|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: uređenje kupaonice
16.12.2010 17:02:03   
Anoniman
meni je bogami ovo cijino savrseno...ovo su inace boje koje nikad ne izlaze iz mode...mogu jedino plocice kao takve...a boje bogami neuser posted image ...bijela kupatila nikako ne volim...to me asocira na bolnicu...jedino mi s ovim kamufliranjem nikako nije jasno pa cekam ili ciju ili pahuljicu tj. njenog muza da se oglaseuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: uređenje kupaonice
16.12.2010 21:23:54   
cija
user posted image user posted image

drage moje forumašice...prvo sam se slatko ismijala kad sam čula da mi je kupatilo ovako pohvaljeno.Hvala lijepo i jako mi je drago da vam se sviđa,jer sam tu bukvalno sebe uložila.3 mjeseca sam trpila bušenja i ostalo..znate već.

A projektovala sam ga sama pa sigurno je bilo oko 10 nacrta.I 100 puta sma mijenjala pločice.Sve je nekako moralo biti u mojoj glavi pod konac.

Naplaćujem savjete user posted image user posted image user posted image user posted image

Šala !

a Sheri  i ja ćemo popiti kafu u hali user posted image user posted image user posted image

Bojler mi je prebačen ,kao i veš mašina i špajz koji je pretvoren tako u vešeraj,tu je i korpa za veš,tako da u 5,5 m2 kupatila dođe kao da je veče.

Ispod ovih "šubica" koje su rađene od siporeksa u koje su ugrađene halogenke se nalazi ugradbeni vodokotlić.U slučaju kvara ,popravlja se kroz tipku kojom se sšušta voda.Tako mu ide servisiranje.Hvala Bogu,kuc kuc...sve je ok zasad.

Eto već imate slike na ovome...

Nekako sam zamislila da sve bude ravnih linija....kvdratno,samo mi je tipka od vodokotlića pravila tu problm ,nisam našla da odgovrara,a da je kvadratna user posted image  O da, bik sam ,perfekcionista,pa mi je muž ludio zbog toga.user posted image user posted image

Tako je ova lampa iznad ogledala me koštala ko Pantine gaće (roditelji nikad nisu saznali) user posted image user posted image user posted image  rekli bi nam da smo poludili,kao i lajsne.Jako bitna stvar ukoliko možete ,da kupujete aluminijske završne lajsne,a ne plastične,daju bolji efekat pločicama.

eto brzinski da se javim i ja :) Dakle kombinacija wenge i bež ili vam šampanj je jako jako fina,topla i uvijek in.A uvijek je možete osvježiti detaljima (peškirima,ja mijenjam one zagasite boje peškira u kupatilu).



_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: uređenje kupaonice
16.12.2010 22:03:56   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I ja glasam za ovu smedje-bez..

Imam ja nesto slicno.user posted image


Dadada...sta ja napisah...sada se osjecam prozvanom da slikam....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: uređenje kupaonice
17.12.2010 10:04:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I ja glasam za ovu smedje-bez..

Imam ja nesto slicno.user posted image


Dadada...sta ja napisah...sada se osjecam prozvanom da slikam....user posted image user posted image user posted image user posted image

...a mi te onoliko hvalileuser posted image user posted image user posted image

Ne sumnjamo mi u tvoj ukus, ali bilo bi lijepo da to slikaš i postavišuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 204
   RE: uređenje kupaonice
17.12.2010 10:10:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I ja glasam za ovu smedje-bez..

Imam ja nesto slicno.user posted image


Dadada...sta ja napisah...sada se osjecam prozvanom da slikam....user posted image user posted image user posted image user posted image

...a mi te onoliko hvalileuser posted image user posted image user posted image

Ne sumnjamo mi u tvoj ukus, ali bilo bi lijepo da to slikaš i postavišuser posted image

vala basuser posted image

a ja sam ovo slobodno protumacila...kontam...nece da priznauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: uređenje kupaonice
17.12.2010 12:20:44   
muby
Cija kupatilo je perfektno
svaka cast, i najsitniji detalji su savrseni.
user posted image user posted image user posted image

Skvo cekamo i tvoje slicice, nemoj biti stidljiva :)
Mada i ovako na nevidjeno vjerujem da je super, ne sumnjam u tvoj ukus.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: uređenje kupaonice
17.12.2010 15:15:35   
10 mart 2009
cija ima prelijepo kupatilo, sviđa mi se, bravo za dizajnera user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: uređenje kupaonice
17.12.2010 20:20:58   
cija
hvala :) Bila sam sama svoj dizajner i time mi je još draže što vam se sviđa.To mi je hoby i u tome uživam.Još čuvam nacrte ,a i kuhinju sam isto tako osmislila sebi i roditeljima.

Naredno ljeto ako Bog Da ide ponovo renoviranje,pa opet ću da crrrrtaaaaammmm,skiciram :)

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: uređenje kupaonice
18.12.2010 0:04:59   
Skvo RR
user posted image

user posted image

Eto....kako sam i obecala.user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: uređenje kupaonice
18.12.2010 0:06:54   
Skvo RR
I da mali wc nisam slikala...on je samo bežast.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: uređenje kupaonice
18.12.2010 16:11:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

user posted image

user posted image

Eto....kako sam i obecala.user posted image

Superiska kupatilouser posted image user posted image user posted image user posted image Posebno i se svidjaju lampice. Mi mislili lampice samo tano iznad tush kabine i 2 iznad ogledala. Al dobra je fora i skroz uraditi.

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: uređenje kupaonice
18.12.2010 17:16:48   
muby
Skvo predivno bas kao sto smo i ocekivali 
Super kombinacija boja, plocice za "prelaz", rasvjeta, umivaonik (luda sam za tim cetvrtastim), ma sve za 10.

Cija hajd ti nama stavi jos tih slicica kupatila i kuhinje, i svog i od roditelja, da se malo divimo. Nekima treba inspiracija a neki samo "pare oci" :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: uređenje kupaonice
18.12.2010 20:58:37   
Anoniman
Skvo komentari su suvišni, ja sam to očekivala...user posted image
Znači pobijedila je smeđe-bež kombinacijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: uređenje kupaonice
31.1.2012 20:42:19   
Ilhana RR
Mi smo za vikend radili malu cenifu... nije skroz gotova, ima da se stave lajsne oko vrata i postavi lampa i silikon negdje al ne sjecam se gdje bi... i da se stavi neka kutija za razvod struje ili sta vec ahahha nisam upucena u te stavari... a i poklopac nam fali, nije bilo onog sto sporo se spusta pa cemo da sacekamo da im dodje =)

user posted image

user posted image



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: uređenje kupaonice
31.1.2012 22:46:56   
Idina mama
Ah, kako su vam lijepa kupatila. Mi pravimo kucu. Mislila sam da mogu vise uticati na to kako ce izgledati kupatilo. Nismo htjeli preveliko, vise volimo prostora u sobama. Sad se ispostavilo da moraju cijevi ovamo, cijevi tamo, grijanje dolje u podrum, pa cijevi od solarnog kolektora dolje, a mali odzak (grijanje na plin) gore i sve kroz nase kupatilo...
Kad sam gledala plocice u radnji i onako u kutiji, svidjale su mi se, a sad su poceli lijepiti plocice u wc-u za goste i pomalo sam razocarana... Prvo su zidari pogrijesili i stavili vrata od wc za goste na pogresnu stranu. OK. Nismo pravili problem jer smo mislili samo zamijenimo mjesta wc solje i umivaonika i sve ok, a sad jos te cijevi malo vise nego sto smo mislili i bas mi nesto user posted image

Sta li ce biti kad vidim nase kupatilo. A jos nisam vise sigurna kako ce plocice izgledati.
Pogotovo kad vidim vasa lijepa kupatila...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Uređenje kupaonice
31.1.2012 23:06:56   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: hanabanana

user posted image

user posted image


Eh, evo nadjoh. Divno ti je kupatilo, hanabanana. A i ja se sad bolje osjecam. Kupili smo malo neuobicajene plocice za jedno kupatilo i podne ce biti jarko narandjaste (!), zidne bijele sa cvijetnim ukrasnim plocicama. Strijepim kako ce to izgledati, ali kad vidjoh tvoje hanabanana, pomislih ima nade ....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Uređenje kupaonice
31.1.2012 23:09:37   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: hanabanana


Dodatno smo dobili prostor izbacivanjem skalamerije od bojlera, ubacili smo protočni bojler od 18 kW. Zauzima jako malo prostora, a pokazao su super rješenjem. ( nemojte ni u kom slučaju uzimati protočni ako imate problema sa pritiskom vode, ili ako vodu ne koristite stalno - znači NE u vikendice ).




Hanabanana, trosi li protocni bojler puno struje? Ja sam ga htjela mami ugraditi, ali ona rece da su joj "majstori" rekli da trosi jako puno struje....

< Poruku je uredio Idina mama -- 31.1.2012 23:10:40 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: uređenje kupaonice
1.2.2012 12:12:47   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


user posted image

I cije je ovo kupatilo?


Savrseno...spoj boja,izgled...masaallah!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Uređenje kupaonice
12.2.2012 12:26:13   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Idina mama

IZVORNA PORUKA: hanabanana


Dodatno smo dobili prostor izbacivanjem skalamerije od bojlera, ubacili smo protočni bojler od 18 kW. Zauzima jako malo prostora, a pokazao su super rješenjem. ( nemojte ni u kom slučaju uzimati protočni ako imate problema sa pritiskom vode, ili ako vodu ne koristite stalno - znači NE u vikendice ).




Hanabanana, trosi li protocni bojler puno struje? Ja sam ga htjela mami ugraditi, ali ona rece da su joj "majstori" rekli da trosi jako puno struje....


Mi smo imali fenomenalno iskustvo sa protoćnim bojlerom. I nas su ubjeđivali, neki, da će nam struje jako puno dolaziti. Majstori i ljudi od struke su tvrdili suprotno, i dali vrlo logično objašnjenje.
Struja se troši samo kad se otvori topla voda.

Iz iskustva, dolazilo nam je skoro 15 - 20 maraka manje struje. I nisam morala misliti dal će biti vode da se djeca istuširaju, dal sam upalila bojler ili ne.
Bitno je da u stanu ima dobar pritisak vode, i da imate trofaznu struju.

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Uređenje kupaonice
12.2.2012 12:30:02   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: hanabanana

user posted image

Meni se učinila nedovoljno veselom, pa imamo i jedan cvjetni zid. user posted image


Idina mama, i mi smo imali jedan veseli zid. I super se uklopio u cjelokuan ambijent.
Fali mi ovo kupatilo. user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Uređenje kupaonice
12.2.2012 12:31:28   
veeseelaa
ja isto imam dosta fino kupatilo, dopada mi se što je prostrano, kada mi je ogromna i smještena je u ćošku kupatila....
lavabo je veliki i ima dosta prostora za svašta nešto, mislim za prateće ormariće i sl


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: uređenje kupaonice
12.2.2012 12:41:40   
muby
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

user posted image

user posted image

Eto....kako sam i obecala.user posted image



ne znam kako ovo nisam ranije vidjela.
Predivno, nisam ni sumnjala :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: uređenje kupaonice
12.2.2012 12:43:32   
muby
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Mi smo za vikend radili malu cenifu... nije skroz gotova, ima da se stave lajsne oko vrata i postavi lampa i silikon negdje al ne sjecam se gdje bi... i da se stavi neka kutija za razvod struje ili sta vec ahahha nisam upucena u te stavari... a i poklopac nam fali, nije bilo onog sto sporo se spusta pa cemo da sacekamo da im dodje =)

user posted image

user posted image




Ilhana sve je odlicno, sminka :)
Bijela sa detaljima u mojoj omiljenoj boji, big like

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: uređenje kupaonice
12.2.2012 12:46:13   
Anoniman
Meni je sve sto Ilhana objavi fenomenalno. Fakat zena ima stilauser posted image

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 224
   RE: uređenje kupaonice
13.2.2012 0:34:04   
Idina mama
Molim vas za misljenje i savjet.

Poceli smo lijepiti plocice u kuci pocevsi od wc-a za goste. Plocice su prilicno svijetle. Ne sasvim bijele. ali vrlo svijetle drap. I na zidu i na podu. Ja rekoh majstoru da zelim bijele fuge. Kad dodjoh kasnije da vidim kako izgleda, neugodno se iznenadih. Na podu sive fuge. Ljuta sam bila jer me nije ni pitao, a promijenio boju fuga, a i nije mi se svidjelo kako izgleda. Izgledalo mi vec nekako tamnije i cinilo mi se prljavo. Majstor nam rekao da je mislio kako je bolje imati sive fuge zbog prljanja. Izvinjavao se i sad je vec ponovo uradio fuge. Ljepse su mi bijele, ali sad vise nisam sigurna.

Sta vi mislite?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *