|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:01:49   
teta berta
IZVORNA PORUKA: dadada

moji dida i nona(pokojna) su pravili za badnjak bakalar (to je vjerovatno ta riba sto se kiseliuser posted image ) inace suhi bakalar potopis 3 dana prije pa se skuha s krompirom...onda se to sve izgnjeci...i doda se persun, bijeli luk, biber...ja to obozaJemuser posted image

i naravno kolacici su...medenjaci, sape...ma ima masa tih kolacica njaaaaaaam...peglacu tetu bertu za recepte ako imauser posted image



Ja i receptiuser posted image user posted image user posted image Vecinom moja mama napravi sve te slastice, ja joj napravim nesto sa slagom jer ja takve kolace obozaJEMuser posted image
Pravimo sapice(ima ona izreka Dosadan si ko sapice za Bozic),svugdje sapiceuser posted image
Onda oblatne sa posebnim(mislim uvijek isti ali ja to najvise vojim i ne zelim mijenjati) filom, od mlijeka, kakaa, secera i mrvice oraha, baka pravi puticu, strudlu, zatom pravim ruske kape, ledene kocke, i neke suve keksice raznih oblika i boja, ponekad napravim i rafaelo....


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:07:00   
Schecherlemica
Ne slavim Bozic ali mi je zaista posebno drago ovo doba godine...
Bas mi je nekako sve super i svecano,uzivam gledati Bozicne filmove,nekako super i topla atmosfera...user posted image
Svima koji slave zelim divne nastupajuce blagdane.
I meni ce aBd ovo doba godine biti jos ljepse i draze jer moja malena pahulja uskoro stize na ovaj svijet...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:08:25   
teta berta
Hvala.... S bebom je doista sve toplije i ljepse...user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:14:43   
Nunichi
Mmm ja bih sad svih tih kojacicaaaaa... user posted image user posted image user posted image
A najvise volim sapice. user posted image
Ne slavim Bozic, ali bas volim ovaj period. Danas sam bas uzivala, gledala Bozicni film pod dekicom, pa smo kitili jelku, stavljali lampice, dogovarali sta cemo puslici staviti pod jelku.
Lijep mi je taj ambijent skroz, samo jos i da padne snijeg. user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:17:39   
milenium
nunichi a kako to da kitite jelku onda,nisam to znala?

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:18:52   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako mislis kako kitim? Kitim je cijeli svoj zivot za NG, pa tako i sad.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:20:15   
Schecherlemica
I mi cemo da kitimo jelku...user posted image user posted image user posted image
Ovaj put malo vecu,jer ce nas ipak biti malo vise...user posted image
A odmalena za Novu godinu kitimo jelku i to je tradicija nekako...
Ma bas volim ovaj mjesec,jos nam samo snijeg fali za potpunu atmosferu!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:20:32   
milenium
joj ja svo vrijeme mislila tko kiti jelku da slavi Božić.nisam to znala.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:20:58   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: milenium

nunichi a kako to da kitite jelku onda,nisam to znala?


I mi kitimo jelku, ja kako znam za sebe moji roditelji su uvijek kitili jelku. Mi poklone dijelimo za novu godinu, deda mraz nam tada dolazi...

evo Lamijine male jelke

user posted image

Veliku jos nismo okitili jer je nemamo, ove godine cemo da kupimo nama jelku da je kitimo inace uvijek je kitim kod moji roditelja... u tome bas uzivam... prosle godine sam i kod brata kitila jer je snaha tek se bila porodila a braticna mi htijela a kiti =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:22:04   
noaa

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Mmm ja bih sad svih tih kojacicaaaaa... user posted image user posted image user posted image
A najvise volim sapice. user posted image
Ne slavim Bozic, ali bas volim ovaj period. Danas sam bas uzivala, gledala Bozicni film pod dekicom, pa smo kitili jelku, stavljali lampice, dogovarali sta cemo puslici staviti pod jelku.
Lijep mi je taj ambijent skroz, samo jos i da padne snijeg. user posted image


Nune poslat cu ja tebi sapa i ostalih Bozicnih kolacica ionako su pretezno suhi pa se nece pokvariti do TZuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:22:51   
anidla
iako ne slavim Bozic, jelku kitim svake godine....odgajana sam u takvom duhu i na tome sam zahvalna svojim roditeljima...nekako mi toplije oko srca kad okitim jelku, upalim lampice i pijem kuhano vino user posted image user posted image user posted image user posted image
jedva cekam ovogodisnju jelku, bice posebna...prva za mog sina Nou user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:23:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

joj ja svo vrijeme mislila tko kiti jelku da slavi Božić.nisam to znala.


koje si ti godiste?user posted image ...jelka se kitila s bozicem, bez bozica...u jugi. Kao u ostalom i DM

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:24:03   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: milenium

joj ja svo vrijeme mislila tko kiti jelku da slavi Božić.nisam to znala.


Pa kod nekoga je tako...kod mene nije.  user posted image
Kako znam za sebe kitili su mi jelku, pa cu i ja svojoj dusici kititi,a i sebi vala. user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:25:22   
mama_debeljuca
Ni ja ne slavim Božić, ali ovo doba godine mi je najdraže. Ja potpuno podjetinjim user posted image user posted image user posted image . Volim ukrašene izloge, jelke, lampice, filmove...ma...jednostavno decembar je moje doba godine, tada sam u elementu user posted image I naravno kitimo jelkicu za Novu godinu, oduvijek, i svom sinu želim da priuštim te lijepe, čarobne trenutke....a Što Nunichi klaže i sebi vala, kitila sam je i dok se mišić nije rodio user posted image

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 6.12.2009 23:26:55 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:25:34   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: noaa

Nune poslat cu ja tebi sapa i ostalih Bozicnih kolacica ionako su pretezno suhi pa se nece pokvariti do TZuser posted image user posted image


Ma nisam ja ni sumnjala u tebe. user posted image user posted image user posted image Prepoznala si taj moj vapaj. user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:26:35   
milenium
ja isto ne mogu dočekati Badnjak ja bih je okitila odmah sutra!ove ćemo godine malo ranijeuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:27:06   
teta berta
Kod nas isto ljudi muslimanske vjeroispovjesti nisu nikad kitili jelku... Moji susjedi nisu htjeli ni cuti za to kad ih je mali moli za to, jer mu se svidjela nasa jelka... Isto i kod moje prijateljice u Bosni, posto ja gore imam rodbine blizu Sa, nikad nisu kitili jelku...
Sjecam se kako sam ja tom malom dala kuglice koje su meni njegovi roditelji vratili i nasli se uvrijedeniuser posted image
A mali je bio tak tuzan........


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:27:49   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: milenium

ja isto ne mogu dočekati Badnjak ja bih je okitila odmah sutra!ove ćemo godine malo ranijeuser posted image


Ja cu cekati drugi dan bozica jer tada je sve to u pola cijene u prodavnicama hahaha... i nako nezurim =) al je zato mala okicena a lampe za prozore cu kupiti cim naletim na neke fine ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:28:18   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: milenium

nunichi a kako to da kitite jelku onda,nisam to znala?


I mi kitimo jelku, ja kako znam za sebe moji roditelji su uvijek kitili jelku. Mi poklone dijelimo za novu godinu, deda mraz nam tada dolazi...


Bas tako... i roditelji, a i djed i majka koji su 1928 godiste user posted image , oni su me ustvari i naucili na jelku i DM. U mojoj porodici jelka nikad nije ni bila upitna.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:30:25   
mama_debeljuca
Postavite slikice svojih jelki, mi nismo još uvijek okitili, ali kad budemo postaviću.

_____________________________

:-)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:30:47   
milenium
mi smo ima 2  godine kupili lampe pa ove godine nećemo jer imamo te velike što se prebace preko balkona kao ribarska mreža!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:32:20   
Ilhana RR
hocu i ja da uzmem tu ribarsku jer sada imamo zivu ogradu, tako cool izgleda.. =)

a vjerovatno cemo kupiti ove za prozora jer izgledaju pravo cool u mraku....
user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:32:25   
noaa
Prije ove nase demokracije,znaci za vrijeme onog vakta u Stocu u kojem sam ja rodjena svi su kitili jelku.mi smo kitili na Badnjak a nasi susjedi za NGuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:35:22   
dafri
Naravno da kitim jelku za Novu,i DM bih rado nešto odrecitovala za koji poklončićuser posted image



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zasto volim BOZIC....
6.12.2009 23:35:53   
milenium
mi imamo i za prozore one naljepnice na vakuum što mogu svake godine se skidati i ponovo stavljati.u obliku pahuljica,zvonca,djeda mraza itd.a ove god će nam glavna atrakcija u kući biti Djed Mraz padobranac koji pjeva i izvodi neku točku u zraku kojeg ćemo objesit za luster,uslikat ću ga sada ako uspijem prebacit postavit ću.user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *