|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 15:54:08   
kolacic
ja sad zvala skerlicevu, kazu cervikalni bris se ne moze raditi u trudnoci??? :((( jel to tacno? to mi je rekla sestra.

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 15:57:50   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: kolacic

ja sad zvala skerlicevu, kazu cervikalni bris se ne moze raditi u trudnoci??? :((( jel to tacno? to mi je rekla sestra.



Nije istina,mozeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 16:02:13   
marinčii
kolačić nije istina,ja sam ga radila u trudnoći dva puta i to nam samom početku u 8 tjednu

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 16:17:56   
kolacic
i sta ti je pokazao u 8 tjednu cervikalni bris?

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 16:30:25   
lila25
Moze se raditi cervikalni bris,dosta trudnica radi oba brisa tj.vaginalni i cervikalni ukoliko ima bakterija.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 16:32:45   
kolacic
hvala mozes zamisliti koliko su upucene sestre u skerlicevoj, kaze ona ne moze samo vaginalni bris. totalno me zbunilauser posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 16:41:13   
marinčii
ja sam tada imala e.coli u brisu cervixa i pila sam antibiotik na preporuku ginekologa ali sam poslije negdje pročitala da ona normalno živi u brisu cervixa žene i da neće izazvati nikakve probleme,jdino je problem ako je bakterija u mokračnom mjehuru

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 16:45:46   
kolacic
meni je u mokracnom mjehuru u urinu 10 na 7 e.coli. vec sam na antibioticima, pijem brusnicu, ali me strah da nije i na cervixu. ustanovljeni su mi znaci colpitisa gljivica candida pa bih morala i zbog toga uraditi cervikalne briseve. pih, sta me nece sve snaci.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Brisevi i papa test?
4.2.2013 16:47:55   
marinčii
ma obično poslije antibiotika se i pojave te gljivice i nije to ništa strašno ne brini ,još kako si trudna još si osjetljivija dobit ćeš vaginalete i bit će to ok,vidjet ćeš

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Brisevi i papa test?
16.2.2013 11:54:14   
sanjicak
Papa testsam radila krajem decembra prosle godine, a rezultate sam dobila, na zalost, tek juce. Nalaz je uredan, sem sto su naglasili da treba sanirati neku upalu. Moja doktorica je propisla Polygynax. Kada sam citala uputstvo za upotrebu procitala sam da nije preporucljivo koristenje ovog lijeka u trudnoci. Sta mi vi savjetujete, ima li neka zamjena za ovaj lijek koji je pouzdan za koristenje u trudnoci.
U naprijed zahvalna!!!

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Brisevi i papa test?
2.3.2014 15:26:36   
ajla86
Stje li ijedna sa dg ab.immnes tj prijetecim pobacajem radila papu i briseve?imam kontrakcije i hematome i na mirovanju sam.22 sed a pojavio se iscjedak i urin je los a kako mi sve divno ide u ivoj trudnoci vherujem da me nece zaobic i neka infekcija il upala jos.je li rizicno da trazim ako dr nepredlozi sam?

(odgovor članu sanjicak)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Kapsula ampicilina!
klemzi

Smije li se kapsula ampicilina otvoriti, sadržaj istresti u čašu vode i tako popiti? Upitanjue je odrasla osoba.

Da (69%)

Ne (31%)


Broj svih glasova: 42

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *