|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupus dijeta
11.11.2011 11:33:29   
canim
I ja cestitam na izgubljenim kilama user posted image kod mene od jutros -9 kg za oko 3mjeseca bez ikakve djete tj kod mene je slucaj taj da sam pocela jesti puno vise nego ranije  user posted image prije sam jela 1 do 2 puta dnevno i nista, kile stoje kako stoje, sad jedem po 5-6 puta dnevno male kolicine i evo odose kilice same od sebe ( jedem i slatko ponekad user posted image )


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 151
   [Obrisana poruka]
11.11.2011 11:34:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kupus dijeta
11.11.2011 11:38:18   
canim
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: canim

I ja cestitam na izgubljenim kilama user posted image kod mene od jutros -9 kg za oko 3mjeseca bez ikakve djete tj kod mene je slucaj taj da sam pocela jesti puno vise nego ranije  user posted image prije sam jela 1 do 2 puta dnevno i nista, kile stoje kako stoje, sad jedem po 5-6 puta dnevno male kolicine i evo odose kilice same od sebe ( jedem i slatko ponekad user posted image )




Dobar ti taj režim....nije te ni sramota priznati....user posted image



user posted image suti nek samo idu user posted image da samo vidis moje srece kad sam obukla neke stvari koje sam nosila prije trudnoce user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kupus dijeta
11.11.2011 15:17:26   
Medić*
Hvala cure, evo vec skuhala kupus corbu,  ipak od danas krecem sa njom i vocem. Pa onda svaki dan supu i sta ide uz nju. Sada mi je lakse jer sam stvorila bas fine prehrambene navike, tako da i bez supe bi to fino islo ali da se malo procistimo user posted image Sedam dana cu ici sa njom i onda pauzrati dva tri dana, pa cu jos sedam i definitivno prestajem sa dijetom, zelim raditi malo na prosirivanju porodice user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 11.11.2011 15:18:53 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kupus dijeta
16.11.2011 20:24:20   
nihada80
user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kupus dijeta
16.11.2011 20:28:02   
nihada80
Duser posted image user posted image user posted image rage moje ja sam nova i sve sam procitala o kupus dijeti pa me zanima da li je efikasna jer vec dugo vremena se borim protiv viska kilograma i dobro bi mi dosla svaka pomoc

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kupus dijeta
16.11.2011 22:29:51   
Medić*
Nihada, ne budi tuzna, probaj sa ovom corbom, nije toliko rigorozna dijeta osim sto je corbica po meni neukusna, ja evo sutra sesti dan na corbi, nepune 3 kg sam skinula. Ne ide lose, kazu sto se vise corbe jede, vise se mrsa. Ja pojedem po 1,5 do 2 tanjira dnevno, vise ne mogu, i jedem ono sto je predvidjeno. Medjutim ja sam na dijeti 4 mjeseca pa se org navikao na manje hrane, dovoljno je i to, s obzorom da jedem kvalitetno, vise voca i povrca, nikakve sokove osim cista vode od 2 do 3 l. Povecala sam i fizicku aktivnost. Svaku noc po pola sata do sat vremena brzog hodanja okolo zgrade, ranije mi bilo mrsko trebalo mi je drustsvo, sada to s radoscu obavljam sama. Najbolji nacin je promijeniti nacin prehrane, izbaciti slatkise ( ja mogu bez njih, nisam ljubitelj ), smanjiti tjesteninu i masnu hranu ( na dan pojedem po krisku hljeba,  vecinom jedem kuhano meso ). Tek sad vjerujem u ono najbolje se mrsa ako se probusi kasika, ranije mi je to blo smijesno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu nihada80)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kupus dijeta
20.12.2011 22:52:19   
magbi
SUTRA KUHAM KUPUS,JELI U PRETIS MOGU MALO ULJA DA DODAM ILI KAKO VEC SE KUHA,user posted image user posted image user posted image DA MI JE NESTO SLETIT

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kupus dijeta
26.2.2012 21:59:50   
Visnja RR
za aanidlu ....probaj ovu... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kupus dijeta
26.2.2012 23:22:49   
anidla
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za aanidlu ....probaj ovu... user posted image


a-a  no way user posted image   mrzimkuhani kupus,mrzim kombinaciju kuhanog kupusa i celera, mama mi je vec davnoooo zgadila kupus ovom dijetom user posted image

vecmi je muka,ova tema *smrdi* na kupus user posted image


poslala sam ti pp :)


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kupus dijeta
26.2.2012 23:30:47   
Lady26
Ti si obisla svaku temu sto se tice mrsanja na rr user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kupus dijeta
27.2.2012 6:20:51   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ti si obisla svaku temu sto se tice mrsanja na rr user posted image user posted image user posted image user posted image


zena sam od plana user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kupus dijeta
3.12.2012 17:42:52   
Visnja RR
ko ce mi praviti drustvo? user posted image
danas prvi danuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kupus dijeta
3.12.2012 17:51:36   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ko ce mi praviti drustvo? user posted image
danas prvi danuser posted image


Ja bih trebala u hodanje i ne vecerati nakon 6,ali nikako da krenem user posted image .
OdJe sam da ti dam morala user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kupus dijeta
3.12.2012 18:05:58   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ko ce mi praviti drustvo? user posted image
danas prvi danuser posted image


Ja bih trebala u hodanje i ne vecerati nakon 6,ali nikako da krenem user posted image .
OdJe sam da ti dam morala user posted image user posted image .



hvala ... user posted image mene je 2 mjeseca pasivnosti sto zbog moje prehlade sto zbog asjinih pljuskavica bas sredilo...cekam da ona skroz bude dobro pa da krenem na pilates a 7 dana cu biti na kupusu da se malo pokrenem... prva 3 dana je gadno onda bude cak i dobro user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 3.12.2012 18:06:17 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 12:04:54   
jasmin
Visnja,dokle si user posted image ?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 14:16:34   
emi7908
Ja sam konačno odlučila da probam ovu dijetu, aBd naredne sedmice ću da se upišem na aerobik pa valjda urodi plodom... Doduše meni e treba puno ali eto ružno se osjećam. A danas pravac sauna ... user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 15:19:45   
Visnja RR
aerobik bez mene ??? user posted image user posted image gdje?

sauna??? joooj ja ne smijem saunu a tako bih...

dakle ti si kupsarka sljedece sedmice...bodircu te...
ja cu opet malo na Dukana uz upute da pijem vise vode mozda bude bolje user posted image
ima do aprila da budemo bombone user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 15:21:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Visnja,dokle si user posted image ?



nidokle user posted image
bila 7 dana ..i prekinula jer sam nesto bila lose nevezano za dijetu a ja na dijeti mogu biti samo ako sam super user posted image
izgubila 2 kg ...u medjuvremnu sigurno vratila 1 kg... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 15:28:18   
amra_sa
Baš ću malo proguglati o ovoj dijeti, volim kupus, naročito svježi kao salata. Gledam ga danas na pijaci, piše pola marke, da li glavica ili kg nisam pitala, i kontam da kupim ali već kupila 4 kg voća, pa mi bilo teško nositi. Ja planiram od večeras voće večerati. Nisam nikakav karakter po pitanju dijeta i mršanja user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 15:51:31   
emi7908
aerobik bez mene ??? gdje?

sauna??? joooj ja ne smijem saunu a tako bih...

dakle ti si kupsarka sljedece sedmice...bodircu te...
ja cu opet malo na Dukana uz upute da pijem vise vode mozda bude bolje
ima do aprila da budemo bombone


user posted image neću bez tebe na aerobik nikako a saunu ću u Radon P. dobila onu njihovu platinastu karticu pa da malo iskoristim. Mogla si sa mnom da plivaš a ja ću da se parim user posted image .
Meni Dukan super djeluje ali malo sam pgubljena dva dana i od tolikih recepata ja se vrtim oko istih hajde rekoh da probam ovu dijetu pa da vidim ima li efekta user posted image ako se ne dogodi "čudo" eto mene u Dukanovke user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 16:22:12   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: jasmin

Visnja,dokle si user posted image ?



nidokle user posted image
bila 7 dana ..i prekinula jer sam nesto bila lose nevezano za dijetu a ja na dijeti mogu biti samo ako sam super user posted image
izgubila 2 kg ...u medjuvremnu sigurno vratila 1 kg... user posted image


Zbog poremecaja hormona,dobila sam dosta kg koje mi smetaju user posted image . Kod posljednjeg pregleda moje doktorice u Medini,kada sam isto tako imala poremecene hormone uzrokom manje ciste na jajniku,pojasnila mi je simptome i nacin na koji je najbolje da se te ciste rijesim. Sada imam iste simptome,nisam isla doktorici,ali mi se ne pegla s njima,jer svakako mrzim da uzimam lijekove koje bi mi sigurno dala. No, uzeh savjete koje sam i tada dobila od pomenute doktorice. Dakle,promjena ishrane. Jos sam googlala i nasla da je ovaj nacin ishrane jedan od najboljih za opce ciscenje organizma,a nije stetan,stavise,jako godi i valjalo bi kada bi se moglo,barem u svakih 2 mjeseca,5 dana posvetiti ovom nacinu ishrane. Ja sam si zaista zacrtala cilj 15 aktivnih dana i 2 u kojima brljam user posted image .
Znaci 5 dana jedem corbu s kupusom i ono sto u tim danima ide,pa dan odmaram,pa opet 5,pa dan odmora i konacno,5 posljednjih dana. Danas sam u prvoj petici,4 dan user posted image . Corbicu pravim na svoj nacin: manja glavica kupusa,2 velike mrkve,velika glavica luka,so,biber,crvena mljevena paprika i kada je sve kuhano,dodam 3 kasike paradajz sosa. Prvi dan je teze,pogotovo ako ste gurman kao ja,ako maximalno uzivate u hrani. Poslije,valjda organizam navikne na to i dobro se osjecate. Jutro uvijek zapocnem zelenim cajem pomijesanim s mentom i u prohladjen dodam kasiku meda. Zatim jedem voce,a onda corbicu. Drugi dan sam si priustila krompir i salatu od sjeckanog kupusa. Treci dan nisam jela krompir,samo voce i nesto povrca. Danas banane i kako ne volim mlijeko,ostajem na jabukama i naru. Corbica se podrazumijeva. Nisam gladna,samo sam zeljna onoga sto inace volim da jedem user posted image . Ne znam zasto,ali nakon 6 h ne mogu da jedem nista,odnosno ne jede mi se i super se osjecam. Kad mogu,izadjem prosetam. Osjecam promjene kad se vidim u ogledalo,ne velike,ali moje oko sokolovo vidi da je nesto negdje manje user posted image . Necu se vagati do konacnice,dakle tek 25-og. Nadam se gubitku od najmanje 5 kg,a ako bude vise,hB :). Pozeljela sam slatko,ali ovaj dan odmora koji nastupa u nedjelju cekam kao neki praznik :D.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 18:26:15   
Visnja RR
jasmin samo naprijed user posted image i ja sam sigurna u tvoj uspjeh 25. ... user posted image


i da ova dijeta zaista godi kad se odlicis na nju ...i kad krene tj prodje jedan period.. ali moras bas u glavi biti nacisto sa sobom user posted image
tj biti psihicki jak da se odupres iskusenjima tipa mirsljavi hljeb, kolacic i tmsl user posted image


< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.1.2013 18:28:39 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 21:38:50   
jasmin
O da. Jos sam bas prvog dana pocela praviti hljeb na poseban nacin,mm kaze nikada ukusniji domaci hljeb nije jeo. Pa sveki posalje tepsiju vruce pite...cijela kuca mirusi,pa cokolade...ma znas sve. Ali kapak,sabur SAMO 5 dana i onda odmor user posted image . Psiha je jako bitna.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kupus dijeta
11.1.2013 21:48:30   
canim
Jeli vama jedini obrok u danu kupus corba ? user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *