|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto volim BOZIC....
30.11.2010 17:22:27   
sporty mamaa
Sta cete kupit djeci za sv.Nikolu... I zna li iko ima li u Mostaru igdje susret djece sa sv. Nikolom, ono ti kupis paketic, dadnes ga i Nikola ga pokloni djetetu???

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Zasto volim BOZIC....
30.11.2010 22:12:46   
anitaMO
jao i mene zanima šta će te kupiti,ja nemam pojma šta svojoj.kod nas će biti u vrtiću.a znam da ti bude u Mercatoru,moja se slikala prošle godine.pitaj njih na informacijama.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Zasto volim BOZIC....
30.11.2010 22:18:54   
sporty mamaa
Ma ja bi bas volila da njoj Nikola da paketic, znam da ima u vrticima, ali sta je za djecicu koja ne idu u vrtic... Ja sam vidjela u butiku Valentino kao sudoper i posude, moja se obozava s tim igrat, negdje oko 26 km a dode svega, od kasika, vilica, serpa, poklopaca i ostaloguser posted image user posted image I jos cu joj mozda hlacice i paketic slatkisauser posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Zasto volim BOZIC....
30.11.2010 22:19:04   
Anoniman
u kojem je tvoja laura vrticu,?da znam hoce li u nikolinom dijeliti istauser posted image ja cu svome pripremiti slatkise i vjerovatno cizmice i kabanicu,da možemo gaziti lokve po ovoj kisurini dosadnojuser posted image  

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Zasto volim BOZIC....
30.11.2010 22:20:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ma ja bi bas volila da njoj Nikola da paketic, znam da ima u vrticima, ali sta je za djecicu koja ne idu u vrtic... Ja sam vidjela u butiku Valentino kao sudoper i posude, moja se obozava s tim igrat, negdje oko 26 km a dode svega, od kasika, vilica, serpa, poklopaca i ostaloguser posted image user posted image I jos cu joj mozda hlacice i paketic slatkisauser posted image


u piramidi je prosle godine bio sv.Nikola i djeca su se slikala s njim, ako bude ove godine ja cu svog odvest

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Zasto volim BOZIC....
30.11.2010 23:03:27   
sporty mamaa
muz mi je rekao da je sv.Nikola u Piramidi u srijedu ili cetvrtak ovaj sad ako je on dobro cuouser posted image Ajd oticu ja sutra u piramidu pa pitati one iz top garda znaju li ista, ne zma koga bi drugog... MM cuo na radiju i kao sva djeca ce dobit nesto, vjerojatno je to neka sitnica, ali superuser posted image user posted image Ajd ako se vidimo mozemo i kavu popit ako imadnes vremenauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Zasto volim BOZIC....
30.11.2010 23:05:46   
Anoniman
ja cu najvjerovatnije obuci mm u DM-a ili cika Veljuuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 7:48:07   
mala86
mi smo se u nedelju poslije mise prijavili za paketic od sv.Nikole!kaze svecenik da ce biti neka predstava user posted image ,pa onda podjela paketica!idemo u subotu user posted image ,i mama se bas raduje user posted image user posted image user posted image user posted image !



ja sam L.uzela onu cizmicu za slatkise,i kupit cu mu neku igracku za ubacivanje oblika,nek se djete malo nervira user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 13:25:05   
anitaMO
Mariajna .sv.Josip kod časnih ti je ona.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 14:08:44   
Apotekarka
I ja bas kontam stzo da kupimAntoniu sem slatkisa mozda neku slikovnicu ili sli jer tatin inzinjer obozav citati hi hi mislim listati i praviti se da cita

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 14:26:45   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: mala86

mi smo se u nedelju poslije mise prijavili za paketic od sv.Nikole!kaze svecenik da ce biti neka predstava user posted image ,pa onda podjela paketica!idemo u subotu user posted image ,i mama se bas raduje user posted image user posted image user posted image user posted image !



ja sam L.uzela onu cizmicu za slatkise,i kupit cu mu neku igracku za ubacivanje oblika,nek se djete malo nervira user posted image user posted image user posted image user posted image


Meni je bas bezveze sto kod nas nema u crkvi nikakva predstava i dodjela paketica, znam da u Bosni toga ima... Ja bas pitala i ovdje kod nas u zupi i u susjednoj, ma odvela bi je i u Franjevacku da znam da ce biti nesto povodom sv.NIkole... Ovako mi bas bezveze trcat za njim po prodajnim centrima, da su bar negdje uprilicili docek za djecu koja ne idu u skolu ili vrtic a i za sve ostale koji zele... Ma kod nas u gradu nista ne stima, jako malo je sadrzaja ikakavihuser posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 18:28:51   
Anoniman
Veceras kitimo jelkicu, ja, moj sin i moja seka....Bili smo danas u kupovini kupili veliku jelku 1,80 visoka i ukrase.....Uspjela sam i seki kupiti poklon...Jedva cekam uz kaficu da pocnemo sa radovima...

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 18:40:14   
Mya_81 RR
Marina, zar već user posted image

Mi ćemo na Badnjaka...možda koji dan prije ako ne izdržim više user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 18:46:13   
Anoniman
Citavu godinu evo cekam i ne mogu vise, a i ovdje u Dk je vec sve okiceno  krajem novembra, pa da ne odudaram user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 20:31:32   
Anoniman
marina ja sam vec okitila jelkuuser posted image sporty javi ako sanas kad je,možemo se nac tamo pa popit kavuuser posted image anita u nasem vrticu nitko nista ne spominje,mislim da nece nista biti..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 20:37:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image za vas dvijeuser posted image user posted image ...a do kad vam stoje onda te jelkeuser posted image ...mi obicno kitimo pred novu...a znala je stajati dok zadnja iglica nespadneuser posted image ...ovo dok smo kupovali pravu...sto znaci da ova plastikara moze i do julauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Zasto volim BOZIC....
1.12.2010 20:41:42   
Anoniman
ja sam uvijek kitila 10-ak dana  prije Božica,al me sad bas uhvatila neka euforija i Nikoli su svjecice zanimljiveuser posted image ma držat cu je okicenu 2 mjeseca,kako mi se svidjauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 9:36:18   
Anoniman
user posted image

evo je , sinoc dok smo kitili Adriano je gledo ali sa strane , cudno mu , ali kad smo stavljali kuglice tad je vec pokazao interes, sve tasuna rukicama i smjeska se....Boravak je odmah drukciji , jos smi samo nedostaju da napravim dekoracije za stolove i prozore user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 10:35:30   
mala86
marina jelka je prelijepa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i bas velika(zavidim vam user posted image )kod nas ce sto zbog nedostatka prostora,sto zbog L.faze obaranja svega i svacega biti mala,mada su jedni prijetelji rekli da ce nam donjet vecu,ja se mislim sta cemo s njom,gdje je stavit

ja moram uzet lampice za prozore jedan dan,a necu jos kitit,nozda iza sv.Lucije

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 10:42:58   
Anoniman
Ma kontala sam i ja malu ali vidje ovu juce i odmah sam se zaljubila u nju, samo morat cu kupiti ogradicu bojim se da je mali ne izvrne na sebe, a sto se tice mjesta nije ni kod nas nesto prostrano ali eto ova uvala imedju ormara i police taman lijepo dosla

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 10:48:32   
Mya_81 RR
Marina, superiška user posted image user posted image user posted image Odmah sam i ja dobila želju da je okitim što prije...mada ko zna kako ce to sve izgledati jer sam uvjerena da će cura da poskida sve što može dohvatiti. Ali svejedno, jako se veselim user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 10:57:44   
marinčii
Marina super je jelkica ,eh sad i ja bi što prije da je okitim a nisam planirala tamo jedno 5 dana prije Božića jer se bojim da će Matej to sve porušit po sebiuser posted image baš me nešto toga strah 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 11:17:34   
Anoniman
evo stavila ga ja u hodalicu i ne gleda je mada sam ja stavila deku dole pa ne moze prici hahahha, jesam lopov

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 11:21:48   
Anoniman
Marina...prelijepa jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja nasu zavezem za radiator...sto je sigurno...sigurno jeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 11:27:11   
mala86
IZVORNA PORUKA: dadada


ja nasu zavezem za radiator...sto je sigurno...sigurno jeuser posted image user posted image



uvijek sa 5 plus idejama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *