|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: devetogodišnje školovanje
10.9.2016 23:45:59   
salmy
Ja sam mislila da je ona pravnica...znači prešla je u voditelje? Sekica dogurala..hajd fino..sa srecom

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: devetogodišnje školovanje
11.9.2016 0:51:30   
Galicia
user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: devetogodišnje školovanje
14.9.2016 10:44:54   
salmana
Vi koje znate Dijanu, je li uvijek ovako izgledala? Meni nesto ne lici na sebe, po slikama koje sam ovdje vidjala barem?

Odoh da pogledam snimak, tema mi je interesantna.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: devetogodišnje školovanje
29.3.2017 21:30:46   
Visnja RR
Još jedan raspust

http://www.ringeraja.ba/clanak/ucenici-ce-imati-jos-jedan-raspust_2811.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: devetogodišnje školovanje
29.3.2017 21:38:49   
salmy
Ne kontam ovaj raspust u aprilu...
Nigdje veze..pa onda ne trebaju ni ici u skolu

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: devetogodišnje školovanje
29.3.2017 22:55:32   
teacher75
Taj raspust je super stvar, taman pred finale tj.zadnje tromjesecje da se odmore i djeca i nastavnici i napune baterije. U svijetu je vezano za uskrs i svugdje imaju u aprilu raspust al kod nas ce biti malo ranije, pocetkom aprila

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 9:05:13   
salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75

Taj raspust je super stvar, taman pred finale tj.zadnje tromjesecje da se odmore i djeca i nastavnici i napune baterije. U svijetu je vezano za uskrs i svugdje imaju u aprilu raspust al kod nas ce biti malo ranije, pocetkom aprila

Meni to nema logike..sta ce roditelji koji rade? Gdhe ce sa djecom...a vi prosvjetni radnici opet cete ici svaki dan na posao...kajav je to idmor? A poslije silnih praznika Bozica Bajrama dana skole pa prosvjetnih radnika itd...treba jis raspusta...meni je to totalna glupost

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 10:13:35   
teacher75
U januaru ce imati sedmicu kraci raspust. Zar nije bolje da imaju sada jednu sedmice da se malo odmore i pripreme za kraj godine nego predug raspust u januaru? Ja da se pitam uvela bih i jednu sedmicu poslije prvog tromjesecja na ustrb ljetnog dugog raspusta. Ali dala bih i profesorima odmor i u aprilu i na jesen

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 10:21:56   
Visnja RR
što više raspusta to bolje user posted image
kako bi bilo divno uskršnji raspust od 3 radna dana plus tih 5...8 radnih dana raspust ...divota ...za pobjeći negdje u proljeće

a sad bi nam baš odgovarao jer smo više smoreni od bezbroj testova , i provjera....da svježiji uđemo u finiš :)))

nama je zimski ionako kraci za jednu sedmicu tako da želim tih 5 dana user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 10:48:31   
salmy
Kako kraci? Pa vi idete prije nas sedmicu na raspustuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 11:07:27   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Kako kraci? Pa vi idete prije nas sedmicu na raspustuser posted image

al krećemo u drugo polugodiste dvije sedmice prije vas...vi imate cijeli januar a mi samo pola

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 12:46:23   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

Taj raspust je super stvar, taman pred finale tj.zadnje tromjesecje da se odmore i djeca i nastavnici i napune baterije. U svijetu je vezano za uskrs i svugdje imaju u aprilu raspust al kod nas ce biti malo ranije, pocetkom aprila

Meni to nema logike..sta ce roditelji koji rade? Gdhe ce sa djecom...a vi prosvjetni radnici opet cete ici svaki dan na posao...kajav je to idmor? A poslije silnih praznika Bozica Bajrama dana skole pa prosvjetnih radnika itd...treba jis raspusta...meni je to totalna glupost


ne kontam ti ovo pitanje? Gdje budu kada idu u školu, tu će biti i na raspustu.


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 12:58:55   
teacher75
Vjerovatno ce raditi produzeni, kao sto u januaru rade. Ovo ce bit super prilika za roditelje koji mogu tada uzet par dana od godisnjeg da negdje malo otputuju sa djecom. Ja cu nazalost morati raditi user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 13:15:46   
Blue rose RR
Ne sviđaju mi se ove novotarije, kao ni Zakon sam, mislim da je ovo neko se igrao i nabacao sve što je gledao na nacionalnoj geografiji, si-fi filmovima, safunjarama....
Ne shvataju da je suština prilagoditi Zakon 21. vijeku, djeci i nastavnom kadru i roditeljima, a nikako izmišljati nešto što nema veze sa pameću, i potrebama koje nosi ovo vrijeme, posebno djeci koji trebaju da se spremaju za svoju budućnost.
Trenutno su svi i učiteljica i djeca u trci za ocjenama, a znanje ko *ebe.

Nama je manje bitna izmjena Zakona, a najveću moju brigu izaziva NPP koji je strašan, svake godine,a iza nas je 5 školskih godina, zaključujem da je skup debila (čast izuzecima) pisao knjige iz kojih moje dijete uči. Ni početka ni kraja, još ako nastavnik ne ispredaje havetno...da nam je Bog na pomoći.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 13:25:01   
Visnja RR
Zato pored sve te situacije 5 dana omora dobro dođe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 14:25:24   
salmy

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

Taj raspust je super stvar, taman pred finale tj.zadnje tromjesecje da se odmore i djeca i nastavnici i napune baterije. U svijetu je vezano za uskrs i svugdje imaju u aprilu raspust al kod nas ce biti malo ranije, pocetkom aprila

Meni to nema logike..sta ce roditelji koji rade? Gdhe ce sa djecom...a vi prosvjetni radnici opet cete ici svaki dan na posao...kajav je to idmor? A poslije silnih praznika Bozica Bajrama dana skole pa prosvjetnih radnika itd...treba jis raspusta...meni je to totalna glupost


ne kontam ti ovo pitanje? Gdje budu kada idu u školu, tu će biti i na raspustu.

vecina bude u produzenom...ako ce raditi produzeni to onda nije raspust za sve ucitelje


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 14:43:28   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

Taj raspust je super stvar, taman pred finale tj.zadnje tromjesecje da se odmore i djeca i nastavnici i napune baterije. U svijetu je vezano za uskrs i svugdje imaju u aprilu raspust al kod nas ce biti malo ranije, pocetkom aprila

Meni to nema logike..sta ce roditelji koji rade? Gdhe ce sa djecom...a vi prosvjetni radnici opet cete ici svaki dan na posao...kajav je to idmor? A poslije silnih praznika Bozica Bajrama dana skole pa prosvjetnih radnika itd...treba jis raspusta...meni je to totalna glupost


ne kontam ti ovo pitanje? Gdje budu kada idu u školu, tu će biti i na raspustu.

vecina bude u produzenom...ako ce raditi produzeni to onda nije raspust za sve ucitelje





Raspust djece nije isto sto i godisnji odmor nastavnika.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: devetogodišnje školovanje
30.3.2017 15:09:33   
salmy

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

Taj raspust je super stvar, taman pred finale tj.zadnje tromjesecje da se odmore i djeca i nastavnici i napune baterije. U svijetu je vezano za uskrs i svugdje imaju u aprilu raspust al kod nas ce biti malo ranije, pocetkom aprila

Meni to nema logike..sta ce roditelji koji rade? Gdhe ce sa djecom...a vi prosvjetni radnici opet cete ici svaki dan na posao...kajav je to idmor? A poslije silnih praznika Bozica Bajrama dana skole pa prosvjetnih radnika itd...treba jis raspusta...meni je to totalna glupost


ne kontam ti ovo pitanje? Gdje budu kada idu u školu, tu će biti i na raspustu.

vecina bude u produzenom...ako ce raditi produzeni to onda nije raspust za sve ucitelje





Raspust djece nije isto sto i godisnji odmor nastavnika.

Ocito nije..nista od odmora tikiuser posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: devetogodišnje školovanje
31.3.2017 10:05:42   
Visnja RR
Očito me onih 5 dana toliko obradovalo da nisam pročitala bitniju rečenicu koja mi je užas:

"Uz ovu promjenu navodi se i uvođenje eksterne provjere znanja u trećem i šestom razredu osnovne škole, a sve kako bi se dobila kvalitetnija nastava i uvidjele moguće slabosti. "

pa zar nije dosta sto djeca imaju po 9, 10 (nekad i više) ocjena u jednom polugodistu iz većine predmeta....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: devetogodišnje školovanje
31.3.2017 11:01:43   
salmy
Sad gledam dnevnik covjece uz Bosanskog vec ima 6 ocjenauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: devetogodišnje školovanje
31.3.2017 11:27:15   
dinaa
Mi vec odavno imamo taj proljetni raspust i bude krajem aprila tako da sastave sa praznikom rada,i moje misljenje a i misljenje vecine roditelja je da je to cista glupost.Djeca se toliko opuste da ih jako tesko ponovo vratiti a kraj skolske godine se blizi i tek tada je navala sa silnim testovima i provjerama.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: devetogodišnje školovanje
31.3.2017 13:28:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dinaa

Mi vec odavno imamo taj proljetni raspust i bude krajem aprila tako da sastave sa praznikom rada,i moje misljenje a i misljenje vecine roditelja je da je to cista glupost.Djeca se toliko opuste da ih jako tesko ponovo vratiti a kraj skolske godine se blizi i tek tada je navala sa silnim testovima i provjerama.


to je kasno po mom misljenju...bolje je da bude npr danas kada je kraj prvog tromjesečja

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: devetogodišnje školovanje
5.4.2017 11:46:39   
uma79
pozdrav svima,vjerovatno ste o ovome govorili ali ja sam u nedoumici potpunoj,treba mi savjet,ako ima neki pedagog ili učiteljica u grupi da me posavjetuje...Imam djecaka koji ce krajem avgusta napuniti 6 god. i time bi trebao 1.9. krenuti u skolu...za moj pojam to je prerano,bice najmlađi u razredu,tjelesno je prilicno sitan i ima neki emotivni strah od ostajanja bez nas,sam u skoli...intelektualno je stanje drugacije:cita i pise krace tekstove,poznaje i mala i velika slova,broji i zna napamet dio tablice mnozenja(od sestre),logicki shvata super...a niko ga posebno nesto nije ucio,
I sta sada uraditi,kada prepoznajem strah kod djeteta,a i on kod mene prepoznaje nedoumicu...sta da radim,inace je stidan i povucen..

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: devetogodišnje školovanje
5.4.2017 12:02:22   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: uma79

pozdrav svima,vjerovatno ste o ovome govorili ali ja sam u nedoumici potpunoj,treba mi savjet,ako ima neki pedagog ili učiteljica u grupi da me posavjetuje...Imam djecaka koji ce krajem avgusta napuniti 6 god. i time bi trebao 1.9. krenuti u skolu...za moj pojam to je prerano,bice najmlađi u razredu,tjelesno je prilicno sitan i ima neki emotivni strah od ostajanja bez nas,sam u skoli...intelektualno je stanje drugacije:cita i pise krace tekstove,poznaje i mala i velika slova,broji i zna napamet dio tablice mnozenja(od sestre),logicki shvata super...a niko ga posebno nesto nije ucio,
I sta sada uraditi,kada prepoznajem strah kod djeteta,a i on kod mene prepoznaje nedoumicu...sta da radim,inace je stidan i povucen..


strah od odvajanja će proći...moža će malo duže potrajati ali će proći...
moja kćerka je skoro mjesec dana plakala u školi.... kad je pita učiteljica rekla bi "nedostaje mi mama" ....ali šta da se radi....mora se u školu :)))) prošlo je ... vremenom je postala skroz drugo dijete ...."glavna" u razredu....voli skolu ( a najviše raspust i vikend user posted image )
ona nije znala sva slova niti je znala sabirati više od 10.... ali sve se to nauči.... i stigne.... dobro je što on to već zna ali nemojte ga previše forsirati jer će mu biti dosadno u školi.... množenje rade tek u 3. razredu pa nema potrebe a to uči tako mali...osim kao on baš želi i ako mu je to kao igra....

ja bih ga upisala ....jer taj period "straha" brzo prođe...

sretno! user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 5.4.2017 12:04:51 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu uma79)
Neposredna veza do poruke: 124
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *