuna pa je sklonih user posted image i iznad imaju dvije police.

Wc solja i mali lavabo je odvojeno, iste su plocice samo nema ovih ukrasnih.

U novoj kuci cemo, ja se nadam za jedno 2 godine aBd, uredjivati kupatilo, vjerovatno ce biti crveno - bijela kombinacija (ili ljubicas_ta).




Meni je bas lijepo, svjeze boje, malo ali iskoristeno i sve stalo :-)
Tako je moj drug kad je pravio kucu, odmah rekao, prije su ljudi pravili nekakve nenormalno velike hodnike, a kupatilo 5 kvadrata, on je odmah napravio kupatilo 15 kvadrata. Ja sad kad udjem kod njega tacno svaki put mi se placeuser posted image



_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 15:54:09   
minie

IZVORNA PORUKA: mayra


Meni je bas lijepo, svjeze boje, malo ali iskoristeno i sve stalo :-)
Tako je moj drug kad je pravio kucu, odmah rekao, prije su ljudi pravili nekakve nenormalno velike hodnike, a kupatilo 5 kvadrata, on je odmah napravio kupatilo 15 kvadrata. Ja sad kad udjem kod njega tacno svaki put mi se placeuser posted image



Hvala user posted image

Na ovom spratu je napravljeno odvojeno bas zbog toga da druge prostorije budu vece. A u novoj kuci aBd je ostavljeno puno, puno vece. Ovo ce ostati djeveru pa nek on prepravlja ako mu se sta ne svidja user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 16:26:26   
canim

IZVORNA PORUKA: mayra

Davno sam obecala slike, al se sve zakomplikovalo i renoviranje je potrajalo bas dugo, al mislim da se isplatilo.

Ja sam odusevljena user posted image

http://www.dodaj.rs/f/f/4M/3gy6jCEl/wp20140624004.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1B/z9/4XRrEqBX/wp20140624002.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3j/SG/VSjpS9G/wp20140624005.jpg

Mayra, super je kupatilo, samo bih ja taj bojler sakrila drugacije, tj neka klizna vrata da se otvaraju na lijevo ili obicna u ravni sa tus kabinom i unutra bih jos ubacila neke male police s desne strane i tu stavila deterdzente i neke korpice sa sitnicama i slicno.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 16:28:36   
canim
Minie tvoje kupatilo je bas veselo, simpaticno user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 18:43:58   
stoic
hvala, nas je kostalo i vise, nismo tacno racunali jer su bila 2 kupatila u opciji a i vodoinstalacije u kuhinji...

najgore je sto su nam ruzno postavili zidne plocice pa nam sad to valja gledati ko zna koliko dugo :(

nismo jos uselili u taj stan, kad budemo, mozda i poslikam, mada je to daleki minimalizam u odnosu na sve sto se ovdje postavlja..... ja sam tip koji se drzi one "less is more" i definitivno mi je tako najprakticnije ;)

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 20:35:48   
mayra

IZVORNA PORUKA: stoic

hvala, nas je kostalo i vise, nismo tacno racunali jer su bila 2 kupatila u opciji a i vodoinstalacije u kuhinji...

najgore je sto su nam ruzno postavili zidne plocice pa nam sad to valja gledati ko zna koliko dugo :(

nismo jos uselili u taj stan, kad budemo, mozda i poslikam, mada je to daleki minimalizam u odnosu na sve sto se ovdje postavlja..... ja sam tip koji se drzi one "less is more" i definitivno mi je tako najprakticnije ;)

nas je komplet kupatilo izaslo 7000 KM, mozda malo vise. Uzas zivi!

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu stoic)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 21:51:13   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: mayra

nas je komplet kupatilo izaslo 7000 KM, mozda malo vise. Uzas zivi!

Šališ se????
Još ti muž radio namještaj, a nisi plaćala ni majstore za lijepljenje pločica????
To je zaista previše.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 22:00:46   
MicoTico
Tačno ću morati uslikati svoje kupatilo na vikendici kad budem sljedeći put išla.
Sad pitam mm-a i komplet nas je izašlo oko 1200 KM( u to računam i pločice, majstore, tuš kabinu, lavabo, bojler električni, WC šolju) Fale nam samo još ormarić i ogledalo. Nemam slike sad komplet nego samo dok je u izradi bilo.
Nije ništa fancy, da se ne ponadateuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 22:20:24   
minie

IZVORNA PORUKA: canim

Minie tvoje kupatilo je bas veselo, simpaticno user posted image


Hvala user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 22:31:35   
mayra

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: mayra

nas je komplet kupatilo izaslo 7000 KM, mozda malo vise. Uzas zivi!

Šališ se????
Još ti muž radio namještaj, a nisi plaćala ni majstore za lijepljenje pločica????
To je zaista previše.


Al mi smo mijenjali skroz instalacije, sve cijevi od vode, grijanja, struju, kamen sam sa popratnom opremom nas je dosao 400 km, bruku hidroizolacije smo stavljali ispod njega, na materijalu stvarno nismo stedili, uzimali smo sve najkvalitetnije, neznam kako, al se nakupilo. user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 22:40:30   
stoic
po meni je to sasvim realna cijena ako se kupuje kvalitetnije... razlike u cijeni samog ljepila za keramiku su drasticne, da ne pominjem ostale stvari

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 22:43:48   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: stoic

po meni je to sasvim realna cijena ako se kupuje kvalitetnije... razlike u cijeni samog ljepila za keramiku su drasticne, da ne pominjem ostale stvari

Na kupatilo od cca 5m2 koliko je mayrino nema drastične razlike u cijeni ljepila.
Pločice kvalitetne se mogu naći i po cijeni od 20-ak KM po kvadratu.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu stoic)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 22:55:50   
canim
A sta je to "less is more" za kupatilo user posted image jeli to ono kada/tus kabina, wc solja i lavabo i to je to, bez ormarica, ves masine, korpe za ves i tako tih dodataka ili ima neko drugo znacenje za kupatilo user posted image
Mislim kontam ja taj izraz za dnevni boravak i slicno ali ne kontam za kupatilo, jer koliko vidim ova sva kupatila imaju osnovne stvari, nikakvih nepotrebnih dodataka user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 23:12:10   
mayra

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: stoic

po meni je to sasvim realna cijena ako se kupuje kvalitetnije... razlike u cijeni samog ljepila za keramiku su drasticne, da ne pominjem ostale stvari

Na kupatilo od cca 5m2 koliko je mayrino nema drastične razlike u cijeni ljepila.
Pločice kvalitetne se mogu naći i po cijeni od 20-ak KM po kvadratu.


vjeruj ni sama neznam kako smo dostigli tu cifru, jer smo mi planirali nekih 6000 izdvojiti. Cuvamo sve racune, neku nocuser posted image kad smo sabrali, uhvatili se za glavu.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 23:12:40   
aidana
ja pretpostavljam da sa "less is more" u kupatilu misli na to da nema ukrasnog kamenja, mozaika, bordura, jakih boja, ugradbenih lampica po podu i slicno.
Mene je prije 2 godine kupatilo sa svim (mijenjanje svih elektricnih instalacija i cijevi, plocice, bojler, ruke pa sve do drzaca za peskire i cetkice) kostalo 6500 km. Imam povece kupatilo doduse.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Uređenje kupaonice
26.6.2014 23:56:57   
stoic
upravo to (prethodni komentar)... "less is more" ili minimalizam ne podrazumijeva da ti nesto FALI, nego da nemas bespotrebnog viska tipa "zvjezdanog neba" na stropovima izvucenog knaufom, bordura, sarenila, polica nadzidzanih stvarima koje redovno moras slagati i cistiti i sl...

ormarici su korisna stvar, bolje staviti sve u ormaric nego da je vani i skuplja (vecu) prasinu

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *