|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.10.2010 12:16:13   
vjestica
a ja se radujem što ćemo aBd ovaj Božić konačno dočekati sa našom princezom user posted image
svake godine smo kitili jelku sami i svaki put mi je falila jedna mala beba kojoj ću okititi jelku, evo i sad se rasplakah kad se sjetim  user posted image user posted image jer sam svaki put se pitala hoću li dočekati da pod jelku stavim poklon za moje dijete


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.10.2010 12:42:45   
tinchita
IZVORNA PORUKA: tinchita

Prošle godine smo mm i ja imali prvi "bračni" Božić. No, ja sam bila trudna do zuba i još sam čuvala trudnoću, tako da nisam baš nešto posebno ni spremala  za Božić...
Zato ove godine planiram napraviti pravi blagdanski ugođaj, još kad je i naše malo sunce s nama!
Ma, to mi je najljepši dio godine...kompletna atmosfera je onako, topla, blaga, romantična...i sve je nekako fino! Još ćemo spojiti i Vanjin rođendan...
Jedino sam malo tužna, jer neću biti sa svojim roditeljima i bratom, jer su oni u Hercegovini, ali dobro. Doći će nam 31., pa ćemo sve nadoknaditi!!

Jedva čekam!!!



Uh, što sam se provalila...user posted image user posted image user posted image user posted image ...ovo nam je ipak treći Božić zajedno!!!
Za prvi smo privremeno stanovali kod roditelja mm...
Onda, ipak je ovo drugi naš zajednički Božić..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.10.2010 14:39:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

a ja se radujem što ćemo aBd ovaj Božić konačno dočekati sa našom princezom user posted image
svake godine smo kitili jelku sami i svaki put mi je falila jedna mala beba kojoj ću okititi jelku, evo i sad se rasplakah kad se sjetim  user posted image user posted image jer sam svaki put se pitala hoću li dočekati da pod jelku stavim poklon za moje dijete







aBd ove godine puuuuuuuuuuno poklona pod jelku,nadoknadi svaki Bozic bez njeuser posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.10.2010 15:44:47   
vjestica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: vjestica

a ja se radujem što ćemo aBd ovaj Božić konačno dočekati sa našom princezom user posted image
svake godine smo kitili jelku sami i svaki put mi je falila jedna mala beba kojoj ću okititi jelku, evo i sad se rasplakah kad se sjetim  user posted image user posted image jer sam svaki put se pitala hoću li dočekati da pod jelku stavim poklon za moje dijete







aBd ove godine puuuuuuuuuuno poklona pod jelku,nadoknadi svaki Bozic bez njeuser posted image


aBd user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.10.2010 17:00:00   
milenium

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

panaravno  da  su  to  predivni  dani..iako meni  uvijek  budu  tuzni..za stolom  uvijek  jedan tanjur  vise...za  onog  koji  vis nece  doci..ali  sad  mi  svi imamo   svoju  djecu  pa  pokusavom  te  dane  uciniti  sto  veselijim,  zapamcenim...toplim..mirisnim..tradicionalnim...kod  nas  je vec za  sv. Nikolu  sve  okiceno  sve  rucno  rađeno  vecinom...puno  murisa  cimeta  i  kolaca  ..a  pokloni  se  kupuju  vec  sad...kolaci  i  ciscenje te  pripremanje  hrane  je funkcioniralo i  prosle  godine  iako  je  A.  bio  malen,  ove  god. ocekujem  bolje  stanje..samo  nek  mi  oba  momka  ozdrave...a  kod  mene  vec  vlada  blagdansko ozracje...i  svira  sva  ona vesela  glazba...inace one koje  su  me upoznale  znaju  da ja  imam  poseban  posao,  jer  radim  s djecom  s  posebnim  potrebama  i  mi  vec  mjesec  dana  radimo  i  pripremamo  prodajnu  izlozbu  radova  moje  djece....Mostarke  moje  pozivamo  vas  da  nas  posjetite  u  Starom  trznom  od  1. do 4. 12  kad  prodajemo  rukotvorine  male  ekipe  i  od  tih  novaca  im  kupiujemo  paketice, odjecu..potrepstine  za  skolu, jer  imamo  dosta  soc.  slucajeva...kad poslikam  sto  smo  sve  uradili  stavit  cu  na  temu  ili  vec  ima  neka  slicna..to bude  prelijepo  i  u  roku keks  sve  rasprodamo...pa ako  vas  zanima  mogu  i pokazati  nase  unikatne  bozicne  radove user posted image  ..humano i  fino.tako  da  sam  ja  u  ovom  vremenu  bas  bas  bas  sva  u  pripremama, sto m na  poslu,  sto  kuci..sto  kod  svojihuser posted image


ivančice obavezno stavi recept od tih medenjaka.ja sam razmišljala o jednoj torti ali eh...kad bi to znala napravit,torta jaslice,špilja i u njoj Marija ,Josip i Isus,pa onda životinje...
Ja volim Božić zato što se tada rodio Isus i u tim danima blagdana se osjećam nekako ispunjeno,sigurno...osjeća se Negovo prisustvo na svakom koraku.Mi isto nećemo moći dočekati Badnjak da tada okitimo pa ćemo ranije jer uživamo u tome.mali mi je prostor u kući ali sanjam jednog dana da napravim veeeelike jaslice,koje će biti naših ruku djelo,ali to ćemo tek kad jednom malo proširimo a dotad ćemo uživati u ovim malimuser posted image na misu polnoćku obavezno idemo,nakon mise se veselimo sa susjedima i prjateljima i jedemo kolače,ujutro nas na stolu čeka naš božićni ručak,prije toga opet misa,sutradan je sv.Stjepan ,tada se ide u punicauser posted image pa onda Ivandan,tada kod nas dolaze gosti...to zajedništvo i toplina,druženje i ljubav ma to se ne može opisatuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.10.2010 18:17:45   
Anoniman
Ja svom malenom danas kupila deda mraz odijelo user posted image user posted image  ima i kapica,jedva cekam da ga obuce

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.10.2010 18:24:16   
sporty mamaa
Milenum mozes ovako kao ja : Napravis tortu obicnu, onda stavis okolo bijeli fondant (idi na temu hanady postavi kako super napravit jelke od fondanta), zatim stavis recimo tvije, tri te jelkice, malu plasticnu stalicu i figure plasticne(TO POSLIJE MOZES IZVADITI) Meni se ta ideja bas bas dopadauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.10.2010 19:07:37   
maja78 RR
za mene je bozic prije bio nesto specijalno, od 1.12. sam pocinjala da ga iscekujem, tada se pocinjalo kod bake sa pravljenjem kolaca, tetka, mama, baka i ja kad sam stasala za to. nekako je bio totalno praznicni duh, i onda smo cekali 24. navece kad su baka i deda kitili jelku, ja kad sam "narasla" sam obavezno isla na ponocku, bozic ujutru dizali smo se brat i ja u 4 ujutru i isli kod njih kao polaznici (brat prvi ulazio) da prestignemo ujku ili tetka hehe, onda tako rano baka napravi vrucu cokoladu, iznese kolacica i tako malo pricamo i nazad kuci da se sredimo i onda oko 11 se svi kod njih skupljamo na bozicni rucak. imam tako predivno sjecanje na to.
Moje bake i dede vise nema i nekako se to izgubilo, tetka ne zivi vise u Sarajevu, a mama i ja i ne slavimo bas bozic, ali uvijek ga obiljezimo ruckom kod moje mame.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Zasto volim BOZIC....
31.10.2010 0:33:54   
iv@ncica
pa  znas  sto  majo..sad  ti  vrati  malo  tog  ugodnog  bozicnog  duha..i  svega  onog  sto  te  lijepo  veze  iz  tvojih  sjecanja...mislim  da  bi  i  tvoj andrej  uzivao..znas  da  djeci  puno  znace  ti  dani....i  ja  sam bila  u  jednoj  fazi  nakon  par  obiteljskih  kriza  zapostavila  sve...ali  sad  kad  imam  svoje  mace ,  potrudila  sam  se  da  ozivim  duh  i  tradiciju, da  i  njemu  ostavim  ona  fina  i  mirisna  sjecanja,  bez  obzira  kako  se  ja  osjecala..a  samo  malo  vremena  i  truda  je  trebalo...a  ostalo  je  sve  brzo  doslo na svoje ;)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Zasto volim BOZIC....
31.10.2010 0:44:48   
Anoniman
samo da i ja napisem post ispod vas...da budu tri Andreja na jednom mjestuuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Zasto volim BOZIC....
31.10.2010 0:53:04   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image  tako  je  3  mocna decka ;)))) ..hajde  bona  posaljem  ti  medenjaka  kad  bude  sezona user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Zasto volim BOZIC....
31.10.2010 8:14:13   
maja78 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 19:17:05   
sporty mamaa
I sta ste planirali pokloniti najblizima za Bozic??? Ja malenoj planiram aBd lego kockice, a za sv.Nikolu isto neku igrackicu, ali manje skupuuser posted image E sad muzu sam pprosle godine majicu, a ove pojma nemam sta bi... Mami, baki, svekrvi isto tako ne znam sta bi.... Ima li neko ideja???

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 19:42:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

I sta ste planirali pokloniti najblizima za Bozic??? Ja malenoj planiram aBd lego kockice, a za sv.Nikolu isto neku igrackicu, ali manje skupuuser posted image E sad muzu sam pprosle godine majicu, a ove pojma nemam sta bi... Mami, baki, svekrvi isto tako ne znam sta bi.... Ima li neko ideja???


Ja cu malenom kupiti onaj plasticni trocikl bez pedala, i teletabis igracku, ima ko mali ekran na stomaku, pa  pice slike i muzika, svijetli...
Seka je izjavila zelju da joj kupim pidzamu, a i rodjendan nam je obadvijema u dec , nisam jos skontala sta bih za rodjendan...Starom sam kupila lijep ram i i izradicu 3 slike njega i malenog...Mami cu isto tako kao tati samo cu njoj kalendar za 2011...Prijateljima sam vidjela set za kafu sa dvije solje i ona dzezva na pritiskanje, uz to dodje mali mikser za pravljenje pjene...Prijateljima cemo skontati ima jos vremena, neke male sitnice..
Kontala sam ove godine malog uslikati u djeda mraz odijelu ispred jelke i izraditi cestitke za Bozic ii Novu....Ta me tradicija pisanja pisama, razglednica i cestitki jos nije napustila

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:34:14   
Skvo RR
Volim Bozic..radi posjeta dragim ljudima...user posted image user posted image user posted image ..i radi kolaca i jos kolaca..i radi..kolaca...mmmm...

I, da radi cjelokupne atmosfere.. jednostavno volim svjecice...ukrase...jelkice..paketice...ma sve...ali najvise kolace..user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:36:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Volim Bozic..radi posjeta dragim ljudima...user posted image user posted image user posted image ..i radi kolaca i jos kolaca..i radi..kolaca...mmmm...

I, da radi cjelokupne atmosfere.. jednostavno volim svjecice...ukrase...jelkice..paketice...ma sve...ali najvise kolace..user posted image
ista sam tiuser posted image user posted image

ko uostalom i sve ostale praznikeuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:38:35   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Volim Bozic..radi posjeta dragim ljudima...user posted image user posted image user posted image ..i radi kolaca i jos kolaca..i radi..kolaca...mmmm...

I, da radi cjelokupne atmosfere.. jednostavno volim svjecice...ukrase...jelkice..paketice...ma sve...ali najvise kolace..user posted image
ista sam tiuser posted image user posted image

ko uostalom i sve ostale praznikeuser posted image



sifra-kolaci...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:40:55   
reallove

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Volim Bozic..radi posjeta dragim ljudima...user posted image user posted image user posted image ..i radi kolaca i jos kolaca..i radi..kolaca...mmmm...

I, da radi cjelokupne atmosfere.. jednostavno volim svjecice...ukrase...jelkice..paketice...ma sve...ali najvise kolace..user posted image
i kolaca.....................user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:42:54   
Anoniman
a zaboravili ste kolaceuser posted image

e ja jos volim te sve vjerske praznike zato so se ne radiuser posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:46:04   
reallove

IZVORNA PORUKA: dadada

a zaboravili ste kolaceuser posted image

e ja jos volim te sve vjerske praznike zato so se ne radiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest,jest,zbog kolaca...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:49:07   
luna77
Volim ga jer je rođenje Isusovo slavimo taj dan...osjećam se posebno u krugu obitelji..
a darivamo se često tako da to nije primat hvala Bogu mozemo....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:49:39   
Lady26
Ja ne slavim Bozic ali slavi mm (mada je to sad sve jedno) ali volim taj praznik...uvijek dobijem poklon user posted image , kitimo jelku kod svekra i svekrve, volim vidjeti poklone poredane ispod jelke iliti bora (sad bi me mm ispravio user posted image )...ne idu na ponocku, nisu bas neki vjernici.
Kolaci...Hmmmm to je posebna prica, njam njam...Sveki pravi cuveni suskavac + sitni kolacic.
E jedino sto se svake godine svi okupe na rucku ali bez mene user posted image , ja radim i to jos mijenjam sveki user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.11.2010 21:52:37   
mala86
uh ja se bas radujem ovom Bozicu user posted image !otkako smo u braku uvijek smo bili gosti,a sad cemo i mi da docekujemouser posted image user posted image user posted image !posto nismo zivjeli ovdje uvijek bi za Bozic isli kod roditelja,ili jedne godine kod zaove u Holandiju user posted image


radujem se kolacima,mm ce se naravno pobrinuti oko slanog,radujem se izrazu Leonovog lica na lampice(obozava sve sto svijetliuser posted image )-o jelikici se jos mislim jer ce sigurno zavrsiti na podu,radujem se bijelom Bozicu,radujem se svetom Ivi(trecem danu)jer uvijek mi je slatka strka-frka gdje cemo prije user posted image -imam 2 Ivana i 1 Ivanu a svi su mi jako vazni...uh jedva cekam
ove godine se radujem i jer u to vrijeme treba stici jedna mala bebica user posted image


na Badnjak obavezno postimo,ponocku bi vecinom preskocili user posted image user posted image user posted image ,uvijek bi zavrsili negdje "na muzici"jer nam je to jedinstvena prilika da sretnemo sa rodbinom sa svih strana user posted image user posted image user posted image user posted image

ja i mm se ne darujemo user posted image ,ne znam zasto,nemamo obicaj ali Leon ce dobit psica sveznalicu user posted image user posted image user posted image user posted image definitivno odluceno-e nemojte mu rec da nam ne pokvarite iznenadjenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.11.2010 23:29:56   
iv@ncica
samo da  obavjestim   moje  mostarke..da  nam je  prodajna  izlozba od 1.12-4.12. 2010.g.  u Starom  trznom centru  u  suterenu..u  vremenu  od  13 h do 19h.  bit  ce  dosta  radova..otvaranje  je  u srijedu  , tocno  u podne...slikice  na zalost  jos  nemam,,,jer  nisu  na  mom  aparatu..odnio  ih  admin.  za  stranicu  skole  i  nije  ih  jos  postavio...link  u mom potpisu ;))))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Zasto volim BOZIC....
29.11.2010 23:33:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

samo da  obavjestim   moje  mostarke..da  nam je  prodajna  izlozba od 1.12-4.12. 2010.g.  u Starom  trznom centru  u  suterenu..u  vremenu  od  13 h do 19h.  bit  ce  dosta  radova..otvaranje  je  u srijedu  , tocno  u podne...slikice  na zalost  jos  nemam,,,jer  nisu  na  mom  aparatu..odnio  ih  admin.  za  stranicu  skole  i  nije  ih  jos  postavio...link  u mom potpisu ;))))





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja necu biti u MO al posaljem ti sms da mi kupis nesto,zelim kupiti i pomoci djecici a vjerujem u tvoj izboruser posted image pih koliko sam se veselila ovomeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *