|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Tuzli
29.10.2010 1:33:05   
idacha
Moja dr je dr. Azra Blitvić... ja sam prezadovoljna sa njom.. prvu trudnocu mi je ona vodila.. porodila sam se na UKC-u prirodno.. ona pomogne kako god moze, a..moze, ako me razumijete i ne treba debeo navanik...svima zelim od srca svoje iskustvo kakvo sam imala sa Imranom, pa i samoj sebi u ovoj drugoj trudnoci.. Naravno, da ne planiram da mijenjam doktoricu..


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ginekolozi u Tuzli
30.10.2010 15:03:41   
Ben*
Idacha i moja dr je dr. Azra, prva mi je trudnoća i prezadovoljna sam kako mi vodi trudnoću, još samo da dovedemo do kraja ako Bog da, a čula sam i ja da se ona potrudi za UKC koliko može... Hvala ti na informacijama user posted image

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ginekolozi u Tuzli
5.11.2010 16:26:13   
dada83
cao cao, ako mi neko moze samo dati informaciju gdje se nalazi tacno privatna ordinacija dr amele adzajlic , znam da je na brcanskoj ali gdje od prilike da ne lutam i trazim. Molim vas ukoliko neko ima informaciju da mi da . Hvala punooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ginekolozi u Tuzli
5.11.2010 16:26:32   
dada83
cao cao, ako mi neko moze samo dati informaciju gdje se nalazi tacno privatna ordinacija dr amele adzajlic , znam da je na brcanskoj ali gdje od prilike da ne lutam i trazim. Molim vas ukoliko neko ima informaciju da mi da . Hvala punooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ginekolozi u Tuzli
5.11.2010 18:39:13   
Hannan
Da podignem temu:)

Nisam sigurna ali mislim da ona i Amra Habibovic rade u istoj ordinaciji.Nalazi se, kad ides od male pijace, pored Sarande,pa autobuska stanica, samo nisam sigurna je li u onoj zgradi odmah poslije stanice il ije sljedeca, ali mislim da je u prvoj, ima natpis neces promasiti.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu dada83)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ginekolozi u Tuzli
5.11.2010 21:06:32   
dada83
hvala ti,  puno si mi pomogla, inace bi lutala i trazila gdje je... Hvala jos jednom

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.11.2010 17:34:55   
malena1978

IZVORNA PORUKA: dada83

hvala ti,  puno si mi pomogla, inace bi lutala i trazila gdje je... Hvala jos jednom


dada83

malo je je teže naći jer nema vidljivu oznaku na vratima ulaza... na samom čošku zgrade imaš tablu na kojoj piše "Viva žena" (čini mi se! user posted image ) a ona je u ulazu pored na prizemlju. radi samo od 16.00


(odgovor članu dada83)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.11.2010 14:09:49   
dada83
Hvala , nasla sam gdje je , znala sam da je gore blizu male pijace ali nisam znala gdje tacno, malo sam prosetala ali sam je nasla, hvala jos jednom

(odgovor članu malena1978)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.1.2011 18:08:49   
Simran
Da li neko zna sada kod dr Amele Adžajlić u privatnoj ordinaciji ima 3D ili 4D UZ ili je i dalje samo onaj klasični.Redovno sam njen pacijent među trudnicama trenutno u Domu zdravlja u Tuzli, ali mi je nekako glupo pitati je lično,pa ako neko zna bila bi zahvalna user posted image

(odgovor članu dada83)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ginekolozi u Tuzli
22.1.2011 13:16:58   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Simran

Da li neko zna sada kod dr Amele Adžajlić u privatnoj ordinaciji ima 3D ili 4D UZ ili je i dalje samo onaj klasični.Redovno sam njen pacijent među trudnicama trenutno u Domu zdravlja u Tuzli, ali mi je nekako glupo pitati je lično,pa ako neko zna bila bi zahvalna user posted image


Nema, samo onaj klasicni, barem nije imala prije 1,5-2 god. A sto ti je glupo pitati, meni je ona bas otvorena i nisam se ustrucavala sa pitanjima user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ginekolozi u Tuzli
23.1.2011 11:08:27   
Simran
I ja sam kod nje bila privatno prije neki pet godina kad mi je vodila prvu trudnoću,i što se tiče pianja o trudnoći ili o bebici ne ustručajem se ni ja pitati ,ali nekako mi sad ajde da kažem "glupo" pitati je ima li u privatnoj ordinaciji bolji UZ od onog u Domu zdravlja user posted image .Hvala u svakom slučaju.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ginekolozi u Tuzli
23.1.2011 12:32:49   
w.pooh
Simran ja se ne bih ustručavala..ali ipak mislim da Amela nema 3D user posted image
Najbolje bi bilo da nazoveš ordinaciju, javiće se sestra pa nju pitaj user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.1.2011 13:50:59   
Simran
Da li znate koji lijekari u Tuzli imaju taj "famozni" 3D ili 4D UZ,pitala sam dr Amelu da li ima privatno ona je rekla da ne,ali ima lijekara koji to imaju i da se mogu raspitati kod drugih ženica pa eto da pitam vas i ako znate koliko se odprilike kreću cijene

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.1.2011 14:07:13   
mala75
Imaju Balići ali neznam cijenu. A mislim da ima i dr Hajder.

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.1.2011 14:07:34   
neda 30
Samo Balići imaju 4D i zato je 250 KM za pacijente koji nisu njihoviuser posted image , a neznam koliko plaćaju njihovi pacijenti?


(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.1.2011 14:09:01   
neda 30
IZVORNA PORUKA: mala75

Imaju Balići ali neznam cijenu. A mislim da ima i dr Hajder.

Dr Hajder nema 4D, mislim da je 3D ili čak 2D kod nje

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.1.2011 14:13:52   
Simran
A zna li neko gdje se nalaz dr Hajder? To kod dr Balića mi je baš skupo to je pola moje plate user posted image  pa nebih taj 4D,da mi je samo neki bolji od onih na gradini jer mi se na gradini ne radi a sada iz Doma zdravlja šalju nešto gore,nema doktora,nema termina ma na desetke suludi objašnjenja user posted image ,ako ne dr Amela u Domu zdravlja onda bi privatno pa platila neki bolji UZ..

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.1.2011 19:07:21   
neda 30
dr Hajdar je kod Medrese. U Behrambegovoj ulici, skretanje za medresu i odmah je pored nje u privatnoj kućiuser posted image

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.1.2011 20:17:50   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: neda 30

Samo Balići imaju 4D i zato je 250 KM za pacijente koji nisu njihoviuser posted image , a neznam koliko plaćaju njihovi pacijenti?




Za njihove pacijente je 200 km. Pretrgli su se. user posted image user posted image

Simran evo ti broj i dr. Blitvic pa provjeri za UZ i kod nje. 061 707 000

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.1.2011 20:20:53   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: neda 30

Samo Balići imaju 4D i zato je 250 KM za pacijente koji nisu njihoviuser posted image , a neznam koliko plaćaju njihovi pacijenti?




Za njihove pacijente je 200 km. Pretrgli su se. user posted image user posted image

Simran evo ti broj i dr. Blitvic pa provjeri za UZ i kod nje. 061 707 000




Pa 250 je bas previse  user posted image user posted image user posted image bas su bezobrazni

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ginekolozi u Tuzli
27.1.2011 11:50:47   
Simran
Sad sam zvala ordinaciju Dr.Blitvić i pitala da li oni imaju 3D ili 2D UZ,a ona meni odgovara svi su UZ aparati crno-bijeliuser posted image .
Tako da ja osta zbunjena pravo,pitam koliko je cijena UZ za trudnice,kaže 30km za sve user posted image .
Eto drage moje idem sad ganjati informacije o dr Hajderu i od sad idem lično im na vrata makar po informacijuuser posted image .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ginekolozi u Tuzli
27.1.2011 22:19:57   
malena1978

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: neda 30

Samo Balići imaju 4D i zato je 250 KM za pacijente koji nisu njihoviuser posted image , a neznam koliko plaćaju njihovi pacijenti?




Za njihove pacijente je 200 km. Pretrgli su se. user posted image user posted image

Simran evo ti broj i dr. Blitvic pa provjeri za UZ i kod nje. 061 707 000



he, iako sam ja njihov pacijent već dugo, 4D sam platila 250 KM... :)

ja sam čula da još neka doktorica ima 4D, ali ne znam ime ni lokaciju.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ginekolozi u Tuzli
3.2.2011 10:21:08   
dzky
IZVORNA PORUKA: Simran

Da li neko zna sada kod dr Amele Adžajlić u privatnoj ordinaciji ima 3D ili 4D UZ ili je i dalje samo onaj klasični.Redovno sam njen pacijent među trudnicama trenutno u Domu zdravlja u Tuzli, ali mi je nekako glupo pitati je lično,pa ako neko zna bila bi zahvalna user posted image


Nije Srebrenik daleko od Tz, a u Srebreniku ima dr Emina Mušić. 4D uzv, cijena je 120 KM znaci duplo jeftinije nego kod Balica. Ordinacija se zove Zena i dijete, imas na netu informacije o adresi. Ja sam bila, prezadovoljna sam. Imam predivne slike, vidjela sam bebu kako se smije i zijeva. Uz nalaz sa bebinim mjerama dobila sam cd sa 22 slike:D Moja sreca je sto se beba lijepo namjestila i dr je mogla fino da sve snimi, kaze da ponekad ne uspije snimiti tako lijepe slike jer se beba ne namjesti lijepo... U svakom slucaju, ako mozes izdvojit 120 KM, vrijedi svakog feninga jer je rezolucija puno bolja od obicnog uzv pa mozes dobit puno vise informacija.

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ginekolozi u Tuzli
7.2.2011 17:03:57   
Simran
Stvarno ne znam gdje postaviti ovo pitanje user posted image  moja drugarica koja je trudna 16 sedmica je u opštini Kalesija i tamo vodi trudnoću ,ali zbog puno nedostataka npr:samo jedan ljekar koji vodi trudnoću itd ,a porodit će se aBd na GAK Tuzla,pa me zanima da li neko zna jeli postoji mogućnost da pređe u Dom zdravlja Tuzla ili ima neko ko je vodio trudnoću na Gradini jer da ide privatno baš joj se i ne isplati,ako ima slični iskustava zamolila bih da podjelite sa nama...

(odgovor članu dzky)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ginekolozi u Tuzli
7.2.2011 17:21:42   
Hannan
Simran, ako imaju ginekologa u Kalesiji, mislim da ne moze u DZ Tuzla, barem je tako sa opstinom Zivinice,oni imaju 2 ginekologa, nemaju odvojen rad sa trudnicama, tako da trebaju doci u 6h ujutro i cekati, i opet je pitanje da li ce doci na red, jer njima kad dosadi raditi oni kljuc u bravu i adio, dodjite sutra.
Ja kad sam bila trudna, sjecam se da su u DZ Tuzla dolazile trudnice iz Tojsica, Teocaka  ali da nisu tada imali ginekologa u svom DZ...neka ti drugarica nazove, ili ode pitati , mozda pristanu.
A na Gradini, ja iskreno ne znam nikoga ko je vodio trudnocu gore...mozda ako ima neko poznanstvo...

Ps. mi smo se haman u 5 dana porodile :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *