|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:50:09   
ziki
Ako već planirate renoviranje probaj sa tuširanjem na podu. Pod-prostor predviđen za tuširanje možeš obradit drugom vrstom pločice, npr, male staklene- mozaik pločice, odvojit-ogradit kloznom pozicijom kombinacije al profili i pleksiglas. Na taj način imaš više prosora za kupanje-tuširanje jer ne gubiš dragocene cm na ivice tuš kade. A ako imaš mogućnosti da malo više platiš ACO ima fina rješenja da vodu odvedeš linijski po ivici prostora za tuširanje ako ne onda slivnik- jako dobro rješenje. Ako ugrabim  vrijeme prije povratka šefice postaviću sliku
evo linka za dio kataloga imaju samo 2 male sličice
http://www.aco.ba/cps/rde/xchg/SID-4E29E370-7492E3C8/bih_bosnia-herzegovina/hs.xsl/3036.html


< Poruku je uredio ziki -- 7.10.2009 12:08:47 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 12:04:12   
Eli83
Kod nas je takođe malo kupatilo ali mi smo ozidali tuš kabinu sa siporeks blokovima, oni su tanji od cigle i preko toga polijepili pločiće, sve u crno-bijeloj kombinaciji, ma pravo dobro a i praktično, ali kod nas je prednost da je kupatilo odvojeno od wc-a pa opet se može bolje kombinovati.
Ako stignem postaviću vam sliku...

_____________________________

01.12. rodila se naša princezica Melisa...
Nema ljepšeg osjećaja na svijetu.
Ljubi je mama....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 14:14:42   
dzeny_2103
Izgleda da nema onih sa tus kabinom 80x80 user posted image

(odgovor članu Eli83)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 15:05:27   
Skvo RR
Ja sam imala tus kabinu u starom stanu, i kada smo renovirali novi stan kupili smo opet lijepu i prakticnu kaduuser posted image user posted image user posted image !
E, vezano za tu tus kabinu, u tom stanu bilo je malo  kupatilo i mi smo uzeli kutnu tus kabinu koja se dimenzijama veoma lijepo uklopila! Kupili smo je u OBI-ju!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 15:09:09   
dzeny_2103
skvo a koje su to dimenzijeuser posted image
Stvarno sam sada u velikoj nedoumici da li uzeti tu 80x80.A ta sto je 90x90 ona je i dublja a meni su lijepše pliće

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 16:06:42   
MELLI
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

skvo a koje su to dimenzijeuser posted image
Stvarno sam sada u velikoj nedoumici da li uzeti tu 80x80.A ta sto je 90x90 ona je i dublja a meni su lijepše pliće

pa imaš i 90x90 plitke.

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 16:15:31   
Amrino
Kada budemo renovirali- ako Bog da- ja planiram staviti tus kadu ali onu duboku jer nju ovijek mogu napuniti i okupati dijete u njoj (da je plitka- trebala bi mi plasticna kadica- a kud cu onda s njom?!) ili pokiseliti deke...ili sta zna...I staviti onu oblu kabinu jer zauzima manje prostora. Da mi je ne znam kako veliko kupatilo- cisto sumnjam da bi stavljala i kadu i tus jer mislim da je nepotrebno...a volim sirinu.
Sto se boje tice- uvijek sam za bijelu boju (sve bijelo) jer je uvijek u modi a moze se osvjeziti prostirkama ili dekoracijom u bojama.
Volim velik i dubok lavabo i velike, visoke cesme a ne da se sudaras s lavaboom dok ruke ili noge operes. user posted image .
Prakticnost prije svega! user posted image user posted image user posted image
Najgenijalniji su mi oni ormarici koji se uglave ispod lavaboa (imam jedan takav) jer super iskoriste prostor. Kada je mala banja a skroman budjet u pitanju mozda neke police nisu lose rjesenje...mislim da su oni gotovi elementi stvarno preskupi!
Gledala sam u Magma katalogu i ima onako slatkih...




_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 16:27:50   
acudesa
Moje kupatilo je veliko i sa ugaonom kadom-uživam u njemu, naročito zbog toga što u njemu nemam veš mašine (izbačena je u drugu prostoriju koju ja zovem vešerajuser posted image , a u vešeraju je luda kuća, u njemu mi je i korpa za prljavi veš), i  zato kupatilo uvijek uredno.
na zidnom ormariću imam ukrasne keramičke vaze i ponegdje ukrasne svijeće u raznim oblicima....u cijeloj kući najviše volim svoje kupatilouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 16:31:03   
bebano
I meni je oboje, kada i tus kabina,  bespotrebno. Medjutim i da to jaaaaaaako zelim, zbog velicine moje kupaonice mogu samo sanjati o tome. Sta je meni dobra stvar to su ormarici iznad umivaonika sa ogledalom. Ali ne oni nekadasnji starinski iz tri djela user posted image  nek' se niko ne ljuti ali meni je to bezze totalno, nego mi se dopada (to sam vidjela u Ikei ) ogledalo koje je na nekoj vjerovatno sini pa se pomjera desno i lijevo, a ispod su police. user posted image  malo sam ovo glupo objasnila ali nadam se da cete shvatiti sta hocu reci.


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 16:43:45   
Suzana
IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

e moje zenice, interesuje me kakve su vase kupaonice velike ili male. Meni ustvari interesuju male kako ste ih uredila a da ne ostane malo prostora.
Dalje, kakva vam je tuš kabina masažna ili obicna.Da li je mala tuš kabina 80x80?
Da li je neko od vas uzimao tuš kabine u Vitri, kakve su.Pomagajte mi, puna sam dilemauser posted image


Draga dzeny_2103 super ti je tema user posted image  jer sam u istim problemima.
Imam prilicno malo kupatilo koje planiram renovirati. Sada se u njemu nalazi kada, ves masina i klasika wc skoljka i umivaonik. Imam samo jedan ormaric koji mi stoji iznad ves masine i definitvno nije dovoljan za sve peskire i ostale potrepstine. Ono sto sam planirala je umjesto kade staviti tus kabinu i do nje ves masinu, tako da bih dobila prostor za jos jedan ormaric. E ono sto mene koleba oko stavljanja tus kabine je to sto imam bebaca od 16 mjeseci koji se obozava kupati. Kako da to izvedem a da svi budemo zadovoljni user posted image . Za mene i MM bi tus kabina bila vise nego dovoljna, jer se uvijek nabrzaka istusiramo, ne pamtim kada sam kadu koristila kao kadu, znaci da naspem vodu pa se nesto kao banjam. A kada kupam bebaca stavim njegovu banjicu u kadu i on uziva, prska, ma gušta. Dajte savjet zenice koje imate tus kabine kako to izgleda sa djecicom, kako ih kupate itd. Tus kabina koju smo MM i ja gledali je 90X90 i prilicno je duboka, ja bih se za tu opredjelila, ne volim one plitke. Svaki savjet je dobro dosao user posted image .


Evo jedne ženice koja ima tuš kabinu i dvije velike bebe. user posted image
Ali opet vam ne mogu pomoći, tj. tebi bebano ne mogu odgovoriti kako i šta (već si me jednom pitala user posted image ) jer kod nas nije ta tuš kabina o kojoj vi pričate, nego je potpuno izgrađena (izbetonirana). Tako da je prilično velika i Edi i Mak obojica u nju uđu i ja ih kupam, oni stoje.
Ako bi se neko odlučio za ovako neko rješenje, definitivno predlažem da uzmete dobrog keramičara, jer je nama komplet kupatilo, pa i tuš kabina od sitnih mozaik pločica i nisam zadovoljna kako je urađeno, ima nekih greškica... Izgleda da za te pločice fakat moraš biti stručnjak.
Sretno sa kupatilima! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 17:24:27   
Snjeguljica
Pogledaj na Ringeraja.rs, tema - Renoviranje kupatila. Ima nešto malo.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 18:20:47   
acudesa
IZVORNA PORUKA: acudesa

Moje kupatilo je veliko i sa ugaonom kadom-uživam u njemu, naročito zbog toga što u njemu nemam veš mašine (izbačena je u drugu prostoriju koju ja zovem vešerajuser posted image , a u vešeraju je luda kuća, u njemu mi je i korpa za prljavi veš), i  zato kupatilo uvijek uredno.
na zidnom ormariću imam ukrasne keramičke vaze i ponegdje ukrasne svijeće u raznim oblicima....u cijeloj kući najviše volim svoje kupatilouser posted image

ovaj post NE ČITAJTEuser posted image  (jer sam zakasnila da ga brišem)
krivo mi je što "igrom slučaja" imam malo više prostora i ovo sam napisala, a vidim da vi najviše deverate upravo zbog prostora, sorry

< Poruku je uredio acudesa -- 7.10.2009 18:21:13 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 18:49:58   
dzeny_2103
trebamo te naruziti acudesa user posted image user posted image user posted image ,ma zavidi ti
Melli znam da imaju plitke 90x90, ali mislim da ce mi zauzeti puno prostorajer kupatilo je jako malo a valja smjestiti tus kabinu, šolju, mašinu, umivaonik, da mi je kao u acudesauser posted image ja bi uzela metar sa metar

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 18:51:09   
dzeny_2103
Melli a sta rece kolika je vova kod tebe, izgleda dosta fino i prostrano

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 22:38:20   
MELLI
moja je upravo ta plitka,90x90,kutna
Kupatilo mi je takođe ekstra malo(više usko),a stalo je sve to što si nabrojala.
Sad ću lupiti otprilike dimenzije 1,30x2,70(prebrojala pločice,nemam metar pri ruciuser posted image user posted image user posted image ).znači sve sam potrebno nagurala,s tim da mi svi elementi stoje na jednoj strani zida,a druga  strana služi za prolazuser posted image user posted image

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: uređenje kupaonice
8.10.2009 8:00:44   
dzeny_2103
Imal jos ko kakav savjet, jer danas idem da kupujem, hajmo zene pricajte svoja iskustva

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: uređenje kupaonice
8.10.2009 8:46:15   
bebano
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

Imal jos ko kakav savjet, jer danas idem da kupujem, hajmo zene pricajte svoja iskustva


Dzeny_2103 cini mi se da ti (kao ni ja) nemas bas puno izbora. Znaci bitno je da odlucis hoces li tu kadu 80x80 da ti je plitka ili duboka, jer ti je to najbitniji dio. Wc skoljka i umivaonik ti mislim ne igraju puno ulogu, oni se uklope i ne zauzimaju toliko prostora kao kada. A ostalo moras dopunjavati sitnicama kao sto ja planiram. Kod mene je kupatilo 2 m x 2 m, koliko je kod tebe?

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: uređenje kupaonice
8.10.2009 9:50:01   
dzeny_2103
Kod mene je kupatilo 2 m x 2 m, koliko je kod tebe?


Nemam mjere ovdje a neznam napamet mislim da 2,30x1,60 otprilike

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: uređenje kupaonice
8.10.2009 9:50:57   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

Kod mene je kupatilo 2 m x 2 m, koliko je kod tebe?


Nemam mjere ovdje a neznam napamet mislim da 2,30x1,60 otprilike


Kod nas je 2 m x 3,5 m

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: uređenje kupaonice
9.10.2009 12:34:04   
bebano
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

Imal jos ko kakav savjet, jer danas idem da kupujem, hajmo zene pricajte svoja iskustva


Dzeny_2103 jesi kupila kadu?

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: uređenje kupaonice
9.10.2009 12:43:30   
Doraa
Kad vidim naziv ove teme ne mogu a da ne upozorim sve one koje prave kupatilo a imaju muža koji se tušira minimalno 3puta dnevno kao moj(koji puno rade i znoje se a prepedantni su) da ni slučajno ne kupuju kadu nego samo tuš kabinu.Ja sam izrazila želju za trokutastom kadom i crnim pločicama pa sad sama sebi juser posted image svaki put kad ugledam kupatilo nakon što sam ga generalno uradila-dovoljno je da se naslone na pločice i vide se prsti a kada vazda uprskanauser posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: uređenje kupaonice
9.10.2009 15:52:35   
dzeny_2103

IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

Imal jos ko kakav savjet, jer danas idem da kupujem, hajmo zene pricajte svoja iskustva


Dzeny_2103 jesi kupila kadu?



Jesam, uzela sam 90x90 prelijepa je, mada ce mi se dodirivati sa umovaonikom i biti jako blizu šolje ali nema veze ipak i da sam ostavila ti par cm između samo bi mi se vise skupljala prašina, 80x80x je premala, pogotovo ulaz, jako je mali moras se iskrenuti da uđeš unutra

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: uređenje kupaonice
9.10.2009 15:54:39   
dzeny_2103
polukruzna je , sa maglovitim ili kako se vec kaze staklom koje je vani hrapavo a unutra glatko, aluminiska, sve u svemu prezadovoljna sam user posted image

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: uređenje kupaonice
9.10.2009 15:59:07   
bebano
Super, bas mi je drago user posted image . Jeli plitka ili duboka? Mozes li je slikati pa nam staviti slicicu user posted image ? Ili reci gdje si je kupila, tj cija je da pokusam naci na internetu. I meni se to svidja da je kao ono pjeskareno staklo, mutno.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: uređenje kupaonice
10.11.2009 7:38:40   
Anoniman
Ja bih vam htjela pokazati sliku mog kupatila,ali stvarno me ne ide ubacivanje slike na profil.
Pomozite mi kako to da uradim.
Moje kupatilo je crveno bijelo pa sam Vam htjela pokazati kako izgleda.

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *