|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 22:08:19   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

e draga hvala sto me tjesiuser posted image user posted image ma necu vise fujjj nemogu doci sebi,imate li kakvu drugu dijetu,bez kupusauser posted image user posted image user posted image

e, jesi mekušac, čuj muka joj od kupusa
drži se dijete i ne zezaj-bebela

e jesi ti dobila obje moje slike,jesam li puno bebelauser posted image ma bona imam fitness club kuci samo nemam vremena da se POPNEM NI NA STOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hmmm
ako su ono friške slike-tebi mala ništa ne treba, kani se kupusa

< Poruku je uredio acudesa -- 30.10.2009 22:13:04 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 22:12:34   
reallove
jesu friske..ma nije to bebljinauser posted image samo stomak poslije poroda nece da ideuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 22:14:09   
acudesa
super si ti, nemoj se opterećavati, vidjela si mene, eto kad ti bude teško odeš i utješiš se mojom kilažom, ok?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 22:15:15   
reallove
ma slatkice jedna,ti si meni super stvarnouser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kupus dijeta
21.12.2009 11:04:56   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a ma ne user posted image

kupus dijeta se zove jer najvise ima kupusa
inace je poznatija kao Magicna supa

potrebno:

3 glavice crvenog luka
limenka od 300 g pelata
1 glavica kupusa
2 paprike
1 struk + korjen celera
3 mrkve

Sve izrezati, dodati vode i 1 kocku za supu... kuhati 20 min u pretisu

Supa se jede svaki dan - sto vise...(kad se potrosi napraviti opet)

Uz supu se jede jos:

1. dan - samo voce osim banana
2. dan - samo povrce - svjeze ili kuhano osim graska, graha, krompira, kukuruza...
3. dan - voce i povrce
4. dan - 5 banana i 2 litra mlijeka
5. dan - junece meso - 300g sa rostilja i 2 paradajza
6. dan - junece meso i povrce
7. dan - integralna riza, povrce i sok bez secera...

sretno! user posted image




a vezano za ovu kupus dijetu...jel moze se jesti izmedzu obroka...i ima li odredzeno svaki kolko se jede...i do kolko navece...user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kupus dijeta
21.12.2009 15:41:35   
harun03
Javite koliko ste smršali s ovom dijetom i za koliko vremena?

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kupus dijeta
21.12.2009 15:53:40   
Hanady RR
Joj što bih ja ovu dijetu probala, 7 kg bi mi bilo taman da skinem. 10 sam skinula al ovih 7 neće da mrdnu...nego imam pitanje tačnije trebam savjet. Mojoj bebi je 10 mjeseci, ona doji, jede već kašice i flašice, nije me strah da bebi bude malo mlijeka nego ne znam bil joj šta ovakva čorba smetala kroz mlijeko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kupus dijeta
21.12.2009 15:58:10   
harun03
kupus nadima, nije preporučljiv kod dojenja...
nije nijedna dijeta, ali zato možeš smanjiti slatko i količinu hrane..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kupus dijeta
21.12.2009 16:00:43   
Hanady RR
Ih smanjiti količinu hrane i slatkiše...to sam odavno uradila...al nekako tjelo mi svo traljavo. Čini mi se prije sa ovim kilama bolje sam izgledala a san nekakva napuhana ko balon.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kupus dijeta
16.2.2010 13:14:24   
Lalana
Odavno niko nije ovdje pisao user posted image

Ja sam samo pohvale cula za ovu kupus dijetu 6-7 osoba oko mene je za kratko vrijeme izgubilo kilazu, cak je jedna osoba za 2 sedmice sisla 10 kg.

Obzirom na recept dijete ne cini mi se nezdrava i losa, osim sto je mozda gadna sa toliko kupusa, ali ja imam drugi recept gdje sa kupusom ide i 1kg celera svjezeg mislim da je to gori ukus, ali planirala sam da slijedece sedmice pocnem.

Mislila sam samo 7 dana jer imam 4-5 kg koje nikako ne mogu da skinem, a da se odricem cokolada i sokova e to nemoj da mi iko govori user posted image

Tako da cu probati pa sta bude

Dobila sam volju jer sam odusevljena rezultatom mojih prijateljauser posted image

Ako neko ima iskustva skorija neka malo napise.

Ili makar rijeci podrske hehe user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kupus dijeta
16.2.2010 14:11:20   
Lalana
user posted image user posted image user posted image
niko nista

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kupus dijeta
7.3.2010 21:22:12   
hodajuci simptom
ja probala i uspelo. moze da se smrsa i do par kilograma nedeljno, ali nije dovoljno samo par nedelja, jer je to uglavnom tecnost koja se odmah posle vrati. mora da se dryi dijeta 7 dana, pa obavezno 2 dana normalno da se jede, zbog ravnoteze u organizmu, pa opet 7 dana dijete i tako bar nekoliko meseci. posto je meni uvek frka za samo nekoliko kila, ja cesto ovu dijetu sprovodim tako sto skuvam corbu, ohadim je, procedim samo tecnost, ostalo bacim, jer je bljutavo, ostale obroke samo smanjim, a u trenucima gladi popijem po pola lonceta te supe. deluje i tako, manji je stres za organizam, a skroz je zdravo. to preporucujem svima koji pate od opstipacije ili bilo kakvih zastoja metabolizma, jer se mnogo cesto piski i stolica je uredna. eto, nadam se da sam pomogla. 

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kupus dijeta
7.3.2010 21:28:43   
Lalana
hodajuci simptom mnogo si mi pomogla, ja sam bila haman odustala od nje, ali zaista ovo par kila nikako da odu, a ovaj tvoj savjet mi je sada dosao kao slag na tortu.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kupus dijeta
7.3.2010 21:46:15   
hodajuci simptom
drago mi je da ti moje iskustvo koristi. ja inace svake zime dobijem nekoliko kilograma, i u ovo doba godine sprovedem neke mere: odjebem bus i peske idem svuda, iako mi do posla treba najmanje pola sata, a cim se vreme prolepsa sednem na bajs i na njemu sam do 1. decembra. sad sam skinula super aerobike sa neta i treniram sama kuci svaki dan koliko mogu, a svaki dan mogu sve vise. nekad sam brojala kalorije, danas samo vodim racuna da jedem sto vise corbe, a da ne jedem slatko, masno, przeno i precesto testo. ma pojedem i slatko kad mi se jede, ali onda sat vremena djipam uz one mrsavice s DVD-a i manje me grize savest :)

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kupus dijeta
20.1.2011 1:33:54   
Visnja RR
savjet:
čorba je gadna ali je mikserom izmiksajte i popijte... izmiksana ide ko halva user posted image
preporučujem dijetu!
ja sam na njoj evo pocinje deveti dan user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kupus dijeta
22.1.2011 12:29:51   
Mala Selma
I kakvi su rezultati Visnja, koliko vaga pozakuje --?

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kupus dijeta
23.1.2011 17:29:54   
Visnja RR
za sada - 3,5 kg user posted image
idemo dalje...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kupus dijeta
23.1.2011 17:48:46   
koka i po
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kupus dijeta
23.1.2011 18:00:51   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Lalana

Odavno niko nije ovdje pisao user posted image

Ja sam samo pohvale cula za ovu kupus dijetu 6-7 osoba oko mene je za kratko vrijeme izgubilo kilazu, cak je jedna osoba za 2 sedmice sisla 10 kg.

Obzirom na recept dijete ne cini mi se nezdrava i losa, osim sto je mozda gadna sa toliko kupusa, ali ja imam drugi recept gdje sa kupusom ide i 1kg celera svjezeg mislim da je to gori ukus, ali planirala sam da slijedece sedmice pocnem.

Mislila sam samo 7 dana jer imam 4-5 kg koje nikako ne mogu da skinem, a da se odricem cokolada i sokova e to nemoj da mi iko govori user posted image

Tako da cu probati pa sta bude

Dobila sam volju jer sam odusevljena rezultatom mojih prijateljauser posted image

Ako neko ima iskustva skorija neka malo napise.

Ili makar rijeci podrske hehe user posted image



A sto ce tebi dijeta???Ti odlicno izgledas bre!
P.S:Ako si ti za dijete ja sam za dioptrije hhhhh...

< Poruku je uredio jasmin -- 23.1.2011 18:02:13 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kupus dijeta
23.1.2011 18:03:28   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za sada - 3,5 kg user posted image
idemo dalje...user posted image


A ti sefek na slikama odlicno izgledas,otkud to da si na dijeti :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kupus dijeta
24.1.2011 20:05:16   
Visnja RR
hvala jasmin al nabacilo se nekoliko kilograma (krive asjine čokolade koje dobija a ne voli ih i ono sto njoj skuham a ona nece pa da se ne baci)...
pa usput i da dođem do moje kilaze koju volim.. meni je nezgodno jer uvjek nosim leviske...a ne volim kad ruzno zatezu a ne pada mi na pamet da kupujem vece ...user posted image
a i ova dijeta je zdrava user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 46
   Carobna corba / Kupus dijeta
24.1.2011 23:04:29   
esmina i bebina mam
Joj ja sam jednom probala gadna je ko vrag meni vjerovatno smeta celer u tolikoj kolicini prva dva dana je bilo super aposlije ni mirisa joj nisam mogla odmah nagon na povracanjeuser posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.1.2011 14:42:23 >


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Carobna corba / Kupus dijeta
7.2.2011 12:05:24   
Lejla Ka
Da se prijavim. Ja sam ovo zamislila i kao pred proljetni detox, pa sam čorbu napravila bez kocke za supu, dodala sam joj i malo đumbira (da pojaćam cirkulaciju i metabolizam) pa baš prijatno pali. Skontala sam je u jutro uzimati sa kukuruznim pahuljicama, za ručak kao supu, a na večer kao ubicu apetita. Ne držim se striktno Kupus-dijete, već furam neku svoju modifikaciju. Planiram se i fizički opet redovno aktivirati, pa poželite mi sreću, a prije svega sabur i istrajnost user posted image

Trenutno stanje 68,9kg
Cilj 60kg


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Carobna corba / Kupus dijeta
7.2.2011 17:06:09   
Visnja RR
Lejla Ka dbrodošla u klub kupusarki user posted image

meni vaga jutros pokaza 5.200 manje user posted image
idemo još malo ....user posted image

ja lagano skidam jer jedem dosta voća i povrća kad su na meniju... ba se toga najedem...
danas je 25. dan dijete s tim da sam svakih 7 dana imala jedan dan minipauze... (jela i corbi i jos nesto to nije tako strano al nije na meniju) da dodam da nita dlatko nisam jela ni sokove pila sim kad se moglo isjeđenu narandu...

tako da je ovo u stvari 28. dan dijete user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.2.2011 17:08:51 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Carobna corba / Kupus dijeta
7.2.2011 22:45:54   
Lejla Ka
WOW Vishnja svaka čast user posted image To je baš super lagano skidanje.



_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *