|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se udebljale?
21.5.2014 15:31:43   
Lilyfee
Tacno znam o cemu pricas user posted image
Ja uopste nemam nekog posebno pojacan apetit al kg u ovim zadnjim sedmicama lete li lete. Kod mene se zadnjih 7 dana pojavila jos i voda pa mi trne ruke i noge kao buhtlice user posted image

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu Pepeverde)
Neposredna veza do poruke: 3051
   RE: Koliko ste se udebljale?
21.5.2014 15:49:18   
Lilyfee
Mi smo u 34 +3 i deblji smo za 13 kg :/
Sad pored problema sa probavom jer pijemo zeljezo imam i vodu tako da se to sve sastalo. Doktorica kaze da pazim sad sa kilama ...a ja zaista o ne zderem al pijem sve sto mi pod ruku dodje jer sam vjecno zedna. Uglavnom pijem vodu ili Cedevitu.
Beba ima 2700 za sad.


_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 3052
   RE: Koliko ste se udebljale?
21.5.2014 22:01:45   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Lilyfee

Mi smo u 34 +3 i deblji smo za 13 kg :/
Sad pored problema sa probavom jer pijemo zeljezo imam i vodu tako da se to sve sastalo. Doktorica kaze da pazim sad sa kilama ...a ja zaista o ne zderem al pijem sve sto mi pod ruku dodje jer sam vjecno zedna. Uglavnom pijem vodu ili Cedevitu.
Beba ima 2700 za sad.


Nije to uopste previse. Opusti se I uzivaj. Pokusaj da se zaustavis na 15 kg. Protiv vode ne mozes al zato sad jedi voce I salate I izbjegavaj masno I slano. Za mjesec I po potrudi se da ne dobijes vise user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 3053
   RE: Koliko ste se udebljale?
2.6.2014 15:48:47   
Ljubicica3
33+5 i u plusu 11kg.
Kazu da se poslije 33 sedmice manje dobija na kilazi,hajd malo utjehe nije na odmet user posted image .

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3054
   RE: Koliko ste se udebljale?
2.6.2014 21:16:09   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

33+5 i u plusu 11kg.
Kazu da se poslije 33 sedmice manje dobija na kilazi,hajd malo utjehe nije na odmet user posted image .


Nije puno 11kg. Ne sikiraj se. Uzivaj. Bolje I to nego da povracas kao ja I da to bude razlog nedobijanja kilograma. Nek su nam bebe zdarve a za kilograme cemo lako posle. Do +15 je prihvatljivouser posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 3055
   RE: Koliko ste se udebljale?
2.6.2014 21:42:18   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

33+5 i u plusu 11kg.
Kazu da se poslije 33 sedmice manje dobija na kilazi,hajd malo utjehe nije na odmet user posted image .



istina je...ja do 33 nedjelje nabrala 15 kg i evo 3 nedjelje kasnije ista kilaza user posted image nece kila na mene vise user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 3056
   RE: Koliko ste se udebljale?
2.6.2014 22:04:01   
hapymum
ja 37 sedmica jos sam na 9 kg

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 3057
   RE: Koliko ste se udebljale?
3.6.2014 0:14:22   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

33+5 i u plusu 11kg.
Kazu da se poslije 33 sedmice manje dobija na kilazi,hajd malo utjehe nije na odmet user posted image .



istina je...ja do 33 nedjelje nabrala 15 kg i evo 3 nedjelje kasnije ista kilaza user posted image nece kila na mene vise user posted image

Da hoce I meni tako,dosta mi brate 11 kg.
Imam vagu u kuci ali digitalna pa vazda razlicitu kilazu pokazuje,zato odem u jednu robnu kucu I izvagam se user posted image ,ona mi pokazuje isto kao kod dokija.
Mene m preplasio kaze ti ces se poroditi prije termina jer si se udebljala puno user posted image .

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 3058
   RE: Koliko ste se udebljale?
3.6.2014 0:18:57   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: hapymum

ja 37 sedmica jos sam na 9 kg

Bolje ti je!Beba I dalje dobija ne brini.
To kazem jer sam u prvoj trudnoci ulaskom u 9 gubila na kilazi a beba je I dalje napredovala.
Inace,kazu da je idealna tezina u trudnoci od 9-12 kg.
Ja imam fore jos 1kg da dobijem da bi bila idealna user posted image .
Imala sam ih viska I prije trudnoce zato bolje ne.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 3059
   RE: Koliko ste se udebljale?
3.6.2014 8:21:20   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

33+5 i u plusu 11kg.
Kazu da se poslije 33 sedmice manje dobija na kilazi,hajd malo utjehe nije na odmet user posted image .


Nije puno 11kg. Ne sikiraj se. Uzivaj. Bolje I to nego da povracas kao ja I da to bude razlog nedobijanja kilograma. Nek su nam bebe zdarve a za kilograme cemo lako posle. Do +15 je prihvatljivouser posted image

Moja dandy imam jos do kraja,da Bog da na tome da ostane.
Imala sam viska I prije trudnoce.
Koja si ti sedmica pa jos uvijek povracas?
Meni su u ovoj trudnoci mucnine prestale oko 16 sedmice a u prethodnim oko 20.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3060
   RE: Koliko ste se udebljale?
3.6.2014 8:24:20   
mishkica
Ljubicice dabogda nam sve brige ti kilogrami bili, i ja sam zatrudnila sa 9 kg vise nego u prvoj T, ali sta cu..neka samo sve dobro prodje aBduser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 3061
   RE: Koliko ste se udebljale?
3.6.2014 9:47:47   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Ljubicica3


IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

33+5 i u plusu 11kg.
Kazu da se poslije 33 sedmice manje dobija na kilazi,hajd malo utjehe nije na odmet user posted image .


Nije puno 11kg. Ne sikiraj se. Uzivaj. Bolje I to nego da povracas kao ja I da to bude razlog nedobijanja kilograma. Nek su nam bebe zdarve a za kilograme cemo lako posle. Do +15 je prihvatljivouser posted image

Moja dandy imam jos do kraja,da Bog da na tome da ostane.
Imala sam viska I prije trudnoce.
Koja si ti sedmica pa jos uvijek povracas?
Meni su u ovoj trudnoci mucnine prestale oko 16 sedmice a u prethodnim oko 20.

27 nedelja i +4 kg
Povracala sam prva 4 mjeseca svakodnevno, pa 5-ti nisam niti jednom i skoro cijeli 6-ti mjesec isto povraćalauser posted image ...Vidjećemo kako cemo sad u 7-mom proći. Izmucilo me živuuser posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 3062
   RE: Koliko ste se udebljale?
3.6.2014 18:07:36   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: mishkica

Ljubicice dabogda nam sve brige ti kilogrami bili, i ja sam zatrudnila sa 9 kg vise nego u prvoj T, ali sta cu..neka samo sve dobro prodje aBduser posted image user posted image

U pravu si da nam to biva jedina briga,ali ja Bogami ne zelim da dobijem vise od 15 jos ovo vremena sto mi je ostalo aBd,jer kile i postanu briga posto mogu dovesti do nekih ozbiljnijih zdravstvenih problema u trudnoci ako se pretjera i iz tog razloga je bolje paziti.
Sto manje to bolje...u prvoj trudnoci sam dobila samo 7 kg i osjecala sam se k'o da nisam trudna poletno za sve,a sad Bogami ima dana kad mi je mrsko ustati i napiti se vode jer se osjecam umorno i iscrpljeno...vjerovatno je i razlog tome jos dvoje djece treba u skolu iz skole,vjezbaj s njima,izvedi ih u park tamo ovamo +m ,kuca i sl.,a prije sama i nikakvih obaveza.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 3063
   RE: Koliko ste se udebljale?
3.6.2014 18:27:30   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Ljubicica3


IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

33+5 i u plusu 11kg.
Kazu da se poslije 33 sedmice manje dobija na kilazi,hajd malo utjehe nije na odmet user posted image .


Nije puno 11kg. Ne sikiraj se. Uzivaj. Bolje I to nego da povracas kao ja I da to bude razlog nedobijanja kilograma. Nek su nam bebe zdarve a za kilograme cemo lako posle. Do +15 je prihvatljivouser posted image

Moja dandy imam jos do kraja,da Bog da na tome da ostane.
Imala sam viska I prije trudnoce.
Koja si ti sedmica pa jos uvijek povracas?
Meni su u ovoj trudnoci mucnine prestale oko 16 sedmice a u prethodnim oko 20.

27 nedelja i +4 kg
Povracala sam prva 4 mjeseca svakodnevno, pa 5-ti nisam niti jednom i skoro cijeli 6-ti mjesec isto povraćalauser posted image ...Vidjećemo kako cemo sad u 7-mom proći. Izmucilo me živuuser posted image

Ma ne brini svi smo mi razliciti,ne postoji formula trudnoce po kojoj nam svima treba biti ista trudnoca.
Svako je individua za sebe...4kg su taman jer tek sad ti i pocinje intenzivnije dobijanje na kilazi pogotovo bebe a to i sama znas.
Znam da nije lahko mucnine i ostalo ali da te malo utjesim moja zaova sa 2 djetetom povracala svih 9mjeseci ne daj Boze ni to...beba je opet imala oko 4 kg.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3064
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.6.2014 16:51:26   
simply
30 sedmica, 3 kg.
Ali ranije sam pisala na nekoj temi, ušla sam sa viškom kg u trudnoću, puno smo hodali, puno voća, povrća, vitamina, zdrave hrane.

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 3065
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.6.2014 17:21:48   
Ilhana RR
Ja sam do sada smrsala 10 kg, uzasan minje pocetak pa se nadam boljem nastavku. Tek sam usla u 13 sedmicu...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu simply)
Neposredna veza do poruke: 3066
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.6.2014 18:39:12   
hapymum
36+5 DOBILA 9 KG.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3067
   RE: Koliko ste se udebljale?
10.6.2014 14:01:07   
Lilyfee
Mene ove kile na kraju krajeva najmanje sikiraju...mene pate ove strije koje u se pojavile tek skoro. Pucam na sve strane :(
Deprimira me to strasno...za kile mi je na kraju lako,ukoliko budem bila vrijedna stesat ću ih...al ove kratere ispod stomaka i sa strane ne otkloni niko, :( Baš sam se rastužila jer nisam do sad to ispod stomaka ni vidjela. user posted image

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 3068
   RE: Koliko ste se udebljale?
10.6.2014 14:05:46   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Lilyfee

Mene ove kile na kraju krajeva najmanje sikiraju...mene pate ove strije koje u se pojavile tek skoro. Pucam na sve strane :(
Deprimira me to strasno...za kile mi je na kraju lako,ukoliko budem bila vrijedna stesat ću ih...al ove kratere ispod stomaka i sa strane ne otkloni niko, :( Baš sam se rastužila jer nisam do sad to ispod stomaka ni vidjela. user posted image


Mazes li se icim? ja sam sklona strijama,imam ih jos iz puberteta,a u trudnoci ni jedne jedine a dobila 18 kg...mazem se svaku noc alverde maslacem i uljem...oni su mi zakon...iinace sam usla u 37 sedmicu...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 3069
   RE: Koliko ste se udebljale?
10.6.2014 14:41:36   
Lilyfee
Ja sam se mazala od samog početka i nisam do sad imala nikad pola strije. Nisam nikad bila krupna i nisam imala skokove u težini. Mislim da mazanje tu ne pomaže. Ja sam sad u 38 sedmici i tek skoro mi je to pucanje krenulo. Mazala sam se sa kremama i uljima po 3 puta dnevno...al et prije 10 dana jednostavno je krenulo i ne staje.A udebljala sam se 13 kg do sad.

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 3070
   RE: Koliko ste se udebljale?
19.6.2014 8:06:41   
MamaMaa
Da i ja prijavim svoje kilice. Trudna 25+4, dobila 3 kg. Prva 4 mjeseca nisam imala baš apetita kao prije trudnoće, ali zadnjih dana bih mogla slona pojesti, posebno mi se slatko traži. Pretpostavljam da ću tek sad krenuti da se debljam, mada svejedno moram paziti.

Ja se mažem bademovim uljem, imam nešto malo strija na bokovima još od puberteta, a za ostalo ćemo vidjeti. Ako je po genetskom faktoru i ako sam na mamu, onda ne bih trebala ispucati, jer ona u 3 trudnoće nije nijednu striju dobila. Ali ima još do kraja, vidim po iskustvima nekih forumašica da su popucale tek u zadnjem mjesecu...

_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 3071
   RE: Koliko ste se udebljale?
19.6.2014 12:53:46   
dandi84
Evo nas danas usli u 30-tu nedelju u plusu 5 kg i 400 gr.user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu MamaMaa)
Neposredna veza do poruke: 3072
   RE: Koliko ste se udebljale?
19.6.2014 12:59:02   
swedica
evo da se i ja prikacim danas usli u 26 sedmicu u plusu smo ti mi ni manje ni vise nego 9 kilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3073
   RE: Koliko ste se udebljale?
19.6.2014 14:01:12   
MamaMaa

IZVORNA PORUKA: dandi84

Evo nas danas usli u 30-tu nedelju u plusu 5 kg i 400 gr.user posted image


Dandi, ti si mi uzor! user posted image

By the way... što te nema više tamo na razgovorima trudnica? user posted image

_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3074
   RE: Koliko ste se udebljale?
19.6.2014 14:03:25   
MamaMaa

IZVORNA PORUKA: swedica

evo da se i ja prikacim danas usli u 26 sedmicu u plusu smo ti mi ni manje ni vise nego 9 kilauser posted image user posted image user posted image user posted image


Koliko te se sjećam sa slika, ti si mršavica tako da 9 kg nije puno. Neka dobiješ još toliko do kraja i opet dobro, jer mršavice se više udebljaju u trudnoći. To je kao neko nepisano pravilo, posebno ako nisi imala mučnina na početku.

_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu swedica)
Neposredna veza do poruke: 3075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *