|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Tuzli
7.2.2011 18:15:18   
Simran
Hannan hvala puno ma ne znam ni sama,vidjet ću sada kada odem na kontrolu u petek pa ću pitati,ma meni je to kod njih sve čudno ,ona i ja smo nekako u istim sedmicama trudnoće i objema nam je druga trudnoća,ja sam nalaza povadila ona za njih nije ni čula,nisu joj dali ni vitamine tipa Prenatal,krvnu sliku još nije kontrolisala,pošto smo iste krvne grupe tj 0- trebaju se vaditi antitjela ja sam dosad 3 kontrolisala ih u ova 4 mjeseca ona još ni jednom kada je pitala doktoricu da joj da uputnicu ova joj je rekla ma rano ti je još za to...Zatim UZ kad je sa prvom bebom pitala kojeg je spola ova joj rekla mi to ne govorimo ako vas zanima možete otići u privatnu ordinaciju pa će vam oni reći user posted image  ...Ma ludnica živa....

PS.upravu si ti si se porodila 30.1 ,a ja 4.2 hahahah super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.2.2011 22:25:27   
mala slatka
Idel neka od vas kod dr.Hajder kakva su vam iskustva kod nje.dali je uspjesna il samo uzima pare

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.2.2011 22:33:10   
selina
IZVORNA PORUKA: mala slatka
u drugom stanju
Idel neka od vas kod dr.Hajder kakva su vam iskustva kod nje.dali je uspjesna il samo uzima pare


pozdrav mila isla sam ja i prezadovoljna 4 godine nisam mogla ostati u drugom stanju a sad sa bozijom pa njezinom pomocu imam jednu malu princezu pored sebe......isla sam cijelu trudnocu i prezadovljna neces se pokajati vrjedi platiti!!!!!

(odgovor članu mala slatka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.2.2011 22:36:45   
mala slatka
Pa ja imam problema imam PCO i tek odnedavno sam krenula kod nje.jest da je skupa al valjda ce mi se isplatituser posted image

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.2.2011 22:37:46   
lost
Da li neko ima iskustva sa Dr.Suadom Tinjić??? Dobila sam nekoliko preporuka za nju ali nešto opet nisam sigurna... Do sada sam išla kod Dr. Blitvić ali sada bih da promijenim ginekologa, Blitvićka mi nekako škta na savjetima, pregled odradi brzinom svjetlosti jedva se stignem presvuć. I sve nešto na brzinu i ja zaboravim je i pitat šta sam htjela. Da mi je da odem ginekologu i da porazgovaram s njim/njom ko sa insanom a ne kao na pokretnoj traci...

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.2.2011 22:41:06   
selina
IZVORNA PORUKA: mala slatka

Pa ja imam problema imam PCO i tek odnedavno sam krenula kod nje.jest da je skupa al valjda ce mi se isplatituser posted image


isti sam problem imala i uspjelo joj je za tri mjeseca da ostanem trudna,ja vjerujem bogu pa njoj......a menzes nisam imala po 3 ili 4 mjeseca ali nam je uspjelo zato ti kazem vrjedi platit da imas pored sebe ako bog da malog andjela a znam dosta uspjesnih slucajeva

(odgovor članu mala slatka)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.2.2011 22:53:27   
mala slatka
Draga selina hvala ti na odgovoru.i kod mene je takav problem da nedobijem 3mjeseca i stalno pijem neke tablete ako hocu da dobijem.malo sam se raspitivala o njoj al nisam cula nista dobrouser posted image ja sam zadovoljna sa njom trenutni pa nadam se da cu ostatuser posted image mozes li mi samo napisat kakvu si ti terapiju koristila.otprilike

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.2.2011 23:04:20   
selina
ma draga neslusaj nikog ja mislim da su to samo ljubomorne duse i meni su dolazili sa nekim pricama o njoj ali ja  se nisam na to osvrcala mislis da bi dozvolili po tim pricama da ona radi na ginekologiji i da bude jedna od odgovorni doktora,a ja sam koristila 3 mjeseca diane 35 sa metforminom zatim sam primila 13 menopura i tad je i uspjelo cjelu trudnocu sam ostala kod nje i ona je me i porodila na klinici u tuzli.....stvarno od mene svaka pohvala i svakom bi je preporucila nadam se da  ce i tebi uspjeti!!!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.2.2011 8:28:05 >

(odgovor članu mala slatka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ginekolozi u Tuzli
19.2.2011 14:26:22   
Indijka
Drage forumašice, evo da i ja svoje iskustvo podijelim sa vama.
Prva mi je trudnoća, i od početka je vodi dr. Balić u domu zdravlja.
Ja nisam imala pojma o ginekolozima, ali mama mi je rekla da idem njemu, i sada se kajem.
Prvo što mi je bilo neugodno, drugo što je on jako neljubazan i grub.
Sa 3.5 mjeseca sam otišla kod njega privatno i radila 4D ultrazvuk ( 250 KM ) i moj muž i ja smo bili prezadovoljni, jer je tada bio jako komunikativan, što god smo pitali ( a MM je mnogo zapitkivao ) fino nam je odgovarao.
Dobili smo 20-ak slika na CD-u, 5 klipova kako se bebica miće, mrda nogicama i 3 slike za album.
Tako da je to za nas bilo nezaboravno iskustvo i ne žalimo ni feninga.
ALI...kada smo završili sa pregledom rekao je da dođemo ponovo za mjesec, mjesec ipo, te da je svaki idući UZ 50 KM i da traje pola sata, jer kao nema potrebe ponovo brojati bebine prste itd.
Mi smo jedva dočekali da vrijeme proleti i ponovo odemo da vidimo našeg malog anđela.
Bili smo naručeni u 18:15, a primio nas je tek oko 19h. Kada je vidio da u trudnićkoj knjižici piše da sutradan ujutro imam zakazan vaginalni pregled kod njega u DZ, rekao je da će me pregledati sada ''usput'', da sutra ne dolazim džaba. Pomenuo nije da se plaća ;-)
Eh sada, taj ultrazvuk od ''pola sata'' kako je zadnji put rekao je trajao manje od 10 minuta, ni lice bebice nam nije pokazao. Nije bio pričljiv kao prošli put, već je gledao da odradi svoje, pokupi pare i zdravo.
Dobili smo samo cd sa jednim klipom bebice koji traje svega 5 sekundi.
A naravno, naplatio je i ono što je pomenuo, i ono što nije. Tako da sam bezveze bacila 30 km za pregled koji bih sutradan imala besplatno, ali manje-više zbog para, više mi je zbog termina u DZ, ne znam kako i kada će me sad primiti, jer sam uvijek bila naručena u 8h ujutro i bilo mi je super.
Za mene je Balić sada velika nula od čovjeka :/ i voljela bih da mi neko drugi vodi trudnoću, ali sada, šta je-tu je.

Želim vam svima puno sreće user posted image


(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ginekolozi u Tuzli
19.2.2011 14:46:14   
Banana
indijka, i ja sam jednom bila kod doktora balića, trebale mi uputnice i svašta sam čula od njega, rekla nikad više. međutim, doktorica b nije takva i ja idem njoj. kad smo saznali za neplodnost htjela sam privatniku i svi su mi govorili da idem dr. blitvić. kad smo došli dok nje, sama dr. mi je rekla da idem balićki  user posted image hajd sad znaj user posted image

_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu Indijka)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ginekolozi u Tuzli
19.2.2011 15:48:40   
Indijka
Ne znam za dr. Devletu Balić, ja sam čula da je ona jako, jako dobra.
Ja sam bila samo kod dr. Balića, a on je nažalost takav kakav jeste :-)

(odgovor članu Banana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ginekolozi u Tuzli
19.2.2011 22:13:28   
Simran
Indijka jako mi je žao zbog takvog iskustva sa dr Balićem,ali te razumijem.Ja sam kod njega bila prije ove druge trudnoće na tuširanju rodnice i mogu ti reće da sam se osjećala nekako nisko i jadno...Ponašao se prema meni u jednu ruku kao da sam stvar,a ne osoba a on kao da je neko pred kim treba klečati i svaki komentar je počinjao sa :NIJE DA SE HVALIM,ALI...... user posted image user posted image user posted image  I iskreno ne planiram mu više nikada otići,džabe njemu svo njegovo iskustvi i znanje kad on očekuje da ga mi plaćamo zato što je on to učio i polagao,a ako nećemo to njegovo znanje negraditi onda ko nas j... Eto toliko,tebi želim laku trudnoću i brz i lagan porođaj i najvažnije zdravu user posted image ....
A samo da dodam doktorica Balić je potpuno druga priča i za nju imam puno lijepše mišljenje  

(odgovor članu Indijka)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 17:45:41   
Indijka
Simran, i meni je žao zbog toga što si se ti tako osjećala.
Baš je bezobrazan. A taj početak rečenica mi je itekako poznat.

Hvala ti mnogo na lijepim željama. user posted image

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 17:52:03   
sanela.asja
Ja sam kod doktorice tinjic i prezadovoljna sam..zena je super strpljiva ljubazna sve ti ljepo i potanko objasni...
prije tinjicke isla sam blitvicki i uvjek mi je bila nesto rezervisana imam ranicu na grlicu i blitvicka jr ljecila vaginalet..a kad sam otisla tinjicki odma mi je rekla da je moram ostraniti jer ranica moze biti opasna..
prezadovoljna sam tinjickom..

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 18:21:26   
Simran
Sanela.asja vidim da si i ti iz Tuzle pa me zanima jeli ideš privatno na kontrole ili si u Domu zdravlja,ja sam kod Amele Adžajlić u DZ ali bi volila ići negdje i prvatno prvo zbog sebe da bih smirila ove svoje  živce....Mislila sam kod Amele i privatno jer sam bila jako zadovoljna sa njom u prvoj trudnoći,ali sam se sad pravo razočarala ....Znam da svako gleda svoju računicu,ali mi je bilo jako ružno kada mi je rekla da joj dodjem privatno da ona kao meni uradi UZ onako temeljito jer liječi štitnu,a samo sedam dana ranije mi je radila u Domu zdravlja UZ....I sve neki svjeti za privatne ljekare,čak me je zadnji put kada je vidjela rezzltate hormona štitne sa Gradine pitala,a nisi otišal onoj doktorici privatno za hormone što sam ti govorila???
user posted image user posted image user posted image
Ne znam jesul danas svi takvi,ali iskreno ja sam se osjećala jako ružno user posted image ,a iskreno nisam u mogućnosti ganjati se po privatnim ordinacijama, i plaćati po 100 km ili 200km svaki mjesec user posted image ... Pa me zanima ako si privatno koliko se plaća pregled i uz i kao to ide???

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 18:44:00   
sanela.asja
Simran Prvu trudnocu sam vodila u DZ i rekla nikad vise...jer su stvarno neljubazni vodio me dr kubat on je bio super ali ove sto sam kod njih radila UZ uzasne...
sad vodim kod tinjic suade i doktorica je supeer uzela sam onu clansku kartu kod nje 100 km za vodjenje trudnoce to je stvarno povoljno,a i zena j ljubazna i strpljiva..kod nje se mogu i nalazi vaditi da se ne hoda po DZ a to se jedino odvojeno placa..ja bi ti nju preporucila,a ni Azra Blitvic nije losa...

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 18:46:50   
sanela.asja
simran tinjicka ima svoju polikliniku tu u pasazu i njena clanska od 100 km vrjedi za godinu dana..

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 19:06:15   
Nunichi
Kod dr. Azre Blitvic tudnicka obrada je 30km. Znam kad su svi digli na 50 km, ona nije. Ja sam s njom bila prezadovoljna u trudnoci, a i sad nakon nje. Ipak je ona jedna od vodecih ginekologa u Tz, tako da moj glas ide njoj. user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.2.2011 8:27:51 >

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 19:09:06   
Indijka
Sanela.asja
Je li to znači da treba uplatiti 100 km i onda ti ona vodi trudnoću do kraja?
Šta sve podrazumjeva ta članska karta?

Ako su pregledi redovni, i ako je doktorica dobra, za mene je to super!

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 19:10:29   
Hannan
Simran, svi oni iz DZ salju privatno na Uz, uvijek imaju neki izgovor te ne radi im UZ, te godisnji, te prezauzetost... Ja sam na pocetku trudnoce isla kod Mesalicke, i naravno dodji mi privatno na UZ, ja joj odmah trazila uputnicu za gradinu, nakon natezanja i natezanja sa njom jedva mi je dala, ali je dala. Poslije sam presla kod Dragovicke ona me doduse ni jednom nije pozvala privatno, vjerovatno je skontala po prvom UZ sa klinike da cu opet traziti uputnicu gore:)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 19:19:16   
Hannan
Sanela asja, i mene zanima sta sve ulazi u tu clansku kartu? Je l ise jos dodatno pregledi placaju?

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 20:26:09   
Simran
Da sad ne listam unazad i tražim,zanima me jeli Azra Blitvić na Stupinama ili sam ja je zamijenila sa nekim....A ovo za UZ je jako bezobrazno,ali nažalost istinito.Ja sam sad 31.01 bila naručena na onaj Fetalni skrining,ali kad sam došla tamo nije radio jer nije bilo slobodne doktorce pa su mi uradili samo obični UZ onaj...I sad kada sam bila na kontroli trudnoća je bila stara 15 +3 i naručena sam za mjesec dana,i sestrica me pita jesi li naručena ja kažem da nisam,pitala doktoricu kad ona računa za mjesec dana 20 sedmica + da čekam 2,3 sedmice na slobodan termin taman kaže sa 23,24 sedmice....A meni to sve nešto nazor pa ću je Blitvićki sigurno.....Hvala vam puno user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 20:27:30   
Nunichi
Jeste,  Stupine B9 ulaz je na onoj strani od Hametove pijace. 

< Poruku je uredio Nunichi -- 20.2.2011 20:28:03 >

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 23:17:56   
sanela.asja
HANNAN u peridu vazenja clanske (1 godina)moze se neograniceno koristiti
1.ginekoloski pregled
2.kolposkopija i papa test
3.TVCD/transvaginalni kolor dopler)
4.papatorni i utrazvucni pregled dojki
5.vodjenje trudnoce
6.kontrolni pregledi
7.ginekoloski savjeti
ee to je sa clanskom...kod nje se mogu i nalazi vaditi urin,krvna slika,itd...to se placa a mozes i u DZ pa njoj doci..meni je to super ja sam kod nje pocela ici nisam ni znala za tu kartu ona mi sama predlozila..

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 23:24:09   
Anoniman
sanela.asja ovo je super pa sam papa test košta 100 KM

(odgovor članu sanela.asja)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *